Visa kitą

Re: Visa kitą

Standartinė Dainius » Pen Rgs 07, 2012 10:56 am

tinka jei skyliu skaicius atitinka
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Visa kitą

Standartinė gisas » Pir Rgs 17, 2012 6:14 pm

sveiki, broliai ir seserys, (Wave)

kokia būtų normali kaina 1.6 66kw variklio kaina? randu kas pardavę už 200, bet randu ir kas siūlo už 900 :lol:
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Visa kitą

Standartinė Barthimej » Pen Spa 19, 2012 10:31 pm

Sveiki,

yr garaže porą metų prastovėjusi laguna ph1 (1,8 variklis), man reikia ją susiremontuoti, bus pirmasis automobilis.
Kadangi garažas, tiksliau duobė, labai drėgni, ji spėjo apipūt. Vienas tų apipūvimų - vairo stiprintuvo vamzdelis. Trūko per sulenkimą, visas skystis išbėgo. Dabar reikia tą vamzdelį keist, servise pasakė, kad bus apie šimtą, tai aš bandžiau pats atsukt. Vienoj pusėj atsisuko, o kitoj, kur yra, kaip suprantu pagrindinis vožtuvas (iš kurio tiesiogiai jau eina žali vamzdeliai į traukes), neatsisuka. Būtent ta veržlė, kuri priveržia vamzdeli. O ji visa švarutėlė, purškiau ir su wd, ir su specialiu skvarbiu purškalu, iš visų jėgų sukau, nieko. Kokiu būdu tada gali būt taip prikepę? Ar čia gamykloj taip užsuko... Įdomu tai, kad toks jausmas, lyg 14 raktas būtų per didelis, nes stipriai besukant paima ir nusimauna, o 13 - neužsimauna išvis. Tai čia kažkoks pusinis? Priėjimas tai toks laaabai nepatogus, apžiūrėt labai atidžiai neišeina. Gal kas esat susidūrę su tokiais stiprintuvo vamzdelių trūkinėjimais? Gal man išvis neverta pačiam knistis su ta veržle ? :D Aišku, tik ji ir trukdo sutaisyti.

Daug klausimų, iš anksto dėkoju už dėmesį :)
Vartotojo avataras
Barthimej  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 4
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna ph1 '94
Vardas: Otto
Skype: Otto
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Visa kitą

Standartinė sHadow » Ant Spa 23, 2012 7:31 pm

Man sugebėjo įskilųsi vamzdelį su spec. izoliacija sutavrkyt. Laiko ir skysčio užpylus pilnai spaudimą atlaiko. Nes panašią problemą su atsukim uturėjau... :D
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Visa kitą

Standartinė esamas » Ket Bir 04, 2015 8:38 pm

gps ekranas nesviecia po akumo atjungimo bloko lempute dega raudonai
Vartotojo avataras
esamas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 2
Miestas: siauliai
Automobilis: renault
Vardas: vaidas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Visa kitą

Standartinė Edvardas06 » Šeš Lap 12, 2016 11:37 am

Sveiki, atsirado problemytė su mano laguna. 1994.12 automatas, benzinas 2L 85kw, pradėjo užsideginėti "service" lemputė, kai užsidega nebemeta bėgio ir trauka dingsta. Bet pvz išjungi/įjungi variklį - viskas pradeda vėl veikt, tada jei ilgiau pastovi su įjungtu varikliu, vėl užsidega. Tai man klausimas kyla ar čia jau greičių dėžei pipec, ar tepalo gal kokio trūksta, ar gal kompą reik nu'reset'int ar kas jai yra. Ir gal žinot Kaune kokį servisiuką kuris šituo užsiimtu, jeigu dar verta aišku :D gal tiesiog mest jau į laužą? (dontknow)
Vartotojo avataras
Edvardas06  
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I '95
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 0

Re: Visa kitą

Standartinė Darkas » Pir Lap 21, 2016 2:54 pm

Edvardas06 rašė:Sveiki, atsirado problemytė su mano laguna. 1994.12 automatas, benzinas 2L 85kw, pradėjo užsideginėti "service" lemputė, kai užsidega nebemeta bėgio ir trauka dingsta. Bet pvz išjungi/įjungi variklį - viskas pradeda vėl veikt, tada jei ilgiau pastovi su įjungtu varikliu, vėl užsidega. Tai man klausimas kyla ar čia jau greičių dėžei pipec, ar tepalo gal kokio trūksta, ar gal kompą reik nu'reset'int ar kas jai yra. Ir gal žinot Kaune kokį servisiuką kuris šituo užsiimtu, jeigu dar verta aišku :D gal tiesiog mest jau į laužą? (dontknow)


Bandyk pas Raimį nuvežt, manau pirmiausia per kompą patikrins, gal pamatys kas yra :) Butrimonių 7 (ten į garažų vidų įvažiavus pirmas posūkis kairėn), kontaktinis telefonas 8 676 05164.
Renault Laguna L1PH2, 2000m., 1.6L 16V (benzinas/dujos)
EX Renault Laguna L1PH1 RT++, 1995m., 1.8L (benzinas/dujos)

Mobilus: 8 645 7559I
El. paštas: deividas@darkas.lt
Vartotojo avataras
Darkas  
Klubietis
 
Pranešimai: 569
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph II 16v
Vardas: Deividas
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Ankstesnis

Grįžti į Laguna I

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron