sHadow Renault Laguna I phase I

Nebeeksplotuojamos, parduotos, apdulkėjusios Lagunos.

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pir Rgp 26, 2013 6:42 am

sHadow rašė:...
Kaip bebūtų, arba teks su lagūna atsisveikinti arba teks visą skersti ir vežti virinti. Slenksčiai iš arčiau apžiūrėjus - išpuvę kiaurai. Dugnas, vietomis kalasi skylės. Šiandien pastebėjau, kad kapoto lakas lupasi. :-) Bet labiausiai baisu dėl dugno. Ardyti saloną, vežti kam nors smėliuoti. Tada išnaikinus rūdis - virinti skyles ir nafik tą ventiliaciją lupti lauk, o tai aplink ją labiausiai koroduoja. Dėt naujus slenksčius, sparnus, vienas dureles. Duslintuvo skardas kitas kalti. O pabaigai bent jau išorę dėti nauju dažų sluoksniu, kol nenusilupo visai.


Apmaudu :/
Bet zinau ta jausma kada nebekyla rankos kazka ir bedaryt, visokios mintys persasi... :/
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pir Rgp 26, 2013 6:45 am

N3xt rašė:
sHadow rašė:...
Kaip bebūtų, arba teks su lagūna atsisveikinti arba teks visą skersti ir vežti virinti. Slenksčiai iš arčiau apžiūrėjus - išpuvę kiaurai. Dugnas, vietomis kalasi skylės. Šiandien pastebėjau, kad kapoto lakas lupasi. :-) Bet labiausiai baisu dėl dugno. Ardyti saloną, vežti kam nors smėliuoti. Tada išnaikinus rūdis - virinti skyles ir nafik tą ventiliaciją lupti lauk, o tai aplink ją labiausiai koroduoja. Dėt naujus slenksčius, sparnus, vienas dureles. Duslintuvo skardas kitas kalti. O pabaigai bent jau išorę dėti nauju dažų sluoksniu, kol nenusilupo visai.


Apmaudu :/
Bet zinau ta jausma kada nebekyla rankos kazka ir bedaryt, visokios mintys persasi... :/


Bet jai tiek pinigo yra, tai gal ir imt naujesne... Bet nepamirsk jog neuztenka vien masina nupirkt, brangesne masina brangiau ir islaikyt... beto ir nuverteti turi kur... bet kaip supratau pinigu nesiskundi, tai ko nevazinet su nauja jai gali sau leist :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė NForce » Pir Rgp 26, 2013 6:53 am

Į laguna 3 tikrai nereiks tiek kišt kiek į šitą :) Galvojau ir aš imt L3 2.0T iš lautros, buvau pasiėmęs pabandyt, gan smagus aparatas :) Bet nuvertėjimas gąsdina, todėl yra kaip yra
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Pir Rgp 26, 2013 7:28 am

Va įdomus variantas. Aš dyzelio nenoriu, o keisčiausia, jog niekur nemačiau dar laguna 3 su dujomis. Į jaguarus žmonės dujas sukiša, o čia visur benzinai. Gal pas juos tie F9x varikliai su tiesioginiu purškimu į cilindrą? Visiškai jokios info nerandu.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė NForce » Pir Rgp 26, 2013 7:51 am

Mano bandyta buvo F4Rt su dujom :) Dabar jie irgi tokią turi, hečbeką, irgi su dujom.
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pir Rgp 26, 2013 8:50 am

NForce rašė:Į laguna 3 tikrai nereiks tiek kišt kiek į šitą... :)

Nusispjauk 3 kartus per peti ir pabelsk i medi tris kartus :) Is patirties sakau... pusnauju masinu kastai remonto zenkliai didesni, o jos nuo gedimu nera apsaugotos... pvz BMW X3, 3.0 D, parejo deze, remontas stojos 4000 lt + 700 tepalai i deze nauji, tikrai ne BMW centre tvarkytas buvo. Automatas + triptronas, kazkokios nesamones ten sudilo ir vuolia...

BMW nebera, i jo vieta pastatytas pasatas B6, ilgai jeskotas jog butu 1.9 TDI o ne 2.0, ir vuolia... kemsasi kietuju daleliu filtras, nei daug nei mazai 3500 LT ;)
Na atsiprasau, as uz tokius pinigus visa masina atsikeliau :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė NForce » Pir Rgp 26, 2013 8:58 am

Prancūzas tai ne vokietis, su savo kainom :D F4Rt varikliukai patvarūs, su mechanine dėže nu max sankabą tvarkysi. Važiuoklė ne ką nuo L2 tesiskiria tiek sandara tiek kainom. Ir atsiliepimai internetuose apie ją geri. Ką pats važiuodamas pastebėjau - salone jautiesi jau beveik kaip normalioj mašinoj, neatrodo tokia piguva kaip visos senesnės renuškės. Dėl passato - lupk tą DPF, nafig jis reikalingas :) Tik aišku jei šviesi mašina - dažniau plaut reikės :D Pas jas (2.0) su grandinėm problemos rimtesnės
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Pir Rgp 26, 2013 9:10 am

Kad kaštai remonto nemaži naujoms - tesu girdėjęs. Įmonės, kur duslintuvą man padarė, darbuotojas guodėsi, kad turi Renault 2008, tai numirus purkštukui paliko 1200lt vien už jį. Servise, kur važiuoklė remontuoju irgi minėjo, kad jei nauja mašina, kainos dalių gerokai smagesnės. Diržų keitimas reikalauja pusė mašinos išardyt. Dačikai ir fiškės šimtus kainuoja, lemputės pakeitimui pusė apsaugų išardyt reik ir t.t... Bet vėlgi, visi tikriausiai tikisi, kad mašina 5 metų nepuls gesti. O gal ir suges... Ruletė. :-)

Nu nieko, registruojamės pas suvirintoją. Jis spręs ar įmanoma saugiai ir patvariai ar nelabai. Tada ir žinosim ar tvarkom ar metam. :-D
Paskutinį kartą redagavo sHadow Pir Rgp 26, 2013 9:14 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pir Rgp 26, 2013 9:12 am

Na mano uosvijoi kitoks mastymas, jai reikia ir tvarko, o ne isema :D Turi zmones uz ka islaikyt ir vazineja nesiraudami plauku jog kazkas neto, tik as is sono paziurejas kraupinuosi ir tokiu vaizdu prisiziurejas bijau i ta masina ir isest :lol:

Pasikartosiu, jai yra uz ka, tai beabejo tik kuo naujesnes ir geresnes masinas, tam ir pinigai reikalingi jog zmogus isgyventu ir malonuma jaustu :)
Bet man juokas ima is tu kurie issikrato kiaule taupykle jog nusipirktu kuo blatnesne masina ir tada verkia kada ja islaikyt reikia :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė NForce » Pir Rgp 26, 2013 9:22 am

Ir į ką čia dabar pirštais badais? :D Jei vien mieste važinėji tai gali DPF kas pusmetį naują dėt už 4000 :D arba reikia pastoviai varyt ant kompo jungt kad regeneraciją paleistų :D O jei važinėji visur, regeneracija veikia, tai nėra ko jam kištis tada visai.
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Ket Rgp 29, 2013 10:54 am

Kalbėjau šiandien, kiek man savo triperį kainuotų sulopyti ir perdažyt subaru mėlyna arba monaco melyna. Tai ~800lt slenksčių virinimas, dugno keitimas ir arkų virinimas. O visa kita tinkavimas, lyginimas, smėliavimas kur reik. Sumoje 3000lt turiu naują mėlyną.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Ket Rgp 29, 2013 11:19 am

sHadow rašė:Kalbėjau šiandien, kiek man savo triperį kainuotų sulopyti ir perdažyt subaru mėlyna arba monaco melyna. Tai ~800lt slenksčių virinimas, dugno keitimas ir arkų virinimas. O visa kita tinkavimas, lyginimas, smėliavimas kur reik. Sumoje 3000lt turiu naują mėlyną.


Kazkaip permaza suma :roll: vien paruosimas dazymui + dazymas + dazai, o ju daug reiks keiciant spalva... o cia sitiek operaciju... vien uz dazus atsilenks apie 400 + lakas ir tai dar klausymas ar 2 kg pakaks :roll: Netikiu jai viska tvarkingai nupust nores, visus tarpdurius ir t.t...
Kad nebutu kaip draugeliui "papigiam" persidaze savo kibirine A4, tai klaiku net ziuret...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Ket Rgp 29, 2013 1:59 pm

Tai čia žinoma tik pamąstymai. Svarbiausia dugną atgauti, viską persivirinti. Jei žmona nepyks, gal susitarsim nekeist spalvos. Tiesiog sodresne raudona padengti išorę, o tarpdurių neleist. :-)

Bet čia daug derėtis reiks. :D
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pen Rgp 30, 2013 9:53 am

sHadow rašė:Tai čia žinoma tik pamąstymai. Svarbiausia dugną atgauti, viską persivirinti. Jei žmona nepyks, gal susitarsim nekeist spalvos. Tiesiog sodresne raudona padengti išorę, o tarpdurių neleist. :-)

Bet čia daug derėtis reiks. :D


O nepaprasciau melyna nupirkt? :) blem perskaudziai gaunasi spalva keist :)

Pakeist kazkiek savo spalva gali vien perlakuodamas ir i laka perlo privarius :) Cepas taip buvo padarytas...
Nes visa perdazinet yra tikrai labai brangu, o jai garaziokai darbuosis maza tikimybe jog padarys idialiai... kadangi jie be kameru arba ne tokiom kokiom reiktu dirba... o pinigus vistiek reiks moket :/
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Pen Rgp 30, 2013 3:49 pm

Regis sušnekėta, įtikinta, spalvos nekeisim. :-D Bet kažkiek dažyt vis tiek reiks, nes slenksčiai su cinku nauji eina juodi, galinės arkos bus įvirinamos naujos - irgi juodos. Ir berods vieną sparną reiks keisti, į naują - berods irgi juodas eina. Dureles vienas keisiu, dėl spalvos dar irgi neaišku. Na ir žinoma svajoju apie vyšninius bamperius. :-) bei moldingus. Tad biški dažymo vis tiek bus, bet dėl lako čia neeilinė mintis. Gal po jo cepas toks ryškiai vyšninis patapo?
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Pen Rgp 30, 2013 4:28 pm

sHadow rašė:Regis sušnekėta, įtikinta, spalvos nekeisim. :-D Bet kažkiek dažyt vis tiek reiks, nes slenksčiai su cinku nauji eina juodi, galinės arkos bus įvirinamos naujos - irgi juodos. Ir berods vieną sparną reiks keisti, į naują - berods irgi juodas eina. Dureles vienas keisiu, dėl spalvos dar irgi neaišku. Na ir žinoma svajoju apie vyšninius bamperius. :-) bei moldingus. Tad biški dažymo vis tiek bus, bet dėl lako čia neeilinė mintis. Gal po jo cepas toks ryškiai vyšninis patapo?


Kaip ten buvo as nezinau, as ji pirkau jau toki, o kada dazu gaminaus tai man pasake jog jis yra perlakuotas ir issviesintas kazkokiom "aukso dulkem"
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Šeš Rgp 31, 2013 7:36 pm

Taigi, kol laukiam eilės virinimo darbams, radau neblogą tutorialą kaip susitavrkyti variklio pagalvę, kad ši nejudėtų. Neatlaiko maniškė apkrovų ir račiaga maskatuojas kaip.... Tad pabandysiu antradienį http://www.youtube.com/watch?v=e9xklH2OGMk pasigaminti. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė N3xt » Šeš Spa 05, 2013 12:44 pm

http://images61.fotosik.pl/239/50f81c0768b1aea6.jpg

Sakyk ka nori, bet ph2 zibintai daug geriau ziuris nei espace :) kazkaip kvailai atrodo...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė NForce » Šeš Spa 05, 2013 7:24 pm

Pritariu, kažkokia žvaira laguna patampa :lol:
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: sHadow Laguna (RN, ph1)

Standartinė sHadow » Šeš Spa 05, 2013 7:51 pm

Kadangi privedėt prie to, pritariu. Bet va dalykas, kaip įdėt ph2 lempas, neturint aukščio reguliatoriaus komplektacijoje? Turiu vieną ph1 lempą, vos tik atjungiu varikliuką - reflektorius vaikšto aukštyn/žemyn vos sujudinus. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

AnkstesnisKitas

Grįžti į Užrakinti garažai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių

cron