Nutikimai kelyje...

Pokalbiai apie viską

Nutikimai kelyje...

Standartinė Visvaldas » Tre Rgs 11, 2013 1:32 pm

Manau bus visiems įdomu pasipasakoti savo nutikimus kelyje, apie kelių erelius bei paskaityti kitų nutikimus.

Asmeniškai pačiam tokio kažko išskirtinio nėra dar nutikę, visgi vairuoju dar tik 2 metus (greitai 3 :roll: ). Daugiausiai žinoma buvo užlindimų palei nosį, ypač klevo laikotarpiu. Bet šiaip tfu tfu tfu važinėju be įvykių.

Papasakokite savas istorijas.. (tinka)

JOKIO (Offtopic), parašom savą istoriją, paskaitom kitų ir nuo komentarų bereikalingų stengiamės susilaikyti.
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: Nutikimai kelyje...

Standartinė leo » Tre Rgs 11, 2013 4:08 pm

nu viena ivyki papasakosiu kuris tik po savaites man leido truputi atsigauti jau. nes sokas buvo labai stiprus...
darbo metas, vaziuoju pas klienta, su nauja darbine masina toyto aygo 2013metu. vaziuoju pagrindiniu keliu, suku i kaire man dega zalias sviesaforas, sankryza + pasukus i kaire, keli metrai uz sankrizos nera jokios pesciuju perejos i mano puse viena juosta, tada istisine linija, ir dvi juostos, ten zmones tik pradejo vaziuoti uzsidegus zaliam sviesaforui, o is ju nugaru parbega dvi mergaites(kaip jos isbego nemasimate,) ir kazkas pasirode per zmogaus masinos langa sujudimas, as iskarto nepasimetes ant stabdziu ir vaira i desine, ir maza mergatei(~9metu) man ant kapoto ir is galvos i stikla... as jau praktiskai buvau sustojes, nu tokioj sakrizoje greitis mano buvo 20km/h dar gerai kad turiu gera reakcija jog supratau kad kazkas yra ne taip ir spejau kazkiek pristabdyti ir pasukti i sona, nu islipu ismasinos pribegu prie mergaites, ji samoninga, tik kad issigando ir verkia, ziuriu krauju nera, saukiu zmones kvieskit greitaja, niekas nieko, visi ziuri, parbegau iki masinos pasiemiu tel. skambinu i policija, o jie klausineja tokiu durnu klausimu, jog juos ant trieju raidziu siunciu, ir sakau kad vaziuokit greiciau. o mergaitei sakau ar ka skauda, toj atvaziuos greitoji, o ji kaip isgirdo kad greitoji skambint mamai, sako ''manes dede nepaleidzia as noriu namo'' ir ji opa isbega, as kalbu su policija ir vejuosi atsilikdamas mergaite, kad nesukelt dar didesnio soko, parbega prie laiptines ten jau laukia mama, pradejom kalbetis, papasakojau kaip ir kas, kad isbego i kelia ne per pesciuju pereja, o ten kur draudziama eiti. sulaukem greitosios,policijos, mergaite i ligonine, mano masina nufotkino apiformino i policija, ten paaiskinima parasiau, tada suzinau jog mergaitei viskas gerai, nubrozdintos alkunes, ir siektiek galva, samones neprarado, tada atsipuciau jog jai viskas gerai, esu nukentejes, toliau dar nieko nezinau kaip baigsis.. Taip kad teveliai kas turit vaikus, kirstit jiems i galvas kad negalima begti per gatve!! saugokit savo vaikus. po sito ivykio, vaziuoju ir kiek matau zmoniu kaip jie eina per gatve... dabar dar labiau matau kaip jie pazeidzia taisykles, o kur policija ??? nera, jie geriau nubaus koki be saugos dirzo ar be sviesu vaziuojanti, vietoj to kad sudrausmintu vaikus ir suaugusius kurie kerta gatve kaip tik sumasto :S ziauru!
Dabar:Audi a4 95m 2.6 110kW Mano Dziaugsmas!!!
Renault garazas:laguna94m 1.8 , 2.0 ,1.8. safrane 2.1DT,Scenic97 1.9DTI
Vartotojo avataras
leo  
Dalyvis
 
Pranešimai: 438
Miestas: mazeikiai
Automobilis: scenic 1.9td 97.
Vardas: leo
Skype: leovaskys
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nutikimai kelyje...

Standartinė N3xt » Pir Kov 31, 2014 12:31 pm

Priminiai man tuos laikus kada babce per kaota mestelejau... Tad isivaizduoju tavuosiu pojucius...


Paskutinį kartą priminė Visvaldas Pir Kov 31, 2014 12:31 pm.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5


Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 38 svečių

cron