Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Pokalbiai apie viską

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Wesber » Ket Bal 07, 2011 4:43 am

Slaviukas rašė:
Wesber rašė:
GoRiZ rašė:Lagūnos fotelyje ir po 600km nieko nejausi ;)

kad tiepatys ~2000km nelabai ir nuvargino lagunos fotelyje (tinka)

nzn as su laguna nemazai prasukes,bet kad laguna minksta ok :) bet pacios sedynes galetu kietesnes but :) ir beja po 2000km su bet kokia masina pravaziaves jausi nugaros surakinima,juk tiek valandu isedet reikia,net kojos nutirpe buna.
Man teko is lagunos neislipt kazkur 700 km,visa laika aisku vairavau... tai nugara medine buvo po tiek.... kad ir koks jaunas ir pakankamai manau istvermingas esu....

va ka man tik skaudejo po tokios keliones, tai rankos riesa, nes didziaja dali sito atstumo vaziavau su uzdeta ranka ant vairo virsaus ir riesas buvo nusvyres zemyn. tai 2 dienas skaudejo.
ex - Renault Laguna 1 Ph1. 1996m. 2.2D RT
Volvo s80 1999m. 2.5TDI
Vartotojo avataras
Wesber  
Dalyvis
 
Pranešimai: 447
Miestas: Vilnius
Automobilis: Volvo s80
Vardas: Rolandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė N3xt » Ket Bal 07, 2011 5:41 am

Kas liecia keliones, tai tikrai cia tiesa :] Kas, kas, bet laguna nevargina kelyje :]

Sedynes tesiog puikios, sedziu kaip sefas :] Patogu, minksta, gera... masina ant kelio labai graziai dirba, svelniai geria nelygumus, bet nesiubuoja kaip koks katafalkas.
Yra teke nekart nemazus km nesustojus su ja sukart, na tikrai priekaistu tame neturiu, tik va perkopus 120-130 km/h greiti tuomet salono izoliacija suprasteja... bet tai dazno auto beda...

Veziau is vieno miesto i Telsius viena verslininke, paprase nes jos auto buvo remonte.
Bevaziuojant link telsiu pasake: Blemba senas grabas, bet vaziuoji kaip su kokiu mersu :] Aisku tai mane pamalonino jog darvienas zmogus ivertino ja, bet tai praktiskai yra ir tiesa :]

Beja lagunos sedynes dazna zavi, draugas net kuria planus kaip i savo auto reikia lagunos koza susikist :D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Klaipedskas » Ant Bal 19, 2011 2:24 am

N3xt rašė:
Klaipedskas rašė:Atostogavom Lietuvoje praeitą vasarą, ir kažkaip išėjo, kad niekaip mašinos neradom išsinuomot (ką darydavom ankstesniais metais), tai supykau, atsiverčiau auto.plius ir pradėjau mašinos ieškot. Taip pasitaikė, kad Lagunos kaina buvo patraukliausia, plius niekada nebuvau turėjęs prancūzo. Švogeris, kadaise važinėjęs safrane atkalbinėjo, girdi, vsio gavno končajetsa na "o"., Bet kadangi mums mašina tik atostogoms reikalinga, tai net neklausiau kitų nuomonių. Dabar mūsų laguna garaže stovi, vasaros laukia :), gal šeimininkai atlėks pavažinėti.


Vienintelis gavno yra pagal posaki VOLVO, nes tiek renault, tiek peugeut nesibaige raidem O :]
Beto tokiems tik pasiulau i save pirma pasiziuret pries keikdami koki auto, bent manes laguna nenuvyle, o priesingai tapau jos didelis gerbejas ir matomai neuztai jog pastoviai ji mane pavedinetu.

Masinos kaina nedidele, vaziuoja smagiai, remontas nesikandzioja, ko bereikia noret? Aj ... pamirsau paminet esmines jos trukumo dalis... priekine pakaba galetu but stipresne siektiek, kad ir nebrangu remontuot bet atsibosta reguliariai koki stabilizatoriu pasikeist, ir ABS kazko kartais pabludit linkes... nors kaip mistiskai atsirado kompe ABS klaida, taip mistiskai ir pradingo :D Daugiau minusu joje nebematau.


Pilnai sutinku :)
Labai maloni masina, neturiu jokiu priekaistu .
BMW 530i, 2003 (Workhorse)
Laguna 2.0, 1998 (atostogų mašina)
Vartotojo avataras
Klaipedskas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 11
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 1998
Vardas: Klaipedskas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė dii » Ket Bal 21, 2011 8:37 pm

kaip tai kodėl lagūna.... pirma buvo nes raudona ( vyrui buvo graži) o apie antrą ir klausti nereikia... nu graži ji man labai :) o visa kita.... aš jos neremontuoju (Love)
Vartotojo avataras
dii  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 12
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Laguna II
Vardas: Diana
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Wesber » Pen Bal 22, 2011 4:55 am

dii rašė:kaip tai kodėl lagūna.... pirma buvo nes raudona ( vyrui buvo graži) o apie antrą ir klausti nereikia... nu graži ji man labai :) o visa kita.... aš jos neremontuoju (Love)

:lol: :lol: (tinka)
ex - Renault Laguna 1 Ph1. 1996m. 2.2D RT
Volvo s80 1999m. 2.5TDI
Vartotojo avataras
Wesber  
Dalyvis
 
Pranešimai: 447
Miestas: Vilnius
Automobilis: Volvo s80
Vardas: Rolandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė lkz » Pen Bal 22, 2011 8:58 am

Čia kaip tik prisiminiau tokią anekdotinę situaciją, kai Žmona vyrui sako pas tave buvo atvažiavę kažkas, vyras sako su kokia mašina, žmona su GRAŽIA :D o dar kad remontuoti nereikia irgi labai gerai :D
Vartotojo avataras
lkz  
Dalyvis
 
Pranešimai: 86
Automobilis: Laguna 97 Alize
Vardas: Lukas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė dii » Šeš Bal 23, 2011 11:44 am

lkz rašė:Čia kaip tik prisiminiau tokią anekdotinę situaciją, kai Žmona vyrui sako pas tave buvo atvažiavę kažkas, vyras sako su kokia mašina, žmona su GRAŽIA :D o dar kad remontuoti nereikia irgi labai gerai :D


labai gerai. Bet turiu Jums vyrai padėkoti , jei ko nežinau labai gražiai teoriškai paaiškinu savo vyrui kaip ką ir kur reikia daryti :) svarbu nepamiršti tokių keistų žodžių kaip pvz " forsunkės". Teoriškai prisidedu prie remonto, praktiškai prie grojimo nervais :)
Vartotojo avataras
dii  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 12
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Laguna II
Vardas: Diana
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė ukmerge » Pir Geg 02, 2011 2:05 pm

kodel pasirinkau? kazkaip jau antra masina kuria renkuosi ne as, o ji mane :) :) (headbang)

pirmoji masina: pamaciau... smigo i sirdi, nros atrodo ir nepasizymejo kazkuo ypatingu (fordas).... Bet visada maniau, ir dar dabar taip atrodo, kad masina su "siela", tarsi gyva...(bet nesiplėsiu) taip kazkaip isejo, kad visgi ji tapo mano... antroji laguna - tiesiog dovanu gavau ir tiek.... tai galima sakyti irgi mane issirinko... (nors tos sielos kaip ant pirmosios masinos, tai nera, arba dar nesusigyvenom)....
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė ciomke » Ket Geg 05, 2011 9:18 pm

Dievinu sia masina! Ekonomiska, minksta, graziai atrodo, ir svarbiausia - miela sirdziai! Dauguma varo ant prancuzu, o varo tie, kurie turi golfa ar chuliganke. Tevas turi sharana 97m. Keikia daugiau negu nezinau ka. Genda ir genda, tai tas tai tas, aisku, visos masinos genda, nieko negali sakyt, bet jau vokietis - pasol n*. As esu apsistojas ant prancuzu, ir nemanau kad sia nuomone kadanors pakeisiu. ;) LAGUNA! (laguna)
Vartotojo avataras
ciomke  
Naujokas
 
Pranešimai: 20
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Laguna
Vardas: Tomas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Kodėl pasirinkote Renault Laguna?

Standartinė Kennyy » Pen Geg 06, 2011 9:38 am

Che... :) As ir nepasisakes, kodel laguna, o ne kita auto :) Visu pirma nesu megejas sekti paskui madas, tai man jei masina limpa, as ja ir imu. Visu antra, po visu ziuretu masinu su ja vaziuodamas smagiausiai jauciausi. Visu trecia man turi labai itikti salonas, o sios auto "kambariukas" pilnai atitiko mano uzgaidas. Ketvirta tai, kad mano auto pirkta is auto salono, turejo visa istorija bei siokia tokia garantija.
Kas del isvaizdos, tai grazesniu tikrai yra, bet man sita tokia paprasta, solidi ir dar nezinau nei vieno zmogaus, kuris pasakytu "nu na...ui baidykle" :D Zodziu isvaizda duociau jei procentais, tai kokius 70% :)
Nu.... Man kaip nuo japoniskos nulipus ir vairuojanciam dabar prancuza, tai galiu pasakyt tik viena. Masina yra pilnai tenkinanti visus lukescius tiek del vaziavimo malonumo, tiek is technines puses, tiek del traukos (cia manajai priskiriama). Minusas kur deciau manajai masinai, tai gal tik tas, kad gan pigokos paneles detales. Bet viskas labai patogiai padaryta.
Siaip esu didelis Coupe megejas, tai didelis nors yra tureti Laguna Coupe... blin kokia ji man sexuali... dar jei balta... :D
Paskutinį kartą redagavo Kennyy Pir Geg 23, 2011 12:40 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Ankstesnis

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

cron