MANDAGUS vairuotojas

Pokalbiai apie viską

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Pen Geg 21, 2010 12:13 pm

Nepamokslauk man, jai labai naglas as irgi tokiu moku pabut, jai skubi duok zenkla visada su malonumu praleidziu, bet nedaryk man nemaloniu situaciju pradedamas lenkt kelkrasciais, o gal as kaiptik labiau i ta sona pasislinksiu ir sonu uzkabinsiu? Kentes ir mano masina o susimetes gali ir ant saligatviu uzlekt, kur tikrai verta pagalvot kas tuo metu ten bus, pencininkas, auges zmogus ar vaikas.
O kuo labiau i kelnes pasiks gal kitakart nebekils pagunda lenkt kelkrasciais

Nekarta yrta situacija buvus kad zmogus lekia kazkur ir pasipraso kelio duodamas sviesu signala, nesu ne kart nepraleides, kokiais budais nesvarbu bet pasirupinu jog kelia turetu.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Exer » Pen Geg 21, 2010 1:25 pm

Domai, sakai Kaune baisu? Na taip, sutinku, ten taisyklių nera ir neegzistuoja beveik visiškai, taciau nera nieko baisiau už vasara Palangoje, kai privažiuoja is visur, visos Lietuvos, tai tada jau baisu. Jau nekalbant apie pesciuosius. (protest)
Renault Laguna II
Vartotojo avataras
Exer  
Dalyvis
 
Pranešimai: 410
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II
Vardas: Laimonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė minotauras11 » Pen Geg 21, 2010 1:56 pm

N3xt rašė:Nepamokslauk man, jai labai naglas as irgi tokiu moku pabut.


Va va ... būtent apie tai ir kalbu - kai toks pats tokius pačius pradeda auklėti :D:D:D
Sėkmės pedagogikoje, užsirausi ant rimtesnio ir baigsis šūstrumai ;)
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Pen Geg 21, 2010 10:17 pm

arba tu isvis susikuri kita fantaziju karalyste arba ir esi vienas is tokiu keliu asylu kurie lenkia kelkrasciais, saugumo salelem per perejas, mieste kur zmoniu ir judejimo netruksta.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė marvas5 » Šeš Geg 22, 2010 8:03 am

grb."grazu"bendravimo pvz rodot.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
marvas5  
Klubo narys
 
Pranešimai: 171
Miestas: rukla
Automobilis: opel astra
Vardas: marius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Šeš Geg 22, 2010 8:20 am

marvas5 rašė:grb."grazu"bendravimo pvz rodot.


Vaikai neikit i mokykla :lol: na o jai rimciau sunervino, pradeda cia gazdint :lol:
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Šeš Geg 22, 2010 8:40 am

O siaip esu nukentejas labai skaudziai per tokius veikejus, kurie nebetelpa i savo kelnes is mandrumo, prisimasto visokiu veju, tai man ju geriau neginkit pamates toki man kraujas uzverda.
Kelyje as esu labai santurus ir stengiuos but mandagus, bet tuopaciu ir griestas, nepernesu piktavalisku nesamoniu, aisku jai zmogui netycia kazkas atsitiko, ne per ta juosta pasuko pasimetes, uzgeso sankryzoi ir pns, niekas ant tokiu neplusta, paciam gi pasitaiko, bet kada matai piktavaliska stiliu tai zinot, nedaug trunka ir vidui pradedu kunkuliuot...
Gal latvisko kraujo turiu ar veikia prisiminimai is anksciau ka patyres, bet tokius bent siuo metu nepateisinsiu.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė afg082 » Sek Geg 23, 2010 3:45 pm

Siaip reno vairuotojai yra ramiausi(bent as taip galvoju),nes masinos tikrai nera dragui skirtos ir su jomis lb nepalakstysi,kas prancuzus perka tj kad patogiai galetu vaziuot..o gatviu ereliai su A6 ,craislereis arba siaip su naujom teveliu nupirktom ar is banditizmo uzkaltais ferareis tegul laksto..cia kur neseniai A8 siauliuos sukele avarija,mane is ryto lenke per 4 masinas..toli nenuvazevo,db kalejme vel gales planus kurt kaip kokia A9 ar A10 nusipirkt po 15 metu gryzus..
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė minotauras11 » Pir Geg 24, 2010 5:18 am

N3xt, fantazijų karalystėje negyvenu ;) Gaila, kad karštakošiškumo pilnas esi ir net minties nesivargini suprasti kas rašoma...
Sėkmės tau kelyje, nenoriu terštis šios gražios temos, kurios pagrindinis "auklėtojas" esi.
Peace (tinka)
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Pir Geg 24, 2010 5:38 am

"Gaila, kad karštakošiškumo pilnas esi" turbut yra uz ka ir kaip sakai esu toks.
Kodel manes nenervuoja uzgeses ant sankryzos? kodel manes nenervuoja normaliai aplenkes vairuotojas?
Geriau pastoviu uz galo ramiai ar pasitraukiu i sona duodamas kelia tam kas mane lenkia.

Tu dabar isivaizduok jai nebuciau megejas stebet veidrodzius, mane lenkia per desine puse, o as vaziuodamas koki sulini sumastau apvaziuot pasislinkdamas desiniau... Kas desinei yra? kartais ne saligatvis? Kas gali buti jai as atsiremiu i ji? ogi kazkuris galim susimetyt, dzin tos skardos, bet nedzin mieste ramiai saligatviu einantis zmones.

Lenkimas per saugumo saleles, pesciuju perejas - ar tas kuris lenkia gerus akinius nesioja jog mato tuscia kelia? As matau savo priekyje vaizda, o jam vaizda uzstoju.

Paciam yra buve jog uz pesciuju perejos mikriukas stovejo as parvaziavau salia perejos ir is mikriuko gali isjo vaikinukas tiesiai i gatves viduri... Man keli metrai iki jo, sustot nera sansu, inkaro gi neismesi, viena tik laime jog pas jo reakcija irgi normali staigiai sustojo viduryje ir liko man vietos ji apvaziuot, nors ABS jau dirbo kaip ir isprotejas.

Arba bajeris Siauliuose - mane lenke netoli sankryzos, kur as vaziavau desiniaja puse, mat sugalvojo mane sitaip aplenkus pasukt desinen per zalia sektoriu, kada pradejo mane aplenkes gryzt i desiniaja puse, ciut koju nenuvaziavo vienai augusiai moteriai ir paneliai kurios tuo metu isejo i pereja kada jom dege zalias signalas.

Zmogau reiktu susimastyt biski apie tokiu isminciu padarinius, as negaliu i tai nekreipt demesio, nes pats kentejas esu, man tai givybes vos nekainavo, o jai ten tau artimas zmogus? Ar tuo metu irgi ji pateisinsi? Ir sakysi: "Gaila, kad karštakošiškumo pilnas esi"
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Pir Geg 24, 2010 5:46 am

Labai geras filmukas padarytas, jai jis susimastyt nepadeda tai tuscio kelio galiu palinket
http://www.youtube.com/watch?v=tMx_B5VO ... _embedded#
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Exer » Pir Geg 24, 2010 11:12 am

Visiškai pritariu N3xt, skardos lieka skardom, o gyvybe turim tik viena. Aisku, visu neisauklesi, nes dauguma ju nemasto apie pasekmes, lenkia kur nori, kaip nori ir t.t. Kad ir šiandien, važiuoju užmiescio keliu 90 km/val, šalikele eina žmogus, priespriesais automobiliu srautas, tai sumastė vienas lenkti pro dešine jau susilygino su manimi ir pastebėjo ta žmogu einanti, už manes jau kitas automobilis važiuoja, tai tam nebebuvo kur bedingti, arba žmogu partrenkti, arba mane kliudyti, mečiausi kiek imanoma kairiau, žmogaus isvenge, taciau trenkesi i už manes važiuojanti automobilį... ir ka bepridurti?
Renault Laguna II
Vartotojo avataras
Exer  
Dalyvis
 
Pranešimai: 410
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II
Vardas: Laimonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Jill » Pir Geg 24, 2010 9:20 pm

N3xt rašė:Labai geras filmukas padarytas, jai jis susimastyt nepadeda tai tuscio kelio galiu palinket
http://www.youtube.com/watch?v=tMx_B5VO ... _embedded#



Kai lankiau kursus teisėm laikyt, tai per pačią paskutinę paskiatą beveik visus rodė. ir dar kitokių buvo.tai taip besėdint pasidarė baisu ir pradėdi galvot kaip ten bus kai tu už vairo sedėsi. :?
Skype: rudzile
Tel.nr.: +37064354357
e-mail: rudzile@gmail.com
Vartotojo avataras
Jill  
Klubo narys
 
Pranešimai: 533
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: LagunaI phII 1.9dti
Vardas: Rugile
Skype: rudzile
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Erciunas » Ant Geg 25, 2010 9:26 pm

Paskaičius šią temą susidaro toks vaizdas kad Next'ui išsiliet reikia + kaip užsikirtus plokstėlė, tą patį per kelis postus sakai..
Kiekvienas turi savo vairavimo stilių ir kiekvienam mieste yra savotiška vairavimo kultūra, ir nereik čia butent Kauno išskirt, nes aš tą patį galiu apie Vilnių pasakyt..
Tie kurie lakstė, tai lakstys toliau, nebent per gerą avariją pasimokys, bet labai abejoju..
Kaip minėjo kažkas anksčiau kad reno ne dragui skirta, žmogui reikia mašinos, perka, norės, lakstys, droš ją, nesvarbu kokia markė..

Pats nesu super kultūringas vairuotojas, taip būna pridarau nesamonių, visada stegiuosi atsiprašyt gestais ar avarinio pagalba. Kiek galiu tiek įleidžiu ar praliedžiu gatvėje, kartais būna skubu, tai apseinu be šių dalykų.

O nevažiavus su žmogum ir nemačius kaip jis vairuoja, nereiktų ant jo "važiuot"..
Vartotojo avataras
Erciunas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 331
Miestas: Karmėlava - Kaunas
Vardas: Erikas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Ant Geg 25, 2010 10:00 pm

Erciunas rašė:...Kiekvienas turi savo vairavimo stilių ir kiekvienam mieste yra savotiška vairavimo kultūra, ir nereik čia butent Kauno išskirt, nes aš tą patį galiu apie Vilnių pasakyt..


"Pavazinejas po Lietuva galiu pasakyt savo nuomone"
Man toks vaizdas susidare ir sakau, o tau atrodo kitaip, kame cia beda?
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Erciunas » Ant Geg 25, 2010 10:05 pm

Čia ne bėda, o tik pastebėjimas
Vartotojo avataras
Erciunas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 331
Miestas: Karmėlava - Kaunas
Vardas: Erikas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė darka0 » Tre Geg 26, 2010 7:28 am

Del Kauno tai galiu 100% N3xt pritart, man irgi ten baisu vaziuot ir busiu apipypintas su juoda "bulka" lekiancio. Kai tik i Kauna nuvaziuoju, tai visa laika vaziuojant II juosta atsiranda, kas greiciau vaziuoja, pasitrauki i pirma (kaip tvarkingas vairuotojas - arciau desiniojo krasto), o ten pavaziavus 100 m. masinu pristatyta, reikia vel i II juosta rikiuotis, o tada viskas nuo pradziu kartojasi. Ziedus Kaune irgi sunku suprast, keliu zenklinimo minimaliai.
Vilniuj, nors ir greit vaziuoja visi, bet aiskios visos juostos, jei nori leciau nelyski i II ar III juosta ir viskas tvarkoj.
O mazuose miesteliuose ir kaimeliuose, manau, daug kur mandagesni ir atsargesni vairuotojai, jiems nereikia skubeti, kad per miesteli pora km. atstuma greiciau nuvaziuotu.
O ar as mandagus vairuotojas? Stengiuosi, bet auto variklis kartais leidzia parodyt gala, gal siek tiek irgi esu karstakosis, bet juk ne pensininkai esam, kai jau net fizines savybes neleistu but nemandagiam.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Marius » Tre Geg 26, 2010 1:36 pm

Kaune eismas yra superinins, tik tos kelių duobės nervina :lol: Nesuprantu kur problema, jei Vilniuje visi taip "laksto" tai atvykus į Kauną, pasak jūsų, kad čia visi velkasi, turėtumėt važiuodami relaksuoti ir atsipūtę dairytis pro langus. O čia va kitas teiginys: "buvau apipypintas ir priverstas pasitraukti iš antros juostos dėl greičiau lekiančios "bulkos" " Suprantu, kad jūs vilniečiai esate papratę stovėti ir trečioje juostoje, nu bet soris, Kaune ir kamštis juda greičiau nei leidžia kelių eismo taisyklės. :mrgreen: Čia nekalta nei vairavimo kultūra, nei miesto tradicijos. Tiesiog kai atvyksta "svetimšalis" ir jis nesupranta kur jam važiuoti, mėtosi per visas juostas įsikibęs į vairą. Jam ir atrodo, kad čia neįmanoma važiuoti. Jie nepagalvoja, kad kalti ne aplinkiniai vairuotojai, o kad stabdys yra jis pats. ;)
Vartotojo avataras
Marius  
Dalyvis
 
Pranešimai: 309
Vardas: l
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Sigis » Tre Geg 26, 2010 1:44 pm

Na ka as galeciau pasiulyti ne kauniskiam :lol: atvaziuokit iki kauno palikit masina ir naudokites viesoju transportu nebus problemu :lol: vazineju tam kaune nors ir tik keli metai gyvenu cia ir nematau jokiu problemu :) o apie mazesnius miestelius tai galiu pasakyti ten jie nesupranta ka reiskia padekoti jei tu ji uzleidi, kiek praleides esu pasiziuri tokiom akim :shock: ir nuvaziuoja :lol:
Renault Laguna II phI, 1.9dci + turbo chip, 2004m., vysniava
Skype: sigis.kaunas
El. pastas: sigitas3@inbox.lt
Vartotojo avataras
Sigis  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1741
Automobilis: Laguna II
Vardas: Sigitas
Skype: sigis.kaunas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Taddeo » Tre Geg 26, 2010 1:59 pm

Pasakysiu taip, nors esu Vilnietis, bet pastaruosius 4 metus gyvenau Kaune. Tiek Vilniuje tiek Kaune tiek turbūt ir kituose miestuose yra tokių erelių kurie lakstė, laksto ir lakstys bei kitaip nepaisys eismo taisyklių. Ir čia nuo miesto nepriklauso. Kalti patys žmonės ir jų temperamentas. Tik galiu viena mažą akmenuką mest į Kauno daržą, ką pastebėjau per tuos 4 metus Kaune, tai dauguma matomai neturi automobiliuose posūkio svirties, kad dažnai neįjungia rikiuojantis ar sukant. Tik tiek :)
Opel Antara 2.0 Diesel 2009m
Ex - Peugeot 407 1.8 LPG 2004m
Ex - Opel Corsa 1.0 Benzinas 1999m
Ex - Laguna I RN 1.8 LPG 1994m

http://www.lagunaclub.lt - Renault Laguna autoklubas!
Vartotojo avataras
Taddeo  
Administratorius
 
Pranešimai: 1701
Vardas: Tadas
Skype: taddeo08
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 13

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 41 svečių