Bauda

Pokalbiai apie viską

Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 6:35 am

Sveiki piliečiai,
taigi gavau baudą lygioj vietoj už tai, kad rikiuodamasis iš pirmos juostos į antrą, neparodžiau posūkio. o aš pats žinau ir yra šalia sėdėjęs asmuo gali paliudyti kad tikrai posūkis buvo parodytas. Tačiau policijos pareigūnas pasakė kad nebuvo parodytas tas posūkis. aš ginčijausi, ir nesutikau su jo pasakymu kad neparodžiau. tai klausimas dbr toks, kaip išsivartyt iš tos situacijos nuėjus pas teisėją, nes išdavė popierių, kad liepos 7d. ateiti į svarstymą. kokių nors galimybių yra išsisukti? p.s. straipsnį pritaikė kaip už chuliganišką vairavimą. o bauda numatoma 400 - 800 lt + 3 arba 6 mėn be teisių. taigi kokios galėtų būti išeitys?
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė pokerboy » Pir Bir 25, 2012 7:14 am

jai posukis sumirksejo ijungus tik karta tai galejo buti jog nepastebejo, reikejo paprasyti filmuotos medziagos kaip irodymo. man buvo jog prasilenkiau su policija jie apsisuko ir sustabde pasake kad be dirzo vaziavau norejo nubausti tai pradejau reikalauti filmuotos medziagos, kai perziurejom pasirodo jog esu su dirzu, o butu nubaude jai buciau tylejes
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė N3xt » Pir Bir 25, 2012 7:46 am

O tu sukeliai pavojinga situacija kamnors?
Nes bauda lygi ne posukio signalo nerodymui, o avarines situacijos sukelimui...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 8:10 am

Tai tame ir esmė, kad nemanau jog nufilmavo. ir šiaip važiavome prieš saulę, tai galimas dalykas kad tikrai nepastebėjo. posūkį tikrai parodžiau, tiesa manau, kad per trumpai. tikrai galėjo nepastebėti. Tačiau iš galo važiavusi mašina pristabdė kai aš rikiavausi, tai vadinasi jos vairuotojas matė mano parodytą posūkį ir sąmoningai pristabdė tai parodydamas kad posūkį matė. Avarinės situacijos nesukėliau tikrai, nes tik ką buvau iš kiemo išsisukęs. niekam ten negalėjau patrukdyti. ir tas chuliganiškas vairavimas tikrai ne prie ko. už kažkokio posūkio neparodymą 400lt mokėti ir teisiu nebeturėti tai tikrai aš manau kad čia yra nusišnekėjimas....
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė N3xt » Pir Bir 25, 2012 8:51 am

Nebepirmas atvejis kada uz lempa skalpuoja...
neperseniausiai pazystama nuskalpavo uz tai jog ikalneje uzvaziavo ant istisines (aplenkinejo duobe), kaip tycia is kalno parniro policajai su nezenklintu auto ir uzskaite uz avarines situacijos sukelima...

Atsipirko 1000, Lt kysiu... nes mirtinai teises reikalingos.

Kita irgi neseniai nuskalpavo, kada svetimam mieste inere i pagrindine gatve, auto ivikio nebuvo, pavyko isvengt... Irgi nuskalpavo kaip tave: 3 men teisiu ner ir 400 lt bauda... siuo metu laukia teisma, nes apskunde jeskini...

Dabar tau galiu pasakyt tik tiek: patart nieko nepatarsiu pats spresk ar bilinetis...
Pagal visa ideja baudziama chuliganiniu ar pavojingu vairavimu tuomet kada pvz posukiu nerodymas kartojasi pastoviai, pvz esi jau baustas uz tai ar jiem vaziuojant is paskos tu pasikartojanciai vaziavai nerodydamas posukiu ar pavojingai manevravai, aisku tai turetu buti nufilmuota ar dar kazkaip kitaip irodyta (liudininkai)

Tai va, siaip tave blogiausiu atveju turejo teise nubaust uz posukio signalo nerodyma (jai nebuvai uz tai baustas ar nesikartojo tau ta diena vaziuojant), o siaip galima uz tai atsipirkt ispejimu...
Dabar tave nubaudavo lyg chuligana... ar jie ta teise turejo? as nzn kaip tu vazineji ir uz ka baustas esi, bet jai pirmas nusizengimas uz sitai metu begyje ar vaziavai padoriai, tai tave nubaude neteisingai patys nezinodami iki galo KET taisykliu... va ir musu ispruse pareigunai... Teisme tokiu atveju laimetum... aisku jai ten kas kojos nepakis... O jai zinai jog rodei trumpai posuki, tai pagal visa ideja turetum but ispetas ar nubaustas koki 40, Lt bauda, kadangi posukio signalas taipogi yra rodomas o netik imitavimas rodymo, jis turi aiskiai matytis rodymo metu (o ne blikt ir fsio)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 8:56 am

Na kadangi esu baustas pirmą kartą šiais metais, tai tikrai negali būti tokia bauda. O posūkius visada rodžiau ir rodau. Bilinėsiuosi iki galo, nes teisės darbe reikalingos, man nuo to alga keičiasi jeigu atima. teisme bus liūdininkai tikrai. ir esu įsitikinęs kad nefilmavo. tai laimėt turečiau. bet kad tikrai ne už nieką nubudė tai čia faktas. O ištisai kad nerodyčiau, tai neįmanoma, nes tik iš kiemo išsukęs buvau. taj jokio tęstinumo nebuvo.
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė N3xt » Pir Bir 25, 2012 9:03 am

Pajeskojau ir radau:

124²str.
1 d.

Vairavimas, vienu metu ar paeiliui padarant KET pažeidimus, keliančius grėsmę eismo saugumui, taip pat KET pažeidimas, sukėlęs pavojingą situaciją, tai yra privertęs kitus eismo dalyvius staigiai keisti judėjimo greitį, kryptį arba imtis kitokių veiksmų savo ar kitų žmonių saugumui užtikrinti.

Tai yra pavojingos situacijos sukelimas uz kuri baudziama nuo 400 iki 800 Lt pinigine bauda ir nuo 3 iki 6 men teisiu atemimu...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Bauda

Standartinė N3xt » Pir Bir 25, 2012 9:06 am

LuCaSitO rašė:Na kadangi esu baustas pirmą kartą šiais metais, tai tikrai negali būti tokia bauda. O posūkius visada rodžiau ir rodau. Bilinėsiuosi iki galo, nes teisės darbe reikalingos, man nuo to alga keičiasi jeigu atima. teisme bus liūdininkai tikrai. ir esu įsitikinęs kad nefilmavo. tai laimėt turečiau. bet kad tikrai ne už nieką nubudė tai čia faktas. O ištisai kad nerodyčiau, tai neįmanoma, nes tik iš kiemo išsukęs buvau. taj jokio tęstinumo nebuvo.


Kad ir nerodei ar netinkamai parodei ta posuki, tau sio straipsnio negali jie prikisti, paskaityti reiktu patiems policajams uz ka baudzia, nes jie ne iki galo savoku zino, pats buvau susidures, kada aciu Dievuliau savo teises zinojau, nors ir gazdino is lempos mlaustais istatymais... tada issivarciau sausai...

Tad teisme tu laimi... aisku jai advokatas nebus suinterisuojas tave sumaut :D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 10:04 am

tai kartu su pagalba manau kad įveiksim, nes straipsnis iš tiesų nėra taikomas. be to pareigūnė vos tik priėjo, nieko neprisistačiusi, pasakė susirenki dokumentus ir ateini į mašiną. taip kad čia irgi negražu. žodžiu eisim į svarstymą gerai pasiruošę ir manau kad laimėsim, nes policija tikrai nemanau kad filmavo. o jeigu ir filmavo jie lygiai taip pat kaip ir greičio viršyjimo atveju turėjo pateikti įrodymus, kad pažeidžiau KET. Taip, kad jeigu jie tikrai nieko neturi, tai aš laimėsiu tikrai.
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė pokerboy » Pir Bir 25, 2012 10:14 am

kiek skaiciau visa aprasyma manua kad 70 procentu jog tave neteisetai nubaude nes visu pirma turejo prisistatyti visu antra dokumentus pasitikrinti o trecia turejo pasiziureti duomenu bazeje ar nesi baustas uz panasius yvikius ir tik ispeti, o jiems turbut lagunos nepatinka kad iskart taip nuskalpavo. patarciau susirast mokama advokata o ne valstybes skiriama , nes valstybiniai tik ateina pasedi gauna lt ir iseina
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 10:20 am

tai patikrint patikrino, bet už panašius dalykus baustas nesu, o esu tik 2008 m. bet ne už tai. Žodžiu spręsim tą reikalą nes tikrai nesamonė čia yra. už tokį dalyką 40lt tegali maximum duoti o ne 400 ir teises atimti.
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė pokerboy » Pir Bir 25, 2012 10:23 am

bet neaisku ant kokio teisejo uzsoksi, nes dauguma teiseju ziuri i vairavimo staza ir per visa ta laika turtas nuobaudas, ir jaunus skalpuoja
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 10:27 am

pas mane stažas jau 4 metai, be to, vieną kartą tesu buvęs baustas apskritai. taip kad jeigu pareigunai neturės patvirtinimo, tai bus iš piršto laužtas reikalas, pareigūnai teismui turi duoti kažkokį įrodymą apie padarytą nusižengimą. bet jeigu neturės tai nelaimės tikrai. be to, per mažas atstumas buvo tarp išsukimo iš kiemo iki sankryžos. taip kad tęstinumo veiksmų negalėjo būti ir net matytis. taip kad tikrai surašė neteisėtai. ir straipsnis yra pritaikytas neteisėtai.
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė pokerboy » Pir Bir 25, 2012 10:33 am

sekmes laikykis ir paskuij parasyk kuom baiges
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė N3xt » Pir Bir 25, 2012 10:38 am

Lempa :] akivaizdu jog to straipsnio neturi teises pritaikyt, blogiausiu atveju gali nebent nubaust uz posukio nerodyma...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 10:41 am

tai tik liepos 3 tebus tai iki to laiko tikrai bus susigalwoti kaip suvartyti pareigunus.
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė afg082 » Pir Bir 25, 2012 10:59 am

Nu ziurek ,kad nenuskalpuotu kaip uz gera.. ,tik nepamirs parasyt kas kaip sekesi..:)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė LuCaSitO » Pir Bir 25, 2012 11:00 am

pranešim gi nebijokit ;))))
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė Dainius » Pir Bir 25, 2012 11:44 am

Kadangi vaziavai ne vienas, apie nusizengima neturi net but pradeta kalba vien del to, kad sedejo salimais taves liudininkas, kuris gali paliudyt, kad is taves buvo paimti dokumentai neprisistaciusio pareiguno(es).. Reiktu sita atveji pradziai isstudijuot, o toliau tik pradet bylinetis del posukiu.. Briedus cia daro tie "mentai".. Cia primena situacija "Beveik pralekus pro visa rajona po sviesaforo, pasistabdo mentai tvirtindami, kad pravaziavai pro geltona ar raudona prie pora km.. Bandai gincytis, gauni atsakyma - mes dviese, tu vienas, kita kart vaziuok ne vienas ir galesi kelt erezijas" :evil:
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Bauda

Standartinė xanax » Pir Bir 25, 2012 12:19 pm

Mano nuomone irgi lempine bauda nori prikabint.bet girdejau gandus,kad policijai tragiskai truksta pinigu ir jie suinteresuoti surinkti kuo daugiau baudu kad aplopyt biudzeta.taigi laikykites,vyruciai,tokiu bajeriu gali padaznet :)
Toyota Corolla FX 1,3 '87(dead)
Renault 19 1,8 '93(parduota)
Nissan Bluebird 2,0 diesel '87(dead)
Renault 19 1,8 '92(dead)
Audi90 2,3 '89 benzas/dujos automatas(parduota)
Renault Laguna 1,6 16V Caravan'2000
Vartotojo avataras
xanax  
Dalyvis
 
Pranešimai: 173
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Gytis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron