Kaip daugelis pasisakė preliminarioje registracijoje,taip ir buvo nuspręsta.GM'as vyks 2010 - 07 - 04-05 dienomis
"Prie dubysos" http://www.priedubysos.lt/
Vandžių k., Betygalos sen., Raseinių rajone.Kaina 10Lt(dėl viso pikto skaičiuokitės 20Lt nenumatytoms aplinkybėms) asmeniui(dėl mažamečių vaikų teks tartis vietoje)
Registruojantis prašome nurodyti žmonių skaičių.Patarimas:pasirūpinkite savo (ir kaimyno) apsauga nuo "kraugerių" vabzdžių.
Trumpai apie maistą:vežamės sau ir kaimynui.Su gėrimais - tas pats.Vietoje žiūrėsim,kas ką turės,manau darysime bendrą stalą.
keletas foto








Buvo pažadėta elektra,pavėsinė, kur matosi fotkėse (sako, kad telpa apie 20 žmonių). Bus laužavietė. Malkos,už atskirą kainą,galėsime ir patys atsivežti.Gerai būtų pasiimti kiekvienam ant ko sėdėti (dėl viso pikto).Patarimas neavžiuoti su sužeminta mašina,nes yra atkarpa su duobėtu keliuku (galite palikti dugną)
Šiek tiek apie pačią sodybą
Sodyba-vienkiemis Dubysos regioniniame parke, kraštovaizdžio draustinyje. Sodyba įsikūrusi 50 km nuo Kauno prie pat Dubysos upės, 3 ha plote, tinkama vieta ramiam poilsiui ir šventėms organizuoti.
Yra du rąstiniai nameliai su terasomis, kuriuose organizuojamos įvairiausios šventės. Viename iš jų yra rusiška pirtis.Deja,mes namelių neimsime.
Organizuoja žygius baidarėmis Dubysos upe. Saugiai palikę sodyboje savo automobilius, poilsiautojai nuvežami į numatyto maršruto vietą. Grįžę gali apsistoti ne tik nameliuose, bet ir slėnyje su palapinėmis.(mes ir apsistosime slėnyje)
Jų patogumui yra lauko pavėsinės, židinys, krepšinio ir tinklinio aikštelės. Ant laužo galima pasigaminti skanią vakarienę, siūlome pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu.
Atstumai
Iki Vilniaus 150 km
Iki Kauno 50 km
Iki Klaipėdos 150 km
Iki Šiaulių 100 km
Iki Panevėžio 130 km
Arčiausiai esantis miestas 20 km (Raseiniai)
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 98068&z=11