Švari bagažinė...

Pokalbiai apie viską

Švari bagažinė...

Standartinė INDIZ » Pir Kov 19, 2012 7:51 pm

Peržiūrėti: Paprasta ir Praktiška (bagažinės kilimėlis)
Prieš pora dienų nuvykus į darbą paaiškėjo kad darbinis automobilis sugedo tad teks darbo reikalais važinėti savuoju. Kadangi darbe tenka vežioti nemažai purvinų daiktų iškarto pagailo bagažinės grindų manau neretam mūsų tenka vežti kažką ne itin švaraus. Bandžiau dėti kartoną, maišus įvairius, bet ir vaizdas ne koks ir nebaisiai praktiška pasirodė. Taigi toptelėjo mintis padaryti bagažinėje tvarką. http://imageshack.us/g/818/img0250ia.jpg/ čia rasite kelias foto su mano automobiliu ir mano kūriniu kurį padariau per porą valandų. Kadangi nemažai medžiagų radau savo garaže viso projektėlio kaina neviršijo 30LT. Kas netingit galit pabandyti :) Ačių lauksiu jūsų kritiškos nuomonės. :)
Nevairuok gerdamas...
Vartotojo avataras
INDIZ  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 11
Miestas: Panevėžys
Automobilis: LAGUNA 2
Vardas: Saulius
Skype: indiz...
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Švari bagažinė...

Standartinė audregeris » Pir Kov 19, 2012 8:02 pm

Tikrai gera mintis. Aš naudoju iš tento padarytą kilimėli su užlenktais kraštais. Ir niekas neišbėga ir nepersigeria. Kai turėsiu laiko nufotkinsiu.
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Švari bagažinė...

Standartinė Benas00 » Pir Kov 19, 2012 8:57 pm

INDIZ rašė:Peržiūrėti: Paprasta ir Praktiška (bagažinės kilimėlis)
Prieš pora dienų nuvykus į darbą paaiškėjo kad darbinis automobilis sugedo tad teks darbo reikalais važinėti savuoju. Kadangi darbe tenka vežioti nemažai purvinų daiktų iškarto pagailo bagažinės grindų manau neretam mūsų tenka vežti kažką ne itin švaraus. Bandžiau dėti kartoną, maišus įvairius, bet ir vaizdas ne koks ir nebaisiai praktiška pasirodė. Taigi toptelėjo mintis padaryti bagažinėje tvarką. http://imageshack.us/g/818/img0250ia.jpg/ čia rasite kelias foto su mano automobiliu ir mano kūriniu kurį padariau per porą valandų. Kadangi nemažai medžiagų radau savo garaže viso projektėlio kaina neviršijo 30LT. Kas netingit galit pabandyti :) Ačių lauksiu jūsų kritiškos nuomonės. :)

(tinka) viskas gerai tik sita apsauga saugo tik apatine dali, reikia kazka panasaus sugalvoti ir sonam. ;)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Švari bagažinė...

Standartinė gizmo » Tre Bal 04, 2012 6:54 pm

saunuolis :) mintis gera ir darbas super :)
mano darbu mini galerija :)https://www.facebook.com/disainas
Vartotojo avataras
gizmo  
Klubo narys
 
Pranešimai: 154
Miestas: siauliai
Automobilis: renualt laguna II
Vardas: ainaras
Skype: grafinisdizainas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Švari bagažinė...

Standartinė Jill » Šeš Geg 05, 2012 11:03 am

Kaip ir vyras gražus, tvarkingas ir mielas, tai lygiai taip pat ir mašina :) išpuoselėta.... ;) Mintis puiki. Palaikau. Reisk ada realiai apžiūrėt ir pašiupinė kaip ten kas, tad linkėjimai. tikiuos dar kartą susitikti kada greitu metu tavo mieste (Kavyte) Gal daugiau kas prisijungs prie mūsų? :)


INDIZ rašė:Peržiūrėti: Paprasta ir Praktiška (bagažinės kilimėlis)
Prieš pora dienų nuvykus į darbą paaiškėjo kad darbinis automobilis sugedo tad teks darbo reikalais važinėti savuoju. Kadangi darbe tenka vežioti nemažai purvinų daiktų iškarto pagailo bagažinės grindų manau neretam mūsų tenka vežti kažką ne itin švaraus. Bandžiau dėti kartoną, maišus įvairius, bet ir vaizdas ne koks ir nebaisiai praktiška pasirodė. Taigi toptelėjo mintis padaryti bagažinėje tvarką. http://imageshack.us/g/818/img0250ia.jpg/ čia rasite kelias foto su mano automobiliu ir mano kūriniu kurį padariau per porą valandų. Kadangi nemažai medžiagų radau savo garaže viso projektėlio kaina neviršijo 30LT. Kas netingit galit pabandyti :) Ačių lauksiu jūsų kritiškos nuomonės. :)
Skype: rudzile
Tel.nr.: +37064354357
e-mail: rudzile@gmail.com
Vartotojo avataras
Jill  
Klubo narys
 
Pranešimai: 533
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: LagunaI phII 1.9dti
Vardas: Rugile
Skype: rudzile
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 24 svečių