Aštrūs liežuviai

Niekur netelpančios temos

Re: Miglė Laguna II

Standartinė haway » Pen Vas 25, 2011 7:31 pm

Aš tau geriau ant "dujinės viryklės" kasdien pietus daryčiau, bet išsiimk ją iš mašinos ;)
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė ErnasGTD » Pen Vas 25, 2011 7:52 pm

haway rašė:Aš tau geriau ant "dujinės viryklės" kasdien pietus daryčiau, bet išsiimk ją iš mašinos ;)


nesuprantu kodėl tu prieš dujas, žmonės deda dujas į mersus naujus, o čia laguna, nematau nieko blogo dujose, jei įranga gera ir tinkamai sureguliuota.
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė haway » Pen Vas 25, 2011 8:01 pm

pilna argumentu, kuriu nekartosiu, visi ir tai zino (tinka) o kai blynas prisvyla - ji ismeti, bet nemanau, kad noretum, jog laguna prisviltu prie asfalto ;) safety first. (tinka) o tada visa kita del atitinkamu priezasciu.

Kai reikejo nuvairuoti guolfa su dujom, kiekviena metra galvojau, kaip greiciau is tos masinos dingt :roll: Baime buvo net isest :lol: (visi tu irangu modeliai ir pan. cia ne prie ko) Paniskai bijojau, kad kas neirurintu i gala, ir nepabuciuotu mano dujines virykles :lol:
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė ErnasGTD » Pen Vas 25, 2011 8:12 pm

haway rašė:pilna argumentu, kuriu nekartosiu, visi ir tai zino (tinka) o kai blynas prisvyla - ji ismeti, bet nemanau, kad noretum, jog laguna prisviltu prie asfalto ;) safety first. (tinka) o tada visa kita del atitinkamu priezasciu.

Kai reikejo nuvairuoti guolfa su dujom, kiekviena metra galvojau, kaip greiciau is tos masinos dingt :roll: Baime buvo net isest :lol: (visi tu irangu modeliai ir pan. cia ne prie ko) Paniskai bijojau, kad kas neirurintu i gala, ir nepabuciuotu mano dujines virykles :lol:

pažystamui į mašiną su dujų įranga įvarė užmiges vokietis su busu , tai taip sustūmė galą kad dujų balionas atsirado keleivio vietoj ir niekas ten neatsitiko, tu ką manai nestovi niekur jokie vožtuvai ir pan?
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė haway » Pen Vas 25, 2011 8:21 pm

Dujos - blynam kept, tokios nuomones ir laikausi. ;)
As nezinau, stovi tie voztuvai ar nestovi : ) bet viena sakau, kad toks "Hybrid" bolidas nepatinka man ;)
del baliono vietos, saugumo, techniniu dalyku ir t.t.
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė ErnasGTD » Pen Vas 25, 2011 8:31 pm

haway rašė:Dujos - blynam kept, tokios nuomones ir laikausi. ;)
As nezinau, stovi tie voztuvai ar nestovi : ) bet viena sakau, kad toks "Hybrid" bolidas nepatinka man ;)
del baliono vietos, saugumo, techniniu dalyku ir t.t.


na matai, kad tau nepatinka tai nereiškia, kad visiems dujų sistemas reik mest lauk ;) o kokie techniniai dalykai, galima plačiau?
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė haway » Pen Vas 25, 2011 8:35 pm

netersiu as daugiau damos forumo ;)
Turi masina ir pili kura, kiek ji valgo :) nenori pilti - uzvalgai avizu ir mini pedalus dviratuko. :) Sėkmės mergaitei ir jos auto (Wave)
P.s. pasiulymas del pietu vis gi galios, jei apsigalvosi :lol:
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Migle » Šeš Vas 26, 2011 7:50 am

Jėtau kas per nuomonė :D Taigi čia tiesioginis įpurškimas, tad nei galios neatima nei kažkam kenkia :D o beto nelygink golfo dujų su lagūnos :D o apie tas dujines blynams kept tai pasirink verčiau elektrinę viryklę :D jei man siūlai dujas išmest :D Jokio skirtumo nėra ar benzu važiuojant ar dujomis (tinka)
Paskutinį kartą redagavo Migle Šeš Vas 26, 2011 9:26 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė emz » Šeš Vas 26, 2011 9:22 am

Kai kurie gamintojai tas dujas dedavo ir gamykliskai ;)
Vartotojo avataras
emz  
Dalyvis
 
Pranešimai: 245
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Emilis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Migle » Šeš Vas 26, 2011 9:28 am

Man juokingi tie kurie bijo susprogt su dujom važiuojant ar dar kaip kitaip :D Lygiai taip pat kaip i dizelinį auto atsitrenkia mašina ir nesprogsta tai taip pat ir su dujom :D :idea:
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė ErnasGTD » Šeš Vas 26, 2011 10:28 am

Migle rašė:Man juokingi tie kurie bijo susprogt su dujom važiuojant ar dar kaip kitaip :D Lygiai taip pat kaip i dizelinį auto atsitrenkia mašina ir nesprogsta tai taip pat ir su dujom :D :idea:


man taip pat juokinga :D beto paprašiau pateikt argumentų apie technininius dalykus ir nieko nesulaukiau, žodžiu žmogus kalba be argumentų.
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Migle » Šeš Vas 26, 2011 10:35 am

ErnasGTD rašė:
Migle rašė:Man juokingi tie kurie bijo susprogt su dujom važiuojant ar dar kaip kitaip :D Lygiai taip pat kaip i dizelinį auto atsitrenkia mašina ir nesprogsta tai taip pat ir su dujom :D :idea:


man taip pat juokinga :D beto paprašiau pateikt argumentų apie technininius dalykus ir nieko nesulaukiau, žodžiu žmogus kalba be argumentų.


Būtų dėję kokie garažiniai meistrai tai gal ir aš tada bijočiau :D O beto juk tikrina įrangą per techninę apžiūrą :D
Kalba bet nežino ką kalba :D Važiuoju ir vargo nematau (tinka) :D
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė saras1x1 » Šeš Vas 26, 2011 1:40 pm

haway rašė:pilna argumentu, kuriu nekartosiu, visi ir tai zino (tinka) o kai blynas prisvyla - ji ismeti, bet nemanau, kad noretum, jog laguna prisviltu prie asfalto ;) safety first. (tinka) o tada visa kita del atitinkamu priezasciu.

Kai reikejo nuvairuoti guolfa su dujom, kiekviena metra galvojau, kaip greiciau is tos masinos dingt :roll: Baime buvo net isest :lol: (visi tu irangu modeliai ir pan. cia ne prie ko) Paniskai bijojau, kad kas neirurintu i gala, ir nepabuciuotu mano dujines virykles :lol:


Manau tau pas psichologa reiktu nueiti del savo duju baimes :D ir nereikstum kvailos neargumentuotos nuomones taip atkakliai visiems.
Renault Laguna II 2006m 2,0 dci 110kW universalas
Vartotojo avataras
saras1x1  
Dalyvis
 
Pranešimai: 173
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II 2.0 dci
Vardas: Šarunas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Afr064 » Šeš Vas 26, 2011 2:34 pm

haway rašė:Dujos - blynam kept, tokios nuomones ir laikausi. ;)
As nezinau, stovi tie voztuvai ar nestovi : ) bet viena sakau, kad toks "Hybrid" bolidas nepatinka man ;)
del baliono vietos, saugumo, techniniu dalyku ir t.t.


Šiaip ir aš taip manau ;) Irgi ne argumentuosiu, tiesiog irgi turiu tokią nuomonę kad dujoms vieta tikrai ne mašinoj :D Todėl asmeniškai aš niekad nepirkčiau/nedėčiau dujų į savo mašiną. Bet vėlgi, kiekvieno nuomonės skirias, pyktis dėl to kvaila ;)
Varžtas įkaltas plaktuku laikosi stipriau, nei vinis įsukta atsuktuvu.
Vartotojo avataras
Afr064  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1281
Miestas: Vilnius
Vardas: Robertas
Skype: Afr0-Robert0
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė haway » Šeš Vas 26, 2011 5:12 pm

Matau žmonės geranoriškumo sunkiai suprantat ;) tiek to.

Sakiau argumentų nebus, vadinasi nebus. Ne dėl to kad jų nėra ;) o kad isvengti beprasmių komentarų, kuriuos vistiek pateikėte.

Už pinigus psichologui, geriau atsiųsiu kuponus kurui ernestui su migle : )) way ya go su tokiu bendravimu tikrai club'as gyvuos ilgai ir laimingai.

Tolesni komentarai ir diskusijos PM. Jei kazkam dar knieti pavaryt ir pan.
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Migle » Šeš Vas 26, 2011 5:12 pm

saras1x1 rašė:
haway rašė:pilna argumentu, kuriu nekartosiu, visi ir tai zino (tinka) o kai blynas prisvyla - ji ismeti, bet nemanau, kad noretum, jog laguna prisviltu prie asfalto ;) safety first. (tinka) o tada visa kita del atitinkamu priezasciu.

Kai reikejo nuvairuoti guolfa su dujom, kiekviena metra galvojau, kaip greiciau is tos masinos dingt :roll: Baime buvo net isest :lol: (visi tu irangu modeliai ir pan. cia ne prie ko) Paniskai bijojau, kad kas neirurintu i gala, ir nepabuciuotu mano dujines virykles :lol:


Manau tau pas psichologa reiktu nueiti del savo duju baimes :D ir nereikstum kvailos neargumentuotos nuomones taip atkakliai visiems.


(tinka) (tinka) (tinka)
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Migle » Šeš Vas 26, 2011 5:15 pm

haway rašė:Matau žmonės geranoriškumo sunkiai suprantat ;) tiek to.

Sakiau argumentų nebus, vadinasi nebus. Ne dėl to kad jų nėra ;) o kad isvengti beprasmių komentarų, kuriuos vistiek pateikėte.

Už pinigus psichologui, geriau atsiųsiu kuponus kurui ernestui su migle : )) way ya go su tokiu bendravimu tikrai club'as gyvuos ilgai ir laimingai.

Tolesni komentarai ir diskusijos PM. Jei kazkam dar knieti pavaryt ir pan.


Tai ko čia tada terši kitų forumus su savo nuomone? :D Pervažiuot jum reikėtu su mašina, kurioje normalios dujos sudėtos o tada kalbėt čia nesamones :D O dėl benzino tai ko pats dyzeliu važinėji jei jau mums siūlai benzą pilt? :lol:
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Migle » Šeš Vas 26, 2011 5:18 pm

Man atrodo tokiesms "meistrams" žinovams reikėtų patylėt :D Ir pasilikt savo baimes susprogimo ir kitus kvailus argumentrus tik sau :D
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė haway » Šeš Vas 26, 2011 5:24 pm

nesesiu as i masina su dujom, Migle, nepyk :) net ir su rimtu psichologu :)

Sako liaudis kad mažiau valgo :) kaina keliais ct mazesne. Bet pries tai turejau benzinini auto ir kazkaip kiek eme tiek pyliau... paseno moraliskai ir pakeiciau masinyte. Bet kuro rusis tam itakos neturėjo lemiamos.
Nors siuo metu eksploatuoju ne tik dyzeline laguna bet ir benzinini auto (tinka) taip kad.
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Miglė Laguna II

Standartinė Migle » Šeš Vas 26, 2011 5:29 pm

haway rašė:nesesiu as i masina su dujom, Migle, nepyk :) net ir su rimtu psichologu :)

Sako liaudis kad mažiau valgo :) kaina keliais ct mazesne. Bet pries tai turejau benzinini auto ir kazkaip kiek eme tiek pyliau... paseno moraliskai ir pakeiciau masinyte. Bet kuro rusis tam itakos neturėjo lemiamos.
Nors siuo metu eksploatuoju ne tik dyzeline laguna bet ir benzinini auto (tinka) taip kad.


Tu nepyk, bet jei nepatinka tai ir nerašyk :D o gal paimk ir atsisėsk mažum susprogsi ;) :D
Na kadangi tu "Direktorius" kaip matau tai ko gi nepilsi :D
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Šiukšlynėlis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron