sHadow Renault Laguna I phase I

Nebeeksplotuojamos, parduotos, apdulkėjusios Lagunos.

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Sek Kov 23, 2014 12:19 pm

Taigi, šovė mintis, kaip pasitvarkyt savo grabą. Jau senai kalbu, kad arba imti kitą arba dažyt šitą. Bet kainos... utiu tiu. Taigi, vakar man vienas lenktynininkas užrodė smagų dalykėlį. Tereik susirasti, kas sutiktų skardas pavirint. Darymo problema išsprendžiama bus su PlastiDip.

T.y. pervirinus pašveisim, gerą sluoksnį antikorozonių medžiagų, kad nepasigautų kokio brudo siūlės. Ir visą kėbulą PlastiDip. Tai žinoma, atrodo kaip chalturkė, BET žiūrėjau gyvai ratlankius. Plėvelės sluoksnis tikrai smagiai storas ir turėtų apsaugot nuo druskų, o atsiradus įbrėžimui... nulupi detalę ir vėl užpurški. :-)

Tiem, kas nėra matę: http://www.youtube.com/watch?v=rNY9Dx617N8

Belieka gerą svarčiką rast. Svarkę kaip ir radau, bet pats labai bijočiau kišti nagus. :-) Aš net litavime nelabai susitavrkau. :-D
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pir Kov 24, 2014 7:23 pm

Na tu ir mastai... per ta laika as spejau susirink sau kita laguna, parduot cepa, atsivazinet su zydre ir i jos vieta volvo pasistatyt... :D O as ne tas kuris labai daznai savo asmenines masinas keitaliotu :D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Visvaldas » Pir Kov 24, 2014 8:09 pm

Gana kišt į šią laguną, laikas keist ratus jau :)
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Ant Kov 25, 2014 2:36 am

O tai ką siūlot? Aš kasdien pereinu autogidus, autopliusus. Reik paskambinu, jei vietoj ir nuvažiuoju. Visos lagunos nedideli defektai, keletas įbrėžimų". Nuvarai, o pasirodo arkos išpūstos, slenksčiai iškelti o duslintuvas plastelinu lopytas.

Ir man pasakoja: nieko tokio, čia pasivirinsi ir pasidažysi. Tos vaizdas lyg man dar vienos reik "pasivirinimui".

Laguna2. Nekalbu apie tai, kad šiaip negražus kėbulas automobilio, tačiau įvedus į paieška: nuo 2.0L, mechaninė, ne universalas, ne baltas, ne dyzelis - gaunu 6 mašinas per visą Lietuvą. :-)

O, kai N3xt sako. Atvažinėjau. Vėlgi, mašina turi būt mašina. Keitei žydrei diržus, variklį, salone elektrą tvarkei, kėbulą tvarkeisi, amortikai, traukės ir kitos fignios. Nemanau, kad prasisukai bent pigiau nei 2-3 tūkst. O atvažinėjai? Kai auto eksplotacija mėnesiui be kuro ir draudimo tampa daugiau nei 200lt...

Man aplamai reiktų mašinos, o ne vaiko, kuris servise dienas leistų. :-) Gal kartais aš skelbimuose kažko nedamatau? Jei matot kažką neblogo "čmyktelkit" linką. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Visvaldas » Ant Kov 25, 2014 7:24 am

Laguna2, kuo dyzelis blogai? Taip pat kodel ziuri nuo 2l? Ziurek 1.8 benza.
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Ant Kov 25, 2014 9:05 am

Turėčiau iš kur to dyzelio lupti, tai kodėl gi ne. Bet paskaitęs temas suprantu, kad žmonės mieste po 8 litrus sugeba. Yra tokių, kurie po 6 kažkaip išgeneruoja. Tai vadinkime viduriu, apie 7L. Nes aš nemoku laukti ir nekenčiu kai kiti nupypina. Reik - paspaudžiu ir įšoku į žiedą. Pats su savo grabu (žinot koks pas mane caro laikų variklis) suvalgau 8L benzino arba ~11L dujų. Su dyzelio ir dujų kaina imkim lyginti, kaip mano triperis srebia. Aš matau kainų skirtumą.

Kas dėl 1.8L ir 2.0L. Man dabartinis mano variantas yra silpnokas. O susėdus 4-iese dar silpniau.
O mano dabartiniu atveju karvė sveria ~1200kg, kai 66kw tai ~18KG tempia vienas kilovatas.
Laguna 2 - ~1600kg, 88kw irgi vienam kilovatui tenka tempti apie 18KG. Aišku ten kompai, purkštukai, gal sukimas geresnis. Bet vis tiek bus bukoka.

Tuo tarpu važiuojant už vairo su 2.0L (kad ir 16v versija), jaučiasi 100kw. O benzino sunaudoja tiek pat, dujų (su 4 kartos įranga) net mažiau. Apie 9-10.

Kaip man kažkada sakė tėvas, neapsiženyk su mašina. Bet jai pasiimsi ir kitą, vis tiek kažkas byrės, vis tiek per pusmetį sukiši litų. Tada atsiras prieraišumas ir save teisinsi, kad sukišai litų. O kišti į visas reiks, net jei skelbime rašo, kad ledas. Nu nepardavinėja, jei būna ledas. :-) Išskyrus N3xt atvejis.

Yra ir tų gerų variantų. Laguna2, BRC tinklas stumia už 12tukst. Metai garantija, serviso knyga. Po to Laguna3 - sostena stumia už 23tūkst. Serviso knyga. :-) Yra tie 25tūkst. kad ir dabar, tiesiog jie šiuo metu rezervuoti nekilonjamam turtui. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Visvaldas » Ant Kov 25, 2014 9:10 am

Na matai, pas tave jau senas tas variklis, nežinia kiek tu kW ir belikę.. :) O naujesnė Laguna su 1.8 bei 90kW turėtų būt likę pakankamai daug. Kiek teko anksčiau domėtis, 1.8 variklis patikimiausias, dujas priima lengviausiai ir ramiai važinėtum, aišku taip pat pasirinkimas ne itin platus..Dyzeli lengviausia būtų susirasti. Paklausk GoRiZ kaip jam sekasi draugauti su 2.2dCi varikliu, kadangi kaip matau tau trūksta galios, tad ten būtų per akis manau :)

P.S. Laguna 2 sveria 1320kg

pigiai kažkokia stovi: http://auto.plius.lt/skelbimai/renault- ... 48427.html
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė NForce » Ant Kov 25, 2014 10:50 am

Nu jo, laguna 1600 :D mano e60 tiek sveria su 3l dyzeliniu varikliu :D
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Ant Kov 25, 2014 12:40 pm

Čia buvo tik spėjimas, remiantis internetu. :-) Kadangi L1 beveik pataikė (rašo pas mane pase 1190kg). Tai maniau jog ir L2 pataikė.

http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Laguna

L2 Curb weight: 1,570 kg (3,460 lb) (2.2 diesel)
L1 Curb weight 1,230 kg (2,710 lb) (1.6 liftback)

Kitas dalykas čia anokia paslaptis, kad E60 3L nepilnai 1600kg.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Visvaldas » Ant Kov 25, 2014 1:32 pm

sHadow rašė:Čia buvo tik spėjimas, remiantis internetu. :-) Kadangi L1 beveik pataikė (rašo pas mane pase 1190kg). Tai maniau jog ir L2 pataikė.

http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Laguna

L2 Curb weight: 1,570 kg (3,460 lb) (2.2 diesel)
L1 Curb weight 1,230 kg (2,710 lb) (1.6 liftback)

Kitas dalykas čia anokia paslaptis, kad E60 3L nepilnai 1600kg.

na tu irgi įdomus :) Šneki apie 2l benzo pirkimą, o svorį žiūri pagal 2.2 dyzelį :)

Čia pasižiūrėk svorius: http://www.autoasas.lt/modelio-perziura ... ifikacijos
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Bildux » Ant Kov 25, 2014 5:48 pm

Ar be renault daugiau masinu nera?
Kaip suprantu vaiku neturi, imi ka nors kompakt klases ir gazuoji:
http://www.autogidas.lt/peugeot-307-i-h ... 34504.html
http://www.autogidas.lt/nissan-almera-n ... 58281.html

P.s. renault dci ir pigus vaziavimas tikrai daznai ne pakeliui :) Kitaip sakant nori patikimo auto, visokius dci tdci cdti ir pan. reikia apeit ratu (Wave)
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Ant Kov 25, 2014 10:16 pm

sHadow rašė:O, kai N3xt sako. Atvažinėjau. Vėlgi, mašina turi būt mašina. Keitei žydrei diržus, variklį, salone elektrą tvarkei, kėbulą tvarkeisi, amortikai, traukės ir kitos fignios. Nemanau, kad prasisukai bent pigiau nei 2-3 tūkst. O atvažinėjai? Kai auto eksplotacija mėnesiui be kuro ir draudimo tampa daugiau nei 200lt...
Tai kas jog keiciau ta ir ta? Atsimink jog masina uz kapeikas pajemiau, todel as savo pinigus atgavau ir zydre tikrai man backos neatnese :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Falkas » Tre Kov 26, 2014 7:07 am

sHadow rašė:O tai ką siūlot? Aš kasdien pereinu autogidus, autopliusus. Reik paskambinu, jei vietoj ir nuvažiuoju. Visos lagunos nedideli defektai, keletas įbrėžimų". Nuvarai, o pasirodo arkos išpūstos, slenksčiai iškelti o duslintuvas plastelinu lopytas.

Ir man pasakoja: nieko tokio, čia pasivirinsi ir pasidažysi. Tos vaizdas lyg man dar vienos reik "pasivirinimui".

Laguna2. Nekalbu apie tai, kad šiaip negražus kėbulas automobilio, tačiau įvedus į paieška: nuo 2.0L, mechaninė, ne universalas, ne baltas, ne dyzelis - gaunu 6 mašinas per visą Lietuvą. :-)

O, kai N3xt sako. Atvažinėjau. Vėlgi, mašina turi būt mašina. Keitei žydrei diržus, variklį, salone elektrą tvarkei, kėbulą tvarkeisi, amortikai, traukės ir kitos fignios. Nemanau, kad prasisukai bent pigiau nei 2-3 tūkst. O atvažinėjai? Kai auto eksplotacija mėnesiui be kuro ir draudimo tampa daugiau nei 200lt...

Man aplamai reiktų mašinos, o ne vaiko, kuris servise dienas leistų. :-) Gal kartais aš skelbimuose kažko nedamatau? Jei matot kažką neblogo "čmyktelkit" linką. :-)


Tai jai ieškai pigiai ir "ledinės" - nerasi... :) Juk taip nebūna, identiškų parametrų mašinos, viena už 2000lt, o kita 6000lt, bet kokiu atveju pigesne bus nujota iki begalybės... Nenori kišt, o čia jau loterija, i vidų neįlysi :) Nori kažko paprastesnio 1.8 su 88kw, būtų pats tas...kai sakant nepriskraidysi, bet ir nebus dusulys :) Pas mane 2.2dci 110kw, bet man ji visvien ji nevažiuoja :) O jai tavoji patinka, ta kėbulą susitvarkyt nėra čia jokio kosmoso :) Daryk kaip pačiam labiau prie širdies ir mažiau girdėk a kiti šneka (tinka)
BMW 530d Touring
Renault Laguna II 2.2dci EX
Tel. 867718398
Skype - tomucio1
Vartotojo avataras
Falkas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 136
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Tomas
Skype: tomucio1
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė NForce » Tre Kov 26, 2014 10:17 am

sHadow rašė:Čia buvo tik spėjimas, remiantis internetu. :-) Kadangi L1 beveik pataikė (rašo pas mane pase 1190kg). Tai maniau jog ir L2 pataikė.

http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Laguna

L2 Curb weight: 1,570 kg (3,460 lb) (2.2 diesel)
L1 Curb weight 1,230 kg (2,710 lb) (1.6 liftback)

Kitas dalykas čia anokia paslaptis, kad E60 3L nepilnai 1600kg.

Dar kitas dalykas kad mano L2 v6 automatas svėrė 1450kg :)
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė Nitrogex » Tre Bal 16, 2014 9:47 pm

Pirkdamas naudota masina nusiperki kazkieno problema.. kad ir kaip bebutu masina reiks pasidaryt pagal save, o tai yra papildomos islaidos kuriu neisvengsi.. Jai i savo tiek sukisai financiskai keist jos neapsimoko..

As uz savo 1100svaru atidaviau ir kaip mininmum 2 kart tiek isleidau kol ji tapo kokia dabar yra.. patikima ir nenuvilianti.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Ankstesnis

Grįžti į Užrakinti garažai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių

cron