klausimas apie varikius

Niekur netelpančios temos

klausimas apie varikius

Standartinė ALIUS » Tre Bal 03, 2013 6:32 pm

ziurekit, megstu paskaitinet ,pajaskot informacios, pasidomet ir panasei, bet apie viena dalyka nerandu pilno atcakimo. apie motorus. turbininei -atmosferinei ir pan. kas tas atmosferinis? tai kiek suprantu paprastas be jokiu turbo ir pan motoras. bet jai ipurskimas ar dar koks figne tai jis vistiek atmosferinis? ir sako kad ant ju sunku turbina pakabinti ir mazai naudos , bet tada kaip ten visoki civikai ar mazgotes ar opeliukai laksto swilpdami?
Vartotojo avataras
ALIUS  
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Miestas: Jonava
Automobilis: laguna 2.2
Vardas: Alius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: klausimas apie varikius

Standartinė NForce » Tre Bal 03, 2013 6:56 pm

Atmosferinis tai kurio oro padavimo slėgis lygus atmosferos slėgiui. O turbo arba kompresorius orą suspaudžia ir slėgis gaunasi didesnis. Kad mažai naudos turbo pakabinus ant atmosferinio, tai nevisai tiesa - tada jis tampa nebeatmosferiniu :D Tarkim ant n7q variklio (100kw) užkabinus low pressure turbo gaunama 20% daugiau galios (120kw). O dėl sunkumo, tai čia nuo variklio ir vietos po kapotu priklauso. Vieniem lengviau, kitiem sunkiau. Civikam kiek žinau lengvai uždeda. Renuškėm negirdėjau kad kažkas išvis tai būtų daręs (dontknow) Įpurškimas ar dar kažkas nepadaro variklio be turbo neatmosferiniu, nes kuro padavimo sistema čia ne prie ko.
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: klausimas apie varikius

Standartinė ALIUS » Ket Bal 04, 2013 3:54 am

Nu tai va zinai tame ir esme.kad daug tu pasnekesiu yra wisur.bet kiti sako noreciau i atmosferini imest sraige o jau kiti pizdavoja iskart kad nafik naudos nulis i ta paprasta motora kist ir panasei. Tai galvoju kaip naudos nulis kad begale yra pavizdziu ir skraido visi . Tai galvoju ar as ko nesuprantu ar ka :-)
Vartotojo avataras
ALIUS  
Dalyvis
 
Pranešimai: 53
Miestas: Jonava
Automobilis: laguna 2.2
Vardas: Alius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: klausimas apie varikius

Standartinė ALIUS » Ket Bal 04, 2013 6:10 am

O klausykit renkates kas kaune susitikt? Skaiciau kad akropoli ant stogo seniau rinkdawotes o kaip dabar?