Mano istorija kelyje

Pokalbiai apie viską

Mano istorija kelyje

Standartinė VIVAVI » Sek Lap 01, 2009 7:53 pm

Siuoi temoi galima papasakoti savo idomias istorijas kelyje.
Mes isvaziuojam i kelia ir visada kas nors nutinka ir juokingo ir liudnaus,net vazinedami tuo paciu keliu kasdien.
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė gisas » Pir Lap 02, 2009 6:59 am

VIVAVI rašė:Siuoi temoi galima papasakoti savo idomias istorijas kelyje.
Mes isvaziuojam i kelia ir visada kas nors nutinka ir juokingo ir liudnaus,net vazinedami tuo paciu keliu kasdien.

tikarai kad nutinka :lol: 3 metus vazineju siauiliai- pakruojis keliu anksciau 15ltr kuro uztekdavo i prieki ir atgal ir dar i darba kadein po 3km nuvaziuodavau, o dabar vos uztenka nuo miesto iki miesto(apie darba nebelbu, vat kokia istorija :mrgreen:
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė gisas » Pir Lap 02, 2009 7:12 am

beje atsiminiau dar toki likimo poksta. kazkodel man labai nesiseka su automobiliu stiklais. pirma karta vaziavau su mamos audine zvyrkeliu ir ties posukiu sutikau fura(skalda veze), matau kad smarkiai atvaziuoja tai nutariau stabdyti, nes per dulkes nieko nesimato ir per pati posuki, kad trinktelejo akmuo i priekini langa tai galvojau masina subires, net kompaktas persoko, isiskirsto dulkes- ziuriu visas stiklas skersai perskiles. teko keisti.
Po kokiu metu tiese nauja asvalta kelyje siauliai-pakruojis. nulupdavo po kokius 10km asvalto ir nuzvyruodavo, kad susivazinetu, todel ribodavo greiti iki 50km/h tai susidarydavo dideli kamsciai, dar jei kelininkai kur uzstabdydavo tai isvis....
bet atsirasdavo ir tokiu gudruoliu kurie pralenkia ir tuojau uzsuka priekyje , tai paberia nemaza kieki akmenu(ir dabar safranei visas prikis taskuotas) karta kelinnkai kazka dare kad uztvere kelia sustojo visi i kolaona, atsistojau uz BMW(528 atrodo buvo) vos tik atidare kelia bmw taip uzspaude kad visi akmenys man i langus. vienas toks didesnis pasitaike tiesiai i priekini langa... savaime aisku skilo... gerai kad tik kokius 2cm teiskilo tai kita diena nuvaziavau i stiklita, kad sukilijuotu ir sustabdytu skilimas. kol kas gerai...
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė minotauras11 » Pir Lap 02, 2009 7:23 am

Gisas, tokiais atvejais gali susistabdyti kaltininką ir forminti eismo įvykį. Tuomet kaltininko civilinės atsakomybės draudimas turi kompensuoti nuostolius (stiklo keitimą), o tokiem ereliam draudimas pabrangsta. Jeigu kaltininko susistabdyti nepavyksta - užsirašai numerius ir kvieti policiją.
Realiai su tokia situacija susidurti neteko, bet draugas pasakojo, kad jį buvo pasiviję tokioje situacijoje ir susiformino. Jo draudimas nuostolius kompensavo nukentėjusiajam.
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė gisas » Pir Lap 02, 2009 7:32 am

minotauras11 rašė:Gisas, tokiais atvejais gali susistabdyti kaltininką ir forminti eismo įvykį. Tuomet kaltininko civilinės atsakomybės draudimas turi kompensuoti nuostokius (stiklo keitimą), o tokiem ereliam draudimas pabrangsta. Jeigu kaltininko susistabdyti nepavyksta - užsirašai numerius ir kvieti policiją.
Realiai su tokia situacija susidurti neteko, bet draugas pasakojo, kad jį buvo pasiviję tokioje situacijoje ir susiformino. Jo draudimas nuostolius kompensavo nukentėjusiajam.

kad kazkiap nepagalvojau vytis. policijai galvojau skambinti, bet yra teke susidurti su ju abejingumu panasioje situacijoje tai praejo noras. del safranes tai kazkiap nepergyvenu toliau stiklas nebeskyla ir kainavo tik 20lt tvarkymas tik va audinei 250lt.
dar kelyje mane labai nervina kai kazkas lenkia ir tuojau uzsuka priekyje, nors priespriesinej juostoj nera masinu ir gali aplenkes uzsukti veliau :evil: dar daznas atvejis kai pralenkia ir kus kokiu 100m uzsbado ir nusuka :roll: iki siol nesuprantu tokiu zmoniu (dontknow)
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė andiss » Ant Gru 08, 2009 9:14 am

buvo toks vienas linksmas nuotykis :)tarp kitko tada vaziavau su savo mylimaja renault 21 :D pries kelis metus grizti is sventosios isejo vos per 6val.tai buvo isvaziavau 8 vakaro is sventosios ir pravaziavus palanga sedau i kamsti link klp po to dar ir dar ju buvo :) didziausi buvo trasoj,nes vyko kelio remonto darbai tai is dvieju eismo juostu buvo padarytos trys ir avarine kaip avarine pilna su verdanciais varikliais,tai va o as ir vaziavau virdamas tol kol neuzlinko ventiliatorius ausinimo ir nesove slanga vandens,ko pasekoj ir ar stojau i ta avarine juosta :) bet cia dar nieko :) susijungiau slanga i vieta nes labai dekingai ji truko :) ir paskutinis kebliausias klausimas ka uzpilti i ausinimo sistema kai vasara karsta visur viskas isdziuve jokio ezero ir jokios balos salia ner :) tai berukant kilo mintis kad masinoj dar mineralinio yra nemazai tai vat ir gavo vietoj kokio vandens ar antifrizo tiesiog mineralinio :) :roll: :lol:
laguna2 radom jai nauja zenta tad isleidau i marcias:D
Vartotojo avataras
andiss  
Dalyvis
 
Pranešimai: 419
Miestas: kaunas
Automobilis: renault laguna ll
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė Vaidotas » Šeš Gru 12, 2009 9:29 am

Na man pries metus buvo tokia ektremalus nuotykis. Na su savo panele vaziavome Vilniuje is maxima bazes, buvo apie 17 val (pries pat pika). mano lagunai laiks nuo laiko uzeidavo toks bizungis, jog pradedavo sokineti apsukos ir uzgesdavo, o po to neuzsikurdavo (del temperaturinio daviklio). Tai va, vaziuojame link vilniaus nuo tos max bazes, ir besileidziant nuo savanoriu kalno imeciau laisva pavara ir susvyravus apsukoms ji uzgeso (greitis apie 80 km/h). O va tuomet kai uzgesintas variklis tai nei vairo stiprintuvas neveikia, o ir stabdziai tuoj uzkietejo ir nebestabde, nes stiprintuva ir stabdziu neveike. Zodziu, ekstremaliai leidziames nuo kalno, o apacioj masinos prie sviesoforo laukia zalios. tai as su rankiniu stabdydamas, bet nuo kalno geru greiciu belekiant sunku ir su juo sustabdyti. laime uzsidege zalia ir dauguma jau pravaziavo masinu, ir as ant lankinio ir vos pasukant vaira vos vos islauziau posuki i desine i vaduvos gatve. ten posukis status, kaip trikampis. galinius diskus uzkaitinau net kvepejo. ;) Nu zodziu, paskui dar vilko su renault kangoo, ir prietemoje velkantysis mano masina priekabino ne uz savo kilpos, o kur bako ta garlavina yra kokia tai kilpute. tai pajudant kaip rove ta garlavina, tai tik pasipyle dyzelis ant kelio. na bet viskas baigesi laimingai, nuvilko tvarkyti abi masinas tada ;) man remontas tada atsiejo apie 200 lt, o tam draugui kuris norejo gero sostenoje kangoo remontas atsiejo 1100 lt :( :o
EX Renault Laguna 2.0 RXE 94 m. tamsiai zalias metallicas :)
Dabar Peugeot 307 2003 m., 1.6 16 V benzinas
Vartotojo avataras
Vaidotas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 413
Miestas: Vilnius
Automobilis: Peugeot 307 1.6 16V
Vardas: Vaidotas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė tiuningazzzz » Sek Gru 13, 2009 10:58 am

Na nezinau,ar si istorija idomi ir ar isvis gali pasivadint istorija,bet papildysiu tema.uzvakar vaziuoju nakti namo,mieste.ziuriu is priespriesos atvaziuoja vw golf5 dedziu policininku,kadangi nelabai juos megstu,dar kolkas tfu tfu tfu neteko su jais susidurt kazkaip.nu zodziu ziuriu i juos,jie man mirksena lempom,galvoju ko jie nori?dirza uzsiseges,dokus turiu,lempos atrodo irgi ijungtos.taip 2kartus pamirksene ir nuwaziavo lydimi mano zvilgsnio veidrodely.gal uz kokio kilometro isuku i tamsia vieta,ziuriu ko man cia taip tamsu.pasirodo ant gabaritu tik vaziawau :D :D
94m 1Ph1 Renault Laguna 2.0RT
Vartotojo avataras
tiuningazzzz  
Dalyvis
 
Pranešimai: 226
Miestas: Panevėžys-Kaunas
Automobilis: renault laguna
Vardas: Robertas
Skype: tiuningazzzz2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė ukmerge » Šeš Bal 09, 2011 3:01 pm

kazkaip ziuriu tema pamirsta :( o idomu paskaityti istorijas.


buvo karta man toks chuliganiskas vairavimas galima sakyti. vaziuoju is kauno link ukmerges. Jau 17 val., temsta. Eismas intensyvus nuo ukmergės, pralenkti sunku. priekyje furą varo. gerai kad dar 90 km/val, tai pusę velnio. bet vistiek po kiek laiko man jau per lėtai, aplenkti neina. gale manęs taip pat furą prisiklijavo. Na vienu metu sumąsčiau lenkti, pralenkiau bemaž pusę furos, žiūriu priekyje lempos. na buvo tamsoka, nesimate gerai koks atsumas iki masinos, nerizikavau, ant stabdzio, ale galvoju kaip ilisti i ta tarpa, i kelkrasti priesinga nesimesi, sumetys ant zvyro, greitis vistiek per didelis. bet matyt ta paskui mane vaziavusi fura, jau mate kad as ten blaskausi po kelia, tai tarpa paliko, tai vel isirikiavau. paskui nusprendziau neberizikuoti, maza kas. dar kelias remontuojamas buvo. tai 15 km vaziavau prilipus prie furos uodegos, praktiskai jau ne i kelia ziurejau, o i furos stop lempas, kad jei stabdys, kad spec iau ir as, nors jei staigia butu stabde, buciau nespejus stabdyti,o gale manes irgi jauciu nespetu stabdyti, butu is manes garmoske padare. bet aciu dievui viskas laimingai pasibaige. kartais tenka parizikuoti, kai sedi namie, galvoji kuriu galu taip rizikuoti, bet vat tuo metu kitaip viskas atrodo.

Kita istorija:

vaziuoju is klaipedos per kedainius link ukmerges. link deltuvos vaziuojant, ziuriu kazkokioj aikstelej stovi BMW-as, grupė vaikinų ten kas myža, kas taip kažką. nuojauta kažkodėl sakė, kažkas ten negerai su jais. ir taip pravažiavus, dairiausi ar jie nevažiuos pas kui mane, jei taip, būčiau tikrai pasitraukus į kelkraštį kad jie pravažiuotų. bet ačiū dievui nevažiavo. ir ką jūs galvojate, kitą dieną, skaitau laikraščius su policijos suvestinėmis, kurioje rašo, kad tokiu ir tokiu metu, ties deltuva, posukyje buvo nesuvaldyta masina BMW, kuria vaziavo keleta jaunuoliu, vairuotojas buvo girtas. :) 100 proc. ten buvo tie patys. tai va, tiesiog per plauka isvengiau, juk galejome susitikti ant posukio.


kita siaip istorija:

Vaziuoju kaune, abar nepamenu vietos, bet reikia kirsti gelezinkelio pervaza. Ir taip varau, ir ziuriu uzsidaro slakbaumas. sustojau. blyn galvoju, vel stovek maziausiai 5-10 min. , kol atvaziuos, kol nuvaziuos, kol atidarys... jau galvoju ir varikli gesinsiu. Ir taip tik spejau minti pabaigti, tik svyst kazkas pro akis ir praleke, nespejus gerai sumirkseti ir slakbaumas pakilo. taip ir likau be zado. pasirodo atsilikau nuo gyvenimo. ten praleke tas Vilnius-kaunas ar kokiu ten reisu greitasis traukinys, toks naujas, siauras, ne tie kur buna seni, su daug vagonu ir leti.

bet tai ispudis gerai buvo, dar kai pirma karta taip netiketai.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė ukmerge » Tre Bal 20, 2011 11:50 am

nu šiandien istorija tai... ka as zinau.

Jau visai arti namu. pasuku is salutinio kelio i pagrindini. Is toli maciau tralas tuscias parvaro, bet dar toli gerokai. as jau taip isukus vaziuoju, jau tuoj suksiu i kiema, tai greitis na 45-50 km/val. Ir taip kaip jausdama zvilgt i galini veidrodeli (na paprastai vsia vaziuodama stebiu ne tik kas prieky vyksta, bet ir kas gale), ir matau kad tas tralas pareina tokiu nemazu greiciu ir kas svarbiausia jis vis arteja ir net nesimato kad jis ruostusi stabdyti. is priekio parvaro masinos, nepralenks, o man jau spausti stabdzius reikes, nes posukis i kiema. blyn, matau jau ragai pareina. tai gerai kad jau vos ne uzmiestis, tai kelias su zvyrkelio kelkrasciais. tai meciausi i kelkrasti, maza kas galvoju. dar nunes mane. nusimeciau i kelkrasti, tai tas tralas nuleke jauciu ant 90-100 ne maziau, net nepristabdes. ten kazkas irgi suko i kaire, tai kelkrasciu tralas aplenke, net dulkiu kamuolys pakilo. ir nuruko. ir ne lietuvis matesi. nu dar taip nemaciau vazinejant. tai jei buciau neatkreipus demesio, kazi kaip butu baigesi.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė ukmerge » Pir Bir 06, 2011 12:44 pm

žiūriu čia man visokios istorijos tik vis nutinka...:)

buvau aš čia vienuose kursuose Kaune. tai iki šiol spjaudysiuos tais kursais. visų pirma buvo labaiiii karšta, o mus tampė po laukus laukelius. nusikalėm mirtinai. tada ale pietūs. organizatoriai aišku pataupė ir kažkodėl autobuso kad nuvežti nesuveikė, visi važiavom su mašinom. Na ir visi kolona, kolona. pirmas, tiksliau pirma pasistatė ir visi paskui. Man jau iš karto kilo įtarimų, kad kažkas negerai, juk šaligatvis, jokių sustojimų nėra. dar norėjau persistatyti, bet jau buvau užstatyta gerokai, o ir galvojau, na gal kai organizatoriai, gal geriau zino, gal susitare ar kas... o tam rajone, kaip tik siauteja toks senis, kuris visus skundzia. na ir ka - papuiolem policijai. jei ne tas senis, gal butu ir nebaude, bet tas stovejo ir ziurejo. tai per tuos kursus kur nieko gero nesuzinojau praktiskai, dar gavau 50 lt bauda (o dabar ypac striuka su pinigais) ir dabar faru istorijoje dar iskaita turesiu kad bausta. toks siutas paeme. ypac delto, kad ne del savo kaltes, nes pati viena gyvenime buciau taip nepastacius, visada vazineju tvarkingai, gal labiau nusikalstu kai vaziuoju - greitis, manevravimas.

vienintele paguoda, kad pasirodo turiu arba kerstinga angela sarga arba moku nuziureti. ne pirmas kartas jau kai mane kas nors finansiskai ir nekaltai "nuskriaudzia", ir as labai susinervoju, ir dar jei mintyse palinkiu to paties, tai visada kaltininkas nukencia dvigubai artimiausiu metu. kai studijauvau, viena grupioke is manes vietoj 20 lt, 40 lt nuskausmino, supykau ziauriai, palinkejau mintyse prarasti dvigubai ir ka, ant kitos dienos ji pamete pinige su 80 lt. bet kita grupioke paskui grazino 20 lt, ir ka neuzilgo atsirado ir ta pinigine su visais pinigais :)

stai ir dabar, net is dalies tikrai baisu pasidare, kad taip pildosi. Intensyviai palinkejau tam skundikui, kad jis prarastu dvigubai ir prisimintu ta diena ilgai ilgai (gaila nepatikrinsi ar issipilde). bet kas juokingiausia, visgi angelas sargas mano pasirinko ne ta skundika, o tu kursu organizatoriu (is dalies ir kaltas, kad organizavo lievai tuos kursus transporto neskyres ir .t.t). pikta buvo, kad kiti vaziavo keliese automobiliuose ir jie susimete ,, tai praktiskai kiekvienam gavosi po 10 lt.. o as vaziavau viena ir niekas nesimete man ant baudos. likau labiausiai nuskriausta. ant tu nervu, supykus, po pietu vaziavau tiesiai namo. kita diena suzinojau, kad tie kursantai, vaziuodami jau su autobusiuku i kita kursu vieta, vel papuole policijai, ir gavo 100 lt bauda ir organizatorius ja sumokejo. dviguba bausme.... na vnz, net baisu, kaip pildosi...
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė Norijus » Pir Bir 06, 2011 2:39 pm

Tai matai kokia tu ragana :D juokauju, butu buve gerai, kad butu padenges visas jusu baudas (lagunaklubas)
Vartotojo avataras
Norijus  
Klubietis
 
Pranešimai: 692
Miestas: Klaipeda, Norge
Automobilis: LagunaI 97 2.0 85KW
Vardas: Nerijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė ukmerge » Pir Bir 06, 2011 4:07 pm

is principo taip ir turejo buti ar bent jau visa suma ant visu atvaziavusiu daline, o ne tik tie kurie kartu vaziavo, o kas vienas tai jau ne musu problemos... dar galu gale vos ne kalti likom, kad ale mat dar balsa keli ten isdrisom pareiksti.

aisku, niekas neapsaugotas nuo klaidu, bet tai jei organizuoji, tai organizuok taip, kad nereiketu su savo masinom vazinet (is principo kodel as turiu lauzyti savo masina Kauno duobetais keliais, zvyrkeliais, eikvoti degalus) ar bent jau pasidomek kaip sustoti ir kur sustoti. tuo labiau vaziuojant savo masina ir dar vezant kitus, kokia atsakomybe. tuo labiau kai kursai mokami. butu nemokami, tai jau kita kalba.

o kad ragana tai jo... paciai baisu... ale tai vat taip gaunasi kazkaip netycia... vat taip is nieko uzkereti deja, neiseina....
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė Kennyy » Ant Bir 07, 2011 4:49 am

O as nemanau, kad reiktu cia kitus kaltint. Juk pati sutikai vaziuoti su savo masina ir pati nors ir matydama, kad blogai pasistatei vis vien palikai ten savo masina. Cia kaip tas posakis: "Jei visi soks nuo stogo ir tu soksi?"
As asmeniskai savo auto negaliu ramiai palikt, jei kazkas ne taip... maziausiai man tada tie kursai rupetu :D
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė XaiXus » Ant Bir 07, 2011 6:26 am

Kennyy rašė:O as nemanau, kad reiktu cia kitus kaltint. Juk pati sutikai vaziuoti su savo masina ir pati nors ir matydama, kad blogai pasistatei vis vien palikai ten savo masina. Cia kaip tas posakis: "Jei visi soks nuo stogo ir tu soksi?"
As asmeniskai savo auto negaliu ramiai palikt, jei kazkas ne taip... maziausiai man tada tie kursai rupetu :D

Pritariu :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė ukmerge » Ant Bir 07, 2011 5:41 pm

tai ir buvo neramu, bet tai nu buna situaciju kai neiseina kitaip.... iki dabar gailiuosi kad nepaklausiau nuojautos, dar pries vaziuojant pietauti, net garsiai pasakiau, kad kazkaip nesinori man su ta masina vaziuoti.... taip kazkaip jau neramu buvo, matyt jauciua kad kazkas bus... ir jei buciau paklausius nuojautos (kurios deja daznai neklausau, ale zinok zmogus...), tai buciau gal geriau isvis nevaziavus....o palaukus ir tiek, ledu nusipirkus vietoj tu pietu, vistiek valgyti nesinorejo... o paskui kai nuvaziavau, tai na nebebuvo kaip perstatyti.... apskritai nemegstu vaziuoti kolonomis ar kai reikia pagal kazka sekti. tada dazniausiai va taip ir gaunasi, dar beto ir avarija [padaryti didesne tikimybe.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė Kennyy » Ant Bir 14, 2011 7:15 pm

ukmerge rašė:tai ir buvo neramu, bet tai nu buna situaciju kai neiseina kitaip.... iki dabar gailiuosi kad nepaklausiau nuojautos, dar pries vaziuojant pietauti, net garsiai pasakiau, kad kazkaip nesinori man su ta masina vaziuoti.... taip kazkaip jau neramu buvo, matyt jauciua kad kazkas bus... ir jei buciau paklausius nuojautos (kurios deja daznai neklausau, ale zinok zmogus...), tai buciau gal geriau isvis nevaziavus....o palaukus ir tiek, ledu nusipirkus vietoj tu pietu, vistiek valgyti nesinorejo... o paskui kai nuvaziavau, tai na nebebuvo kaip perstatyti.... apskritai nemegstu vaziuoti kolonomis ar kai reikia pagal kazka sekti. tada dazniausiai va taip ir gaunasi, dar beto ir avarija [padaryti didesne tikimybe.


O dar moterys sako, kad "klausykit manes, man moteriska intuicija taip sako"... Pfff.. O pacios net saves neklauso :lol:
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė Vaikis19 » Šeš Kov 17, 2012 7:22 pm

Tema numirus, reikia mėgint prikėlt :)

Tai va visas tas malonumas įvyko ne taip ir senai, vasarą ar rudenį, žodžiu dar buvo šilta, važiuoju iš Šilutės namo. Teisės išlaikytos priieš porą mėnesių. Kadangi važiavau neskubėdamas niekur važiavau 70km/h visgi klevas :D Mašinų daug, viena mašina pralenkė, kita ir tuo momentu žvilgtelėjau į galinio vaizdo veidrodėlį, žiūriu parskrenda BMW, iš priekio mašinų parvažiuoja nemažai ir kaip jums atrodo, tas žioplys sumano mane, lenkt.. Pradėjo lenkt, o mašina parvažiuojanti iš priešpriešos gal už 200 metrų nuo manęs... kirtau ant stabdžių ir tas BMW, per centimetrus prasilenkė su mašina parvažiuojančia priešais jį, aišku, manęs pačio per plauką nekabino.

Kitas atvejis buvo, kai grįžinėjau iš gimnazijos namo, kelias išpiltas prieš porą metų, bet nemažai jame vingių, na ir ant vieno vingio susitinku, vilkiką gabenantį negabaritinį krovinį, ir aišku, kaip dauguma lietuvos vairuotojų, jeigu yra vingis vadinas reikia jį kirsti, tai jo priekabos galas buvo pilnai mano juostuoj, iškart mečiaus į kelkraštį ir stabdžiau, sustojau gan greit, ir laukiu kas toliau, nes man nebėr kur dėtis, tik į griovį važiuot. Laikas atrodė, kad vietoj stovi ir jo priekaba pagaliau praeina pro mano veidrodėlį, su kelių cm tarpėliu.

Na ir skaudžiausias įvykis, įvykęs šį pavasarį, kelionė į Klaipėdą, dažnai važiuodavau, per Veirižėnus, o nuo jų keliais nusigaudavau iki autostrados ir taip atsidurdavau Klaipėdoje, bet va šį kartą nusprendžiau važiuot Veiviržėnai, Pėžaičiai, Ketvergiai ir galutinė stotelė Klaipėda, žinojau, kad ten kelias ne kokios būklės, nemažai duobių ir pan, ir vos tik pervažiavau Veiviržėnus, prasidėjo smagumas, naktis matomumas nekoks, aišku iš po žiemos atsivėrusios naujos duobės ir į vieną iš jų aš pataikiau, iškart mašina užsidegė ekranėlyje užrašas STOP ir rodo, kad keveilio pusės padangose oro 0,0 atmosferos, aišku nereikėjo man ir to užrašo STOP, nes vos tik pervažiavus per tą duobę, mašina pradėjo silpnai drebėti ir bildėti, viskas buvo aišku, kad kelionė baigės šiandien.. Gaila, kad duobę pamačiau per vėlai :( Priekinis diskas lužo dvėjuose vietose aišku ir dvi prakirstos padangos, tai visas "malonumas" kainavo 800 litų, naujos padangos disko virinimas ir jo dažymas, dažiau pats, tai truputį sutaupiau :)
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Mano istorija kelyje

Standartinė pokerboy » Ant Geg 08, 2012 5:15 pm

gal laimingas man tas nutikimas vaziavome i kaima siauru keliuku as,zmona ,dukryte, uosviene ir zmonos sesuo su mazu vaikuciu greitis gal kokia 80 matau kad is toli prieki parvaziuoja fura priletinau pasitraukiau i sona ir likus kokia 50 m tik triokst kaires puses amortikas ties varztais ir truko pasirodo virintas buvo masina skersa pradejo pries fura slysti bet kaip sakant vos vos per plauka istraukiau i kitos puses kelkrasti ir i griovi islydom bet aciu dievui viskas laimingai baiges
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 40 svečių