Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Pokalbiai apie viską

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė hien » Ket Lap 25, 2010 10:54 am

Faktas, kad pasirinkimo pagrindas yra kaina. Tiesą sakant man pasisekė tik tiek kad buvo pasiūlytas automobilis 2,5 karto pigiau (tiek gavosi po remonto) nei rinkoje siūloma mažiausia kaina. Aišku, jei būtų pasiūlytas lamborgini 2.5 karto pigiau nei rinkoje, atsisakyčiau. Nes gyvenu ubagyne ir ubagas esu nepabijokim to žodžio. O ką gavau tai čia kitas klausimas. Sidabrinis chečbekas su privileg komplektacija ir 1,9 dci varikliu man tiko. Po 2 metų eksploatacijos nusipirkau dar vieną laguna universalą 1,9 dci su autentique komplektacija. Nors šis auto 2 metais jaunesnis ir juodas pusiau odinis salonas, atrodo, kad viskas vienoda bet senesniam kažkaip patogiau. Jei iškarto skirtumų nepastebi, tai pavažinėjus išryškėja privalumai: vien savaime tamsėjantis veidrodėlis nenervuoja o ramina, o ESP sistema suveikia kaip koks senas arkliukas kai prisigeri ir nebevaldai situacijos o jis tave parveža namo gyvą ir sveiką. ir t. t. galėčiau surasti dar 10 skirtumų vienoduose automobiliuose, bet niekas jų neskaitys. Jei yra žinovų tegul parodo nuo 2003 m dyzelinį automobilį už 7100 lt po techninės apžiūros.
Vartotojo avataras
hien  
Dalyvis
 
Pranešimai: 480
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II
Vardas: Juozas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė minotauras11 » Ket Lap 25, 2010 1:08 pm

hien rašė: Po 2 metų eksploatacijos nusipirkau dar vieną laguna universalą 1,9 dci su autentique komplektacija. Nors šis auto 2 metais jaunesnis ir juodas pusiau odinis salonas...

Autentique komplektacijoje dynamic'o salonas?
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Tomas13 » Šeš Lap 27, 2010 3:24 pm

Nus (lagunaklubas) pasakosiu kaip as pirkau sau masina pries tris metus :lol: ieskojau ieskojau bet uz penkis gabalus nieko doro neradau visai tik (laguna) pradzioj galvojau nu RENO ... :D bet laikui begant nusprendziau neblogas auto (tinka) tai va bus vasary trys metai kaip vazineju su puikia masina (laguna)
Pilam kiek galim vaziuojam kol veza :D

Skype: Tomazas2528
Vartotojo avataras
Tomas13  
Dalyvis
 
Pranešimai: 133
Miestas: Gargzdai
Automobilis: Laguna 1.8
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė arvis » Tre Gru 01, 2010 8:28 am

laguna isrinko zmona (kaikada verta paklausyti moteru).o apsisprendima pirkti laguna leme pavazinejus su draugo beske , atmusiau savo uspakali i asfalta .o uz tuos pinigus ka mokejau geriau nieko ir neradau.
Vartotojo avataras
arvis  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 6
Miestas: plunge
Automobilis: laguna
Vardas: arvydas
Skype: niupas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Mantulis20 » Tre Gru 01, 2010 10:44 am

Kodel pasirinkau laguna? Nesunku atsakyti. Teta turi laguna, tai galvoju ir man reikia isigyt :D Bus su kuo ir is ko dalis mainyt/"pasiskolint". :D Zinoma, pries tai paprasiau prasukt pora rateliu aplink miesteli. Buvau patenkintas :) Aisku, gaila zmoniu, kurie sako, jog Reno-Gavno, nes turbut nesedejo uz jos vairo, ar aplamai turejo koki nudrengta ir aprudyjusia Renuske :D
Patarimas vairuotojams vyrams pavasarį ir vasarą:
Žiūrėk kur važiuoji, nes nuvažiuosi ten, kur žiūri...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mantulis20  
Dalyvis
 
Pranešimai: 362
Miestas: Viekšniai - Mažeikiai
Automobilis: Renault Laguna I Ph1
Vardas: Mantas
Skype: mantoska15
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Fdev » Ket Sau 06, 2011 8:40 pm

mes pasirinkome (laguna) nes reikejo keisti masiniuka pirma o antra tai reikejo talpios bagazines, nes atsirado trecia pilietis kurio aigtai daug vietos uzima (jump)
o modeli koki pirkti rinkomes ilgai nes yvairiu varijantu buvo galvoje bet kainos ir konforto atzvilgiu tai vienintelis variantas buvo. kai pasivazinejom apie menesiu nenusivyliau tikrai smagi minksta masina
nusipirkom 1999 m 10men. laguna 1 ph2 universala; 1.8 doch 88kw;
vazinejuosi dabar jau apie pusmeti bet nusiskundimu neturiu ;
remonto atsvilgiu irgi nekarve kainuoja (headbang)
renault laguna Universalas 99m 1.8 doch 16v
skype Valdis1984 tel nr 869965340
Vartotojo avataras
Fdev  
Dalyvis
 
Pranešimai: 193
Miestas: Kaunas, Dainava
Automobilis: Laguna Universal 99m
Vardas: Valdas
Skype: Valdis1984
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Migle » Pen Vas 18, 2011 1:10 pm

Prisipažinsiu nenorėjau aš rinktis Lagunos (dontknow) bet pasirinkau ir šiuo metu tikrai savo pasirinkimu nesigailiu (lagunaklubas) (tinka)
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Klaipedskas » Sek Vas 20, 2011 7:02 pm

Atostogavom Lietuvoje praeitą vasarą, ir kažkaip išėjo, kad niekaip mašinos neradom išsinuomot (ką darydavom ankstesniais metais), tai supykau, atsiverčiau auto.plius ir pradėjau mašinos ieškot. Taip pasitaikė, kad Lagunos kaina buvo patraukliausia, plius niekada nebuvau turėjęs prancūzo. Švogeris, kadaise važinėjęs safrane atkalbinėjo, girdi, vsio gavno končajetsa na "o"., Bet kadangi mums mašina tik atostogoms reikalinga, tai net neklausiau kitų nuomonių. Dabar mūsų laguna garaže stovi, vasaros laukia :), gal šeimininkai atlėks pavažinėti.
BMW 530i, 2003 (Workhorse)
Laguna 2.0, 1998 (atostogų mašina)
Vartotojo avataras
Klaipedskas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 11
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 1998
Vardas: Klaipedskas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė N3xt » Ant Kov 01, 2011 9:23 pm

Klaipedskas rašė:Atostogavom Lietuvoje praeitą vasarą, ir kažkaip išėjo, kad niekaip mašinos neradom išsinuomot (ką darydavom ankstesniais metais), tai supykau, atsiverčiau auto.plius ir pradėjau mašinos ieškot. Taip pasitaikė, kad Lagunos kaina buvo patraukliausia, plius niekada nebuvau turėjęs prancūzo. Švogeris, kadaise važinėjęs safrane atkalbinėjo, girdi, vsio gavno končajetsa na "o"., Bet kadangi mums mašina tik atostogoms reikalinga, tai net neklausiau kitų nuomonių. Dabar mūsų laguna garaže stovi, vasaros laukia :), gal šeimininkai atlėks pavažinėti.


Vienintelis gavno yra pagal posaki VOLVO, nes tiek renault, tiek peugeut nesibaige raidem O :]
Beto tokiems tik pasiulau i save pirma pasiziuret pries keikdami koki auto, bent manes laguna nenuvyle, o priesingai tapau jos didelis gerbejas ir matomai neuztai jog pastoviai ji mane pavedinetu.

Masinos kaina nedidele, vaziuoja smagiai, remontas nesikandzioja, ko bereikia noret? Aj ... pamirsau paminet esmines jos trukumo dalis... priekine pakaba galetu but stipresne siektiek, kad ir nebrangu remontuot bet atsibosta reguliariai koki stabilizatoriu pasikeist, ir ABS kazko kartais pabludit linkes... nors kaip mistiskai atsirado kompe ABS klaida, taip mistiskai ir pradingo :D Daugiau minusu joje nebematau.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė ukmerge » Ant Bal 05, 2011 3:01 pm

masinos pirkimas yra loterija. taciau pastebejau, kad dazniausiai reikia pirkti pagal ta Meile is pirmo zvilgsnio. bent jau man tai pasiteisina.

teises issilaikiau, bet kazkaip pinigu neturejau masinai, o pirkti uz 2000 lt ir pan., na - ka ten nupirksi, lavona.

taciau karta tevu pazistamas atvaziavo su nauja masina ir pasigyre, va nusipirkau. masina aisku sena, 1993 metu, Fordas. bet nezinau kodel, bet kazkaip prilipo ji man, toki net pavyda pajutau, kad va nusipirko, ir taip kazkaip viduj kazkas sukirbejo. na bet neparduos gi jis. ir taip pasimirso. na tas pazistamas jau senas buvo, neilgai pasidziauge ta masina, kokias 2 savaites tik. ir kai suzinojau, net nesvarciau, is kart skambinau jo sunui, ar parduos masina. Tai sutiko parduoti. net netikrinome servise ar viskas ten ok ir pan. Tuo labiau uz 2000 lt nelabai ir tikejau kad bvus viskas ok, bet kazkodel rizikavau. ir va jau 3 metai, bet jokiu problemu (tris kart pabelsiu), salciausia ziema is pirmo karto uzsiveda, paverdus buvo gal tik pora kartu ir tai visada paveda salia namu ir salia autoserviso, tarsi zino kur sugesti. bet kaip uz 2000 lt tai tirkai apsimokejo. viena beda - vaziuotu dar 100 metu, deja ziauriai rudyja.... vien delto teks keisti ir aisku nera oro pagalviu.

Ir kadangi tai pirma mano masina, tai man labai gaila ieskoti kitos, nes nu kaip dabar ja atiduosi ar parduosi... kiti juokiasi, sako tu su savo masina kaip su gyvu daiktu, bet kad man jis toks ir yra. kartais ir atrodo kad taip yra. pamenu du atvejus, tokius gan mistiskus. vaziuoju i aikstele. zinau kad ten buna gan daug masinu, na bet gal rasiu kokia vieta. suku i aisktele, masina uzgesta. uzvedu, pariedu atgal, dar karta suku, vel uzgesta. spjoviau. galvoju na kitur vaziuosiu, tiesiai. pasukau tiesiai ir kuo puikiausiai nuvaziavau, ir pro sali ziuredama ziuriu - aikstele sausakimsa, bucviau ivaziavus, sunkiai beizvaziuociau, taip uzstatyta. masina tarsi jaute, kad ten nevaziuoti ir geso. nors paskui jokiu problemu nebuvo del gesimo.
kita karta vaziuoju tamsoje link sodu. aklina tamsa, nieko dorai nesimato. jungiuosi tolimas sviesas. pradeda masinos lempos nei is sionei is to mirkseti, vel ijungiu i artimas, ziuriu is salutinio kelio taksi atbulom vaziuoja. masina tarsi perspejo ana kad va as vaziuoju, atsargiai. nors aisku, tas mirksejimas ten man yra gedimas, nes kai jungiu tolimas daznai isvis uzgesta sviesos, bet tuomet toks sutapimas buvo, kad tiesiog mirksejo, nors taip iki tol ir net po to nepasitaike. nu ir galvok ar cia tokie lemtingi sutapimai ar masina tikrai "gyva", su charakteriu kaip sakoma.

dabar artimiausiu metu kaip ir planuoju renault laguna. Aciu dievui rinktis turguje neteks, nes isproteciau, nezinociau ka rinktis. bet kaip sakoma paveldziu nuo tevu, kai jie perka nauja, atiduoda man sena. tai vat taip ir nusprendziau nauja, kad butu oro pagalves ir pan., nes visgi mano forduka jau per daug rudys pradejo esti, gali paskui kilti problemu su technikine, o kisti pinigus jau ir neapsimoka.

Planuojama renault laguna 1, universalas man patiko dizainas. Gal nelabai patinka minksta pakaba, nes na per daug ji man minksta, nejauciu masinos, bet priprasiu. pamenu karta dave man ja pavairuoti, tai jauciausi tarsi skrisciau ar uz laivo sturvalo sedeciau, tiesiog ziauriai nejauciau kelio. atbuliniu aikstelej prisiparkuoti nesugebejau, pabijojau, nes visiskai nejutau nei masinos nei gabaritu. mano dabartine kieta masina, bet tokios man labiau patinka, ir tikrai kelioneje nepavargstu. manau didziausia itaka turi ne tiek tas minkstumas kietumas, kiek sedynes patogumas :) jei nepatogu sedeti, niekas nepades. Turim ziguli dar, bet toks labai gerai islaikytas, sedynes mandros, bet su jomis net 30 km nuvaizuoti yra didziausia problema, nes pradeda skaudeti nugara. tuo tarpu su mano kieta masina, pravaziuoju 300 km ir nejauciu kad vaziavau.

Taigi dabar laukiu savo renault....
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė GoRiZ » Ant Bal 05, 2011 3:03 pm

Lagūnos fotelyje ir po 600km nieko nejausi ;)
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Wesber » Ant Bal 05, 2011 5:05 pm

GoRiZ rašė:Lagūnos fotelyje ir po 600km nieko nejausi ;)

kad tiepatys ~2000km nelabai ir nuvargino lagunos fotelyje (tinka)
ex - Renault Laguna 1 Ph1. 1996m. 2.2D RT
Volvo s80 1999m. 2.5TDI
Vartotojo avataras
Wesber  
Dalyvis
 
Pranešimai: 447
Miestas: Vilnius
Automobilis: Volvo s80
Vardas: Rolandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė GoRiZ » Ant Bal 05, 2011 5:06 pm

Wesber rašė:
GoRiZ rašė:Lagūnos fotelyje ir po 600km nieko nejausi ;)

kad tiepatys ~2000km nelabai ir nuvargino lagunos fotelyje (tinka)

Matai, daugiau neteko išbandyt, bet pilnai tikiu ;)
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė XaiXus » Tre Bal 06, 2011 7:01 am

Fotelis beje labai tinka į temą, viena iš priežasčių :D
Lagunoje nei karto nejaučiau nepatogumo, kai kitose mašinose po kelių šimtų kilometrų imdavo skaudėti nugarą..
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė ErnasGTD » Tre Bal 06, 2011 11:49 am

Laguna tikrai komfortiška, pamenu bmw 3, tai nuvaziavus 100km budavo atgaiva islipt, nes nugaros nejausdavai :D
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Marius » Tre Bal 06, 2011 2:29 pm

na jau, nematau nieko "blatno" toje lagunoje. Kaip ir su dauguma auto, jau po poros valandų noris neršdintis iš jos lauk, kuo greičiau. Manau, čia daugiau žmogaus asmeninis bruožas nuvažiuoti 2000km ir tipo nepavargti, nei lagunos nuopelnas.
Vartotojo avataras
Marius  
Dalyvis
 
Pranešimai: 309
Vardas: l
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė ukmerge » Tre Bal 06, 2011 3:46 pm

visa esme sedyneje ir patogioje sedesenoje, o ne masinoje is esmes.... o visa kita tik mazi niuansai
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Migle » Tre Bal 06, 2011 3:57 pm

Man pvz. lagunos sedynes patogios, bet tiek lagunoje tiek kitoje mašinoje po valandos važiavimo nugarą įskausta :)
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Wesber » Tre Bal 06, 2011 4:23 pm

na tai matyt mano nugara dar jauna, stipri ir istverminga ;D o siaip tai jei rimtai, teko nemazai per miesta mynti su megane ~96metu. nu kai islipau is jos, taip palengvejo. nu nepatogios man tos sedynes. prie lagunos foteliu priprates tai negaliu dabar su kietesne masina vaziuot.
ex - Renault Laguna 1 Ph1. 1996m. 2.2D RT
Volvo s80 1999m. 2.5TDI
Vartotojo avataras
Wesber  
Dalyvis
 
Pranešimai: 447
Miestas: Vilnius
Automobilis: Volvo s80
Vardas: Rolandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Slaviukas » Ket Bal 07, 2011 12:05 am

Wesber rašė:
GoRiZ rašė:Lagūnos fotelyje ir po 600km nieko nejausi ;)

kad tiepatys ~2000km nelabai ir nuvargino lagunos fotelyje (tinka)

nzn as su laguna nemazai prasukes,bet kad laguna minksta ok :) bet pacios sedynes galetu kietesnes but :) ir beja po 2000km su bet kokia masina pravaziaves jausi nugaros surakinima,juk tiek valandu isedet reikia,net kojos nutirpe buna.
Man teko is lagunos neislipt kazkur 700 km,visa laika aisku vairavau... tai nugara medine buvo po tiek.... kad ir koks jaunas ir pakankamai manau istvermingas esu....
Volvo v70 2.0T
EX. Renault Grand Escape IV 2004 1.9dci sidabrine
EX.Renault LAGUNA II phI 2003 1.9dci estate, pilka
EX.Renault LAGUNA I phI 1995 2.0 benzinas/dujos,juoda
tel.nr. +353894507625
Vartotojo avataras
Slaviukas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 749
Miestas: Alytus (Dbr Galway, Ireland)
Automobilis: Volvo V70 2.0T
Vardas: Modestas
Skype: renofanas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron