ABS ESP

ABS ESP

Standartinė giedra » Ant Bal 16, 2013 8:13 pm

Laba., mano lagunai nustate kad reikia pakeist abs bloka, nes pilnas skidelis stop abs ir dar kazkas dega. Zodziu radau abs bloka buten su ESP ir su tais pat nr.,pakeite wiskas twarkoj ant skidelio niekas nedega liuks, bet po keliu valandu laisvas sabdziu pedalas bet stabdo...nu zodziu orino 3 sykius...bet pedalas wistiek po kiek laiko ligdawo laiswokas. Zodziu nezinau ar bloga abs bloka nupirkau ar dar reikejo orint sistema???...Zodziu idejo man atgal ta sena bloka ir stabdo normaliai bet wel ant prietaiso skidelio marga lemputes stop abs servise( o gal kas twarko tuos blokus???)...Zodziu praieskojau wisur LT ir netik sito abs bloko su esp niekur negaliu rast tokio pat, ar galima idet kitos serijos bloka??? Pvz man reikalingas 8200001333C DE ESP 1002060006.4 (ESP/BA) (Gal kas turit?) Radau 8200183452--c de esp 1002060006.4 (ESP/ADAM)tai gal tiktu???Ir dar vienas klausimas dabar pas mane viskas dega (abs stop..) del abs bloko kaltes,stabdziai veikia aisku nera abs,nu bet...., Tai gal tiesiog wiska galima su kompu panaikit isnaikint tas klaidas ir gal tada nedegs tam skydeli niekas ir wiskas ok., isanksto dekui uz nuomones
Vartotojo avataras
giedra  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 2
Miestas: taurage
Vardas: giedra
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ABS ESP

Standartinė macaule » Sek Vas 28, 2016 10:50 am

Prikeliu sita tema, nes pas man ta pati problema islindo :cry:
Gal kas remontavotes ABS bloka (su trim trejetais kodas) (deficitinis jis yra)? Diagnostika rodo, kad jis kaltas.
Vartotojo avataras
macaule  
Dalyvis
 
Pranešimai: 399
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna 2 1,9dci 88kw
Vardas: Danu
Padėkojo: 17
Gavo padėkų: 4

Re: ABS ESP

Standartinė Python » Pir Vas 29, 2016 3:49 am

tai žiūrint kas nuėjo, kai pas mus sugedo, pirkom kitą, dėjom ir toliau važiavom. prasitrynt klaidas reikėjo, bet paskui iškilo kitų bėdų, davikliai pradėjo grybaut :D
Vartotojo avataras
Python  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 10
Miestas: Prienai
Automobilis: Lagūna PH2
Vardas: Linas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ABS ESP

Standartinė donas » Pen Lap 11, 2016 7:15 pm

Sveiki dar karta i sia tema noriu paklausti ar butinai turi but abs-esp blokas su tuo paciu kodu ar gali kokie skaiciai skirtis nes kiek dariau diagnostika tai vieni sako davikliai kiti sako abs kompas nuspaudus stabdzius uzkuri tai kokiu 10 km veikia viskas gerai o po to ussidega stop servis abs antipraslidymas uzgesini uzkuri dega is karto bet jei nuspaudus stabdzius vel keleta km gerai (dontknow) patarkit ka daryt nerandu geros diagnostikos kad kas padarytu :( (verkiu)
Vartotojo avataras
donas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 11
Miestas: ukmerge
Automobilis: laguna
Vardas: rimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ABS ESP

Standartinė Visvaldas » Pen Lap 11, 2016 8:03 pm

Sveikas,

Vilniuje 864862596 (Neesu pas jį lankęsis, bet forume dažnai reikšdavosi, atrodė protingai šneka)

Kaune žinau daugiau, bet manau tau tolokai
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: ABS ESP

Standartinė donas » Šeš Lap 12, 2016 10:56 am

Visvaldas rašė:Sveikas,

Vilniuje 864862596 (Neesu pas jį lankęsis, bet forume dažnai reikšdavosi, atrodė protingai šneka)

Kaune žinau daugiau, bet manau tau tolokai

Dekui pabandysiu susiskambinti Vilniuje (jump)
Vartotojo avataras
donas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 11
Miestas: ukmerge
Automobilis: laguna
Vardas: rimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron