MANDAGUS vairuotojas

Pokalbiai apie viską

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Tre Geg 26, 2010 2:01 pm

Ta as ir sakau, as ne del lekimo, kaune man didele betvarke atrodo, kad tik pralyst, pranert ir dzin kaip tai padaryt, Vilniui kazkaip netenka daznai pastebet tokiu varijantu kiek Kaune...

O baznytkaimiuos... na nzn Telsiuos pakankamai mandagus ir zino ka reiskia ilgu sviesu signalas kada isleidineji zmogu is sankryzos :]]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė darka0 » Tre Geg 26, 2010 2:13 pm

As sutinku, kad gal ir zioplineju, nezinodamas, kur vaziuot, bet tokia tvarka, kad I juostoj visi statosi masinas - tai yra neiprasta pagal Vilniu. Problemu didesniu nematau, tiesiog tikrai skiriasi nuo Vilniau vazinejimo, kad ir Vilniuj normalu mieste 80 km/h.
Del sviesu pamirksejimo ar avarinio padekojimo, tai sutikciau, kad baznytkaimiuose nelabai zino, kas tai yra - tikriausiai jiems to ir nereikia.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Tre Geg 26, 2010 2:17 pm

SEnai man telsius rankos nepakele kada ileidau ar isleidau ... nzn kaip kitur, bent pas mus ir bent man pasitaiko tikrai mandagus zmones :roll:
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Runce » Pen Geg 28, 2010 5:45 am

Ateina lauktas smagiausias metų sezonas – vasara. Automobiliais visi pradeda skubėti, laiką brangindami kur kas labiau nei pinigus ar sveikatą. Siūlau pasižiūrėti mūsų šalies susisiekimo ministerijos atsakingų pareigūnų parengtą įdomią nuvažiuotų atstumų ir atitinkamą baudų už viršytą greičių lentelę. Įsitikinsite, kad per nelyg didelis skubėjimas transporto priemone yra labai brangus ir deja – nelabai efektyvus…

Greitkelis Vilnius-Kaunas
greitis km/h- km/ 1min- atstumas,km- keliones laikas,min- sutaupytas laikas,min- bauda,LTL
100- 1.67- 105- 63.0- 0.0-
110- 1.83- 105- 57.3- 5.7- įspėjimas
120- 2.00- 105- 52.5- 10.5- 40-100
130- 2.17- 105- 48.5- 14.5- 100-300
140- 2.33- 105- 45.0- 18.0- 400-600
150- 2.50- 105- 42.0- 21.0- 600-800
160- 2.67- 105- 39.4- 23.6- 1000-1500

Automagistralė Kaunas-Klaipėda
greitis km/h- km/ 1min- atstumas,km- keliones laikas,min- sutaupytas laikas,min- bauda, LTL
130- 2.17- 215- 99.2- 0.0-
140- 2.33- 215- 92.1- 7.1- įspėjimas
150- 2.50- 215- 86.0- 13.2- 40-100
160- 2.67- 215- 80.6- 18.6- 100-300
170- 2.83- 215- 75.9- 23.3- 400-600
180- 3.00- 215- 71.7- 27.6- 600-800
190- 3.17- 215- 67.9- 31.3- 1000-1500

124 straipsnis. Nustatyto greičio viršijimas

Nustatyto greičio viršijimas iki 10 kilometrų per valandą –

užtraukia įspėjimą vairuotojams.

Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 10, bet ne daugiau kaip 20 kilometrų per valandą –

užtraukia baudą vairuotojams nuo keturiasdešimties iki vieno šimto litų.

Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 20, bet ne daugiau kaip 30 kilometrų per valandą –

užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų.

Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 30, bet ne daugiau kaip 40 kilometrų per valandą –

užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų, o vairuotojams, neturintiems dvejų metų vairavimo stažo, – baudą nuo keturių šimtų iki šešių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trijų iki šešių mėnesių.

Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 40, bet ne daugiau kaip 50 kilometrų per valandą –

užtraukia baudą vairuotojams nuo šešių šimtų iki aštuonių šimtų litų, o vairuotojams, neturintiems dvejų metų vairavimo stažo, – baudą nuo šešių šimtų iki aštuonių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo šešių mėnesių iki vienerių metų.

Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 50 kilometrų per valandą –

užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vieno iki trijų mėnesių arba septynių parų administracinį areštą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu šešiems mėnesiams, vairuotojams, neturintiems dvejų metų vairavimo stažo, – baudą nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių metų iki vienerių metų ir šešių mėnesių ir vairuotojams, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo vieno tūkstančio penkių šimtų iki dviejų tūkstančių penkių šimtų litų arba administracinį areštą nuo dvidešimties iki trisdešimties parų
dr. Vigilijus Sadauskas
Susisiekimo ministerijos
vyriausiasis patarėjas

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Šeš Bir 19, 2010 10:47 pm

Siandiena mane aplanke kraupus vaizdelis...

Vakare lekem su drauge ir ispaskos draugais i viena tokia svente kur mano kaiminelis koncertavo (Kestutis Jablonskis).
Parvaziuojant tokiu gan nevykusiu keliu (nuo Luokes), pakiles i kalna staiga isvydau policijos svyturelius ir jemiau staigiai stabdyt...

Ka as pamaciau... sumaitota karieta ir automobili praktiskai be priekio... Matyt zmones gryzinejo is sventes... Kol vaziavau i Telsius greitosios nepastebejau, vadinasi jau ji buvo sulakscius... Stot nestojau paziuret, pakako man ir to vaizdo... Automobilio vairuotojas manau atsipirko nesmarkiai, bet pamacius karieta siurpas nubego per visa kuna...

Aisku kas kaltas nezinia, ar automobilio vairuotojas, nepasirinkes saugaus greicio prastame kelyje, ar ponas kuris vadzias laike... bet esme netai, toks smagus pasivazinejimas atviroje karietoje zmonem nezinia kuo baiges...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Sigis » Sek Bir 20, 2010 6:44 am

ziauru :?
Renault Laguna II phI, 1.9dci + turbo chip, 2004m., vysniava
Skype: sigis.kaunas
El. pastas: sigitas3@inbox.lt
Vartotojo avataras
Sigis  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1741
Automobilis: Laguna II
Vardas: Sigitas
Skype: sigis.kaunas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė afg082 » Sek Bir 20, 2010 5:51 pm

bendradarbis nepraleido britvos ir da ipute 2.7 berots ,girdejau kad vargu i 15 stuku tilps ir dar teises gali padet kokiems 5 metams :o
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Sigis » Sek Bir 20, 2010 8:16 pm

Cia irg ziauriai :? Siandien pries mano akis zmogeliai gere tol kol ralis vyko po to ieskojo kas ju masina parvairuotu, galu gale kai nerado kas parvairuos tai sedo girtutelis uz vairo ir isvaziavo :?
Renault Laguna II phI, 1.9dci + turbo chip, 2004m., vysniava
Skype: sigis.kaunas
El. pastas: sigitas3@inbox.lt
Vartotojo avataras
Sigis  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1741
Automobilis: Laguna II
Vardas: Sigitas
Skype: sigis.kaunas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Ant Bir 22, 2010 9:29 pm

N3xt rašė:Siandiena mane aplanke kraupus vaizdelis...

Vakare lekem su drauge ir ispaskos draugais i viena tokia svente kur mano kaiminelis koncertavo (Kestutis Jablonskis).
Parvaziuojant tokiu gan nevykusiu keliu (nuo Luokes), pakiles i kalna staiga isvydau policijos svyturelius ir jemiau staigiai stabdyt...

Ka as pamaciau... sumaitota karieta ir automobili praktiskai be priekio... Matyt zmones gryzinejo is sventes... Kol vaziavau i Telsius greitosios nepastebejau, vadinasi jau ji buvo sulakscius... Stot nestojau paziuret, pakako man ir to vaizdo... Automobilio vairuotojas manau atsipirko nesmarkiai, bet pamacius karieta siurpas nubego per visa kuna...

Aisku kas kaltas nezinia, ar automobilio vairuotojas, nepasirinkes saugaus greicio prastame kelyje, ar ponas kuris vadzias laike... bet esme netai, toks smagus pasivazinejimas atviroje karietoje zmonem nezinia kuo baiges...



Visa laime pasirodo karite vaziavo tuscia nukentejo tik vienas zmogus ir pakankamai nesunkiai...
Drystu pastebeti jog i ja atsitrenke neblaivus vairuotojas, karieta vaziavo is sventes, laime joje linksmai laiko neleido kompanijos ar mazameciai vaikai...

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/gi ... d=33730617
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Vidme » Tre Bir 23, 2010 7:06 am

tai va, kad reikia ne tik stebėt kaip tokie "ereliai" lekia, bet dar aiškiaregiu būt, nes neaišku į kurią pusę pasiduos. Prieš kelias dienas vienas toks priekį manęs važiuodamas sankryžoj degant žaliai šiesai sugalvojo staigiai stabdyt (dontknow) Nežinau kas jam šovė į galvą, bet mano lagūnaitės padangos jau žviegė... (protest) už manęs važiuojančių irgi (Swear)
Renault Laguna '96 2,0 RXE F3R pilka ERS***
+370 650 48 650
Vartotojo avataras
Vidme  
Dalyvis
 
Pranešimai: 105
Miestas: Marijampolė
Automobilis: Laguna I ph1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Tre Bir 23, 2010 7:20 am

Yra teke ir man linksmai stabdyt nekarta... bet vienakart jau galvojau jog tikrai galutinai amba.. :roll:
Trasoje dasigyniau peza, jau planavau lenkt ir padidines greiti arciau jo privaziavau, o tuo metu zmogus matyt atsibudo jog sankriza baigia pravaziuot, kai lupo ant vidurinio pedalo tai man maza nepasirode... pedala taip itarkavau jog galejo jis ir nulust, kad ir ABS bet jau padangos kauke... o tas praktiskai sustojas jau ijunge kairi posukio signala ir kaip niekur nieko pasisuko... prakaitas nupyle totaliai, viena laime fura kokia arti manes nebuvo bo jiem sustot sunkiau pakrautiem nei mum :roll:
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Vidme » Tre Bir 23, 2010 7:27 am

:shock: na tikrai, ir nėra baisiau, kai pralenkia, pristabdo ir nusuka į šoną ir dar be posiūkio... na bet čia žemas lygis, nėra daugiau ką diskutuot (protest)
Renault Laguna '96 2,0 RXE F3R pilka ERS***
+370 650 48 650
Vartotojo avataras
Vidme  
Dalyvis
 
Pranešimai: 105
Miestas: Marijampolė
Automobilis: Laguna I ph1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Migle » Pen Vas 18, 2011 1:08 pm

Mane nervina tokie žmonės, kuriems užleidi, kad važiuotų ir tai dar jiem neišku kad jį užleidi (dontknow) (protest)
Vartotojo avataras
Migle  
Klubo narys
 
Pranešimai: 178
Miestas: Utena
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Migle
Skype: magyte
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Klaipedskas » Sek Vas 20, 2011 8:21 pm

Labai erzina ereliavimas - užkišimas, posukių nerodymas. Kartais kyla abejonių, ar tūlas erelis žino, kam reikalinga ta svirtelė prie vairo.

Deja, Lietuvos įstatymai labai atlaidūs "kelų ereliams". Griežtesnės bausmės apramintų tokius išsišokėlius. Ir tai ne tik baudos, o teisių atėmimas ilgesniam laikotarpiui.
Pagavo už vairo išgėrusį - teisių atėmimas 5 metams ir TP konfiskacija. Pagavo dar kartą-teisių atėmimas "iki gyvos galvos". "Ereliams" taipogi nervus apramintų teisių atėmimo 5 metams grėsmė. Na o jei ir atėmus teises dar kyla noras vairuoti - sodinti tokius į cypę.
turi suprasti, kad automobilis nėra tik transporto priemonė, o ir pavojų aplinkinių gyvybei sukeliantis objektas.
BMW 530i, 2003 (Workhorse)
Laguna 2.0, 1998 (atostogų mašina)
Vartotojo avataras
Klaipedskas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 11
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 1998
Vardas: Klaipedskas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė lkz » Ant Vas 22, 2011 2:41 am

Klaipedskas rašė:Labai erzina ereliavimas - užkišimas, posukių nerodymas. Kartais kyla abejonių, ar tūlas erelis žino, kam reikalinga ta svirtelė prie vairo.

Deja, Lietuvos įstatymai labai atlaidūs "kelų ereliams". Griežtesnės bausmės apramintų tokius išsišokėlius. Ir tai ne tik baudos, o teisių atėmimas ilgesniam laikotarpiui.
Pagavo už vairo išgėrusį - teisių atėmimas 5 metams ir TP konfiskacija. Pagavo dar kartą-teisių atėmimas "iki gyvos galvos". "Ereliams" taipogi nervus apramintų teisių atėmimo 5 metams grėsmė. Na o jei ir atėmus teises dar kyla noras vairuoti - sodinti tokius į cypę.
turi suprasti, kad automobilis nėra tik transporto priemonė, o ir pavojų aplinkinių gyvybei sukeliantis objektas.


Jo sodinam visus į cypę, kad jie kaip ponai galėtų iš mokesčių mokėtojų pinigų gyventi....
Vartotojo avataras
lkz  
Dalyvis
 
Pranešimai: 86
Automobilis: Laguna 97 Alize
Vardas: Lukas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė hien » Ant Vas 22, 2011 6:11 am

Va kiek įspūdžių įvairių prirašė forumiečiai. KET parašytos visiems vienodos, visi jomis vadovaujasi, bet skirtingose vietose elgiasi skirtingai. Išaiškinkit man kaip žmogus gali skirtingai elgtis skirtingose vietose. Juk vairuotojų iš visų miestų privažiuoja, prisimaišo, bet vienam mieste jie važiuoja "tvarkingai", o kitam jau užkišinėja, neužleidinėja ir t.t. Gerbiami forumiečiai, pridėkit ranką prie širdies ir prisipažinkit, kad rašydami gerai arba blogai apie kažkurį miestą turėjote išankstinę nuomonę. PVZ aš kalbėdamasis su uošviene pasakau, kad jos anūkui pakilo temperatūra paskui nukrito ir vėl pakilo. Uošvienė man atsako "oi kaip negerai, kad ta temperatūra šokinėja". Aš turėdamas nusistatymą prieš uošvienę sakau: "Kaip tik gerai. Jei nešokinėtų temperatūra, vaikas nepagytų".
O man asmeniškai visuose miestuose vairuotojai važiuoja vienodai. Dar neteko patekti į situaciją, kai neįleidžia, užkiša, posūkio nerodo ir t.t. ir aš dėl to nepasiekiau tikslo ar pan.
P. S.
Linkėjimai visiems.
Vartotojo avataras
hien  
Dalyvis
 
Pranešimai: 480
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II
Vardas: Juozas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė ukmerge » Sek Bal 03, 2011 3:52 pm

N3xt rašė:Pavazinejas po Lietuva galiu pasakyt savo nuomone,

Telsiai baznytkaimis, bet vairuotojai pakankamai mandagus
Kaunas - susinervinu kada pasako jog reikia ten vaziuot, tvarkos 0, kas kaip moka tas taip skrenda...
Vilnius - bene labiausiai patiko eismas visoje lietuvoje, srautas didelis, judejimas didelis, reikalauja greitos reakcijos, bet vairuotojai tikrai pasirode tvarkingi kitu vairuotoju atzvilgiu :]
Siauliai- ka as zinau... nesuprantu as to miesto... kartais atrodo jog ivaziuoji i vienkemi, o kartais ten tokia mirsraine srauto jog nervai kilt pradeda... bet dar puse velnio, nera didelios bedos.
Klaipdeda, gatvese inksma bet zieduose.... kazi ar bent keli proc vairuotoju kreipia demesi i vaziavima ziedu taisykles? Man rodos ne, ten toks balaganas jog ziauru :D
Panevezys... drifteriu krastas :D vakare i miesta nelysk :D palei nosi tokiu vaizdu pavaro jog plaukai stojas, ir kas svarbiausia puse is tokiu rodytoju vos nulaiko baranka, o jau skersas eina visiskai nejausdamas savo masiniuko..

Keista pamatyt renuka sniokstanti, BMW, audi ir t.t... iprasta... Matyt renius vairuoja santuresni asmenys :]





va cia tikra tiesa. visada dazniausiai vaziuodavau i kauna, ten jauciausi drasisi nes pazinojau visus kelius. kai reikejo pirma karta vaziuoti i vilniu, galvojau bus sakes. bet..... dabar jokiais budais nebenoriu vaziuoti i kauna.


kaune ziuri ne i zenklus ir masinas, o i kelia, kad nepataikyt i kokia mirtina duobe, visi laksto kaip isproteje, lenda pries akis, viskas taip suspausta, jokios kulturos.

nuvaziavus i vilniu, srautas milziniskas, keliu daug, tik ziurek kur vaziuoti, bet..... ziauriai patiko vaziuoti, nes dauguma mandagus, praleidzia, neuzkisineja, keliai daug maz atremontuoti, duobiu daug nera, platus, daug kur gali vaziuoti net 70 km./val ir greiciau. vienu zodziu atrodytu toks eismas, turetu buti siaubas , bet... kaune zymiai baisiau.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Sek Bal 03, 2011 10:18 pm

Na mano nuomone nepakito iki siol taipogi... teko nelabai senai vaziuot su krovinine masina kaunan ir is po jo i Vilniu, buvo siokiu tokiu reikaliuku...

Na zinot kaune nervus susiedziau nesveikai, visiskai kulturos nerasta, lenda, neria, daro betka kad kartais atrodo jog specialiai, pilnas ituzio pasiekiau Vilniu, ten vairuotojai mato jog vaziuoji ne su lengvaja ir tavo isibegejimas bei sukimo kampas ribotas, pasijutau jog vaziuociau limuzinu su palyda, vairuotojai maloniai talkininkavo kelio juostose, retas kuris sumaste lenkt nes vaziuoji perletai, daznas net sustoja ir duoda kelio juosta tau isukt...

Zinot neisizeiskit, Kaune vazineju daznai tikrai bet to miesto as pakest negaliu... negana to jog jis man kaip miestas nemielas, dar keliuose tokios misraines ir balaganai... tikrai negaliu kolkas pasitaisyt anksciau isakytoi nuomonei.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Menulius » Pir Bal 04, 2011 9:31 am

ukmerge rašė:
N3xt rašė:Pavazinejas po Lietuva galiu pasakyt savo nuomone,

Telsiai baznytkaimis, bet vairuotojai pakankamai mandagus
Kaunas - susinervinu kada pasako jog reikia ten vaziuot, tvarkos 0, kas kaip moka tas taip skrenda...
Vilnius - bene labiausiai patiko eismas visoje lietuvoje, srautas didelis, judejimas didelis, reikalauja greitos reakcijos, bet vairuotojai tikrai pasirode tvarkingi kitu vairuotoju atzvilgiu :]
Siauliai- ka as zinau... nesuprantu as to miesto... kartais atrodo jog ivaziuoji i vienkemi, o kartais ten tokia mirsraine srauto jog nervai kilt pradeda... bet dar puse velnio, nera didelios bedos.
Klaipdeda, gatvese inksma bet zieduose.... kazi ar bent keli proc vairuotoju kreipia demesi i vaziavima ziedu taisykles? Man rodos ne, ten toks balaganas jog ziauru :D
Panevezys... drifteriu krastas :D vakare i miesta nelysk :D palei nosi tokiu vaizdu pavaro jog plaukai stojas, ir kas svarbiausia puse is tokiu rodytoju vos nulaiko baranka, o jau skersas eina visiskai nejausdamas savo masiniuko..

Keista pamatyt renuka sniokstanti, BMW, audi ir t.t... iprasta... Matyt renius vairuoja santuresni asmenys :]





va cia tikra tiesa. visada dazniausiai vaziuodavau i kauna, ten jauciausi drasisi nes pazinojau visus kelius. kai reikejo pirma karta vaziuoti i vilniu, galvojau bus sakes. bet..... dabar jokiais budais nebenoriu vaziuoti i kauna.


kaune ziuri ne i zenklus ir masinas, o i kelia, kad nepataikyt i kokia mirtina duobe, visi laksto kaip isproteje, lenda pries akis, viskas taip suspausta, jokios kulturos.

nuvaziavus i vilniu, srautas milziniskas, keliu daug, tik ziurek kur vaziuoti, bet..... ziauriai patiko vaziuoti, nes dauguma mandagus, praleidzia, neuzkisineja, keliai daug maz atremontuoti, duobiu daug nera, platus, daug kur gali vaziuoti net 70 km./val ir greiciau. vienu zodziu atrodytu toks eismas, turetu buti siaubas , bet... kaune zymiai baisiau.


Na aišku kiekvienas turim savo nuomonę, bet sorry, nesutinku nei su vienu dėl Kauno ir Vilniaus. Kaip jums Vilniui važiavimas piko metu? per pietus? Man asmeniškai tragedija, o kaip jūs sakot užleidinėja, visi mandagūs, tai toli gražu, man tikrai taip nepasitaikė. Kol pats naglai neįlysi tai nesistengia nieks užleist, posūkį gali rodyt kiek nori. Nesakau kad 100% taip, bet dažniausiai. Ne piko metu tai dar normaliai visai.
Kaune man nesiskiria piko nepiko metas, čia reikia AIŠKIAI, rodyt kad nori rikiuotis ar pan :D Bet tikrai nėr taip baisu kaip jūs čia apibūdinot kad reik žiūrėt kad kas neįlėtų. Važiuoji savo juosta tvarkingai ir viskas gerai, ramiai spėji tiek ženklus susižiūrėt tiek duobes. Užknisa tik Kaune, kad yra nemažai gatvių kur tikrai galėtų būt padidintas greitis bet vis tiek yra 50km/h :/ O dėl duobėtumo tai tiek Kaune tiek Vilniui jų yra pakankamai, žiūrint kur važiuosi, taip kad nevarykit dievo į medį :P (laguna)
Į asmenines žinutes dėl magų kodų neatsakinėju. Jei parašot, tai tikrai nereiškia, kad būsit gudresni ir Jums pirmiems atsakysiu
Vartotojo avataras
Menulius  
Klubo narys
 
Pranešimai: 329
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II ph1
Vardas: Andrius
Skype: menulius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Pir Bal 04, 2011 10:32 am

Cia tik asmenine nuomone, kuria turi kiekvienas :] As nezinau, gal man tik papuola taip, bet faktas jog kaune mano zodynas suastreja :D Aisku ten gyvenant ir ipratus prie to atrodo normalu, o as gi is profincinio miestelio kur eismas netoks tera, bet megejas daznai po didmescius panardyt tad ir pastebi to miesto vairavimo ipatumus :] Vilniui pikas tai yra Vilniaus problema, bet man pyktis kazkodel nekilsta del to jog stoviu, man pyktis kilsta del vairuotoju nepagarbos, beto jai Vilniui neuzleidzia reikia pamastyt ar kartais kitam vairuotojui nepasirode jog bandai mandrai apvaziuot stovincia juosta, tuomet pasbejas ir as esu jog kelia gaut laaaaabai sunku, nebent jau rizikuodamas automobilio skarbom per prievarta grudies :D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 28 svečių