Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Pokalbiai apie viską

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė AdrX » Pir Rgs 27, 2010 1:20 pm

Aš tik kaip pavizdį pasakiau, bet suvartė mane :mrgreen:
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Pir Rgs 27, 2010 1:40 pm

Ne suvartyt norėjau, bet žiniom pasidalint :) (tinka)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė N3xt » Pir Rgs 27, 2010 9:28 pm

Nzn.. bet as diskonforto pas save nejauciu, sakykit ka norit bet xenonus pripazinsiu tik tuomet kada jie gamykliskai priklausys...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Ant Rgs 28, 2010 5:01 am

Aš ir su paprastom gamyklinėm lempom nejaučiu, tik su labai retom išimtim... (dontknow) :) Tiksliau, kad visiškai jausčiausi patenkintas, norėčiau važinėt turbūt su futbolo stadiono prožektoriais :D Bet ne tik apie save reik galvot (tinka)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė XaiXus » Ant Rgs 28, 2010 5:40 am

Jo, čia gerai pasakei, kad būtų visiškai gerai, ir kad viską matytum, reikia tų futbolo stadiono žibintų ant stogo pasikabint :D
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė N3xt » Ant Rgs 28, 2010 7:32 am

and rašė:Aš ir su paprastom gamyklinėm lempom nejaučiu, tik su labai retom išimtim... (dontknow) :) Tiksliau, kad visiškai jausčiausi patenkintas, norėčiau važinėt turbūt su futbolo stadiono prožektoriais :D Bet ne tik apie save reik galvot (tinka)


Vot, vot vot... senai buciau prisikises xenonu ir dar visokiu velniavu, bet negaliu pakest kada man per akis rezia, tai susimastau ir apie kitus.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Ant Rgs 28, 2010 7:45 am

Gal nebūtų taip blogai, jei žibintus dauguma reguliuotų ne tiktai kai TA reikia praeiti, bet kas kažkiek laiko profilaktiškai. Būna gi atsikrato po duobių (ypač priešrūkiniai; pas mane patį su tuo didelė problema, kai buvo "numušta" katė...), ar pasėda auto galas. Beje, manau yra mėgėjų po TA nelaikyti žibintų žemoje padėtyje...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė vaidasdu » Ant Rgs 28, 2010 6:53 pm

and rašė:Gal nebūtų taip blogai, jei žibintus dauguma reguliuotų ne tiktai kai TA reikia praeiti, bet kas kažkiek laiko profilaktiškai. Būna gi atsikrato po duobių (ypač priešrūkiniai; pas mane patį su tuo didelė problema, kai buvo "numušta" katė...), ar pasėda auto galas. Beje, manau yra mėgėjų po TA nelaikyti žibintų žemoje padėtyje...



priesrukiniai zibintai skirti tam tikrom oro salygom,o nelakstyti po miesta uzsidegus juos tvarkingu oru,tam jos ir vadinamos priesrukines. :!:
Vartotojo avataras
vaidasdu  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: kaunas
Automobilis: laguna 2
Vardas: Vaidas
Skype: vaidas169
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Ant Rgs 28, 2010 7:14 pm

Jo, čia jau buvo apie tai rašyta. Deja ne pagal paskirtį naudojančių daugėja. Blogiausias variantas būna tik ką po lietaus, kai šlapias asfaltas ir švarus oras, tai tiesiai į akis atsispindi.

Aš turėjau galvoj, kad ir kai naudojami pagal paskirtį, bet apšviečia ne kelio šonus, o varo tiesiai į akis.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė N3xt » Ant Rgs 28, 2010 10:15 pm

Na as esu tas kuris varo isijunges keturias lempas, priesrukines pas mane ijungtos, bet jos nukreiptos i sonus, ne i prieki ir ne aukstyn...

Bent dar nevienas nepasitaike kad susignalizuotu jog yra akinamas
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė XaiXus » Tre Rgs 29, 2010 5:36 am

Lygiai tą patį norėjau pasakyti, ką ir N3xt parašė. Aš irgi iš tų, kurie su priešrūkinėm važinėja, bet kai nespiginu kitiems į akis, tai nematau tame nieko blogo :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Tre Rgs 29, 2010 7:12 am

Jūs esat velniai (Swear) Aš nebūnu akinamas, bet į akis (išskytus šviesiu paros metu) gaunu per didelį šviesos srautą ir tai tikrai sukelia nepatogumų. Naudokite priešrūkinius pagal paskirtį, o ne dėl grožio :) Nes tai iš tikrųjų nervina (naktį), net jei ir gerai sureguliuoti, kadangi miestų apšvietimas iki šiol yra šūdinas, o priešrūkiniai žiebia geriau, nei šviestuvai, todėl automatiškai suprastėja matomumas už to automobilio. O kai pėstieji negalvoja apie savo gyvybę ir vaikšto be atšvaitų... Man vieną sykį vos taip nenutiko, tad labai nekenčiu priešrūkinių gerom oro sąlygom :(
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė vaidasdu » Tre Rgs 29, 2010 7:26 am

Radau apie priesrukine sviesa straipsniuka:

(Tikriausiai ne visi žino, kada galima įjungti priekinius ir galinius priešrūkinius žibintus. Priekiniai priešrūkiniai žibintai gali būti įjungti esant blogam matomumui. Tai gali būti dėl rūko, stipraus lietaus ar sniego. Galiniai priešrūkiniai žibintai gali būti įjungti tik tuomet, kada yra rūkas, o matomumo atstumas mažesnis nei 50 metrų. Beje tokiu atveju negalima važiuoti greičiau kaip 50 km/h. Taigi naudokimės priešrūkiniais žibintais tik tada, kada reikia, o ne dėl grožio.)Bauda nuo 20-40lt.
Juokinga bauda nes tarkim Latvijoje bei Estijoje nezmoniskos baudos uz priesrukinius zibintus.Aisku jie neakina kas susireguliave nu bet koks pontas isijungus juos vazineti?Ar tau kelias nuo to geriau apsisviecia?
Atsakykite man sitos klausimelius. (lagunaklubas)
Vartotojo avataras
vaidasdu  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: kaunas
Automobilis: laguna 2
Vardas: Vaidas
Skype: vaidas169
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Tre Rgs 29, 2010 7:35 am

Išbandyk pats, kelias tai geriau apsišviečia, pagrinde į šonus. Visada geriau, kai daugiau šviesos :-)

O šiaip šita pirešrūkinių žibintų problema yra ne tik mūsuose, bet ir kitose šalyse. Tik pas mus ta mada atsirado sąlyginai neseniai...
Paskutinį kartą redagavo and Tre Rgs 29, 2010 7:41 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė vaidasdu » Tre Rgs 29, 2010 7:39 am

and rašė:Išbandyk pats, kelias tai geriau apsišviečia. Visada geriau, kai daugiau šviesos :-) Bet viskas turi savo paskirtį, o ne šiaip dėl grožio sudėta...


Bandziau,nu bet nzn sviesos skirtos prastam matomumui o ne siaip pasilakstyti po miesta tai ir naudoju tik tada kai rukas osiaip pilnumoj uztenka ir Xenon sviesos. (walk)
Vartotojo avataras
vaidasdu  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: kaunas
Automobilis: laguna 2
Vardas: Vaidas
Skype: vaidas169
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė XaiXus » Tre Rgs 29, 2010 7:40 am

Sutemus važiuojant be priešrūkinių ir su priešrūkinėm, tai du skirtingi dalykai...matomumas su priešrūkinėm yra žymiai geresnis, ir tikrai važinėsiu su įjungtais, nes nenorėčiau vakare nutrenkti kokio dviratininko ar pėsčiojo, kuris neužsidėjęs atšvaito (pora kartų vos taip neatsitiko, tada važinėjau su kita mašina, be priešrūkinių)...mano nuomonė tokia :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Tre Rgs 29, 2010 7:47 am

XaiXus rašė:Sutemus važiuojant be priešrūkinių ir su priešrūkinėm, tai du skirtingi dalykai...matomumas su priešrūkinėm yra žymiai geresnis, ir tikrai važinėsiu su įjungtais, nes nenorėčiau vakare nutrenkti kokio dviratininko ar pėsčiojo, kuris neužsidėjęs atšvaito (pora kartų vos taip neatsitiko, tada važinėjau su kita mašina, be priešrūkinių)...mano nuomonė tokia :)

O per tave aš nematau savo pusės pėsčiųjų. Važinėk atsargiai ir nelakstyk. Priešrūkiniai tiek į tolį neneša, kad taip žymiai pagerėtų matomumas, tad čia daugiau mitas ir įsitikinimas.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė vaidasdu » Tre Rgs 29, 2010 7:52 am

Visi turi savo nuomones ir kokios jos bebutu jas reikia gerbti.Man asmeniskai netrukdo priesrukines sviesos atlekencios is priekio,taip kad as nusiskundimu neturiu.O kas liecia del paciu lempuciu tai as pats perkuosi pas viena zmogeliuka kuris prekiauja kinietiska produkcija bet laiko tai patykekite labai gerai ir kokybe nebloga ir pasirinkimas iskirtinis.Numesiu nuoroda,galite pasiskaitineti:

http://www.a2g.lt
(lagunaklubas)
Vartotojo avataras
vaidasdu  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: kaunas
Automobilis: laguna 2
Vardas: Vaidas
Skype: vaidas169
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė XaiXus » Tre Rgs 29, 2010 7:54 am

Įsijunk ir tu, tada abu nematysim :D peace...
Dar toks dalykas, bandžiau pats naktį atsistoti prieš mašiną savo, tai niekas manęs neakino, tai nemanau, kad ir kitus turėtų akinti :) ir beje nereikia žiūrėti į pravažiuojančios mašinos priekį, reikia žiūrėti į kelią :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Diskusijos apie 'xenon' ir paprastus žibintus

Standartinė and » Tre Rgs 29, 2010 8:04 am

XaiXus rašė:Įsijunk ir tu, tada abu nematysim :D peace...
Dar toks dalykas, bandžiau pats naktį atsistoti prieš mašiną savo, tai niekas manęs neakino, tai nemanau, kad ir kitus turėtų akinti :) ir beje nereikia žiūrėti į pravažiuojančios mašinos priekį, reikia žiūrėti į kelią :)

Raktinis žodis - KONTRASTAS. Didelis tavo auto šviesų intensyvumas (trumpos+rūko) užgožia visą kitą vaizdą, nes akys naktį šviesai jautresnės. Jos ne akina, o sukelia didelį diskomfortą, nes reikia papildomai įsitempti. O tai, ar trukdo rūko žibintai ar ne, priklauso nuo aplinkinių sąlygų. Ypač blogai, kai asfaltas šlapias, o oras giedras. Čia blogiausia situacija. Kitais atvejais dar pakenčiama :)

Priešrūkinių apšvietimo struktūra ant kelio:
Paveikslėlis


Aišku, kad peace (tinka), tik reikia pagalvot apie kitus :) Gi KET yra parašyta kaip katinas Leopoldas liepdavo :-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron