Nauja tvarka parduodant auto

Pokalbiai apie viską

Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Evis20 » Ket Gru 16, 2010 8:04 am

Vakar per zinias paskelbe Masiulis ,kad iveztus devetus automobilius parduodantis pilieciai tures praeiti TA .Manau gerai ,kad toki istatyma priims ,nes pirkti masina be TA didele rizika ,kiek reikes sukisti pinigu ant remonto.
Tuo paciu ,dar ir kita tema panagrinekim susiijusia su auto remontu.
Gerai butu ,kad patvirtintu autoservisams kainas uz atitinkama remonta.Dabar jokiu ikainiu nera ,kiek nori tiek ima ,jai moteris ,ar nieko nesimanantis zmogelis atvaziuoja tai isviso. Barasi zmones ,bet ner kur dingti ,sumoka ,nes paduos i teisma ,tai mokesi daug daugiau . Yra pasmus tokiu fruktu garazniku.
Vartotojo avataras
Evis20  
 

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė staska » Ket Gru 16, 2010 9:27 am

As asmeniskai visiskai pries toki dalyka pyrma cia yra tavo pasirinkimo teise kokia auto pirkti su ta ar be ta raudona ar zalia ir panasiai viskas priklauso nuo taves ir tavo kisenes. antra jei turi bedu su pinigais ir nori parduoti masina kurios tarkim ta jau pasibaige tai ka turi pyrma ja sutvarkyti kad parduot galetum :) nzn man asmeniskai tai gryna nesamone. nes kaip perki auto pats vertini auto o negalvoji pirkdamas kad jei jau yra ta tai tada masina gera :D aisku pirkdamas su ta visad galvoji kad gal bent nebus dabaikta visai bet.... Bet cia tik mano nuomone.:)
Ex Lagunos 94m, 95m, 96m,99m,
Vartotojo avataras
staska  
Klubo narys
 
Pranešimai: 392
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė XaiXus » Ket Gru 16, 2010 10:17 am

Evis20 rašė:...,kad iveztus devetus automobilius parduodantis pilieciai tures praeiti TA .

Na manau, kad nieko čia gero, nes automatiškai didės automobilių kaina. Juk pardavėjas gali tvirtinti, kad variau TA, ir tvarkiau tą, aną ir dar kitą. Pvz. už tą sumokėjau 100Lt, už aną 200Lt ir dar už trečią 300Lt...nors realiai galbūt visos dalys kartu sudėjus kainavo tiek, kiek pirmoji :)
Aišku + tame, kad galbūt nusipirksi tvarkingą automobilį...bet - tame, kad už tai gali gerokai permokėti.
Dar vienas variantas, automobilių pardavėjai gali per pažintis pravaryti TA, kas būtų dar blogiau, nes sumokėtum už dalis, kurios yra tariamai pakeistos...
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Evis20 » Ket Gru 16, 2010 10:37 am

Kad ir per pazintys pravarys ,nors 2 metus vazines ,o per tiek laiko gali finansiskai atsigauti t.y. susitaupyti remontui. Lietuviui ,mazai uzdirbanciam tai tik geriau. Mano nuomone tokia. Jei dar leistu registruoti visas tas ,kur is anglijos (vairas priesingoj pusej ),tai devetu automobiliu kainos kristu. Tai tik pirkejaui geriau.Kas det to tvirtinimo ,ka tvareke ir kiek kainavo ,tures pateikti serviso pazyma ,kas sutvarkyta ir kiek kainavo,bus parasyta juodu ant balto.

P.s.kaip supratau ,tai galios tik iveztiems automobiliams (kurie dar neregistruoti leituvoj) ,o ne esamiems lietuvoj registruotiems.
Vartotojo avataras
Evis20  
 

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė darka0 » Ket Gru 16, 2010 11:14 am

Del privalomos apziuros, tai nemanau, kad reikalinga. Nes kai perki auto, tai pats apziuri, kas gerai, kas blogai ir gali pirkti su trukumais pigiau (pvz. iskiles langas). Dabar bus taip, kad pardavejai norintys kuo daugiau uzdirbti, taisis masinas bet kaip, ant pardavimo, jei is vis nepirks TA. O renkantis masina visi sakis: "Masina gero stovio, taigi yra TA".
Del serviso darbu kainu nustatymo, kaip kam. Servisai gali ir islosti, taikydami nustatytas aukstesnes kainas. Patys brangiausi, gal ir tures siek tiek sumazinti kainas, bet vel gi ir dabar pats renkiesi, kur varyti. Bus taip, kainos salyginai vienodos, o kaip ivertint kokybe?
Mano isvada: kad ir kokius istatymus priimtu ir kaip zmones priesinasi ar ne, visi randa savo sprendimus ir iseitis. Kaip sakoma, yra istatymas, bus ir apstatymas.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Vladimir » Ket Gru 16, 2010 11:48 am

as turejau sene kledara mazda 323f is bedos nusipirkau uz 800LT siaubingai atrode kad varit i ta, sumokejau 150LT nes su dujom ir viskas tvarkoj ir pofik kad palankstita is sktletas dugnas buvo :D taigy manau kad cia nesamone ir dar kainos uzmes pardavejaj nezmoniskai. kas turi lt tai aisu nusispjaut viska servis daro ir panasiai, o kas nelabai ju turi tai geriau paciam sutaisit nes zinai kad sutaisyta ir paciam praejti, pigiai ir saugiau butu. tokia mano nuomone:)
Vartotojo avataras
Vladimir  
Klubo narys
 
Pranešimai: 472
Miestas: vilnius
Automobilis: laguna I ph1 RT B/D
Vardas: vladimir
Skype: vovelingel-17
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė XaiXus » Ket Gru 16, 2010 11:54 am

Evis20 rašė:Kad ir per pazintys pravarys ,nors 2 metus vazines ,o per tiek laiko gali finansiskai atsigauti t.y. susitaupyti remontui. Lietuviui ,mazai uzdirbanciam tai tik geriau. Mano nuomone tokia. Jei dar leistu registruoti visas tas ,kur is anglijos (vairas priesingoj pusej ),tai devetu automobiliu kainos kristu. Tai tik pirkejaui geriau.Kas det to tvirtinimo ,ka tvareke ir kiek kainavo ,tures pateikti serviso pazyma ,kas sutvarkyta ir kiek kainavo,bus parasyta juodu ant balto.

Per pažintis pravaryta TA mašinai, kurioje pvz. išėję šarnyrai, vairo traukės palaidos, stabdžiai vos gyvi ar nesureguliotos lempos..ir žmogus su tokia sėkmingai važinės du metus?.. Na nemanau..
O jeigu pats pardavėjas sugeba sutvarkyti auto, ir jam nereikia į servizą? Kokią tada jis pažymą pateiks? :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Vaznys » Ket Gru 16, 2010 11:59 am

mano nuomone tai visiška nesamonė. PVZ turiu seną mašina be TA. Variklis užkalęs ratai nesisuka, puse detalių nera. Žmogus perka ją restoravimui, tai kaip man jie siūlo pravaryti TA?
Vartotojo avataras
Vaznys  
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Miestas: Jurbarkas
Automobilis: Renault Laguna
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Vladimir » Ket Gru 16, 2010 12:12 pm

taip taip visiska nesamone
Vartotojo avataras
Vladimir  
Klubo narys
 
Pranešimai: 472
Miestas: vilnius
Automobilis: laguna I ph1 RT B/D
Vardas: vladimir
Skype: vovelingel-17
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė minotauras11 » Ket Gru 16, 2010 12:31 pm

Kolektyvas, gvildenate temą, net neįsigilinę apie ką eina kalba:
http://auto.delfi.lt/autonews/siuloma-keisti-is-uzsienio-iveztu-masinu-registravimo-tvarka.d?id=39733707
Svarstoma galimybė pardavėjams leisti pardavinėti Lietuvoje iš užsienio įvežtas transporto priemones tik atlikus techninę apžiūrą.
Priregistruotas Lietuvoje transporto priemones ir toliau bus galima pardavinėti ir be TA (bent jau apie kitokias galimybes neužsimenama).
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Vaznys » Ket Gru 16, 2010 12:36 pm

minotauras11 rašė:Kolektyvas, gvildenate temą, net neįsigilinę apie ką eina kalba:
http://auto.delfi.lt/autonews/siuloma-keisti-is-uzsienio-iveztu-masinu-registravimo-tvarka.d?id=39733707
Svarstoma galimybė pardavėjams leisti pardavinėti Lietuvoje iš užsienio įvežtas transporto priemones tik atlikus techninę apžiūrą.
Priregistruotas Lietuvoje transporto priemones ir toliau bus galima pardavinėti ir be TA (bent jau apie kitokias galimybes neužsimenama).



Tai tada gerai. PVZ Nr.2 Iš užsienio parsivežu mašiną ant tralo. 7 sykius apversta. Žmogus ateina pas mane pirkti, sako persirašom dokus aš susistvrakysiu, bet blemba gi neina, nes reik TA. Kaip man ją praeiti su nevažiuojančia mašiną. Gerai žmogelis sako paskui persirašom kai aš susitvarkysiu eis praeiti TA. OK sutariam su tuo žmogum. Jis mašiną sutvarko, sako varom TA. Nuvarom praeinam TA, o aš tada tam žmogui sakau ai aš neparduodu. Volia turi už dyką sutvarkytą mašina.
Vartotojo avataras
Vaznys  
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Miestas: Jurbarkas
Automobilis: Renault Laguna
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Vaznys » Ket Gru 16, 2010 12:46 pm

PVZ Nr.3 Mašina važiuojanti. Nuvarom TA su kliantu, neina praeiti jos nes tai gumike bilda, tai šarnyras išėjas. Aš sutariu, kad nuleisiu kainą, keik kainuos remontas. Nuvarom į servisą jis sutvarko mašiną. O aš jam tarkim sakau nenuleidžiu dabar kainos, nes neverta man per mažai lieka ir panašiai. Jis perka tada už kainą didesnę. Arba man lieka sutvarkyta mašina už dyką.

PVZ Nr4. leis priregistruoti jaigu ir nera TA jai mašina nevažiuojanti. Nuvetempiu mašiną sakau nevažiuoja priregistruojam ir viskas OK. Tada į regitra iš užsienio gryžus mašina, kad ją priregistruoti bus atvilktos ant šniūro arba ant tralo atvežtos kaip nevažiuojančios.
Vartotojo avataras
Vaznys  
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Miestas: Jurbarkas
Automobilis: Renault Laguna
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Bildux » Ket Gru 16, 2010 1:40 pm

Vaznys rašė:Tai tada gerai. PVZ Nr.2 Iš užsienio parsivežu mašiną ant tralo. 7 sykius apversta. Kaip man TA praeiti su nevažiuojančia mašiną.

100 % pritariu. Labai didele dalis automobiliu i LT parvaziuoja dauzti. Nes tvarkingi uzsienyje kainuoja brangiau nei cia. Dauztos nesutvarkes TA nepraeisi. Tvarkyti perekupui retai apsimoka ne vien del finansiniu islaidu, bet ir del laiko gaisimo.
Uzburtas ratas. (protest)
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė N3xt » Ket Gru 16, 2010 5:58 pm

Tame ir esame jog uzsenyje tvarkin ga masina kainuoja daugiau nei pas mus.... dabar gali nueit ir nusipirkt dauzta pigiau, susitvarkaip kaip sau ir vazineji patenkintas. Dabar gaunasi taip jog pardavejas tvarkys betkaip ta masina, kad tik tam kartui gerai... nezinot kaip ruosiamos masinos pardavimui? O dabar turime rizika jog pirksim neva sutvarkyta masina ir ji po kurio laiko subirs, nes darbas buvo atliktas nekokybiskai... valio...
Slamstas ne istatymas.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė Evis20 » Pir Gru 20, 2010 8:43 am

Valdzia nezino ,kaip surinkti kuo daugiau mokesciu ,tai ir priima visokius istatymus ,kurie nebus palankus verslininkams . Kas del tu devetu automobiliu ,nereikia visa mesla vezti ir noret pasipelnyt. Ir taip jau pilna tu kledaru.
Vartotojo avataras
Evis20  
 

Re: Nauja tvarka parduodant auto

Standartinė algiux » Ant Gru 21, 2010 6:16 pm

Nusipirkai, susitvarkei taip kaip paciam reikia ir vazineji, perekupas "sutvarko" kad liktu pliuse ;)
Ex. Laguna 1.9 dCi Grandtuor
Omega 2.5 DTI
Vartotojo avataras
algiux  
Dalyvis
 
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Automobilis: laguna II 1.9dCi
Vardas: algis
Skype: algiux08
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

cron