MANDAGUS vairuotojas

Pokalbiai apie viską

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Dainius » Pir Bal 04, 2011 11:56 am

Kaune mokedamas vaziuot, Paryziui neprapultum :D Sako, kad Kaune nieks neuzleidineja.. Na taip nesakau, kad kiekvienas uzleis, bet jei piko metu visi po darbu vaziuoja tai is 5 masini vienas tikrai praleis :) na cia kiekvienam mieste skirtinga kultura, o pries vaziuojant i Kauna reik turet susidarius aisku kelia kur kaip nuvaziuot, nes kai piko metu pradeda bludyt kas nors tarp eiliu ieskodamas kazko tai irgi pikta darosi..
Beja prie to pacio del posukiu.. Dabar cia kai sugrieztino tas nesamones tai ant kiek vieno kampo tik ir laukia.. Siaip nematau nieko blogo kai vaziuoji vienas kelyje ir kokiu 50-100m atstumu masinu nematyt, tai kam ta posuki rodyt? aisku ranka nenukris, kad parodysi bet...
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė afg082 » Pir Bal 04, 2011 12:27 pm

dazniausiai patys kalti,skubam lekiam ..atrodo tos 5 ar 10 min gyvybes ir mirties reikalas..
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė ukmerge » Ant Bal 05, 2011 2:31 pm

as tai chuligane prie vairo, bet aisku proto ribose. Megstu ir mandagi buti: praleisti is salutinio vaziuojancius ir pan.

O ir ta patirtis zinot, vienas gali ir 3 metus pravazineti ir vistiek elgtis kaip lapas, o kitam ir 1 men. uztenka. :) as tai gimiau prie vairo, taip visi juokauja, nes kad teises islaikyti vairavau tik 6 kartus. paskui kokius 10 metu nevairavau, nes masinos neturejau, ir dabar yra tik 3 metai kaip vairuoju, taciau uzteko priprasti prie savo masinos (kokiu 3 kartu) ir jauciausi kaip vaziavusi 10 metu. nuo zmogaus priklauso siaip kazkiek.

Bet vat pesciuju tai ziauriai nemegstu, dar nepykstu jei eismas intensyvus ir jie eina, tai praleidziu ramia sirdimi, bet kai vaziuoji viena kelyje ir horizonte ne is tolo nera masinu, ir koks kvasikas lenda i pereja,nu tai zinot mintyse pasiunciu i visas puses. jam gal lengviau ir pigiau sustoti, nei man stabdyti, deginti kura, tersti labiau ora ir pan.
plius daug tyra pesciuju kurie net nesidairydami i pereja zengia....

kitiems ratuotiems esu mandagi (su retom isimtim), bet jau pestiesiems geda pasakyti, bet esu visiskai nemandagi ir visada stengiuosi prasmukti jei tai imanoma. :oops:
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė darka0 » Ant Bal 05, 2011 2:54 pm

Gal prie mašiniuko ir pripratai, bet abejoju, ar daug patierties turi ir kaip elgtumeisi ekstremaliose situacijose. Tai linkiu atsargiau važinėt ir praleidinėt pesčiuosius (Wave)
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Menulius » Ant Bal 05, 2011 3:29 pm

ukmerge rašė:Bet vat pesciuju tai ziauriai nemegstu, dar nepykstu jei eismas intensyvus ir jie eina, tai praleidziu ramia sirdimi, bet kai vaziuoji viena kelyje ir horizonte ne is tolo nera masinu, ir koks kvasikas lenda i pereja,nu tai zinot mintyse pasiunciu i visas puses. jam gal lengviau ir pigiau sustoti, nei man stabdyti, deginti kura, tersti labiau ora ir pan.
plius daug tyra pesciuju kurie net nesidairydami i pereja zengia....

kitiems ratuotiems esu mandagi (su retom isimtim), bet jau pestiesiems geda pasakyti, bet esu visiskai nemandagi ir visada stengiuosi prasmukti jei tai imanoma. :oops:



Turbūt retai pati pėsti vaikštai :) o man kaip studentui tenka dažnai šitas malonumas, ir patikėk jokio kaifo, kai reik pačiam vos ne po ratais lyst, kad pereitum gatvę, nes iš 50 mašinų, kurios per tą laiką pravažiuoja, nesugeba nei viena sustot ir praleist pėsčiųjų. (Swear) (protest) (Swear) Na dėl mašinų skaičiaus hiperbolizavau šiek tiek bet esmė ta pati :)
Na žinoma, žiūrint iš vairuotojo pusės aišku nervina, kai pėstieji eina per gatvę net neapsidairę, na bet jei matai toli kad prie perėjos stovi pėstysis ir matai, kad jis jau eis per gatvę, tai ar sunku šiek tiek nuo akseleratoriaus pedalo nuimt koją? :)
Į asmenines žinutes dėl magų kodų neatsakinėju. Jei parašot, tai tikrai nereiškia, kad būsit gudresni ir Jums pirmiems atsakysiu
Vartotojo avataras
Menulius  
Klubo narys
 
Pranešimai: 329
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II ph1
Vardas: Andrius
Skype: menulius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė GoRiZ » Ant Bal 05, 2011 3:36 pm

Menulius rašė:
ukmerge rašė:Bet vat pesciuju tai ziauriai nemegstu, dar nepykstu jei eismas intensyvus ir jie eina, tai praleidziu ramia sirdimi, bet kai vaziuoji viena kelyje ir horizonte ne is tolo nera masinu, ir koks kvasikas lenda i pereja,nu tai zinot mintyse pasiunciu i visas puses. jam gal lengviau ir pigiau sustoti, nei man stabdyti, deginti kura, tersti labiau ora ir pan.
plius daug tyra pesciuju kurie net nesidairydami i pereja zengia....

kitiems ratuotiems esu mandagi (su retom isimtim), bet jau pestiesiems geda pasakyti, bet esu visiskai nemandagi ir visada stengiuosi prasmukti jei tai imanoma. :oops:



Turbūt retai pati pėsti vaikštai :) o man kaip studentui tenka dažnai šitas malonumas, ir patikėk jokio kaifo, kai reik pačiam vos ne po ratais lyst, kad pereitum gatvę, nes iš 50 mašinų, kurios per tą laiką pravažiuoja, nesugeba nei viena sustot ir praleist pėsčiųjų. (Swear) (protest) (Swear) Na dėl mašinų skaičiaus hiperbolizavau šiek tiek bet esmė ta pati :)
Na žinoma, žiūrint iš vairuotojo pusės aišku nervina, kai pėstieji eina per gatvę net neapsidairę, na bet jei matai toli kad prie perėjos stovi pėstysis ir matai, kad jis jau eis per gatvę, tai ar sunku šiek tiek nuo akseleratoriaus pedalo nuimt koją? :)


O jei iki perėjos likus 20 metrų pamatai panele sparčiu žingsniu, vos ne bėgomis artėjančią prie perėjos ir kalbančia telefonu.. tada belieka tik melstis, kad atsisuktų arba mygt signalą. Pastarasis variantas ir mane ir ją išgelbėjo. Yra tokių pesčiujų kai tik keiktis norisi. Bet tiesa tokia, kad kai keliauju pesčiomis man stresas gatvę pereit :D Iki tol kol Kaune pradėjau vairuot pats, tokio streso nebuvo :)
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė afg082 » Ant Bal 05, 2011 4:10 pm

daznas atvejis kai pestysis eina per gatve net galvos nepakeles,galvoja cia pereja ir viskas ..mano pirmenybe ir t.t .. vairuotojai turim but lb atsargus,pakeiksnojam bet geriau nebandykim pirma pesciojo pralekt,nes pasekmes gali buti nepataisomos.. As asmeniskai kai einu per gatve geriau jau ilgiau pastoviu bet nebandau begti pries masina,sveikata brangesne nei laikas..
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Ant Bal 05, 2011 10:45 pm

Pestysis - ypac pencininkas ISIVAIZDUOJA JOG AUTOMOBILIO VAIRUOTOJAS NUMES INKARA IR SUSTOS. Kam, kam bet sitam pritariu, jog kaikurie pestieji visiski asylai ir patys sau bedos prasos... del kitu nieko nesakau, man nesunku sustot jai matau ji aiskiai ir jog nori pereit gatve, bet kada eina saligatviu ir akiu nepakele suka i gatve, situos pagatavas susaudyt esu...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė sergejus » Tre Bal 06, 2011 5:28 am

As tai tik merginas simpatiskas praleidziu ir mazus vaikus, dar buna pensininkus, bet retai :D Uzknisa jie stovi prie perejos, sustoji, tada mojoja ranka tipo waziuok as vistiek letai eisiu. dar uzknisa kad pensininkai lb daznai vaiksto kur negalima, vos vos paeina bet net nesidairydami po ratais lenda

Dar yra tokia rusis pesciuju kuriuos praleidi o jie dar specaliai letai letai eina per ta pereja, hrr!!
Vartotojo avataras
sergejus  
Dalyvis
 
Pranešimai: 200
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Wesber » Tre Bal 06, 2011 2:57 pm

sergejus rašė:As tai tik merginas simpatiskas praleidziu ir mazus vaikus, dar buna pensininkus, bet retai :D Uzknisa jie stovi prie perejos, sustoji, tada mojoja ranka tipo waziuok as vistiek letai eisiu. dar uzknisa kad pensininkai lb daznai vaiksto kur negalima, vos vos paeina bet net nesidairydami po ratais lenda

Dar yra tokia rusis pesciuju kuriuos praleidi o jie dar specaliai letai letai eina per ta pereja, hrr!!

va va.. sian sustojau praleisti senute per pesciuju pereja, ji ejo, sustojo vidury perejos, atsisuko i mane ir padekojo. nu ne, kad greit praeiti ir dingt nuo kelio..
ex - Renault Laguna 1 Ph1. 1996m. 2.2D RT
Volvo s80 1999m. 2.5TDI
Vartotojo avataras
Wesber  
Dalyvis
 
Pranešimai: 447
Miestas: Vilnius
Automobilis: Volvo s80
Vardas: Rolandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė ukmerge » Tre Bal 06, 2011 3:37 pm

jo, buna tokiu, kurie, ypac jaunimelis ar kokios blondines dvi susikubisios, eina tycia letai ir matai ir nieko nepadarysi. as kai pescia einu, tai stengiuosi greitai praeiti. bet manau ir kiti, kurie praeina greitai, tai dazniausiai ir patys yra vairuojantys, supranta vairuotojus.

kartais kai bunu pescioji, tai buna ir sunervina stojancios ir praleidziancios masinos. tarkime paimu greiti ejimo, ir matau, kad nesustojus pereisiu gatve. matau atvaziuoja masina, jei ji vaizuos tuo greiciu as nesustojus galesiu pereiti gatve jai pravaziavus. bet ne, ta masina pradeda bludyti, leteti, as tada jau nebezinau ar ji tikrai sustos, ar ne. tenka ir man stoti, ziureti ar tikrai praleidzia. jau geriau vaziuotu ir pravaziuotu kaip vaziavo. Aisku, cia kalbu apie tai, kai kelyje praktiskai nera masinu. kai ner masinu siaip i pereja ir nelendu, duodu pravaziuotu toms pavienems masinoms, kam joms stoti, man nesunku palaukti.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Wicioks » Pen Bal 08, 2011 12:24 pm

Šiaip jei apie pėsčiūjų perėjas tai kartais tikrai sunervina žmonių naglumas... Parvažiuoji 50-55km/h greičiu ir matai kad žmogus eina šaligatviu ir galvoji jis toliau eis ar sugalvos perėją pereiti... ir visai nesidairęs per perėja pradeda eiti,o pats turi per stabdžius kirsti,tai ypač žiemą sukelia avarinę situaciją,žinau kad reikia prilėtinti ir apsižiūrėti ar tikrai žmogus neis,bet manau jiems lengviau yra sustoti, palaukti ir įsitikinti ar sustos automobilis :)
O jei apie save tai stengiuos praleisti pėsčiuosius,rodau posūkius ir nesu naglas vairuotojas tik kad užkišti ar dar ką padaryti kitam vairuotojui,esu supratingas ir jei reikia praleidžiu :) net gera kartais pasidaro kai žmogus už gerumą padėkoja,nuotaika nuo ryto gero būna :D Esu dar "klevas" bet per nepilnus 10 mėnesių neturiu jokių baudų,įspėjimų (tfu tfu tfu) ir nepadaręs rimtos avarinės situacijos :)
Taip kad kelyje būkime supratingi vieniems kitiems ir mažiau bus nelaimingų atsitikimų (tinka)
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Kennyy » Ket Geg 05, 2011 4:59 am

Dazniausiai "klevai" net nezino, kad buvo sukele avarine situacija :D:D Cia is sarkazmo puses ;)
Kas del pereju, tai mane nervuoja, kaip jau kazkas sake tokie zmones, kurie net neapsidaire eina ir visai nesiskubina pasisalinti is gatves. Eina kaip kokiam parkelyje, svilpauja ir visai dlp ar masina skersa parciuozia, o gal visai nemato jo :D Visi daro klaidu, bet tas poziuris, kad va... as einu pereja- jus turit mane praleist. Bet jabytute!!! Nutrenkusi masina apsidauzys kapota, sudauzys stikla, bet tave tai visam gyvenimui padarys invalidu. Tai as gal chamiskai elgiuosi, bet dievinu, kai tokie svajotojai vos velkasi, tai pravaziuot is nugaros pro pat ir det ant pypso... Mergos tai net cypia, o bernai staigiai soka i prieki. Bet manau ateityje uzpakali tikrai greiciau vilks nenoredami but kapitaliai isgasdintos.

Beje... As buvau priblokstas zmoniu de.....iskumu, kai rode viena laida pet TV. Aisku vaikinukas nutrenke mergina einancia per pereja, bet situacija tai standartine. Visi vairuojantys zinome, kad lb bjauru, kai troleibusas sustoja pries pereja vaziuojantis pirmaja eismo juosta, o tu vaziuoji i ta pacia puse, bet antraja. Nu situacija manau supratot ir kodel ji pavojinga neaiskinsiu, bet paneles zodziai buvo tokie, kai ji ejo pries troleibusa: " as islindau is uz troleibuso, paziurejau, kad atvaziuoja masina ir pradejau eiti, nes maniau, kad ji sustos "...
Atsiprasant neatsimenu to posakio, kur te kazkas minima, kad durnai galvai ir su kazkuo te proto neidesi, bet sitai merginai net nutrenkusi masina proto neikrete. Ta laida buvo gal preis kokius 4veris metus, avarija buvo ivykus dar pries kokius tris metus, veikinukas tasomas per teismus, o sita mergaite laidos metu net negalejo ilgai pasedeti vietoje, minta vien vaistais ir jau nekalbu apie jos noramalu busima gyvenima. Uzuojauta, bet ....
Nu ir issipleciau cia as :)
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė and » Ket Geg 05, 2011 5:52 am

Viskas priklauso nuo požiūrio. Man neskauda nei kai pėstieji sparčiai žengia per gatvę, nei kai šliaužia. Suspėsiu, nenumirsiu. :roll:

Nu va tik žiemą yra kita situacija, bet žiemą kartais per gatvę net norint greit pereit neina, nes slidu abiems - tiek pėsčiajam, tiek auto. Tik skirtumas vienas - žiema dauguma važinėja tokiom manierom, kaip vasarą. :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė afg082 » Ket Geg 05, 2011 9:30 am

dabar skaitineju ir kilo tokia mintis,klevas taip klevas anaip..ir daznas akmuo klevui is tu kurie jau apie desimt metu ir daugiau vairuoja...tik idomu kaip tie ponuliai patys pradejo vairuot? anksciau nebuvo tokiu griestu reikalavimu laikant teorija ir praktinius vazevimus..is dazno esu girdejas pavazevau kelis simtus metru ir teises gavau..o apie teorija tai isvis tyliu..galims dalykas kad daznas ne visus ir kelio zenklus zino ..vazineja nuo seniai tai savo miesta gali uzsimerkes apvaziut neziuredamas i zenklus..,negalima sakyt..gal kai kurie del saves jau ir paskaitinejo keliu eismo knyga su atnaujinimais...neisizeiskit seni soferiai,bet tokiu atveju yra... (headbang)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Ket Geg 05, 2011 9:40 am

Klevas bent i kelio zenklinima ziuri, o ne kur kitas is atminties varo ir paskui akis isputes ziuri jog pernai zenklas pasikeite... Pats neseniai nuo klevuko nulipau ir zinokit tiek tada, tiek siandiena labiau mane diorgina tie vadinami asai kurie viska labai zino ir moka, jauciasi taisykliu kurejais...

Klevukas nebent pabiesina kada su kokiu savo 1.3 motoru bando kazka parodyt....
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė Kennyy » Ket Geg 05, 2011 10:17 am

Nu manes gal ir nenervintu tie, kurie velkasi per perejas, bet kai matai jog is toli tu atvaziuoji, o kokia caca lialia pradeda lietu zingsniu eiti ir jei vos greiciau eitu, tau net nereiktu sustoti :) Gerai, kai grazi mergina, tai bent akis paganai, nu bernas tai jokio tolko :D:D
Matau supyko uz ta mano pasakyma "klevukai" :D Nededikuoju gi butent kazkam sito pasakymi :) As nieko ir nesakau, as tiesiog pasakiau, kad jei klevas grieka ir padaro, tai daznas net nezino, kad kazkas buvo :) Jaunas, neiprates, nevisada paziurintis i veidrodetlius t.t. ir panasiai :)
O kas del vairavimo ipratimo ir zenklu, tai kaip cia pasakius. Jo, zinamose vietose nelabai atkreipi demesi, nes ir taip viskas aisku. Nezinamose vietose ziurim taip pat kaip ir klevai, o tuo labiau ir elementarus dalykai mums jau aiskus :) O kas del manes, tai mokinausi vazinet dar nuo tada, kai nepasiekdavau maskviciaus pedalu :D Ir dar pries metus esu perlaikinejas teises po sposu su britva, tai zinios atnaujintos :D Kap tsakant padaryta "betonofke" :D
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė ukmerge » Ant Geg 10, 2011 6:08 pm

klevai, kleveliai Jūs (neteko tokia laimė klevu būti :) (neįžeidžiančiai sakau), jei į ženklus spoksosit tai kaip kėglius ir pėsčiuosius išvartysit ir kitiems užpakalius bučiuosit ;)

Nežinau, niekada nestebiu tų ženklų. savo mieste ir taip žinau kaip važiuoti, o ir kitame mieste, na kažkaip intuityviai važiuojasi ir viskas aišku. Aišku, kažkiek užmeti akį prieš sankryžas, bet ne tiek kad važiuoti ir stebėti (na kai ieškai kokio tikslo, tada nori nenori turi stebėti kelio rodykles su gatvės pavadinimais)... kokiam didmiesty nėra kada ten į kelio ženklus vėpsoti, kai pilna kelių erelių aplink. Su laiku išmoksti važiuoti ir matyti viską, per daug neimant tai į galvą, kai bijai, tada atrodo viską norisi stebėti ir pan.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė pokerboy » Sek Bir 24, 2012 5:22 pm

kiekvieno vairavimo kultura priklauso nuo zmogaus sugedimo laipsnio, nuotaikos. nes dauguma atsipalaiduoja vairuodami ,kiti ramina nervus kelyje issiliedami ant kitu. siaip stengiuos kulturingai vaziuot bet ne visada iseina
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: MANDAGUS vairuotojas

Standartinė N3xt » Pir Bir 25, 2012 9:26 am

ukmerge rašė:klevai, kleveliai Jūs (neteko tokia laimė klevu būti :) (neįžeidžiančiai sakau), jei į ženklus spoksosit tai kaip kėglius ir pėsčiuosius išvartysit ir kitiems užpakalius bučiuosit ;)

Nežinau, niekada nestebiu tų ženklų. savo mieste ir taip žinau kaip važiuoti, o ir kitame mieste, na kažkaip intuityviai važiuojasi ir viskas aišku. Aišku, kažkiek užmeti akį prieš sankryžas, bet ne tiek kad važiuoti ir stebėti (na kai ieškai kokio tikslo, tada nori nenori turi stebėti kelio rodykles su gatvės pavadinimais)... kokiam didmiesty nėra kada ten į kelio ženklus vėpsoti, kai pilna kelių erelių aplink. Su laiku išmoksti važiuoti ir matyti viską, per daug neimant tai į galvą, kai bijai, tada atrodo viską norisi stebėti ir pan.


Keblius dauzysi ar uzpakalius buciuosi tuo atveju jai vairuotojas flegmatikas... jai spokso i zenkla ir masto ka jis reiskia... va tada ir prasideda visi isvardinti niuansai, o aki uzmest atema tiekpat laiko kiek aki uzmest i veidrodeli ar spidometra... tad nuo to serijos nelaimiu nepradesi daryt.

Savam mieste as ir nardau kaip zuvis, bet pakelt akis irgi reikia, nes pasikeitus kelio zenklui nereiks kaltint kelininku jog del savo kaltes paradei eismo iviki.
Svetimam negaliu nematyt zenklu ar zenklinimu, kadangi is kur man zinot kas do eismas ten?? kiri juosta leis tiesiai vaziuot, kuri tik suktis ir t.t....

Kad ir jaunas esu, bet kazkodel kada musu mieste vyksta eismo pertvarkos daznai tenka vengt "asu" keliamu avariniu situaciju ir tenko nekart net but apsauktam, isgirst grasinimu is issokusio vairuotojo, o kada supaindini su KET taisyklem, o ne su taip kaip jam atrodo savoka, tuomet galva panarines i klyna nutepena toliau vaziuot..
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Ankstesnis

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 27 svečių