Techninė apžiūra

Pokalbiai apie viską

Techninė apžiūra

Standartinė Edvard » Tre Geg 29, 2013 8:41 am

Sugalvojau sukurt tema apie technine apziura. Klausom, dalinames, patariam.
Taigi, ar ziuri i Airbbag lempute? Ta prasme ar uzsidega. Nes pas mane jinai uzgesinta atrodo ir kai jungi degima neuzsidega. Tos lemputes mano... (Swear) :mrgreen:
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Visvaldas » Tre Geg 29, 2013 9:16 am

Čia jaučiu kaip ant kokio pataikysi. Pirkom scenic'a, po kelių dienų užsidegė servize ženkliukas, bet reikėjo TA varyti ir nebuvo laiko, tai pabandė taip pravaryti, na ir ką, neprisikabino. Po kiek laiko nusipirkau diagnostikos kabelį ir ištryniau tą klaidą, po šiai dienai ji neatsiranda. Matyt kažkas sudurniavo.
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Ecka » Tre Geg 29, 2013 9:55 am

su airbag lempute ir man problemos. diagnostikos nedariau bet ji pas mane tai uzsidega tai vel uzgesta ir taip atrodo lyg kazkur laidai normaliai nekontaktuoja ir ji vis tai dingsta tai vel atsiranda
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Edvard » Tre Geg 29, 2013 9:58 am

Bet jei jinai neuzsidega jungiant degima, tai gal nieko nesakys. Svarbiausia, kad nedegtu istisai manau.
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Visvaldas » Tre Geg 29, 2013 10:06 am

Edvard rašė:Bet jei jinai neuzsidega jungiant degima, tai gal nieko nesakys. Svarbiausia, kad nedegtu istisai manau.

Galbūt tikrintojas net nepastebės, kad ji nedega :D
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Bildux » Tre Geg 29, 2013 2:50 pm

Siaip labai idomu kaip su ABS.
Jei abs yra, bet neveikia, anksciau issimdavai lempute ir praeidavo TA. Kazina ar dabar tas bejeris praeitu, nes paziureti ar yra abs sistema gali kiekvienas norintis.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Techninė apžiūra

Standartinė sHadow » Sek Bir 02, 2013 10:28 am

O tai kaip pagal gamintoją skaitosi? Įjungus degimą neturi žiebti lemputės, taip pranešant, kad joms viskas gerai? Kaip kitaip doram piliečiui sužinot ar jo pagalvių lemputė aplamai gyva?
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Edvard » Sek Bir 02, 2013 10:53 am

Kai ijungi degima turi uzsidegti abs, oro pagalves lemputes ir po poros sekundziu uzgest, jei dega toliau reiskia yra gedimas, jei neuzsidega jungiant degima taipogi yra gedimas.
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė arma » Sek Bir 02, 2013 11:24 am

Ecka rašė:su airbag lempute ir man problemos. diagnostikos nedariau bet ji pas mane tai uzsidega tai vel uzgesta ir taip atrodo lyg kazkur laidai normaliai nekontaktuoja ir ji vis tai dingsta tai vel atsiranda


pas mane irgi taspats su airbag tai uzsidega tai uzgesta
Vartotojo avataras
arma  
Dalyvis
 
Pranešimai: 310
Miestas: siauliai
Automobilis: renault laguna2 3.0
Vardas: armandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Bildux » Sek Bir 02, 2013 2:25 pm

Edvard rašė:Kai ijungi degima turi uzsidegti abs, oro pagalves lemputes ir po poros sekundziu uzgest, jei dega toliau reiskia yra gedimas, jei neuzsidega jungiant degima taipogi yra gedimas.

Bet yra automobiliu be oro pagalviu. Laguna I taip pat gana daznas variantas be pagalviu. Ir jei vairas "su oro pagalve" tai nebutinai sita sistema automobilyje idiegta, gal tik vairas pakeistas. Taip kad neprisijungus prie kompo TA negali zinoti kaip yra ir neturetu knisti smegenu jei nedega oro pagalves simbolis pasukus rakteli.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Edvard » Sek Bir 02, 2013 7:07 pm

Atrodo nusisneki kazkiek. Jei yra pagalve tai jinai turi veikt. Jeigu remtis Tavo logika, tai tikrintojui galiu pasakyti, jog abs cia nebuvo ir bandziau pats isidet, bet neveikia kazkodel ar nepabaigiau.
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Bildux » Sek Bir 02, 2013 7:20 pm

Edvard rašė:Atrodo nusisneki kazkiek. Jei yra pagalve tai jinai turi veikt. Jeigu remtis Tavo logika, tai tikrintojui galiu pasakyti, jog abs cia nebuvo ir bandziau pats isidet, bet neveikia kazkodel ar nepabaigiau.

Pas mane dabar nera oro pagalviu. Noriu pakeisti vaira su oro pagalve, nes kaip tik turiu uzsilikusi is seniai ir del to, kad vairas be pagalves man baisiai atrdo.
Tai jei remtis tavo logika, uzsidejes toki vaira, as nepraeisiu TA, nes neuzsidegs oro pagalviu lempute paskus rakteli?
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Edvard » Sek Bir 02, 2013 7:34 pm

Jei tikrintojas tikrins pagal visas taisykles, tai jis turi paziuret ar uzsidega pagalves lempa, jei ne tai turi gedima, nepraeini. Nebent Tavo skydelyje nera pagalves piktogramos, tada kita kalba. Kazkur girdejau, kad prisikniso kodel neuzsidega abs, zmogus sako, kad cia jo nebuvo net, bet paziureje kazkokia detale pakaboje pasake, kad ji yra skirta masinai su ABS (dabar nepamenu apie ka ejo kalba) ir laikesi savo, nepraleidzia. Ir tik patikrinus pagal VIN koda paiskejo kad tikrai ejo be ABS o ta detale ejo universaliai visiems modeliams. Kalba ejo apie XANTIA. Taigi, verdiktas toks: jei isidedi vaira su pagalve ir nezadi nieko irodinet ir tikrintojas dirba pagal taisykles- TA nepraeisi. Tai kad apgaut nevisada pavyksta. (tinka)
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė GoRiZ » Sek Bir 02, 2013 7:41 pm

Edvard rašė:Jei tikrintojas tikrins pagal visas taisykles, tai jis turi paziuret ar uzsidega pagalves lempa, jei ne tai turi gedima, nepraeini. Nebent Tavo skydelyje nera pagalves piktogramos, tada kita kalba. (tinka)

Pas mane yra sėdynių šyldymo piktograma, tačiau lagūnos gyvenime ši lemputė nebuvo užsidegus (papraščiausiai prancuzai pamiršo sumontuoti užpakalio šildytuvus) rezultatas - technikinės, kažkodėl, visos praeitos :)
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė Edvard » Sek Bir 02, 2013 7:43 pm

Nelygink tokios funkcijos su abs esp ar pagalviu. Ir nesakyk kad nematai skirtumo tarp ju.
Volvo S60 2002m 2.4 103kw LPG
Ranault Laguna PH1 1997m 1.8 66kw LPG - ex
Mazda 323F 1991m 1.6 62kw- ex
Fiat Bravo 1997m 1.4 55kw-- ex
Vartotojo avataras
Edvard  
Klubietis
 
Pranešimai: 944
Miestas: Vilnius
Vardas: Edvardas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė arma » Sek Bir 02, 2013 8:14 pm

nu chebryte nesipykstam, gyvenam draugiskai, o technikini praeisi be jokiu abejoniu i lemputes jie nekreipia demesio jiem tai ne motais (headbang) (tinka)
Vartotojo avataras
arma  
Dalyvis
 
Pranešimai: 310
Miestas: siauliai
Automobilis: renault laguna2 3.0
Vardas: armandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė GoRiZ » Sek Bir 02, 2013 8:54 pm

arma rašė:nu chebryte nesipykstam, gyvenam draugiskai, o technikini praeisi be jokiu abejoniu i lemputes jie nekreipia demesio jiem tai ne motais (headbang) (tinka)

Kreipia, jeigu dega užkūrus :) Nepraleis, jei airbagas degs - garantuotai. Lempute išėmus - no problem.
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Techninė apžiūra

Standartinė sHadow » Pir Bir 24, 2013 8:14 pm

Piktograma? Tai kad pas mane penelėj jų gyvas kalnas. :-D Net diržų neprisegimo piktograma matosi įsižiūrėjus. Ir lemputės sudėtos absoliučiai visur, tik nedega ir nedegs. :-D Bent jau ph1 lagūnų panelės universalios berods eina.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Techninė apžiūra

Standartinė N3xt » Pir Bir 24, 2013 10:46 pm

Edvard rašė:Nelygink tokios funkcijos su abs esp ar pagalviu. Ir nesakyk kad nematai skirtumo tarp ju.


Siaip lagusku buvo ir be ABS :) tad piktodrama visiskai nieko nereiskia... gi prancuzai taupo taip, nedarydami skirtingu elementu skirtingom modifikacijom varo visiems vienodai... net navarotu pravotkes galima rast toje auto, kurioje ju ne su ziburiu nematyt :)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Techninė apžiūra

Standartinė sHadow » Tre Bir 26, 2013 5:23 am

Tai taip, maniškė skaitosi be ABS, bet bajeris. Saugyklinėj ties ABS yra saugiklis ir jam vieta įstatyti. :D Kažkaip įtariu nuo to kažkas dar pamaitinta.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Kitas

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

cron