Auto audio aparatura

Audio / Video / Navigacinė aparatūra automobilyje

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Ket Rgs 23, 2010 7:31 am

and rašė:O, ta pačia proga noriu paklaust, kurį iš pigiausių (~300 Lt) aparatų, šiuo metu galimų įsigyti paprastoj parduoduvėj kas nors patartumėt imti? Man mašinoj reikia tik fono, o ne simfoninio orkestro, reikalavimų nekeliu, bile geriau už kompą grotų :-) . Renkuosi tarp pigiausių JVC, Pioneer ir Alpine modelių.


Uz tokia suma pardei normalaus mago nepaimsi. Aplamai rimto alpajaus irgi neikabinsi... bet, bet, bet... Maciau uz panasia suma galima senesnio modelio ALPINE isigyt ir tikrai pakankamai padorius...
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė and » Ket Rgs 23, 2010 8:06 am

N3xt rašė:Uz tokia suma pardei normalaus mago nepaimsi. Aplamai rimto alpajaus irgi neikabinsi... bet, bet, bet... Maciau uz panasia suma galima senesnio modelio ALPINE isigyt ir tikrai pakankamai padorius...

Nu baikit kalbėt tom abstraktybėm "normalus magas". Kas yra tas "normalus magas"? Visi taip kalba, bet niekas man niekad nepasako, kas tai yra. Antra, aš juk sakiau, kad man nereikia koncertų salės, man reikia fono, geresnio už radiją ir kompą. Beveik visos originalios kolonėlės suplyšo, tad reiks pasikeisti dar ir jas, todėl nematau tikslo investuoti į audio aparatūrą, kuri sudarytų pusę ir daugiau dabartinės automobilio vertės. Taip, aš ją galėsiu susidėt į kitą, bet man to nereikia :-) Aš muziką uato girdžiu tik 15 min pakeliui į ir iš darbo, dar kur važiuojant ir kartais tarpmiestinėse kelionėse (iš principo man tik joms tereikalinga muzika (miegu) ) (headbang)

Todėl ir noriu nebrangios aparatūros, bet net iš tų "nepadorių magų" yra kažkuris, geresnis už kitus :-) To va ir klausiu (help)

P.S. Naudotos... neturiu kada važinėti, rinktis ir tikrinti, ar viskas veikia, ar nebus taip, kad pagros dieną ir kas nors pareis, kas buvo ant snarglių patvarkyta ir t.t. ir pan.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Ket Rgs 23, 2010 8:43 am

Na tai imkis tada rimtesnes firmos senesni modeli, ten bent daigtas, o apie visokius kiniecius galiu pasakyt, jie tik zirst moka ir jokios naudos is ju :geek:

O rimtas magas yra tas kuris atkuria kokybiska garsa, aisku jai ten pas tave koloneles gatavos tai gali detis kad ir dewoo...

Naujos nepirk, jau tada geriau deveta kokia liks dar kolonelem kokiom tai nusipirkt, nes nesvarbu jog magas naujas jis vistiek isejus is parduotuves taps bevertis.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Dainius » Ket Rgs 23, 2010 4:52 pm

Na jei teko susidurt su elektronika tai pries perkant konkretu modeli pasidomek kas jame per galinis stiprintuvas. Siaip Pionner'ius nuo 7 klases bet kuris jau pradeda normaliai grot, del kitu firmu nieko nekomentuosiu, taip pat kaip ir apie alpine.. ten moki uz varda, nebent labai jau reta koki susirasi is senesniu kad padoriai grotu, visi tik prifarsiruoti visokiu navarotu ir t.t. kurie svariam garsui ne i nauda.. :)
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 6:46 am

XaiXus rašė:Aš kalbu apie saviški ALPINE CDA-9812RB :) bet galima kalbėti ir apie daug kitų ALPINE modelių..
Nepirmos jaunystės mano grotuvas, bet groja pasakiškai :) turiu virš dviejų metų, bet nepasakyčiau, kad žinau visas jo funkcijas :D nors ir manual'ą varčiau :)




sitas yra vienas is senesniu tikrai grojanciu alpinu :) tiek kad nustatyti ji uztrunku apie valanda laiko :) aisku dar priklauso ir nuo likusios auto audio aparaturos :) bet kai pradedi reguliuot kokiais atstimais nuo centro ir i kur scena reikia reguliuoti tai ziuri kad ir pusdieni masinoj praleidi :D
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 6:48 am

Dainius rašė:Na jei teko susidurt su elektronika tai pries perkant konkretu modeli pasidomek kas jame per galinis stiprintuvas. Siaip Pionner'ius nuo 7 klases bet kuris jau pradeda normaliai grot, del kitu firmu nieko nekomentuosiu, taip pat kaip ir apie alpine.. ten moki uz varda, nebent labai jau reta koki susirasi is senesniu kad padoriai grotu, visi tik prifarsiruoti visokiu navarotu ir t.t. kurie svariam garsui ne i nauda.. :)



tikrai ne tik uz varda mokama, yra ir geresniu radiju, tiesiog alpine yra aukstesnes klases ekonominis grotuvas :) kadangi jo kaina iki 1 k lt :) tai cia tikrai dar ne audio fanu lygis :) bet ir jie ju nepeikia :) aisku yra ir nakamichi, kurio su alpine net nepalyginsi :) alpinai dar toli iki jo :)
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 6:52 am

Epis rašė:
XaiXus rašė:
shnapitas rašė:tai gal pataupyk dar ir pirkis alpine :) bent pasinaudojus nesinores keisti :) nors cia skonio reikalas :) man tai pioneeriai nepatinka nuo tu laiku, kai per dvi dienas sudege 3 komplektai pioneer garsiakalbiu nuo mago pajungtu, apie mago grojima, tai isvis kaip is kibiro skamba :) turbut todel kad prades naudotis alpine ir ten aukstaji moksla reikia baigti kad tinkamai susireguliuoti :) bes scena masinoj gali tikrai gera susireguliuot net ir su gamyklinem kolonelemis + subas su stiprintuvu :)

Pritariu tau :) Aš kai įsidėjau Alpine, tai ir praėjo noras dėtis kažką kito, nes tiesiog nežinau, kas gali groti geriau :) Aišku nesakau, kad nėra geriau, bet aš už Alpine 100% (tinka)


Apie koki konkreciai modeli kalbat?:)



apie dauguma galeciau pakalbeti :) aisku skirstyt i klases dar galime :) aisku visi supranta kad cda geriausia ( jei apie cd/mp3 grotuvus kalbam ). Ju teko isbandyti kokius 5 modelius per 4 metus :) priekaistu jokiu :) teko ir cde naudotis :) kaip pirma alpine tai tikrai gera buvo :) neturejau ir jai pretenziju :) tik tiek kad ji mp3 neskaite :) bet tuo metu man tai ir nebuvo aktualu :) siuo metu turiu alpine ida x 301 rr ( lygtai toks tikslus pavadinimas ), be cd grotuvo :) usb ir radija :) bet kai dideliu reikalavimu nekeliu, tai tikrai ji puikiai groja, nors mielai ja pakeisciau i kokia cda 9812 r ar 9815r :)
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė and » Pen Rgs 24, 2010 7:21 am

Ai pasimsiu kokį Pioneer DEH-2200UB ar 1220 be usb'o, nes visvien trukdytų dangtelį uždaryt, kurį aš visada mėgstu laikyti nuleistą :-) ir man pakaks. Arba Alpine CDE-100 EUB, bet jis nors ir pigiausias iš alpainų, bet kokiais 60 brangesnis už pionierių :(
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 7:35 am

and rašė:Ai pasimsiu kokį Pioneer DEH-2200UB ar 1220 be usb'o, nes visvien trukdytų dangtelį uždaryt, kurį aš visada mėgstu laikyti nuleistą :-) ir man pakaks. Arba Alpine CDE-100 EUB, bet jis nors ir pigiausias iš alpainų, bet kokiais 60 brangesnis už pionierių :(



tai jau geriau alpine CDE - 100 EUB, nors as tavo vietoj pirkciau naudota ir imciau turbut cda 9812 r, nors ir ne toks isvaizdus, taciau grojimo atzvilgiu tikrai galesi susikurti jaukesne scena masinoj, ir is orginaliu koloneliu daugiau isspausi.
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė and » Pen Rgs 24, 2010 7:41 am

iš mano originalių kolonėlių galinės jau suplyšusios, priekinės ant ribos, tik aukštadažniai dar laikosi :) O kadangi į kolonėles irgi neinvestuosiu, tai nemanau, kad jausiu skirtumą tarp šių grotuvų.

Dėl panaudoto - nenoriu katės maiše, nebent kas nors rekomenduotų.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 7:48 am

and rašė:iš mano originalių kolonėlių galinės jau suplyšusios, priekinės ant ribos, tik aukštadažniai dar laikosi :) O kadangi į kolonėles irgi neinvestuosiu, tai nemanau, kad jausiu skirtumą tarp šių grotuvų.

Dėl panaudoto - nenoriu katės maiše, nebent kas nors rekomenduotų.



dar per 4 metus naudojimo nei viena alpine nebuvo sugedusi :) ko negaleciau pasakyt apie pioneeriu ar jvc :D sakau imk naudota :) jausi skirtuma net ir su suplesytomo kolonkem :) kadangi dazniu ribas galesi atsifiltruoti :) ir nusiimti zemus :) uzsikelti aukstesniu :) bus lengviau rasti geresni skambesi kai reguliavimo galimybes didesnes ir profesionalesnes
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Pen Rgs 24, 2010 7:52 am

Pas mane stovi sitoks sonis.

Paveikslėlis

Rekomenduoju ji per visus galus :] Senas modelis, bet rimtas. Beto nebrangus, bent as pries daugiau nei metus mokejau jokingus pinigus uz ja, o cia magas kad ir be mp3, bet su 10 disku cenzeriu... kur auodio cd megstu vien del svarumo.

Magas rimtas, kiekviena kolonele reguliuoji atskirai, net daznumus joms. Tikrai vykes varijantas, pas mane aparatura tikrai slabna, bet groja labai graziai jau is daugelio gavau pagyrimus (headbang)
O ten nk blatno... pigiai suringta aparatura, subas ir tas siuo metu uzmaitintas su 200w :D Bet duoda jog gale sedintis gauna i kupra kaip reikalas :D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 7:55 am

N3xt rašė:Pas mane stovi sitoks sonis.

Paveikslėlis

Rekomenduoju ji per visus galus :] Senas modelis, bet rimtas. Beto nebrangus, bent as pries daugiau nei metus mokejau jokingus pinigus uz ja, o cia magas kad ir be mp3, bet su 10 disku cenzeriu... kur auodio cd megstu vien del svarumo.

Magas rimtas, kiekviena kolonele reguliuoji atskirai, net daznumus joms. Tikrai vykes varijantas, pas mane aparatura tikrai slabna, bet groja labai graziai jau is daugelio gavau pagyrimus (headbang)
O ten nk blatno... pigiai suringta aparatura, subas ir tas siuo metu uzmaitintas su 200w :D Bet duoda jog gale sedintis gauna i kupra kaip reikalas :D



davimas i kupra tai nereiskia kad groja :) kiekvienas turi uzsikeles kartele :) teko ne vienai masinai aparatura surinkti :) kad ir ekonomines klases iki 1000 lt :) visur kisau magus alpine :) nuo ju daug kas priklauso :) o sitas sony siaip duslokas kiek pamenu :) neturi tokio stipraus skambesio
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Pen Rgs 24, 2010 8:12 am

Subas reikalingas man jog zema grazu perduotu, savaime aisku jog as sedu priekyje uz vairo, todel ji man reikia daugiau atsukt ir galineje sedyneje jis jauciamas daug stipriau. Man nera tikslas bumset jog is toli girdetu, praeita vasara buvau susikises 1.2 KW tai lupau lauk nes nusibodo per veidrodzius nk nematyt ir kada visa veida vaziuojant kutena.

Sonis soniui nelygus, bet sitas mane nustebino, tikrai puikia garso kokybe atiduoda, sukelus kelis navarotus jai auksciau isgaunu labai grazu ir zaisminga koloneliu skambesi, kada dainos efektai keliauja per visas koloneles atskirai.

Beto drystu pastebeti ka tu lygini, ia kaip as atvarysiu tau mersa banana ir sakysiu jog tavo laguna triperis pasaulinis, viskuo nusileidzia mersui ir t.t... tu kalbi apie alpines, kurios kainuoja po 400-500 lt devetos ir net daugiau, dar priklauso kokia pirksies, as kalbu apie maga uz kuri daugiau nei metus, tiksliau sakant praktiskai du metus mokejau 100 lt.

Beto tavo ziniai turime mes alpine Cda-9833r ir tikrai zinau ka sakau, jog sonis tikrai vertas demesio jai nenori kist dideliu pinigu i aparatura, bet nori grojimo.
Dusvelkis... tai kas tada tokie yra daewoo, JVC, panasonic, redstar ir t.t... ? Nebukit tipiski Lietuviai kurie isikande audi ar VW varda ir vien uz ji moka, tikrai yra pigesniu atmainu nes siam garsiam gaimintojui, bet jai turi pilna pinigine tada jemi garantuota alpine ir dedi nesukdamas galvos, o ne tirineji kas bus.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Pen Rgs 24, 2010 8:16 am

Beto apie dusluma, yra jame tokia funkcija DSO kuria sukelus jis ijungia i pilna darba tavo auksto daznio koloneles. reik siaip ji gerai istirinet, paringt teisingus daznius kiekvienai kolonelei, ekvalaizeri teisingai sureguliuot, o jai tu naudoji tik POP, ROCK ir t.t... tai nesistebek jog garsas is vidaus kazkur skamba
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė and » Pen Rgs 24, 2010 8:23 am

Būtent, gi viskas nuo poreikių priklauso :-) Aš esu muzikos mėgėjas, bet mano filosofija yra tokia, kad jos ne automobilyje reikia klausyti, o spec. akustiškai pritaikytoje patalpoje. Va tik tada galima kalbėti apie visokius švarius garsus ir t.t., nors gero garso supratimas be abejonės yra subjektyvus dalykas. Aš geriau išleisiu kelis šimtus litų už bilietą į kokį nors gerą koncertą (taip, vienam kartui), negu kišiu šimtus ar tūkstančius į automobilinę aparatūrą, nes jei aš muzikos klausausi rimtai, tai aš kreipiu dėmesį vien tik į ją, ko automobiliyje geriau nedaryti, nes visų pirma reikia stebėti kelią (tinka) Mano klausomai muzikai daug garso ir žemų nereikia, viskas turi būti subalansuota. Aišku, turint galingą sistemą, ir ją išnaudojant tik keliolikos procentų pajėgumų, pasiekiamas daug kokybiškesnis ir švaresnis garsas, bet... Pinigų susidėti tom rekomenduojamom sistemom visada galiu skirti, bet come on, nu aš niekad nesuprasiu tų žmonių, kurių audio kainuoja daugiau, negu pati auto :-) Todėl ir renkuosi iš pigių, bet visgi žinomų vardų, komponentų. Ir kai pigiausi Pioneer ar JVC modeliai yra pastebimai pigesni už pigiausius Alpine, todėl ir kyla ranka pirkti pirmuosius, nes AIŠKIAI pastebimo skirtumo tarp jų - nedaug :-)

Bet klausdamas dėl modelių palyginimo aš noriu sulaukti kažkokių konkrečių pastabų (nu pvz., kad tas ir anas tikrai greit suges ir pan.), o ne abstrakcijų "švarus garsas" :-) (tinka)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 8:29 am

N3xt rašė:Subas reikalingas man jog zema grazu perduotu, savaime aisku jog as sedu priekyje uz vairo, todel ji man reikia daugiau atsukt ir galineje sedyneje jis jauciamas daug stipriau. Man nera tikslas bumset jog is toli girdetu, praeita vasara buvau susikises 1.2 KW tai lupau lauk nes nusibodo per veidrodzius nk nematyt ir kada visa veida vaziuojant kutena.

Sonis soniui nelygus, bet sitas mane nustebino, tikrai puikia garso kokybe atiduoda, sukelus kelis navarotus jai auksciau isgaunu labai grazu ir zaisminga koloneliu skambesi, kada dainos efektai keliauja per visas koloneles atskirai.

Beto drystu pastebeti ka tu lygini, ia kaip as atvarysiu tau mersa banana ir sakysiu jog tavo laguna triperis pasaulinis, viskuo nusileidzia mersui ir t.t... tu kalbi apie alpines, kurios kainuoja po 400-500 lt devetos ir net daugiau, dar priklauso kokia pirksies, as kalbu apie maga uz kuri daugiau nei metus, tiksliau sakant praktiskai du metus mokejau 100 lt.

Beto tavo ziniai turime mes alpine Cda-9833r ir tikrai zinau ka sakau, jog sonis tikrai vertas demesio jai nenori kist dideliu pinigu i aparatura, bet nori grojimo.
Dusvelkis... tai kas tada tokie yra daewoo, JVC, panasonic, redstar ir t.t... ? Nebukit tipiski Lietuviai kurie isikande audi ar VW varda ir vien uz ji moka, tikrai yra pigesniu atmainu nes siam garsiam gaimintojui, bet jai turi pilna pinigine tada jemi garantuota alpine ir dedi nesukdamas galvos, o ne tirineji kas bus.



kad ne tik su alpine as ji palyginau :) teko naudoti ne viena radija ir ivairiu gamintoju :) del butent sio sony nzn, bet kazkoki panasu teko tureti :) Apie brand recognition ir uz juos mokamus pinigus gali nepasakoti :) dirbu leidybos sistemoje :) tai zinau kas uz ka moka :) bet yra ir kitu niuansu kodel ta gamintoja vertinti :) jei apie alpine tai ji dar nenuvyle, nei viena is ju man nebuvo sugedusi, buvo paprastas ir priimtinas valdymas :) nera delfinu ar kitu judanciu objektu ( apie naujas nekalbu alpines ). Jvc sugedo neisgrojes ne pusmecio :) sudegus bosui sudege ir maitekas mago :D, pioneerius tai ir neatlaike stiprintuvo ir pas juos megsta tulpiniai isejimai nukepti ( ne pas visus, bet ne vieno modelio tai trukumas ), apie daewoo ir redstar nepasakysiu, nes ju neturejau, bet teko kazkoki no name tureti :) tai nuo jo net pioneeriaus koaksalines koloneles sudege ( per savaite 3 komplektai jei gerai pamenu :D ). galime ir alpine ir pioneeriu naudota be mk3 uz 100 lt nupirkti :) pats kazkadaise pirkau cde 9802 lygtai uz 120 pinigu :) ja pardaviau draugui, pats pirkau pries kokius 4 metus ( tai buvo pirmoji mano alpine) ja pardaviau ir iki siol ja draugas naudoja ir neturi jokiu priekaistu :) ir manau pagal kainos santyki tai butu panasu tavo sony :) o kokybe jau kitokia butu :) aisku nepeikiu :) kam ko reikia ir kokia kas kartele audio iskeles :) pvz pas mane pirmoj jettos stovi grundig radija, ziuronu tipo, bet ir prie jos pajungus stiprintuva galima pakankamai gera garsa isgauti :D ir suba pasijungti :D tiesiog priklauso kaip ka darysi :) ir nereikia ten tokiu dideliu lesu ekonominei garso sistemai :)
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Pen Rgs 24, 2010 8:32 am

and rašė:Būtent, gi viskas nuo poreikių priklauso :-) Aš esu muzikos mėgėjas, bet mano filosofija yra tokia, kad jos ne automobilyje reikia klausyti, o spec. akustiškai pritaikytoje patalpoje. Va tik tada galima kalbėti apie visokius švarius garsus ir t.t., nors gero garso supratimas be abejonės yra subjektyvus dalykas. Aš geriau išleisiu kelis šimtus litų už bilietą į kokį nors gerą koncertą (taip, vienam kartui), negu kišiu šimtus ar tūkstančius į automobilinę aparatūrą, nes jei aš muzikos klausausi rimtai, tai aš kreipiu dėmesį vien tik į ją, ko automobiliyje geriau nedaryti, nes visų pirma reikia stebėti kelią (tinka) Mano klausomai muzikai daug garso ir žemų nereikia, viskas turi būti subalansuota. Aišku, turint galingą sistemą, ir ją išnaudojant tik keliolikos procentų pajėgumų, pasiekiamas daug kokybiškesnis ir švaresnis garsas, bet... Pinigų susidėti tom rekomenduojamom sistemom visada galiu skirti, bet come on, nu aš niekad nesuprasiu tų žmonių, kurių audio kainuoja daugiau, negu pati auto :-) Todėl ir renkuosi iš pigių, bet visgi žinomų vardų, komponentų. Ir kai pigiausi Pioneer ar JVC modeliai yra pastebimai pigesni už pigiausius Alpine, todėl ir kyla ranka pirkti pirmuosius, nes AIŠKIAI pastebimo skirtumo tarp jų - nedaug :-)

Bet klausdamas dėl modelių palyginimo aš noriu sulaukti kažkokių konkrečių pastabų (nu pvz., kad tas ir anas tikrai greit suges ir pan.), o ne abstrakcijų "švarus garsas" :-) (tinka)



na taip :) jei kalbant apie gera garsa automobilyje, tai jau reikia ir garso vibro izoliaciju, dideliu skaiciavimu, podiumu gamybos, aparatu suderinamumo :) O del palyginimu sakau, per 4 metus naudojimuosi alpine ji ne karto nebuvo sugedusi, pioneeriaus ir grotuvo linijiniai isejimai nueje buvo, jvc maitinimas nusproges buvo :)
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Pen Rgs 24, 2010 8:34 am

Opeliai valdo!
Ir tingiu ginciotys, tu zinai as zinau, mes visi viska zinom...

ir zinokim, nepudrinkim ir nekiskim negatyviu informaciju visiems, nes cia TIK ASMENINE NUOMONE, SU KURIA NEPRIVALO KIEKVIENAS SUTIK.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė minotauras11 » Pen Rgs 24, 2010 8:36 am

Nenuklystam nuo temos (Offtopic)
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Audio / Video / Navigacija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron