LeoBoy Renault Laguna II phase I

Nebeeksplotuojamos, parduotos, apdulkėjusios Lagunos.

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Visvaldas » Ant Bal 16, 2013 4:09 pm

LeoBoy rašė:
Nitrogex rašė:ar matei kada zuvedra zuvi edant? As jas siuksliaedrom vadindavau, nes tik aplink siukslyna ir konteinerius ratus suka :lol: po to ant masinu sika (Swear)


Ne tas žodis ką šik :lol: o tiesiog bombina tokiom granatkėm,kad nesupranti kas tai :lol: :lol:
Beje pastebėjimas buvo,jog palijus paskui lagūną tiesiog neymanoma važiuoti, nes išstumiamas vanduo sudaro tokį tirštą vandens šleifą už nugaros :lol: :( manau reiktų purvasargių ,bet būtent šiam auto tinkamų... :roll:


Man buvo kilus mintis apie originalius purvasargius, bet gal tik priekyje :) kad ant durų ne taip purvą mestų :) bet mintis tik ir likus kolkas mintis, nežinau kaip realiai atrodytų :)
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Ant Bal 16, 2013 4:13 pm

Visve rašė:Man buvo kilus mintis apie originalius purvasargius, bet gal tik priekyje :) kad ant durų ne taip purvą mestų :) bet mintis tik ir likus kolkas mintis, nežinau kaip realiai atrodytų :)


o tu gal tiesiog labiau atkreipk dėmesį kiek automobilių su jais važinėja ;) ir kai pradedi žvalgytis, tikrai nemažai ,ir to vaizdo negadina.Aš nešneku ten iki žemės,bet normalius gražius... naujesni automobiliai dauguma turi jau gamykliškai pritaisytus.Priekyje irgi labai gerai,ypač jai dar tenka pavažiuoti žvyrkeliu. Manau visų ratų purvasargiai nekraipytų vaizdo ,bent jau mano nuomuone ;) Esu dėjęs ant seno automobilio savo vadinamuosius universalius...po poros val pjaustymo ir bandymo pritaikyt viską išmečiau ir daugiau nebežaisiu "sudėk puzzlę" :lol: Arba tinkamus, arba jokių :D
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Nitrogex » Ant Bal 16, 2013 4:15 pm

Visve rašė:
LeoBoy rašė:
Nitrogex rašė:ar matei kada zuvedra zuvi edant? As jas siuksliaedrom vadindavau, nes tik aplink siukslyna ir konteinerius ratus suka :lol: po to ant masinu sika (Swear)


Ne tas žodis ką šik :lol: o tiesiog bombina tokiom granatkėm,kad nesupranti kas tai :lol: :lol:
Beje pastebėjimas buvo,jog palijus paskui lagūną tiesiog neymanoma važiuoti, nes išstumiamas vanduo sudaro tokį tirštą vandens šleifą už nugaros :lol: :( manau reiktų purvasargių ,bet būtent šiam auto tinkamų... :roll:


Man buvo kilus mintis apie originalius purvasargius, bet gal tik priekyje :) kad ant durų ne taip purvą mestų :) bet mintis tik ir likus kolkas mintis, nežinau kaip realiai atrodytų :)





Paziurekit i mano.. man 4 neoriginalus solidu vaizda priduoda ir (laguna) kur kas svaresne (tinka)
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Visvaldas » Ant Bal 16, 2013 4:18 pm

LeoBoy rašė:
Visve rašė:Man buvo kilus mintis apie originalius purvasargius, bet gal tik priekyje :) kad ant durų ne taip purvą mestų :) bet mintis tik ir likus kolkas mintis, nežinau kaip realiai atrodytų :)


o tu gal tiesiog labiau atkreipk dėmesį kiek automobilių su jais važinėja ;) ir kai pradedi žvalgytis, tikrai nemažai ,ir to vaizdo negadina.Aš nešneku ten iki žemės,bet normalius gražius... naujesni automobiliai dauguma turi jau gamykliškai pritaisytus.Priekyje irgi labai gerai,ypač jai dar tenka pavažiuoti žvyrkeliu. Manau visų ratų purvasargiai nekraipytų vaizdo ,bent jau mano nuomuone ;) Esu dėjęs ant seno automobilio savo vadinamuosius universalius...po poros val pjaustymo ir bandymo pritaikyt viską išmečiau ir daugiau nebežaisiu "sudėk puzzlę" :lol: Arba tinkamus, arba jokių :D


Teisingai :D jeigu rasi normalius, duok žinot kainą ir kaip atrodo :D

Nitrogex rašė:Paziurekit i mano.. man 4 neoriginalus solidu vaizda priduoda ir (laguna) kur kas svaresne (tinka)


Kai tamsi mašina ne taip jie išsiskiria :)
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Nitrogex » Ant Bal 16, 2013 4:46 pm

buna ju ir spalvotu.. turejau ant 3 golfo baltus uzsidejes pagal spalva ir tikrai graziai atrode, bet po pirmos ziemos teko nuimt nes priekiniai atrode kaip senas tualetas su ruda linija per viduri :lol: lagunos nerudyja, tai manau tokia problema neiskiltu.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Ant Bal 16, 2013 4:57 pm

Nitrogex rašė:buna ju ir spalvotu.. turejau ant 3 golfo baltus uzsidejes pagal spalva ir tikrai graziai atrode, bet po pirmos ziemos teko nuimt nes priekiniai atrode kaip senas tualetas su ruda linija per viduri :lol: lagunos nerudyja, tai manau tokia problema neiskiltu.

gerai žiūrisi ant tavo auto,bet kai reiktų pačiam pasidaryti tai nieko nerasčiau ir š gautus :lol:
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Nitrogex » Ant Bal 16, 2013 5:04 pm

tu tokius pat gali det, man apie 20 svaru sukainavo tikliai nepamenu, bet juos uzdeti yra geriausia dalis :lol:
kelis kart rata vienam purvasaugiui dedant teko nuimt nes betkaip uzdeti atrodys kaip gaidingas :lol:
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Nitrogex » Ant Bal 16, 2013 5:08 pm

http://www.ebay.co.uk/itm/MUDFLAPS-FOR- ... 27d1107016

tik as emiau be uzrasu nes man kazkaip nesiziuri (dontknow)
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Ant Bal 16, 2013 5:11 pm

Nitrogex rašė:tu tokius pat gali det, man apie 20 svaru sukainavo tikliai nepamenu, bet juos uzdeti yra geriausia dalis :lol:
kelis kart rata vienam purvasaugiui dedant teko nuimt nes betkaip uzdeti atrodys kaip gaidingas :lol:


http://www.ebay.com/itm/Mud-Flaps-Splas ... 2c6d6e3ef7
Bet tai kaina :shock: :shock:
Na tikiu,sunku pritaikyti ta lygumą kad nebūtų prikreivalioti :lol:
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Nitrogex » Ant Bal 16, 2013 5:38 pm

6.45 angliski mano linke.. paieskojes rasi uz tapacia be uzrasu
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Ket Bal 25, 2013 10:32 am

NEW

Taigi, senai beplepėjau savo garaže :lol: Nors ypatingai daug nieko neyvyko, bet papliotkinti visada smagu ;)
* Pasikeistos padangikės y vasarinius batukus, pagaliau atsikračiau skraidančio aladino kilimo ir važinėju su ratais iš šonų :D Nors padangos mėsikės ne per daugiausia, bet apsisprendžiau šį sezoną damušti ligi galo :roll:
* Vieną ankstų ir gražų (miegu) bei apsimiegojusį pirmadienio rytą prie žiedinės sankryžos pakrikštyjau savo Lagūnikę :shock: pagavau kably , ko pasekoje yskilo bamperis, sutrupėjo numerio rėmelis ir padeformavom numerio zvaigždutes :lol: numerio skardikė nemažai išsitempė ir deformavosi, tad turiu tokį rezultatą ,koky turiu.. ką darysi, pasitaiko :?
Paveikslėlis
* Tą pačią dienikę sulaukiau ir savo užsakymo :
Rinkinys automobilio išorei: Nano danga stiklams + Nano Diamond Shield + nano šampūnas Kaina: 119,99 Lt
Paveikslėlis
Kadangi pajūris ir visada siautėja vėjas, buvo gan sudėtinga užpurkšti dangą, bet efektas matomas ;) tiesa spalva labai jau ten nepasikeitė ypatingai, tik gal šiek tiek ygavo šlapumo ir blizgesio , bet lietutis nuvarva tikrai smagiai ;) Kas liečia šampūną ,tai plauna gerai , diaugiau kažką apie jį pasakyti ir negaliu, bet kas liečia automobilio dangą stiklams,tai esu patenkintas (tinka) Nors ši technologija nėra jau tokia svetima ir yra tekę vartoti maximos parduotuvėje ysigytus panašaus tipo produktus, bet šitas daug rimtesnis. Procedūra atliekama gerai nuvalius stiklą, vėliau nuvalius spec pridėtu valikliu, o poto gale purškiant stiklą danga, švelniai pritrinama. Svarbiausia yra tas, jog danga nesuteikia jokio atsplavio ,kaip prieš tai minėtame produkte iš pc maxima. Stiklas atrodo švarus, vanduo juo lengvai nubėga važiuojant 40-50km /h ( šoninis). Priekis vis laukia procedūros, mat po apipurškimo 2h negali gauti vandens, o pas mus lietinga savaitės pradžia buvo ;) Bet apibendrinus manau nėra pinigai y orą, o dėl efekto ilgaamžiškum,o bus matyti ;)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Pir Bal 29, 2013 11:04 am

NEW
2013.04.29 Sudėti led y atbulines lemputes.Klaidos nėra! (tinka)
Paveikslėlis
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Vaikis19 » Pir Bal 29, 2013 12:04 pm

Dabar būsi mandras kolkas, nes čiuju vienintelis Klaipėdoj su tokiom lemputėm būsi :D
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Pir Bal 29, 2013 12:26 pm

Vaikis19 rašė:Dabar būsi mandras kolkas, nes čiuju vienintelis Klaipėdoj su tokiom lemputėm būsi :D


Kolkas? :lol: gerai pasakyta :D
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė smiriusz » Pir Bal 29, 2013 12:57 pm

Opapa, buvau kažkaip senai beskaitęs šią temą. Atsidaręs radau daug naujų postų - įdomu. Ir seniau neatkreipiau dėmesio, kaip suprantu, tai spalva lagūnikės lygiai tokia pat, kaip mano. :) (tinka) Daug gerų patobulinimų padaryta. Super. Mano akimis gal gražiau būtų kėbulas vienos spalvos, na bet vis tiek gražu.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
smiriusz  
Žinovas
 
Pranešimai: 1038
Automobilis: Peugeot 407 SW
Vardas: Vilius
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 2

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Pir Bal 29, 2013 2:27 pm

smiriusz rašė:Opapa, buvau kažkaip senai beskaitęs šią temą. Atsidaręs radau daug naujų postų - įdomu. Ir seniau neatkreipiau dėmesio, kaip suprantu, tai spalva lagūnikės lygiai tokia pat, kaip mano. :) (tinka) Daug gerų patobulinimų padaryta. Super. Mano akimis gal gražiau būtų kėbulas vienos spalvos, na bet vis tiek gražu.

Ta prasme kebulas vienos spalvos? ;)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė smiriusz » Pir Bal 29, 2013 2:37 pm

Na turėjau omenyje, kad durų, moldingų spalva būtų tokia, kaip kėbulo arba panaši (o pas tave šviesi, kai tuo tarpu pats kėbulas tamsus).
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
smiriusz  
Žinovas
 
Pranešimai: 1038
Automobilis: Peugeot 407 SW
Vardas: Vilius
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 2

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė NForce » Pir Bal 29, 2013 4:03 pm

LeoBoy rašė:2013.04.29 Sudėti led y atbulines lemputes.Klaidos nėra! (tinka)

Paveikslėlis
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė Nitrogex » Pir Bal 29, 2013 4:26 pm

Man uz lempuciu atradima db visi (alus)
aklinoje tamsoje neteko vaziuot atbulam, bet kiek prietemoje stumziaus atbulas, ispudis lyg priesrukines gale isijungtum (tinka)
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: LeoBoy Laguna II

Standartinė LeoBoy » Pir Bal 29, 2013 5:34 pm

Nitrogex rašė:Man uz lempuciu atradima db visi (alus)
aklinoje tamsoje neteko vaziuot atbulam, bet kiek prietemoje stumziaus atbulas, ispudis lyg priesrukines gale isijungtum (tinka)

Tu pirmtakas ir tėvas :lol: Šiaip šviečia tikrai gerai, nors tamsoje irgi dar nebandyta :lol: Kad tos tamsos dabar reiki ailgai laukti :)
O aš katik šitą papirkau, dabar prisipilti tereik pilną baką ir smaginsimės 8-)
http://www.ebay.com/itm/JET-100-Cet-ne-Booster-Additive-designed-increase-cetane-rating-250-ml-/251045848128
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Užrakinti garažai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 23 svečių