sHadow Renault Laguna I phase I

Nebeeksplotuojamos, parduotos, apdulkėjusios Lagunos.

sHadow Renault Laguna I phase I

Standartinė sHadow » Pir Spa 31, 2011 6:16 am

Štai ir mano mašiniukas. Aplamai tai mano pirmasis galvos skausmas. Kartais paskutinius pinigus atima, o kartais laiku ir vietoj pamalonina. :) Pakolkas į kėbulą nieko neinvestuoju, kadangi turiu įtarimų, jog kompensatoriai barška, o jų keitimas kainuotų daugiau nei visas šitas mašiniukas, bet jeigu per žiemą atlaikys ir įtarimai nepasitvirtins - jos laukia smagūs kėbulo darbai. :)

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Benas00 » Pir Spa 31, 2011 6:48 am

grazus vysniukas (tinka)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pir Spa 31, 2011 7:19 am

O! dar viena sesike cepas turi (laguna) 8-)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Rasius » Pir Spa 31, 2011 2:11 pm

man rodos cia triperis..:D nekelkit jus tokiu lavonu nes tik geda daro..
Vartotojo avataras
Rasius  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 7
Miestas: Alytus
Automobilis: Renault Laguna
Vardas: Rasius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Pir Spa 31, 2011 3:07 pm

Iš dalies, tiesos yra. Triperis kaip reta. :) Tačiau viskas palaipsniui eina. Keistas guolis, vairo stiprintuvo skysčio vamzdeliai, kuro šlangutė nuo filtro buvo numirus ir lašino kurą, pakeistos stabdžių šlangos. Naujos padangos, prikeltas priekinis bamperis (kad ir kaip numiręs žiauriai jis buvo). Tvarkyta greičių dėžė truputį, nes bėgį įjungus klibėjo kaip ant laisvų. Toliau seka reduktoriaus prikėlimas, dujų įrangos šlangų tvarkymas, oro pašalinimas, stabdžių diskų ir kaladėlių keitimas, rankinio atgaivinimas. :) Pavasariui šiek tiek pasimėgausiu, susirasiu naujus bumperius, įsidėsiu priešrūkines ir "lietnykai". :) Viską apart guolio sugebėjau ir kieme, be duobės pasikeisti, kadangi garažo neturiu :) Belieka dankratas ir šaltas asfaltas. :D
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Valdelis » Pir Spa 31, 2011 4:40 pm

Del kompensatoriu pamegink kokius priedus ipilti, sako kartais tikrai padeda pasalinius variklio garsus pasalinti ;)
Vartotojo avataras
Valdelis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 488
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Valdas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Benas00 » Pir Spa 31, 2011 8:30 pm

Rasius rašė:man rodos cia triperis..:D nekelkit jus tokiu lavonu nes tik geda daro..

Jeigu rodos tai zegnotis reikia :lol: o kaip "lavonas" tai dar neblogai atrodo ;) o visa kita zmogus susitvarkys lakui begant ir bent jau man ji gedos tikrai nedaro (tinka) ne pas visus tie milijonai ant medziu auga :)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Darkas » Pir Spa 31, 2011 9:16 pm

Rasius rašė:man rodos cia triperis..:D nekelkit jus tokiu lavonu nes tik geda daro..


o įdomu pas patį koks "tiperis/lavonas", kad ant kitų taip drąsiai varai? :) kažkaip nei tavo paties prisistatymo narių skiltyje nėra, nei garaže tavo mašiniukas nepristatytas.. (dontknow) bet vat užtat iškarto matosi, kad būsi kietas "klaviatūros riteris", ane? :D

p.s. - taip, aš irgi turėjau lavonėlį, tačiau atgaivinau, ir tikrai pakol kas į nieką nekeisčiau :)
Renault Laguna L1PH2, 2000m., 1.6L 16V (benzinas/dujos)
EX Renault Laguna L1PH1 RT++, 1995m., 1.8L (benzinas/dujos)

Mobilus: 8 645 7559I
El. paštas: deividas@darkas.lt
Vartotojo avataras
Darkas  
Klubietis
 
Pranešimai: 569
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph II 16v
Vardas: Deividas
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Sandrina » Sek Lap 06, 2011 5:52 pm

nu ka Rasius, rodyk savo grazuole! :D :D :D greit mes tavaja ivertinsim :D :D
Geltona Laguna B-)
Vartotojo avataras
Sandrina  
Dalyvis
 
Pranešimai: 133
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Sandra
Skype: sawweke
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Rasius » Sek Lap 06, 2011 7:54 pm

greit bus :)
Vartotojo avataras
Rasius  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 7
Miestas: Alytus
Automobilis: Renault Laguna
Vardas: Rasius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Sandrina » Sek Lap 06, 2011 8:02 pm

paziuresim koki lavona TU turi :D :D
Geltona Laguna B-)
Vartotojo avataras
Sandrina  
Dalyvis
 
Pranešimai: 133
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Sandra
Skype: sawweke
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Pen Lap 25, 2011 4:06 pm

Na ka, regis pasidariau pagrindinį gadimų sąrašiuką ir panašu kad kukuosiu ilgai. Na, bent jau garažą su duobe gavau. :)

* Labai sulankstytas karterio dugnas. Įpylus sintetinių tepalų prasidėjo mašiniukui mėnesinės. :) Pakolkas užsandarinau su hermetiku. Rezultatas neblogas, tačiau karterio tarpinės vis tiek sudrėkusios. Gal kas žinot, ar įmanoma karterio visą dugną gaut panešiotą? :) Taarpines įtariu naujas reiks betkuriuo atveju keist.
* Greičių dėžė, ties atbulinės eigos dačiku leidžia tepalą, dačikas negyvas, teks ir dačiką keist ir traukutes ir panašu kad kažką su varvėjimu galvot. :) Na, bet pakolkas per 3mėn supyliau tik 0,3litro tepalo.
* Priekinių stabdžių kaladėlės ir kiek mačiau iš dugno kartu su diskais. :) reiks keist.
* Galinių stabdžių kaladės, o dėl troso... panašu, kad rankinio trosas nekokios būklės.
* Šaudydamas dujomis įtariu, kad antrąjį bakelį sudirbau, nes judinant braška viduriai. :) Tai pakolas naujas bakelio gumas uždėjau, kentėt galima. :)
* Galinis langas nešildo.
* Atbulinės lempos nedega
* Benzino nerodo. :D Testeris jau rankose.
* Kartais degimas bludyja, and dujų ima dingt trauka, kartais ant benzino. Gal žvakės, gal žvaklaidžiai... O gal paskirstymo dangtelis. Dar dirbsim. :)
* Priekinis/galinis bamperiai. Jei nerasiu devėtų, mačiau ebay papigiai ph1 bammperiai. Reiks tik persidažyt.
* Priešrūkinės lempos. Šakes kaip jų reik, ypač duobes pamatyt....
* Įbrėžimų šalinimas. Nuplovus labai matosi...
* Durelių keitimas, nes truputį lenkta ir ne, tai ne mano darbas. :D
* Pakeisti stiprintuvo vamzdeliai vėl leidžia... Senis įkišo blogos būklės. Teks vėl ieškot, tik šį kartą viso komplekto.
* [Atlikta] Reduktoriaus perrinkimas. Primeskit... Visus beveik vidurius teko pasikeist, nes gyvasties jame buvo... neperdaugiausiai.
Paskutinį kartą redagavo sHadow Pen Sau 13, 2012 11:12 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė afg082 » Pen Lap 25, 2011 5:43 pm

sHadow rašė:Na ka, regis pasidariau pagrindinį gadimų sąrašiuką ir panašu kad kukuosiu ilgai. Na, bent jau garažą su duobe gavau. :)

* Labai sulankstytas karterio dugnas. Įpylus sintetinių tepalų prasidėjo mašiniukui mėnesinės. :) Pakolkas užsandarinau su hermetiku. Rezultatas neblogas, tačiau karterio tarpinės vis tiek sudrėkusios. Gal kas žinot, ar įmanoma karterio visą dugną gaut panešiotą? :) Taarpines įtariu naujas reiks betkuriuo atveju keist.
* Greičių dėžė, ties atbulinės eigos dačiku leidžia tepalą, dačikas negyvas, teks ir dačiką keist ir traukutes ir panašu kad kažką su varvėjimu galvot. :) Na, bet pakolkas per 3mėn supyliau tik 0,3litro tepalo.
* Priekinių stabdžių kaladėlės ir kiek mačiau iš dugno kartu su diskais. :) reiks keist.
* Galinių stabdžių kaladės, o dėl troso... panašu, kad rankinio trosas nekokios būklės.
* Šaudydamas dujomis įtariu, kad antrąjį bakelį sudirbau, nes judinant braška viduriai. :) Tai pakolas naujas bakelio gumas uždėjau, kentėt galima. :)
* Galinis langas nešildo.
* Atbulinės lempos nedega
* Benzino nerodo. :D Testeris jau rankose.
* Kartais degimas bludyja, and dujų ima dingt trauka, kartais ant benzino. Gal žvakės, gal žvaklaidžiai... O gal paskirstymo dangtelis. Dar dirbsim. :)
* Priekinis/galinis bamperiai. Jei nerasiu devėtų, mačiau ebay papigiai ph1 bammperiai. Reiks tik persidažyt.
* Priešrūkinės lempos. Šakes kaip jų reik, ypač duobes pamatyt....
* Įbrėžimų šalinimas. Nuplovus labai matosi...
* Durelių keitimas, nes truputį lenkta ir ne, tai ne mano darbas. :D
* Pakeisti stiprintuvo vamzdeliai vėl leidžia... Senis įkišo blogos būklės. Teks vėl ieškot, tik šį kartą viso komplekto.
* [Atlikta] Reduktoriaus perrinkimas. Primeskit... Visus beveik vidurius teko pasikeist, nes gyvasties jame buvo... neperdaugiausiai.

pas mane buvo mires atbulines eigos dacikas,tai pastoviai zibejo atbulines eigos lempos ir per ta vadinama "varle" atbulines eigos dacika leido siektiek tepala,pakeiciau abi problemos isisprende..5min darbas ir dacikas nera brangus (tinka)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Pen Lap 25, 2011 8:58 pm

O jungtį pirkai naują ar kažkur per šrotus ieškojai? :) Nes kelioje autodalių parduotuvėse teiravausi tai vienoj vos nes durnium išvadino nes nesuprato ko noriu, kitoj sakė, tarsi gali užsakyt naują. :D Ir kainą smagią užgiedojo. :)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Bildux » Šeš Lap 26, 2011 9:28 am

sHadow rašė:* Kartais degimas bludyja, and dujų ima dingt trauka, kartais ant benzino. Gal žvakės, gal žvaklaidžiai... O gal paskirstymo dangtelis. Dar dirbsim. :)
Paziurek, ar akumuliatoriaus gnybtai gerai pritvirtinti, ar niekur nesitrina pliusas i kebula, ar nera nusilankstes. Minuso tvirtinima prie kebulo labai atidziai apziurek. Aisku, pirmiausia zvakiu laidus ziurek duodamas staigiai gazo nuo zemu apsuku, jei kazkuris pramustas, turetu kazkur kibirksciuoti.
sHadow rašė:* Priekinis/galinis bamperiai. Jei nerasiu devėtų, mačiau ebay papigiai ph1 bammperiai. Reiks tik persidažyt.
Kad is foto visai gerai atrodo, kam juos keisti? Jei tvirtinimai labai subjauroti, tai tikrai tu bamperiu pilna LT, nereikia ebay ieskoti :)
sHadow rašė:* Durelių keitimas, nes truputį lenkta ir ne, tai ne mano darbas. :D
Kam keisti, jei dazyti vis tiek reikes? Dedi spakliu ir viskas.
sHadow rašė: [Atlikta] Reduktoriaus perrinkimas. Primeskit... Visus beveik vidurius teko pasikeist, nes gyvasties jame buvo... neperdaugiausiai.
Cia kaip suprantu apie duju reduktoriu. Ar ne paprasciau buvo nauja nusipirkt?
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė afg082 » Šeš Lap 26, 2011 11:23 am

sHadow rašė:O jungtį pirkai naują ar kažkur per šrotus ieškojai? :) Nes kelioje autodalių parduotuvėse teiravausi tai vienoj vos nes durnium išvadino nes nesuprato ko noriu, kitoj sakė, tarsi gali užsakyt naują. :D Ir kainą smagią užgiedojo. :)

pirkau auto daliu parduotuvej ,uzsake ir kita diena jau buvo parvezta ..http://manodalys.lt/product.php?id_product=1031820040 gali is cia bandyt pirktis ,nu kaina tikrai ne kosmine ..man parduotuvej liktai uz 28lt parveze..cia jokia stebuklinga preke.. :)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Pir Lap 28, 2011 3:54 pm

Na va, pasikeičiau. Tepalas nebevarva. Žinoma papuoliau ant EPS firmos tai teko 45 litukus pakloti. Smagu net, kad viena skyle mašiniuke mažiau. :) Lempos vis tiek nedega, nes naujos detalės fiškutė naują, su tvirtinimo visais elementais, o va mano pati šakutė ant laido netik sulaužyta, bet ir nutrinta ir kontaktai truputį pažeisti. (neįsikertu, kur buvęs šeimininkas važinėjo, kad taip suvarė). Ir užmauti be šansų. Taigi, gal yra idėjų kur gaut? Du šrotus apvažiavau - nieko. :) Naujų... net nežinau kaip pavadint tą kištuką. Bet naujų detalių pardės sako, jog neužsakinėja tokių. Nebent kokią samadielkiną pasidaryt ar... įdomumo dėlėj į lemoną užsukt. :)

Paveikslėlis
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Ant Lap 29, 2011 5:11 pm

Na ka, toliau kišu litukus. Šiandien trūko kantrybė sukti starterį prie RIMI, tai nusipirkau naujas žvakes. Ir raktą žvakėm atsukti. :D Susidėjau, ant benzino ėmė kurtis iš antro, pusantro abarodo. Dujų užkurimas irgi pagreitėjo. Na, bet palauksiu ryto, ar lietaus ir tada stebėsiu kaip viskas draugauja. Senosios žvakės tikrai neatrodė gražiai. Elektrodai apsinešė suodžiais, bet ne tokiais tamsiais, kad įtarčiau per riebų kuro mišinį. O viena tarsi apsvilus ir toli gražu neįprastai. :)

Taigi, triperio prikėlimo odisėja tęsiasi.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Wicioks » Ant Lap 29, 2011 5:20 pm

Šaunuolis,kad sumastei susitvarkyt laguna (tinka) Pats ir nemažai darbo savajai padaręs,tai žinau ką tai reiškia...:D
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė darka0 » Ant Lap 29, 2011 6:11 pm

Na žvakės ne tiek daug kainuoja, o jas keisti daug kas užmiršta ir tada prasideda bėdų ieškojimas (kur jų nėra). YPAČ DUJOM svarbu žvakės, pats tuo įsitikinęs ne kartą.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Užrakinti garažai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių