Auto audio aparatura

Audio / Video / Navigacinė aparatūra automobilyje

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Afr064 » Pen Lap 12, 2010 9:24 pm

Klausimas tiems kas jau buvo kada susidėjes sau subą :) Pro kur geriausia pravest laidus nuo akumo ? Ta prasme kaip patogiausia prakišt laidus iš variklio skyriaus į saloną ? ;)
Varžtas įkaltas plaktuku laikosi stipriau, nei vinis įsukta atsuktuvu.
Vartotojo avataras
Afr064  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1281
Miestas: Vilnius
Vardas: Robertas
Skype: Afr0-Robert0
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Andreezas » Šeš Lap 13, 2010 6:47 pm

Afr064 rašė:Klausimas tiems kas jau buvo kada susidėjes sau subą :) Pro kur geriausia pravest laidus nuo akumo ? Ta prasme kaip patogiausia prakišt laidus iš variklio skyriaus į saloną ? ;)



As tai vedziau pro kairiji sona salia slenkscio,i variklio skyriu ilindau po pedalais,berods gumine zagluske buvo tai per ja prakisau (headbang)
P.S. Man tai keisciausia kai zmones laida veda,per lauka taprasme is po kapoto per kairiaja stoike,pro duris i salona (protest) .Kelis kartus maciau tai ka as zinau kaip atrodo (dontknow)
Renault Laguna 1.9dti
Vartotojo avataras
Andreezas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 116
Miestas: Siauliai
Automobilis: Renault Laguna'98
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Andreezas » Šeš Lap 13, 2010 6:49 pm

Ti patartina maitinimo laidus ir linijinius laidus i gala pravesti kuo toliau vieni nuo kitu,kad nesigautu fonavimo.Pas mane pliusas eina per kairiaja auto puse,linijiniai per centra ir viskas OK (tinka)
Renault Laguna 1.9dti
Vartotojo avataras
Andreezas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 116
Miestas: Siauliai
Automobilis: Renault Laguna'98
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Afr064 » Šeš Lap 13, 2010 9:20 pm

Ok, dėkui. Radau ta zagluškę, kaip tik tiko ;) Tik aš ne subui dariaus, o vedžiau jungiklį apšvietimui po dugnu. :) O po to su laidais tą skylę manau geriausia su silikonu užvaryt ? ;)
Varžtas įkaltas plaktuku laikosi stipriau, nei vinis įsukta atsuktuvu.
Vartotojo avataras
Afr064  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1281
Miestas: Vilnius
Vardas: Robertas
Skype: Afr0-Robert0
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Fdev » Sek Sau 09, 2011 1:05 pm

sveiki
man teko dometis garso aparatura, ju navarotais kaip daigelis sako :)
galima paskaityti ir pasiklausineti tikru garso megeju ir tu kurie ismato apie automobiliu garso aparaturas kaip jas jungti ir kaip jas instaliuoti kokia aparatura apskritai deti ir kiek mazdaug tai kainuotu;
forumas.i-klubas.lt butu adresukas jei kam idomu
as tai radau daug geru patarimu kaip pasirinkti ir kokia aparatura reiketu detis;

pas mane orginaliai priekyje turetu buti 16.5 cm koloneles bet kadangi nebuvo jokiu kai pirkai laikinai esu isidejes 13 komponentus i prieki o gale stovi 10. priekyje kad graziai isidetu kolonele idejau papildomai medini zieda,
pakolkas nesiskundziu kad garso truktu, nors magas senukas 4 metu panasonic cq-c1401r modelis, bet viskas ok

beto garsiai ir negaleciau klausyti myuzikos juk maziukui neleistu miegoti
renault laguna Universalas 99m 1.8 doch 16v
skype Valdis1984 tel nr 869965340
Vartotojo avataras
Fdev  
Dalyvis
 
Pranešimai: 193
Miestas: Kaunas, Dainava
Automobilis: Laguna Universal 99m
Vardas: Valdas
Skype: Valdis1984
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Epis » Sek Sau 16, 2011 8:40 pm

Kasnors bandet idet dvd maga su isvaziuojanciu ekranu?
VW Golf V Coupe '08 United 1.6 75kW
Renault Laguna II Ph1 '04 2.0 99kW
Vartotojo avataras
Epis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 128
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II, Golf V
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Andreezas » Ket Sau 20, 2011 5:21 pm

Epis rašė:Kasnors bandet idet dvd maga su isvaziuojanciu ekranu?


Turetu trukdyti ekrano atsivertimui,nebent jei i apatini stalciu det gal tada. (dontknow) O siaip manau geriausias variantas 2din standarto DVD deti
Renault Laguna 1.9dti
Vartotojo avataras
Andreezas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 116
Miestas: Siauliai
Automobilis: Renault Laguna'98
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Epis » Ket Sau 20, 2011 6:52 pm

Andreezas rašė:
Epis rašė:Kasnors bandet idet dvd maga su isvaziuojanciu ekranu?


Turetu trukdyti ekrano atsivertimui,nebent jei i apatini stalciu det gal tada. (dontknow) O siaip manau geriausias variantas 2din standarto DVD deti


Faktas, kad geriausias. Galvojau apie Pioneer Avic D3, bet kaina 500lt :) O va cia ta isvaziuojanti man skaityk nemokamai atiduoda, draugas dazys buferius ir rudys tvarkys tai prie tos pacios kainos duos i ta dvd maga. Tik va galvoju ar bus naudos man is jo:) Dar kazkoks blokelis labai didelis prie jo yra tipo. Kur ji ikist galima?:)
VW Golf V Coupe '08 United 1.6 75kW
Renault Laguna II Ph1 '04 2.0 99kW
Vartotojo avataras
Epis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 128
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II, Golf V
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Epis » Ket Sau 20, 2011 7:01 pm

http://www.avicx1forums.com/forum/files/avic-x1r_-_004.jpg

Panasu, kad antroj lagunoj dangtelis netrugdo:) Reikia paieskot nuotraukos kaip atrodo pirmoj:)
VW Golf V Coupe '08 United 1.6 75kW
Renault Laguna II Ph1 '04 2.0 99kW
Vartotojo avataras
Epis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 128
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II, Golf V
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Andreezas » Ket Sau 20, 2011 7:21 pm

Epis rašė:http://www.avicx1forums.com/forum/files/avic-x1r_-_004.jpg

Panasu, kad antroj lagunoj dangtelis netrugdo:) Reikia paieskot nuotraukos kaip atrodo pirmoj:)



Netrukdo,bet ar pats magas neperdaug issikises? :? Ir cia irgi i apatini stalciu ideta (headbang)
Renault Laguna 1.9dti
Vartotojo avataras
Andreezas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 116
Miestas: Siauliai
Automobilis: Renault Laguna'98
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Audio stiprintuvo montavimas

Standartinė Bambyza » Šeš Vas 19, 2011 6:36 pm

Sveiki! Uzsisakiau intiku savo Renuskei audio aparatura,tai kol atves norejau pasikonsultuoti kur ir kaip montuojate(melomanai) stiprintuva?Niekada jo neturejau,o senas CD grotuvas nepatraukia.Tik brrrrr,brrrrr....
Stiprintuvas bus 2,3,4,6 kanalu 4/275W RMS.Subvuferi irgi uzsakiau 300W RMS,dar nauju garsiakalbiu po 90 RMS...ir Kenwooda is anglijos parveze(pigiau).Belieka laidus susipirkti.Gal kas montavot.Skaiciau kad maitinimo laidas turi buti kuo trumpesnis.Taigi kur slepiate stiprintuvus?
Su pagarba. (lagunaklubas)
Bambyza
Laguna I ph2 98m.1,9DTI(72kw) RXE Grandtour
Vartotojo avataras
Bambyza  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Lithuania,Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Kestutis
Skype: Bambyza2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Audio stiprintuvo montavimas

Standartinė ErnasGTD » Šeš Vas 19, 2011 7:26 pm

Bambyza rašė:Sveiki! Uzsisakiau intiku savo Renuskei audio aparatura,tai kol atves norejau pasikonsultuoti kur ir kaip montuojate(melomanai) stiprintuva?Niekada jo neturejau,o senas CD grotuvas nepatraukia.Tik brrrrr,brrrrr....
Stiprintuvas bus 2,3,4,6 kanalu 4/275W RMS.Subvuferi irgi uzsakiau 300W RMS,dar nauju garsiakalbiu po 90 RMS...ir Kenwooda is anglijos parveze(pigiau).Belieka laidus susipirkti.Gal kas montavot.Skaiciau kad maitinimo laidas turi buti kuo trumpesnis.Taigi kur slepiate stiprintuvus?
Su pagarba. (lagunaklubas)


stiprintuvą kur paslėpsi tai tik tavo fantazijos reikalas, gali po sėdyne,gali galiniuose sparnuose ir t.t , daiktai slepiami nuo vagių, maitinimo laidas kuo trumpesnis tuo geriau.
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė gps » Šeš Vas 19, 2011 7:38 pm

nu po sedyne nelabai rekomenduojama.nes visgj jej daug klausaisi turi ausintis viskas.kondensatoriai tai lepus yra :)
renault laguna 2000m. 2.0 16v keiciamas i 1.8 mono sidabrine.(isores darbai)
skype:Wanted_mindaugas
tel: 860858887
Vartotojo avataras
gps  
Klubietis
 
Pranešimai: 594
Miestas: kursenai-klaipeda
Automobilis: renault laguna 1 ph2
Vardas: mindaugas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė ErnasGTD » Šeš Vas 19, 2011 8:03 pm

gps rašė:nu po sedyne nelabai rekomenduojama.nes visgj jej daug klausaisi turi ausintis viskas.kondensatoriai tai lepus yra :)


na viskas priklauso nuo stiprintuvo dydžio, jei turi rankas galima ir papildomą aušinimą padaryt.
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė audregeris » Šeš Vas 19, 2011 11:14 pm

Pas mane tai po bagažinės lentinėle yra prisuktas stiprintuvas. ta kuri skiria bagažinę nuo salono. O aš manau kad dėl maitinimo laido ilgio didelio skirtumo nėra, tik jei ilgesnis geriau dėti storesni. Jei klystu kolegos pataisys. :D
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė ErnasGTD » Sek Vas 20, 2011 10:49 am

audregeris rašė:Pas mane tai po bagažinės lentinėle yra prisuktas stiprintuvas. ta kuri skiria bagažinę nuo salono. O aš manau kad dėl maitinimo laido ilgio didelio skirtumo nėra, tik jei ilgesnis geriau dėti storesni. Jei klystu kolegos pataisys. :D


na geroje sistemoje skirtumas labai ryškus , o paprastoje gal ir ne taip jausis, šiaip reikia dėt bent 16 kvadratų maitinimo laidą.
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Bambyza » Pen Kov 18, 2011 1:25 pm

(help) .Pagalvojau kad paciam negaišti atidaviau i "firma"aparatura pajungti.Lyg viska pirkau kokybe/kaina suderinamumu.Jie man nuo stipro tik suba pajunge,sako kad kitus garsiakalbius stipras suplėšys...Mat grotuvas turi tik viena linijini isejima... (verkiu) .Ka patarsit? Grotuvas su vienu linijiniu,stiprintuvas 4 kanalu,subas,priekiniai ir galiniai garsiakalbiai.Jie pajunge nuo grotuvo visus garsiakalbius(ta pats galejau pasidaryt).Priekiniai dar kabina,o galiniai galingesni,tai nieko...Suplakiau nemazai Lt,o naudos mazai...
Bambyza
Laguna I ph2 98m.1,9DTI(72kw) RXE Grandtour
Vartotojo avataras
Bambyza  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Lithuania,Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Kestutis
Skype: Bambyza2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė ErnasGTD » Pen Kov 18, 2011 8:40 pm

Bambyza rašė:(help) .Pagalvojau kad paciam negaišti atidaviau i "firma"aparatura pajungti.Lyg viska pirkau kokybe/kaina suderinamumu.Jie man nuo stipro tik suba pajunge,sako kad kitus garsiakalbius stipras suplėšys...Mat grotuvas turi tik viena linijini isejima... (verkiu) .Ka patarsit? Grotuvas su vienu linijiniu,stiprintuvas 4 kanalu,subas,priekiniai ir galiniai garsiakalbiai.Jie pajunge nuo grotuvo visus garsiakalbius(ta pats galejau pasidaryt).Priekiniai dar kabina,o galiniai galingesni,tai nieko...Suplakiau nemazai Lt,o naudos mazai...


yra šakotuvai kur iš vieno linijinio padaro du, o dėl galingumo tai nereikia sukt maksimumo ir neplėšys tų garsiakalbių, čia manau kažkokioj šaraškino kontoroj buvai. Čia viską pajungt kaip 2x2 paprasta.Jei priekiniai garsiakalbiai silpnesni tai juos junk nuo mago o galinius galingesnius junk nuo stiprintuvo, o subui tiltuok stiprintuvo du kanalus ir viskas.
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Sek Kov 20, 2011 2:52 pm

ErnasGTD rašė:
audregeris rašė:Pas mane tai po bagažinės lentinėle yra prisuktas stiprintuvas. ta kuri skiria bagažinę nuo salono. O aš manau kad dėl maitinimo laido ilgio didelio skirtumo nėra, tik jei ilgesnis geriau dėti storesni. Jei klystu kolegos pataisys. :D


na geroje sistemoje skirtumas labai ryškus , o paprastoje gal ir ne taip jausis, šiaip reikia dėt bent 16 kvadratų maitinimo laidą.



Sauni i bagaznika kur stiprintuvas gyvena "kapsule" ir pasibaigia visi niuansai apie ilgus maitinimo laidus. Aisku tiesa jog del ilgio rekomenduojama geriau stipresni kabeli det :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Sek Kov 20, 2011 2:59 pm

ErnasGTD rašė:
Bambyza rašė:(help) .Pagalvojau kad paciam negaišti atidaviau i "firma"aparatura pajungti.Lyg viska pirkau kokybe/kaina suderinamumu.Jie man nuo stipro tik suba pajunge,sako kad kitus garsiakalbius stipras suplėšys...Mat grotuvas turi tik viena linijini isejima... (verkiu) .Ka patarsit? Grotuvas su vienu linijiniu,stiprintuvas 4 kanalu,subas,priekiniai ir galiniai garsiakalbiai.Jie pajunge nuo grotuvo visus garsiakalbius(ta pats galejau pasidaryt).Priekiniai dar kabina,o galiniai galingesni,tai nieko...Suplakiau nemazai Lt,o naudos mazai...


yra šakotuvai kur iš vieno linijinio padaro du, o dėl galingumo tai nereikia sukt maksimumo ir neplėšys tų garsiakalbių, čia manau kažkokioj šaraškino kontoroj buvai. Čia viską pajungt kaip 2x2 paprasta.Jei priekiniai garsiakalbiai silpnesni tai juos junk nuo mago o galinius galingesnius junk nuo stiprintuvo, o subui tiltuok stiprintuvo du kanalus ir viskas.


Mintis teisinga, bet ar nepagalvoji jog biski negerai gaunasi tai jog ant magi line output vistiek reguliuosi subui, tad galines koloneles pajungtos nuo stipro bandys subus vaizduot? Jug reikia jog jos vidurius ir aukstus isgautu, bet jai taip atreguliuosi maga tada ir subas nelabai ka ir bebendraus...

Na nebent bandyt atgaudyt viduriuka, kur koloneles dar gros, subas dar bandys must, ... bet realiai tai nelabai kokybiskas darbas... Nebent bandyt statyt filtrus galinem kolonelem kurios butu nuo subo pajungtas, bet ir ten kazi kas gautusi...

Realiai tikrai rekomenduociau maga su keliais linijiniais ir su atskirais ju valdymais, jai nera lesu rimtam naujam pirkt, stumk savo maga ir jeskokis is senesniu bet laiko patvirtintu modeliuku :]

Beje senais laikais budavo, o dabar kazkaip nebematau, o gal todel nematau jog neziuriu... yra tokie nedideli stiprintuviukai su ekvalaizeriu grynai mago dydzio kuri gali ikist pvz lagunoi kaip antra maga, nes ten jas gali dvi idet... pent pirmiu taip yra.

Esme tame jog esu turejas senais laikais toki stiprintuviuka, i kuri jungiasi is mago isejimu ir nuo jo jungi koloneles... sitas tau pagelbetu tikrai. + papildomas ekvaleizeris susireguliuot kaip nori atskirai koloneles, o tas tikrai reikalinga, nes nepripazystu mago aparaturoje kuris nereguliuoja kiekvienos koloneles daznumo kuri jos garos.

Pvz pas mane sonis reguliuoja kiekviena atskirai kolonele kokiu daznumu ji groja + galima decibelu skaiciu nustatyt, kad pvz nebutu plerpanciu koloneliu nes jos yra persilpnos...
Pas mane padaryta jog salone koloneles nestu visa garsa ant mago, nuimti zemi jog jos nebandytu zemo daznio garsiakalbiu vaizduot, palikti auksti ir viduriai taip jos isduoda kalima o pati bosa sudaro subas kuris taipogi sureguliuotas jog uzdejus visa garsa nepradetu karkt...

O pas mane aparatura tiesiog juokinga 150W rms :D bet bet groja tikrai rimciau nei gali atrodyt, subui ir tam galios pakanka isdrebint visas sedynes ir veidrodzius uzdejus jam darbo :D O pliusas tame jog galiu visa vakara klausyt muzikos pilnu garsu ir nesukt galvos jog nebeuzkursiu automobilio :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

AnkstesnisKitas

Grįžti į Audio / Video / Navigacija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron