Išpažinčių kampelis

Pokalbiai apie viską

Išpažinčių kampelis

Standartinė N3xt » Pir Vas 03, 2014 11:45 pm

Dažnai męs diskutuojame apie saugų vairavimą, kelių erelius ir apie tai ka kas padarė blogai, toks vaizdas jog už lagunų vairo sėdi žmonės su areolėm :)

Nesikapstykime po stambius pažeidimus, tokius kaip vairavimus išgėrus ar kitokius chuliganiškus veiksmus, geriau pasipasakokime apie savo kuklesnę kasdienybę :)

Pvz;

Ar visada važnėjate prisisege, ar diržą užsimetat tik išvydę "baubų" automobilį? Ar jau ipratome prie taisyklės jog galiniai keleiviai privalo užsisekti saugos diržus?

Sąžiningai laikotes keliouse esamais apribojimais greičio? Nekalbu apie "skriejimą", bet būna ruožu su sumažintu leistinu greičiu, ar noriai akseleratorių atleidžiame?

Ar mėgstame laikytis kelio ženklinimų (draud ženklų ir pan), nors jie ir nevisada mūsų akim atrodo logiški?

Kad ir ar pripažinome stovėjimo vietas šeimoms atsiradusius prie didžiūjų PC? Iškirta kaip ir invalidų vietos, bet gi niekas negali manęs nubaust, nes KET tai neapibrežia :)

Ir t.t...

Prieš atsidarant temai galiu pasakyt; daugelis męs kažka darom netaip, vieni daugiau, kiti mažiau.. Todėl manau laikas pasikapstyt ir po savo sąžinę, o ne matyt tik svetimas blogybes :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Išpažinčių kampelis

Standartinė N3xt » Pir Vas 03, 2014 11:59 pm

Pradesiu pasipasakot as...
Nesu tikrai angelas, bet nelaikau saves ir kazkokiu baubu kelyje, nors tenka pripazint danokai perdrasiai jautiesi kelyje ir pridarai blogybiu :)

Kas lieciau dirzus, jie pas mane uzsekti visada, net vaziuojant trumpa atstuma, sita visada kazkodel toleravau ir iprociu padejo virst automobilyje ikyriai pranesantis borto kompas apie neuzsisegusi dirza... Del keleiviu as nesuku galvos, gal isties blogai padare jog ne vairuotoja baudzia uz neprisisegusius dirzais, nes issivyste mastymas "pasts nesisegi, pats ir atsakysi", bet pamirstam jog uz pasekmes atsakingas visdelto vairuotojas :)
Apie galinius isvis patyliu... Nors dirzai pas mane istraukti ir jais naudotis galima.

Kas liecia greiti, nesu uzketejas skrajunas, bet toli grazu ir ne greiti skaiciuojantis asmuo... daznai piknaudziauju apribojimais, nesakau jog neletinu, letinu bet daznai pradedi akseleracija nujimt tik ivaziaves jau i apribota zona, o kartais buna jog nusprendi, kad letint isvis neverta :)

Kelio zenklus ir ribojimus atrodo paisau, bet kartais ir per neatiduma kurio negaletu but kelyje isvis, kazka praleidi, bet kazkodel piktavaliskai per istisines nesisukineju...
Nors metu begyje turiu uz zenklu nepaisyma nuobauda, bet cia buvo tik zioplumas, nes nesitikejau jog musu megiama aikstute apribojo zenklais kuriu kazkodel nemaciau nors jie matomi :)

Pc aiksteles... i invalidu vietas ne per klaida nesustoju... bet kas liecia seimos vietas, as kaip tikras provincijos gyventojas daznai netoleruoju, nors puikiai suprantu apmauda kitiems vairuotojams kada atvaziuoji su vaikeliu o cia stovi kazkoks... Matyt del to jog savo vaiku neturiu :) Bet tiesa pasakius daznai tenka su dukterecia pavazinet mazamete, tai buvo tokiu situaciju kada naglesnis spejo pries mane ilyst ten kur patogiau man butu vaika islaipint, nes is kedutes ir i ja as vaiko patogumo sumetimais vis dar kelnoju :) Gal todel, jau dabar vis dazniau pasirenku kita vieta sustojimui.

Ir pabaigai... esu arsus ir pricipingas vairuotojas, jai man kazkas nori pakenkt visada atsakau tuopaciu, pyktis ant nesaziningu vairuotoju pas mane yra, bet su laiku atejus gal ir didesniai patirciai pradejau stengtis save kontroliuot ir valdyt, nes realiai is sono paziurejus nuo to tau nekek geriau nepalieka, tik susinervini, sukeli iskart antra pavoju sau ir siaip kvailai atrodo is sono tas draskimasis... Visdelto pradedu suprast jog ne as ta aukle kelyje esu :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Išpažinčių kampelis

Standartinė NForce » Ant Vas 04, 2014 11:51 am

Aš tai visada su diržais važinėju, net ir aikštelėse, nes labai įkyriai borto kompas pypsi... Galiniai keleiviai su manim pavažiavę savo noru segasi diržus :)

Kas liečia greitį - labiau nuo nuotaikos ir nuo vietos priklauso. Jei žinau kad toj vietoj dažnai patruliuoja žalieji sargai - važiuoju +10km/h nei leistinas greitis ir dar + 2% (pagal GPS). Kitur būna kad ir +30 viršyju, bet retai. Vietose kur apribotas greitis visad pristabdau, nes patinka akseleracija kai apribojimas baigiasi :)

Kelio ženklus ir ribojimus paisau, tik būna kartais persirikiuoju per arti perėjos ar sankryžos. Kartais užmiestyje pasitaiko lenkimų per ištisinę, bet tik tada kai prieky piktybiškai lėtai važiuoja (bent -20km/h nuo leistino), ir tik tada kai esu įsitikinęs tokio manevro saugumu.

Invalidų vietose nestoju niekad, šeimos vietoj buvau kartą atsistojęs, bet sąžinė užgraužė, daugiau nestoju :)

Kamščiuose visad leidžiu atlikt kokį nors manevrą planuojančius (tarkim įvažiuot iš šalutinio, persirikiuot ir pan.), jei matau kad tie žmonės nepiktybiniai. Pats esu ganėtinai piktas vairuotojas kai pamatau visokius naglus išsišokėlius, ir garso signalas pas mane naudojamas pakankamai dažnai. Ir gal kiek per dažnai rikiuojuosi (šachmatistas :D ), kai važiuoja visi visom eilėm vienodu greičiu.
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12


Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių

cron