Moteris už vairo

Pokalbiai apie viską

Re: Moteris už vairo

Standartinė Kennyy » Tre Geg 04, 2011 12:35 pm

Moterys tiesiog perdetai atsargios, o per ta atsarguma isprovokuoja tiek savo, tiek kitu nelaimes, nes per jas gali susinervines ir pats prisidaryt.. :) Pradedant nuo per lieto vaziavimo, nors zenklai leidzia didesni greiti ir taip sudaro kolonas uz saves, arba staigiu stabdymu nors pries pat nosi zalia tik pradejo mirkset, baigiant susikaupimui ir drasos sukaupimui, kad pravaziuotu per mazyte sankrizele.. :) Cia kai tevas pasake ".... kaip sudas eketej. Tu ji pastumi, o jis vis grizta" :D
Geriausia situacija man buvo pakliuvus.. Vaziavo moteriske prieki manes, atstumas aisku tarp musu buvo pakankamas ir staiga pradejo mirkset zalia sviesa sankrizoje, o kas buve Vilniuje, visi zino, kad ta zalia ilgai mirksi. Negana to, nors tai moteriskei sumirksejo pries pat ir as garantuotas buvau, kad dar per mirksincia zalia ir as pravaziuosiu, tuo labiau, kad ji jau buvo pravaziavus, bet ne.... Ji sumaste sustot jau ivaziavus i sankriza ir prie kitos perejos. Tai gerai, kad laiku pamaciau ir prie pats sustojau, nes buciau nuneses jos maziuka masiniuka su savo autobusiuku, bet kol neatsidariau lango ir neisrekiau, kad vaziutu, nes uzstojam kitoms masinoms, tol ji net nekreipe i mano pypsinima. Aisku ji pajudejo, bet..... nuvaziavo tiesiai pries plyta, nors kelias issiskyre, tai moteriskaite manevravo tarp visu atvaziuojanciu is priekio ir net nemane apsisukt :)
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: Moteris už vairo

Standartinė ukmerge » Tre Geg 04, 2011 6:11 pm

nu tokio totalaus vaziavimo tai dar nemaciau, nors visko buna :)

siapi labai nemegstu tu besivelkanciu greiciu, nei 40 nei 50. as tai visada vaziuoju 60, na 55. ir tai sunkiai istveriu ypac jei atvaziuoji is uzmiescio. ir kai velkasi koks senolis ar blondine, tai tikrai nervina, o kai sunervina, gali ir avarija kur padaryti, nes tada iskart ieskai budu pralenkti ar kitaip atsikratyti to nervo.

cia toki atveji prisiminiau. prie vairo greiciausiai blondinai nemastantys sedejo. vaziuoju, priekyje masina su priekaba. o priekaboje metalo lauzas: visokie gelzgaliai, masinos dalys. ir matau kaip senos durys taip idetos, kad tiesiog na 100, jei ne 200 proc., tos durys kai tik jis paspaus tolumoje esancioje tiesiojoje, nuo vejo ir priespriesos, garantuotai isleks. tai slinkau tuomet tikrai letai, ir ne paskui,o dar atsilikusi ganetinai. o jau prie tos tiesiosios isvis atsilikau. ir ka, tik isvaziavo i tiesiaja, garantuotai spustelejo gaziuka (ten visada spusteli :) ), ir visos durys su kitais gelzgaliais skrido atgal ne viena metra. tai jei buciau vaziavusi paskui, mano kapotui, o gal ir langui butu kapec.
ir ka pasakysi tokiems ale proto bokstams, kad nedaeina i galva, kad taip sudeti metala negalima.
o jau apie moteris tai nekalbu, praktiskai atpazistu jei priekyje vaziuoja moteris.

Apskritai nesuprantu tu moteru, kodel jos taip (ne visos aisku) tragiskai vairuoja... gal per daug emocingos, gal dar kas nors... aisku, buna ir pas mane kazkoks blondiniskas genas pasireiskia, bet tai itin retais atvejais.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė Jill » Tre Geg 04, 2011 6:43 pm

ot tai tau diskusuja išsivystė.smagu. ale aš vistiek manau,kad ir tarp moterų ir taarp vyru yra ir tų "idiotų, blondinių, sodininkų(pagyvenusių), gerai vairuoajnčiu ir pan. kažkur daugioau, kažkur mažiau. tiesiog visiem pasireiškia praktika. jei jo ssmažai... tai ir važiuoja taip... taip pat priklauso nuo to kaip išmokintas žmogus yra... (Kavyte)
Skype: rudzile
Tel.nr.: +37064354357
e-mail: rudzile@gmail.com
Vartotojo avataras
Jill  
Klubo narys
 
Pranešimai: 533
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: LagunaI phII 1.9dti
Vardas: Rugile
Skype: rudzile
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė Kennyy » Tre Geg 04, 2011 7:09 pm

Nu kaip cia pasakius :) Kodel visi moteru vairavima lygina su patsuku ir pensininku??? :D:D:D Elementaru pone vatsonai ;) Moterims amzius - vairavimo gabumams itakos neturi ;) O jei lyginant vyrus ir moteris jau su normaliu vairavimo stazu mmm... nu tarkim apie 10metu, tai ka norit sakykit, bet cia akmuo kristu tikrai i moteru darza :)
Manau, kad tai tiesiog naturalu ;) Vyrai prie technikos - moterys prie drabuziu, vyrai prie ratlankiu - moterys prie auskaru ar akriliniu nagu :D
Kiek vyru laksto i zvejybas ir kiek matet moteru tai daranciu? Jums net kariuomene neprivaloma, o mus anksti rytais megindavo pagaut :D:D Zodziu.... Viskas yra taip, kaip ir turi but ;) SALIUT! (alus)
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: Moteris už vairo

Standartinė Norijus » Tre Geg 04, 2011 7:19 pm

(alus)
Vartotojo avataras
Norijus  
Klubietis
 
Pranešimai: 692
Miestas: Klaipeda, Norge
Automobilis: LagunaI 97 2.0 85KW
Vardas: Nerijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė lkz » Ket Geg 05, 2011 2:50 am

Mano pastaba būtų tokia, kad kas antras čia turi problemų su nervais :)
Savo nuomonę jau esu išreiškęs Klaipėdos temoje, kad būkime tolerantiškesni,
niekas nepasikeis jeigu prie vairo pradėsit nervintis, patys sakot kad galima avariją padaryti susinervinus,
beje kelių eismo taisyklės irgi ten kiek prisimenu numato punktą, kad žmogus turi sustoti pailsėti jeigu jis pavargęs,
ar emociškai nestabilus :)
Vyrai ar moterys, visi darom klaidas, nesam tie kompiuteriniai robotai, kurie atlieka milijonus skaičiavimų per sekundę ir gali atitinkamai sureaguoti į situaciją.
Tolerancijos kelyje :) (tinka)
Vartotojo avataras
lkz  
Dalyvis
 
Pranešimai: 86
Automobilis: Laguna 97 Alize
Vardas: Lukas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė Kennyy » Ket Geg 05, 2011 4:34 am

Teisingai :) Visi mes zmones ir darom klaidas, bet i ta pati punkta galima irasyti ir susinervinima... Juk mes tik zmones :) Cia tas past, kas asiliukui pries nosi pririks morka ir jis sekdamas paskui eis, nervinsis ir galu gale pagaves pasisotins. O cia tarkim islenda besivelkanti masina priekyje, trukdo eismui ir provokuoja ji lenkti ne tik del to, kad tau su nervais negerai, bet ir del to, kad jis nervina ne tave viena, bet ir kitus eismo dalyvius sudarydamas savotiska balagana ir erzeli uz saves. Tai budamas tame balagane, tarp visu pasimetusiu eismo dalyviu tik ir norisi is to balagano islysti, nes ir tau nesaugu kai vienas po kito lenkineja didziuliais greiciais ir ta sh pats aplenkes jausiesi, kad kelias taves ir tavo veiksmu pagaliau nevarzo :) Ir cia tik vienas is pavyzdziu :)
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: Moteris už vairo

Standartinė VIVAVI » Šeš Geg 07, 2011 4:21 pm

Kol cia eina diskusija as per tas savaites stebejau vairuotojus,nes kas vakara vaziuoju i darba.
Pirma-moteris uz vairo atsargesnes ir bando vazineti pagal taisykles,bet tuo pat metu yra ne mandagios(kai jas praleidzia- ne padekoja,o atviksciai mano kad taip ir turi buti ir t.t)
Dabar apie vyrus-vyrai labai mandagus dazniau praleidzia,nei moteris,visada padekoja ir pan.Bet taisykliu daznai ne paiso.99% vyru prie sviesoforo pervaziuoja ''stop'' linja,stovejimo aikstelese stato automobilius kreivai ir kas yra baisiausiai-pravaziuoja per 'raudona''.
Visa tai ne imkit arti sirdies,nes tai yra grynai MANO NUOMONE !!!
Ir-kiekvienas vairuotojas atsisedes uz vairo nesa atsakomybe ir uz save ir uz kitus eismo dalyvius (protest)

Papasakosiu viena istorija kuri atsitiko mano vyrui:
jis vaziavo salia daugiabucio siauru keliu kur du automobiliai ne pratilps, ir kitam namo gale pastebejo atvaziuojanti automobili(buvo vakaras,sutemos).Na jis buvo kelio pradzioi,tai nusprende sustoti ir praleisti atvaziojanti auto.Sustojo ir lauke,bet kitas auto irgi sustojo.Vyras palauke keleta sekundziu ir pamane kad kitas auto praleidzia ji.Vyras pavaziavo iki tuo auto,bet privaziavus pastebejo jog ne pratelpa salia kito auto.Vyras pamirksejo ''tolimais'',bet kitas auto net ne pajudejo.Palauke dar siek tiek ir nusprende iseiti ir issiaiskinti kas atsitiko.Isejas pamate moteri uz vairo kuri tiesiog sedejo ir ziurejo i prieki.Tada vyras priejo arciau ir paklause kas atsitiko.Moteris isejo is auto ir siurksciai pasake:
Ar jus ne galit isjungti sviesas,jos man trukdo apsisukti!? :twisted:
Vyras vos ne krito vietoj nuo tokio atsakymo. :o
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė darka0 » Šeš Geg 07, 2011 7:44 pm

VIVAVI rašė:Kol cia eina diskusija as per tas savaites stebejau vairuotojus,nes kas vakara vaziuoju i darba.
Pirma-moteris uz vairo atsargesnes ir bando vazineti pagal taisykles,bet tuo pat metu yra ne mandagios(kai jas praleidzia- ne padekoja,o atviksciai mano kad taip ir turi buti ir t.t)
Dabar apie vyrus-vyrai labai mandagus dazniau praleidzia,nei moteris,visada padekoja ir pan.Bet taisykliu daznai ne paiso.99% vyru prie sviesoforo pervaziuoja ''stop'' linja,stovejimo aikstelese stato automobilius kreivai ir kas yra baisiausiai-pravaziuoja per 'raudona''.

Labai teisingai (headbang)
Apie moteris už vairo galiu pasakyt taip: Jos niekada nepraleidžia!
Gal kažkam pasirodys subjektyvu, bet taip yra ;)
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė VIVAVI » Sek Geg 08, 2011 6:26 am

darka0, Yra kurie praleidzia ,as tai visada kai tik galiu (Wave)
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė darka0 » Sek Geg 08, 2011 6:28 am

VIVAVI rašė:darka0, Yra kurie praleidzia ,as tai visada kai tik galiu (Wave)

Mano žmona irgi taip sako :lol:
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė VIVAVI » Sek Geg 08, 2011 6:42 am

darka0 rašė:
VIVAVI rašė:darka0, Yra kurie praleidzia ,as tai visada kai tik galiu (Wave)

Mano žmona irgi taip sako :lol:
:lol:
Pas mus kieme nera kitos iseities- 2 masinos ne pravaziuoja,tai nori ne nori reikia praleisti nes kitaip bus BUM :D
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė ukmerge » Sek Geg 08, 2011 11:54 am

na, na, kad moteris nepraleidzia kitu, - as praleidziu :) aisku ne visada, pagal situacija.. jei ilgai stovejau kamstyje, tai linkusi per daug nepraleidineti, nes taip ir vakaro gali sulaukti, dar beto kartais su tais mandagumais gali ir nukenteti :) Na ir autobusu nemegstu praleist, stengiuosi prasokti greiciau, kai matau kad stovi stotelej, nes paskui vilktis paskui ir uostyti jo dumus, nesinori.

bet jei siaip kur vaizuoju, tai stengiuosi praleisti, zinau ka reiskia isvaziuoti is salutines, kai eismas intensyvus, taigi jei matau kad horizonte uzsidege raudona, negi sunku sustoti ir praleisti sukanti, vistiek ar taip ar taip stosi. tuo labiau buna ir tave kas nors praleidzia, tai taip gaunasi akis uz aki.

tik mirkseti avarinem, t.y. dekoti tai kazkaip nemegstu. nezinau kazkaip sunkiai persilauziu. dabar ant lagunos kai patogioj vietoj tas avarinio mygtukas tai padekoju, bet ant fordo, budavo nepatogioj vietoj labai, tai tik ypatyingais atvejais padekodavau.

Na sutinku, vyrai mandagesni ir is ju tik ali tiketis mandagumo. jei matau moteriske uz vairo, tai suprantingumo tiketis menka tikimybe.

patinka tarkime kai vaziuoji is kauno, nuo jonanos i ukmege per aplinkeli nuo achemos. tai jei vaziuoji paskui koki sunkvezimi ar trala, tai daznas buna kai suka i kaire, paskui pasitraukia desiniau ir tave praleidzia arba buna ir lengvuju masinu, jei labai letai velkasi ar dar kas nors, tai kazkiek pasitraukia.
merginos atsargios, bet as manau kelyje reikia buti ne tiek atsargiam, kiek tvirtam ir uztikrintam, nes jei ten per atsarguma blaskysis, stosi ir baidysis, tai nieko gero nebus. vaziuoji tai vaziuok uztikrintai ir drasiai, kad kiti dalyviai galetu bent prognozuoti ko tiketis is taves.


ir tas elgesys ir ne nuo praktikos priklauso. vienam gali uztekti ir poros kartu prie vairu ir jis jau vairuos uztikrintai, o kitam ir 3 metu neuzteks. Pas man 10 metu stazas (popierinis), bet realiai vairuoju tik 3 metus. ir net sedus po 8 metu pertraukos prie vairo, nepajutau jokio skirtumo, rodesi kad tuos 8 metus ir vairavau. Zinoma, su profu realiai vairuojanciu tiek metu ir daug vistiek ner ko lygintis, nes nezinai kokiose sitaucijose kaip pasielgtum, bet.... jei esi "gimes prie vairo" tai ir stazo kartais nereikia. viskas manau ir nuo zmogaus kazkiek priklauso.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė sergejus » Sek Geg 08, 2011 4:31 pm

as tai pykstu kai praleidziu ir nepadekoja! :twisted: o praleidineju visada beveik isskyrus kai jau naglai lenda su kietom masinom ale turiu x5 tai man viskas galima
Vartotojo avataras
sergejus  
Dalyvis
 
Pranešimai: 200
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė Kennyy » Sek Geg 08, 2011 6:05 pm

sergejus rašė:as tai pykstu kai praleidziu ir nepadekoja! :twisted: o praleidineju visada beveik isskyrus kai jau naglai lenda su kietom masinom ale turiu x5 tai man viskas galima


Sito as ir negaliu pakest, kai praleidi ir jokio padekojimo :) O irgi labai esu megejas praleidinet, nes ir pasijunti smagiau kazkam padejas :)
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: Moteris už vairo

Standartinė VIVAVI » Sek Geg 08, 2011 8:21 pm

Kam imti prie sirdies taip asmeniskai,cia eina bendra tema apie "Moteris už vairo "o ne apie moteris kurios dalyvauja Forume (Kavyte)

Apie'' padeka'' kartais as ne speju, bet kaip iseina-tai su ranka ,palinku galva, pamirksiu avarine (tinka)
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė sergejus » Pir Geg 09, 2011 5:37 am

Pas mane golfe2 buwo mygtukas avarinio uz wairo, tai waziuojant lb sunku buwo ji paspaust. karta vos i sikna neivaziawau kai mane praleido :D
Vartotojo avataras
sergejus  
Dalyvis
 
Pranešimai: 200
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė afg082 » Pir Geg 16, 2011 4:00 pm

nu pyp siandien vaziuoju po darbo i darzeli dukros pasiimt ir gavau 3 moteriskas lenkti,velkas ant 40 kaip susitarusios kas kokius 300-400 metru kur galima drasiai vaziuoti 60 ,tuscia plati daugeliu gatve..o velkas kaip nzn....rrrrr.. (Swear)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Moteris už vairo

Standartinė ukmerge » Šeš Geg 21, 2011 10:20 am

tai daugelio moteriskiu ir senu zmoniu beda. tikrai nervoja, kai ypac islenda pries nosi, ir paskui velkasi ant 40-50 km. o prieky tuscia, aplenkt neina.... as tai vsiada vazioju iki 60 km, bet nemaziau 50. dazniausiai 55-60. Daznai buna ir pagal srauta laikaisi.
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Ankstesnis

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių

cron