Galiniu duru ir langu blokavimas

Galiniu duru ir langu blokavimas

Standartinė antoxabit » Šeš Kov 19, 2011 10:03 pm

Sveiki, turiu sioka tokia problemele:
Kalba eina apie Laguna II Privilege.
Turiu problema su galiniu duru spynos atblokavimu. Nuspaudziau migtuka, kuris yra vairotojo pusei ant duru, kuris pagal esme turi uzblokot galiniu duru ir stiklu atidarima (nu vaiku ar pns). Kai migtukas yra nuspaustas, duru ir langu is vidaus is galo atidaryt negalima. Sugrazinu migtuka i sena pozicija, langai atsiblokoja (atsidaro su jungikliu is galo) o durys ne. Atsidaro tik is isores. Spynos manau nekaltos, nes neatsidaro abi durys. Seip, manau kad kalta signalizacija, kuria state rudeni. Paprasciausiai nebuvau to migtuko lietes ir viskas dirbo puikei. Seip, kaip suprantu, tai iki spynos nedaeina atrakinimo signalas (sugrazinimo i senaja pozicija). Migtukas pats veikia, buvau states kita, irgi tas pats. Gal kas numano, kur yra problema? (dontknow)
Vartotojo avataras
antoxabit  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 3
Miestas: Vilnius/Klaipeda
Automobilis: Laguna II Privilege
Vardas: Anton
Skype: .
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Galiniu duru ir langu blokavimas

Standartinė audregeris » Šeš Kov 19, 2011 10:18 pm

O tau visada neatsidarydavo iš vidaus ar tik po migtuko paspaudimo? Dar pabandyk yra atidarius galines duris tokie perjungėjai prie spynos, ten juos perstumus iš vidaus neatsidaro durys.
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Galiniu duru ir langu blokavimas

Standartinė antoxabit » Šeš Kov 19, 2011 10:55 pm

Migtukas nebuvo paspaustas po signalizacijos istatymo. Su alkune dabar esu nuspaudes, karta, uzblokavo, o atspaudus, nebeatsidaro. Duryse yra varztas, jis yra ekvivalentas duru uzrakinimui/atrakinimui. Jei ji pasuki, neatsidaro is abeju pusiu, po to su signalizacija/kortele atrakini ir vel atsidaro tik is vidaus. Buvau isardes duris, ten prie spynos ateina 6 laidai. Turiu schemas lagunu kur yra su "child lock" sistema ir be jos. Toj ikelsiu schemas. Seip kad atsirakintu nzn gal iseis kas patrumpint :) Manau kad tikrai signalizacija kalta, nes kaip jau sakiau, nepareina signalas atblokavimui.
Vartotojo avataras
antoxabit  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 3
Miestas: Vilnius/Klaipeda
Automobilis: Laguna II Privilege
Vardas: Anton
Skype: .
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Galiniu duru ir langu blokavimas

Standartinė sigita696 » Sek Bir 05, 2011 6:39 pm

pas mane irgi yra ijungta apsauga nuo vaiku,is vidaus durys neatsidarineja,tik is isores,man sake,kad ten yra prie spynos tas mygtukas,tik vat kaip ten jis turi persijungti?ar jis turi pasispausti ar pasisukti,nes kiek bandau tai jis man nejuda is vietos,o sulauzyti nesinori,gal kas susidure su tokiu reikalu?
Vartotojo avataras
sigita696  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 10
Miestas: sakiai
Automobilis: laguna
Vardas: Sigita
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Galiniu duru ir langu blokavimas

Standartinė Dainius » Pir Bir 06, 2011 5:04 am

Pasistumti i sona jis turetu pagal viska :)
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron