Auto perdarymas iš angliškos

Viskas kas susiję su remontu.

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Pir Bal 23, 2012 7:10 pm

mehaninej dali manau neprigrybausi, tik nesusipyk su elektra...
ten yra kas veikti jei nori kad viskas tvarkingai veiktu (tinka)
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė dariusm77 » Sek Geg 06, 2012 12:44 pm

Rygintai,tu kai lituodavai pravotke,kiek laidu iseidavo?man gausis kazkur 120-130 metru :roll: ,dvi dienas sedejau kol perlitavau ...ryt tureciau paleist laguna ,tikiuosi viskas veiks...lyg minejai kad per 4 dienas padarai laguna,na gal jei pravotke europine dedi,nes kitaip...nebent nevalgai,negeri,nemiegi :lol: ...as (pirma karta) uztrukau apie 2 sav.,aisku ne nuo ausros iki sutemos bet vistiek-darbo nemazai,bet antra kart darant manau per pus greiciau gautusi...
P.S.o kiek europine pravotke kainuoja?
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė lever » Ket Geg 10, 2012 6:20 pm

Sveiki! Mano ex-anglė Laguna 2 ph1 deja kol kas dar "žvairuoja" angliškais žibintais. Dairausi kur gauti europinius, tai gal kas iš patyrusių aprašytų, kaip teisingai juos atpažinti pagal reflektorių formą ir žymėjimą. Domina halogenai. Peržiūrėjau ir lenkų, ir rusų forumus, bet iš esmės atsakymo neradau.
Vartotojo avataras
lever  
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Laguna 2 ph1
Vardas: Kazys
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė darka0 » Ket Geg 10, 2012 7:12 pm

O paieška šiam forume tingi pasinaudoti?
Prašom: viewtopic.php?f=40&t=1849&p=42565&hilit=zibintu+zymejimas#p34747
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė lever » Pen Geg 11, 2012 4:59 pm

Skaičiau ir šią temą, net pasidariau sau savotišką FAQ iš šio ir rusų bei lenkų forumų. Pagal aukščiau minėtą nuorodą mano E2 būtų europinės, apie GB kaip ir nerandu jokios užuominos, išskyrus rodykles ant kairiojo žibinto. Gaminta Valeo, bent jau ant stiklo įspausta, bet tokių kodų jų puslapyje neradau. Lempos sudėtos halogenai, nors pagal žymėjime esančią DC būtų gaminta xenon'ui. Matyt kulibinai ranką pridėjo. Beje, ar toks pakeitimas techniškai teisingas (t.y. ar xenon'o optinė sistema tinka halogenui)?

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo lever Šeš Geg 12, 2012 5:53 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
lever  
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Laguna 2 ph1
Vardas: Kazys
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Šeš Geg 12, 2012 10:24 am

lever rašė:Sveiki! Mano ex-anglė Laguna 2 ph1 deja kol kas dar "žvairuoja" angliškais žibintais. Dairausi kur gauti europinius, tai gal kas iš patyrusių aprašytų, kaip teisingai juos atpažinti pagal reflektorių formą ir žymėjimą. Domina halogenai. Peržiūrėjau ir lenkų, ir rusų forumus, bet iš esmės atsakymo neradau.


halogenu keisti nereikia
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Šeš Geg 12, 2012 10:29 am

dariusm77 rašė:Rygintai,tu kai lituodavai pravotke,kiek laidu iseidavo?man gausis kazkur 120-130 metru :roll: ,dvi dienas sedejau kol perlitavau ...ryt tureciau paleist laguna ,tikiuosi viskas veiks...lyg minejai kad per 4 dienas padarai laguna,na gal jei pravotke europine dedi,nes kitaip...nebent nevalgai,negeri,nemiegi :lol: ...as (pirma karta) uztrukau apie 2 sav.,aisku ne nuo ausros iki sutemos bet vistiek-darbo nemazai,bet antra kart darant manau per pus greiciau gautusi...
P.S.o kiek europine pravotke kainuoja?


jei pravodke dedu europine padarau per dvi dienas, o jei lituoju 4 dienos. as ant laidu praleidziu visa diena. taip dirbu neskubedamas.
o kas liecia laidu ilgi tai po teisybei net nezinau
as turiu anglisku pravodkiu ir atrinkineju laidus nuo ju

europine pravodke kainuoja apie 200litu
viena pravodke turiu
jei parsivesiu gryzdamas namo pravodke tai galesiu parduoti kokia viena, bet nezadu nieko kol pats neturiu saujoj kitos.
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė lever » Šeš Geg 12, 2012 6:38 pm

rygintas rašė:halogenu keisti nereikia

Ankstesnį pranešimą paredagavau. Halogenus į šiuos žibintus sudėjo dar iki manęs... Dairausi europinių žibintų, kad neapsipirkti ir tikslinuosi, ar skiriasi xenon'ų ir halogenų žibintų optinės sistemos, nes rinktis nelabai yra iš ko. Kirba viena tokia mintis, kad nugalėti rusų forumuose populiaraus gyvūnėlio "rupkės" pasipriešinimą ir pirkti naujus žibintus parduotuvėje, nes "donoras" bet kuriuo atveju bus jau 7 - 11 m. amžiaus... Valeo virš 300 Lt, bet ir dėvėti ne kažką mažiau kainuotų.
Vartotojo avataras
lever  
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Laguna 2 ph1
Vardas: Kazys
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Šeš Geg 12, 2012 9:17 pm

zibintu korpusas ir stiklai yra identiski tiek angliski ir ne angliski
ju skiriasi tik optika
po visai teisybei yra telsiuose reno srotas ten gali originalu valeo zibinta nupirkti uz 200 litu
esu pirkes ir jie yra gan geros bukles,arba susirandi europietiska dauzta, tipo ne angliska zibinta, daug keikdamasis atsiskiri ir pasikeiti optika. taip turesi normalius zibintus pigesne kaina ir numestu svoriu nuo kuno ir (dontknow) keiksmu
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė lever » Sek Geg 13, 2012 8:42 am

Ačiū Rygintui, kad šeštadienio vakarą, kai metas (alus) , rado laiko atsakyti.

Maniškė Laguna kaip tik ir kilusi iš Telšių, pagal "legendą" ankstesnis savininkas dirba Anglijoje, todėl ir žibintai tokie, tai nuleido kainą, kad Depo išeitų nusipirkti. Vienoje šimtametėje sodyboje šalia Telšių pirkau R16 ratlankius, ardomų Lagunų visas būrelis, tik visos anglės...

Mintį apie optikos "transplantavimą" pasidėsiu ateičiai. Orkaitė nemaža ir fenas yra, rankos aukščiau diržo išdygusios, tai būtų toks paguodos variantas...
Vartotojo avataras
lever  
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Laguna 2 ph1
Vardas: Kazys
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Sek Geg 13, 2012 10:26 am

su orkaite atsargiai nes labai gerai lydosi korpusas
o kas liecia telsius tai ten yra specializuotas reno srotas ir ten yra visokiu renuku, tiek anglisku tiek ne anglisku
o siaip manau galetumem susimetink kada liepa ir butu idomu pamatyt tavo darba, nes as pats esu is siauliu rajono, tik siuo metu kamandiruoteje esu nuo siauliu 4500 km (verkiu)
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė dariusm77 » Sek Geg 13, 2012 5:32 pm

europine pravodke kainuoja apie 200litu
viena pravodke turiu
jei parsivesiu gryzdamas namo pravodke tai galesiu parduoti kokia viena, bet nezadu nieko kol pats neturiu saujoj kitos.[/quote]


dekui uz info,bet jau nebereikia(man)...mano angle jau su pakeistu vairu,vaziuoja,vairas lyg gerai,sankaba dirba,nors man kazkokia trup.keistoka(lyginant su kitom auto),gal dar nenusiorino normaliai,nzn. :roll:
stabdziai kolkas nekokie,nes nieko nedariau,tik skyscio pripyliau...
dabar elektra:kai surinkau beveik viska(isskyrus langu pakelimo jungtukus)veike kaip ir viskas ,ir gelezine lede tylejo,isskyrus apie padangu slegio daviklius,apie tai ji pasakojo nuo pat pradziu :D ...norejau perlituot priekiniu duru langu pakelimo laidus,bet trup.nesigavo,tingejau daugiau krapstytis-tai palikau orginaliai...vien zo,viskas veike kelias dienas ok,bet...dingo desines puses posukiai,avarini nuspaudi irgi mirksi tik kaire ir desines durelese...saugiklius apziurejau,ledi nieko nesako...
Gal kas turi kokiu minciu?
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė lever » Sek Geg 13, 2012 5:52 pm

Orkaitė elektrinė, tai temperatūrą būtų galima kelti palaipsniui, reguliuojasi sklandžiai, kad tik tilptų. Atsargumas čia reikalingas, todėl ačiū už perspėjimą .

Minimą šrotą buvau pastebėjęs, kai ieškojau ratlankių, bet skelbimų puslapyje aukščiau buvo kitas, kur šimtametė sodyba. Kaip tyčia, neišpuola darbinės kelionės į Telšius, nes pastebėjau, kad gale tik du saugos diržai. Vidurinį kažkas nurėžė, reikės pasikeisti atlošą...

Laguną pirkau vos prieš mėnesį, jau perdarytą - lietuviška tech. apžiūra buvo pernai balandį. Dabar pamažu bandau susigaudyti kas ir kur. Vakarais laptopą ant pilvo ir "varlinėju" po laguniečių forumus, siuntinėjuosi informaciją.
Jeigu rastumėt kada laiko pažvelgti savo patyrusia akimi, būtų labai malonu...
Vartotojo avataras
lever  
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Laguna 2 ph1
Vardas: Kazys
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Pir Geg 14, 2012 1:15 pm

dekui uz info,bet jau nebereikia(man)...mano angle jau su pakeistu vairu,vaziuoja,vairas lyg gerai,sankaba dirba,nors man kazkokia trup.keistoka(lyginant su kitom auto),gal dar nenusiorino normaliai,nzn. :roll:
stabdziai kolkas nekokie,nes nieko nedariau,tik skyscio pripyliau...
dabar elektra:kai surinkau beveik viska(isskyrus langu pakelimo jungtukus)veike kaip ir viskas ,ir gelezine lede tylejo,isskyrus apie padangu slegio daviklius,apie tai ji pasakojo nuo pat pradziu :D ...norejau perlituot priekiniu duru langu pakelimo laidus,bet trup.nesigavo,tingejau daugiau krapstytis-tai palikau orginaliai...vien zo,viskas veike kelias dienas ok,bet...dingo desines puses posukiai,avarini nuspaudi irgi mirksi tik kaire ir desines durelese...saugiklius apziurejau,ledi nieko nesako...
Gal kas turi kokiu minciu?[/quote]

jei pirma diena veike elektra gerai o po kiek laiko neveikia tai nera gero kontakto
tokios mano mintys
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė dariusm77 » Ant Geg 15, 2012 11:11 am

jei pirma diena veike elektra gerai o po kiek laiko neveikia tai nera gero kontakto
tokios mano mintys[/quote]


problema isspresta:langu pakelejas buvo laidus nutraukes(neapsiziurejau) posukio lemputes kur duryse...
viskas vel veikia norm.Fuuu,o jau galvojau reikes tam "sabakstyne"ieskot kokio blogai sulituoto laido (jump)
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Ant Geg 15, 2012 1:27 pm

kaip sprendei problema su duru atidarymu ir svieseliu uzsiziebimu, su spynom, saugos dirzais, ir kitom smulkmenom kurios uzima marias darbinio laiko (jump)
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė dariusm77 » Ant Geg 15, 2012 6:20 pm

rygintas rašė:kaip sprendei problema su duru atidarymu ir svieseliu uzsiziebimu, su spynom, saugos dirzais, ir kitom smulkmenom kurios uzima marias darbinio laiko (jump)


siaip atsibodo man prie jos krapstytis-tai dariau lengviau(auto pasiliksiu),tai spynas palikau kaip buvo,del duru atidarymo ir svieseliu-tai nezinau ka ten sprest,na lyg viskas gerai,kurias duris atidarau tos ir sviecia :roll:
del saugos dirzu?!turejai galvoje del pypsejimo jei neprisektas?,pas mane buvo tik pas vairuotoja tokia funkcija(ir uzknisanti)-tai paprasciausiai isemiau plasmasiuka is uzsegimo ir vsio,nes nervindavo mane ta funkcija ir jos neliko...veidrodziu valdyma irgi palikau kaip buvo(aisku dabar kairej)-man nemaiso kad ne ta veidrodi valdo,nes ir valdyt nera ka-nusistatei ir vsio :) ...gal ir ne idealiai viskas,bet vazinesiu pats,zinau kas ir kaip,o po keliu metu vistiek arba i srota,arba uz kapeikas reiks parduot :) ...vaziuoja normaliai,stabdzius nuorinau-viskas lyg ciki,sviesos posukiai liuks,pecius pucia,kompas viska rodo,LADY tyli(tik del padangu slegio burba :) ),o kad langa ne tas mygtukas atidaro-nematau problemos :roll: ..tai tiek
Vartotojo avataras
dariusm77  
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Miestas: Vilkija
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Šeš Rgp 25, 2012 9:13 am

Gal kam pades keli paveiksliukai. Viskas trumpai. Visos foto darytos telefonu, tai atsiprasau uz kokybe jei bus vaizdas neryskus. Ardome.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Šeš Rgp 25, 2012 9:26 am

Surinkinejame
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Auto perdarymas iš angliškos

Standartinė rygintas » Šeš Rgp 25, 2012 9:52 am

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

AnkstesnisKitas

Grįžti į Remontas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron