"Sąžinė" autoservisuose

Pokalbiai apie viską

"Sąžinė" autoservisuose

Standartinė ukmerge » Šeš Bal 09, 2011 3:11 pm

Manau daugeliui iškyla klausimų, dėl servisų. Juk tarkime palieki ten mašiną, bet nematai nei ką jai daro, nei ką deda ir ar išvis nedaro to ko nereikia. Juk tarkime nuvarai tiesiog diagnostikai prieš technikinę, tai kur garantija kad jie neatras to, ko nėra. o jei neišmanai nieko tuose reikaluose,tai gali išvis apgauti.

kaip būti tikram ir kaip patikrinti ar neapgaudinėja?

Pas man tai nuvaryk į servisą, tai pataisys net to ko neprašiau, sako numerio lemputė nedegė pakeitėm, bet tai sorry, iš kur man dabar zinoti ar ji tikrai nedege. tai cia lempute, bet tai kai keicia visokius sarnyrus ir ktkia velniava, ten gali dar daugiau smugeliuoti. Aciu dievui, dar nesu visai zalia tuose automobiliuose, kol kas lyg ir nepagavau kad apgaudinetu ir sakytu kad va sugede, nors nesugede, dazniausiai jei atranda gedima, jau man yra kile itarimu kad ten blogai. bet kas zino kada apgaus?

su tepalais nezinau net kuo betiketi. du kartus jau keiciau. bet kiek kas paziuri, vis klausia, ko tu tepalu nekeiti? nu kaip nekeiciu, pries menesi keiciau. tai kad sako juodas. tai ir zinok. mano masina siaip tepalu neleidzia ir net to tepalo galima sakyti neitin ir sumazeja, tai gal tas servisas isvis nieko nepakeicia, o pinigus paima, arba tik papildo i sena pripile.

tai va, ar Jūs ramia sazine paliekate? o gal yra teke prigauti va taip apgaudinejant?
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė Wesber » Šeš Bal 09, 2011 3:23 pm

Nepalikineju masinos servisuose :D dazniausiai viska bandau susitvarkyti pats, o ko paciam nesigauna tai i pagalba pasikvieciu teva, jis daug nuraukia masinose, arba drauga.. jis is to duona valgo ;D o jei jau ir tenka i koki, kad ir garazini servisiuka nuvaryt, tai tik pas patikimus zmones, kurie jau kaip cia pasakius uzsidirbo respect'a.
ex - Renault Laguna 1 Ph1. 1996m. 2.2D RT
Volvo s80 1999m. 2.5TDI
Vartotojo avataras
Wesber  
Dalyvis
 
Pranešimai: 447
Miestas: Vilnius
Automobilis: Volvo s80
Vardas: Rolandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė Wicioks » Šeš Bal 09, 2011 5:12 pm

Reik varyti į patikimus servisus ir nebus bėdų ;) o geriausia tvarkytis namuose :) aš taip bandau daryti,o jei jau sudėtingas darbas tai į servisą kur pasitikiu žmonėmis :)
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė sergejus » Šeš Bal 09, 2011 5:13 pm

nu as turiu susirades viena toki bachuriuka garazini, teko pora kart pas ji kreiptis, keite man pagrindini ir generatoriaus dirza, vandens pompa, padare viska greitai, pigiai ir be jokiu apgavysciu :) negaliu sau leist i servisus vaziuot :D
Vartotojo avataras
sergejus  
Dalyvis
 
Pranešimai: 200
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė Wicioks » Šeš Bal 09, 2011 5:26 pm

Nereik važiuot į atstovybės servisus ir nebus brangu :)
O ir patarimas prieš išvažiuojant iš serviso patartina pasitikrinti ar viską gerai padarė,ar pakeitė dalis ;) nes būna kad kai kurias dalis palieka tas pačias o sumoki už jų pakeitimą :)
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė ukmerge » Šeš Bal 09, 2011 5:42 pm

cha, kad zinotum kas sugede, tai kaip nors pasizymetum pasiziuretum, o dabar gi atvarai dar gerai nezinai kas blogai. gerai kas krapstosi prie to auto ir ismano viska. as tai tik detales pazistu, bet taisymo niuansu neismanau. kartais pagalvoju ir ko mokykloje moke to automobilizmo - detales pazinti, procesus - geriau butu ismoke kaip masina susiremontuoti, bent needidelius gedimus ir pan. Jau pradedu galvoti, gal reikia kaip klausytojui i kokius mechaniku mokyklas pavaikscioti.... turiu galimybiu, bet kazkaip nezinau... kvailai kazkaip butu
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė N3xt » Šeš Bal 09, 2011 6:22 pm

Na pvz as anksciau varydavau i servisa, gi sakoma dirbkim savo darbus... bet siuo metu mieliau pats ja raku, kadangi is paziuros esu jaunas ir kvailas jaunikaitis, bet automobilius as gerai pazystu... nuo 17 metu juos remontuot pradejau, 18 jau invidualiai dirbau. Aisku kol neteko pasitraukt.

Tada buvo golfai antri, silkes ir t.t... laguna esu ciupinejas pamenu bet tada ji man kosmosas atrode, tad mano zinios permenkos siandiena vadintis ismananciu, bet pagrinda suprantu ir yra teke pastebet jog kvailiu jeskosi... todel siandiena as savo automobili pats renkuosi kol leidzia galimybes, turim garaze duobe, hidraulinius dankratus, orinius suktuvus, raktu komplektus ir dirbu... aisku pvz dabar teks ir serviso pagalba pasitekt ka dabar dirbu, reiks nuvest senus guolius jog ispresuotu ir ipresuotu naujus nes nera noro man su kuju aust...

Faktas jog matydami maziau ismananti zmogena daznas tikrai sau naudos pasijesko...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė darka0 » Šeš Bal 09, 2011 8:16 pm

Čia įdomi tema. Anksčiau net iš kelių draugų esu girdėjęs, kad palikus servise ismontuoja geras dalis ir pakeičia senomis. Ypač su katalizatorių išpjovimu buvo populiaru.
Dabar, kai varau į servisą, tai dažniausiai žiūriu visą procesą, kad ir nr viską suprantu, bet vis tiek mažiau šansų, kad apgaus. Be to, turiu per daugelį metų atradęs patikimą servisą, kuriuo pasitikiu (jei kam įdomu, tai AUTOVISATA Vilniuje).
Kitas dalykas, aš mėgstu, kai nustato gedimų daugiau, nei panuoju, t.y., patikimi servisai pasako. kas ne taip, ką dar reikėtų pakeisti, kad tikrai važinėt be problemų, o ne tik tą, ką pats pasakai.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė N3xt » Ant Bal 12, 2011 7:10 pm

Siandienos nuotikis.

Vakar iki isnaktu ardziausi stabdziu sistema, dejau naujas dalis... iki galo nesurinkau nes liko bugnas kuriam reikejo guoli pakeist.
Paprasiau draugo nes jis daugiau laisvo laiko turi jog nuvestu bugna i servisa ir tegul ispresuoja sena guoli ir ipresuoja nauja.
Atvaziuoja jis pas mane i darba su nekokiom naujienom... mano bugnas suskaldytas...

Draugas pasakoja ta iviki: Nuveze bugna ir klausia ar ispresuotu guoli, jie sutinka ir pasijeme nesas i garaza, o draugas tuo metu nubego iki masinos pinigines pasiimt...
Gryzes ziuri jau bugnas gatovas... Ala tipo meistras pradeda burnot jog jis cia nekeiciamas... poto savininko sunus isvede teorema jog buvo suskiles jis... vnz vartosi... Na aisku draugas susirinko vescius ir pas mane...

Realiai ten sudarankiu kompanija turbut, nes nesugebejo fiksacinio ziedo issiimt, beto matosi zymes jog spaude pro antra gala... Ka tokiem pasakyt??? Snd nebeturejau kada pas ju nuvaziuot jeskojau uzsimuses naujo bugno o jis pas mane su ABS tad teko pavargt... radau... kaina nelabai patiko o ka daryti.... bent su originaliu guoliu labai gero stovio bugna gavau...

Ryt reiks nuvaziuot paklaust ka jie isvis dirba, ziopliu kompanija... na visiems visko pasitaiko, bet nafik skiest i akis pudras??? Na savo varda susisiko visam laikui ala tipo neblogas servisas telsiuos... kalno gatveje jis jai kam idomu. Nerekomenduoju patiket neivienam savo masiniuko jiems.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė darka0 » Ant Bal 12, 2011 8:53 pm

N3xt, kad ir pinigų negražins už būgną, bet siūlau nuvažiuot į tą servisą ir gerai pakelt vėją. Jei niekas nieko nesakys, tai ir galvos, kad geriausias servisas. Aš prisimenu vienais metais, kai padangas montavo ir nesugebėję atsukti varžtų dangtelio, nukalė varžtą. Aš atsisakiau išvaryti mašiną iš jų kiemo, kol nesutvarkė visko. Tai tikrai beveik iki muštynių daėjom. Aišku, kad dabar iš tolo tą servisiuką aplenkiu.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė ukmerge » Tre Bal 13, 2011 2:47 pm

jauciu itariu dbar pas mane taip isdure, bet nepatikrinsi jau. nes nezinojau pradines bukles.

sako guolis uzia galinis. paskui jau kai viska ten isarde laiko, parode, kad tipo reikia visa ta bnugna keisti (145 lt), nes yra suskile.... dabar kai cia paraset, kazko itariu ar nebus ten ju darbeliai? as net sakiau, tai dedam ta sena ir viskas, nes ar taip ar taip gi su juo vaziavau ir viskas ok buvo. guolis tik uze. ratas tai nesiklebetavo nieko. o cia tipo negalima, nes dar ir ratas issinerti gali ar dar kas. ... nu zinot, geriau butumet nerase ir buciau nezinojus. dabar jauciu apsuko... patys gal suskalde... Gaila, internete negalima nuotrauku rasti.... parodyciau kaip ten kas... (nufotkinti nedasuto vietoj).

bet tai blyn, negi dabar kiekviena kart bvaziuojant i servisa paciai nusiardyti ratus, kitas dalis ir apsiziureti kaip kas ir tik tada? uzsiknisi...

(Swear) (Swear) (Swear) (Swear)


teks jauciu su jais kitaip kalbetis.. kita karta sakysiu prie mano akiu viska ardot, ir tik tada kalbesim kaip kas.. kitaip nebus
Nuotarukoje piestineje matote ta rato diska, ir ten vidinej dali tie nuskile
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė hien » Tre Bal 13, 2011 3:29 pm

ukmerge rašė:jauciu itariu dbar pas mane taip isdure, bet nepatikrinsi jau. nes nezinojau pradines bukles.

sako guolis uzia galinis. paskui jau kai viska ten isarde laiko, parode, kad tipo reikia visa ta bnugna keisti (145 lt), nes yra suskile.... dabar kai cia paraset, kazko itariu ar nebus ten ju darbeliai? as net sakiau, tai dedam ta sena ir viskas, nes ar taip ar taip gi su juo vaziavau ir viskas ok buvo. guolis tik uze. ratas tai nesiklebetavo nieko. o cia tipo negalima, nes dar ir ratas issinerti gali ar dar kas. ... nu zinot, geriau butumet nerase ir buciau nezinojus. dabar jauciu apsuko... patys gal suskalde... Gaila, internete negalima nuotrauku rasti.... parodyciau kaip ten kas... (nufotkinti nedasuto vietoj).

bet tai blyn, negi dabar kiekviena kart bvaziuojant i servisa paciai nusiardyti ratus, kitas dalis ir apsiziureti kaip kas ir tik tada? uzsiknisi...

(Swear) (Swear) (Swear) (Swear)


teks jauciu su jais kitaip kalbetis.. kita karta sakysiu prie mano akiu viska ardot, ir tik tada kalbesim kaip kas.. kitaip nebus
Nuotarukoje piestineje matote ta rato diska, ir ten vidinej dali tie nuskile
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Rašai bnugną pieši diską. Bugnas važiuojant netrūksta, o diskas būna, kad trūksta, nes taip perduodamos stabdymo jėgos, tokia konstrukcija. Jei tai tikrai būgno vidinė dalis nutrūko, tai meistrai kairiarankiai. Išimdami guolį, neteisingai pastatė atramą ir sugadino detalę.
Prie to pačio parašysiu, kaip servisas ieško klientų. Atvažiavo moteriškė į servisą ir sako, kad pripylė langų apiplovimo skysčio į aušinimo sistemą (apie 0,5 l. Serviso priėmėjas išaiškino, kad čia viskas suputos ir sustreikuos aušinimo sistema. Pasikvietė mechaniką ir išaiškino "gedimo" priežastį ir remonto eigą. Mechanikas pradėjo aiškinti, kad langų plovimo skystis nepakenks, ir nieko daryti nereikia nes jau atvažiavo automobilis ir jam nieko neatsitiko. Serviso priėmėjo nervai neišlaikė ir sako:
- Tavo darbas keisti, o ne aiškinti, nes sėdėsi be darbo.
Vartotojo avataras
hien  
Dalyvis
 
Pranešimai: 480
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II
Vardas: Juozas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė ukmerge » Tre Bal 13, 2011 3:53 pm

ne taip lengva nupiesti :)

Va internete kazka panasaus radau, cia ne mano aisku, bet kazkas panasaus. tai ten kur rodykle, mazdaug tie iskilimai yra paskaldyti

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us



bewt tai ka daryt kad neapgautu.... gal yra kokie budai?
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė ukmerge » Ket Bal 14, 2011 4:25 pm

vat idomu, pradejo suokti, kad gali jie man ir technikine pravaryt, ale nemokamai, nu aisku nemokamai ta prasme, kad papildomai moketi jiems nereikes, tik uz technikines kaina... Aisku, dalykas butu geras, nereiktu paciai vaziuoti ir pan., bet... apgauti vel keliai atviri. nepraeis, tai paskui dievai zino ko prirasys, kas blogai (nes kas zino koki jie blata turi ten), o tiems vel gerai, vel remontuoti....

ar kas yra susidures su tokiu dalyku ir kaip is tikro?
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė Wesber » Ket Bal 14, 2011 7:47 pm

ar nebus taip, kad jie nuvarys masina i technikine, ji nepareis jos. Gaus ant lapo surasytas visas problemas, be tavo zinios jas "sutvarkys" ir dar nulups grazaus pinigelio uz tai:)
ex - Renault Laguna 1 Ph1. 1996m. 2.2D RT
Volvo s80 1999m. 2.5TDI
Vartotojo avataras
Wesber  
Dalyvis
 
Pranešimai: 447
Miestas: Vilnius
Automobilis: Volvo s80
Vardas: Rolandas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė N3xt » Ket Bal 14, 2011 10:07 pm

Veltui??? zmones... siais laikais ypac LIETUVE NERA NIEKO NEMOKAMO... man cia kvepia afera... idomu butu patikrint sazine... sutampyt masina, nugint i technikine pilnai apziurai bet be lipduku klijavimo... jai pasako jog nuliova paimt ir nugint jiems tiesiai ir tegul varo...

Reziume... tu nieko nepralosi nes jie uz tave sumokes pinigus uz tech apziura, tad kompensuosis tai jog varysi nasarum i patikra ju.
Bet suzinosi ju patikimumo laipsni... jai zinai jog masina praeina tech apziura ir davus jiems islenda neva ligos, tada gali ausis jiems nukarpyt drasiai... o jai nieko - tuomet akyse sitas servisas tikrai pasikelia savo laipsni geruoju laipsniu :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė ukmerge » Pen Bal 15, 2011 10:10 am

beda ta kad 99,9 proc. esu tikra kad nepraeis ir ne del technines vidaus dalies,o del rudziu :) butu stebuklas jei praeitu. nes ten zinot, is pirmo karto praeiti praktiskai be sansu.. jei matys kad ner prie ko kibti, kabinsis prie smulkmenu.

n3xt, kai rasai teksta dek kablelius, nes 4 kartus teko skaityti kol esme pagavau :)

o tas technikines praejimas labai priklauso ir kam papulsi. pas mus yra ten vienas fruktas, jam papulsi, tai sunkus atvejis, kitiam lengvesnis. taigi bandymais cia nepazaisi. nuvarysi, papulsi pas gera.. gerai, paskui duosi servisui, tie papuls pas ta bloga, ir vsio.... bnors aisku, patarimas geras, vien ant patikrinimo
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė ukmerge » Pen Bal 15, 2011 5:00 pm

nu ka, viska suremontavo, infarkta praktiskai gavau suzinojus kaina, bet bent jau ir technikine praejo ir dabar 2 metus ramu. nors tokia paguoda...

dabar galiu dziaugtis masina, ale tik nebera is ko benzina piltis (verkiu)
Su Ford'u buvau kelių erelis, su Laguna jaučiuosi kaip totali blondinė :)
Vartotojo avataras
ukmerge  
Dalyvis
 
Pranešimai: 78
Miestas: Ukmergė
Automobilis: Renault Laguna Ph1
Vardas: Giedre
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė N3xt » Pen Bal 15, 2011 11:08 pm

Siektiek keiciu nuomone apie mano mineta servisa... snd nuvaziavus parodzius ka daro, kaip dirbt reikia... kompencavo patirtas islaidas... tiesa pasakius draugas taspats nuvaziavo nes as eilini kart laiko neturejau... atvaziavo pas mane ir paklojo pinigelius... servisas atsiskaite uz man padaryta zala...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: "Sąžinė" autoservisuose

Standartinė Norijus » Pen Bal 15, 2011 11:15 pm

matai pasirodo yra ir saziningu zmoniu.
Vartotojo avataras
Norijus  
Klubietis
 
Pranešimai: 692
Miestas: Klaipeda, Norge
Automobilis: LagunaI 97 2.0 85KW
Vardas: Nerijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių