Auto audio aparatura

Audio / Video / Navigacinė aparatūra automobilyje

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Slaviukas » Ant Rgp 10, 2010 11:08 pm

Kristijonas rašė:ar verta keist tik durelese esancias koloneles? Bus geresne muzikos kokybe ir gros garsiau? Ar tai tik pinigu svaistymas ir norint kazkokio efekto reik keist originalu maga ir deti stiprintuva?

ziurint kokio stovio tos tavo koloneles durelese,jei suplyse tai jei pakeisi tikrai bus gerai.... ir ziurint ko tau reikia.... jei kokybes koloneliu keitimas prieky tai reikia ir gale.... o stiprintuvas tiks pagerins kokybe ir galinguma aisku....
Volvo v70 2.0T
EX. Renault Grand Escape IV 2004 1.9dci sidabrine
EX.Renault LAGUNA II phI 2003 1.9dci estate, pilka
EX.Renault LAGUNA I phI 1995 2.0 benzinas/dujos,juoda
tel.nr. +353894507625
Vartotojo avataras
Slaviukas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 749
Miestas: Alytus (Dbr Galway, Ireland)
Automobilis: Volvo V70 2.0T
Vardas: Modestas
Skype: renofanas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Kristijonas » Tre Rgp 11, 2010 7:19 am

abejoju ar suplysusios, na bet groja prastai. Anksciau focus'a turejau, tai originalios koloneles daug maloniau skambejo.
Vartotojo avataras
Kristijonas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 52
Automobilis: Laguna II
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė AdrX » Ket Rgp 19, 2010 7:35 pm

Epis rašė:O toks dalykas man i palange tilps idomu? Ir ar normaliai viskas bus nes paliktas orginalus magas? :)

Paveikslėlis

Neblūdik ir negadink palangės, gale telpa 16,5cm kolonėlės gali komponentus isidėt bent efektą turėsi
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė rytcka » Pen Rgp 20, 2010 6:06 am

buvau nusiardes gale kur po plasmase originalios kolonkes stovi ir isvydau tokias originalias kolonkes 13os kurios prisisuka prie kebulo ir jos jau islietos su tokia kaip ir dezute pavalia, tai kaip ten siulai isideti 16 komponentus?
dabar Renault Laguna II 2001m 88kw dyzeliukas
ex:Renault Laguna I 95m 1,8ltr 66kw benzinas/dujos
Vartotojo avataras
rytcka  
Dalyvis
 
Pranešimai: 380
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Rytcka
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Bildux » Pen Rgp 20, 2010 9:06 am

rytcka rašė:buvau nusiardes gale kur po plasmase originalios kolonkes stovi ir isvydau tokias originalias kolonkes 13os kurios prisisuka prie kebulo ir jos jau islietos su tokia kaip ir dezute pavalia, tai kaip ten siulai isideti 16 komponentus?

O is kur istraukei kad jos ten 13 cm? Matavai? Nes siaip pas visus buna 16 cm skersmens!
Beje, kalbant apie aparatura butu gerai skirti komponentines ir koaksalines koloneles. I gala komponentu niekas nededa.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Auto audio aparatura

Standartinė AdrX » Pen Rgp 20, 2010 9:27 am

Bildux rašė:
rytcka rašė:buvau nusiardes gale kur po plasmase originalios kolonkes stovi ir isvydau tokias originalias kolonkes 13os kurios prisisuka prie kebulo ir jos jau islietos su tokia kaip ir dezute pavalia, tai kaip ten siulai isideti 16 komponentus?

O is kur istraukei kad jos ten 13 cm? Matavai? Nes siaip pas visus buna 16 cm skersmens!
Beje, kalbant apie aparatura butu gerai skirti komponentines ir koaksalines koloneles. I gala komponentu niekas nededa.

Kaip tai nededa, deda tik reikia fantazijos, ir čia kiekvieno žmogaus nuomonė kokias dėti ar koaksalines ar komponentus su šnypštukais kurie dadeda tikrai garso kokybės ar pjauti palangę...
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė rytcka » Pen Rgp 20, 2010 10:13 am

nu is akies paziurejau ir manau kad ten 13 o ne 16 priekyje pas mane irgi 13ukai nes 16.5 tikrai didesnes. o komponentus skiriu nuo koaksalo. o del gale komponentu tai sutinku kad nelb ten jom yra ka veikti. nes tikra scenini kad grasa isgauti tai oi oi oi kiek reikia nuveikti automobilyje. matai kokia situacija zinau kad geriausiai yra deti komponentus i prieki ir ne uz 200lt ir tada bosa i gala del zemo, bet sitauacija tokia kad zemo norisi bet boso nenoriu deti nors turiu su stipreku geruli kala opapa, taip kad mastau ka daryti su aparatura savo auto nes gale toj vietoj kur kolonkes originaliai tai ten tikrai gaidiska vieta nes keleiviam tiesiai i ausi kala o as prieki negirdziu muzikos galima sakyti, todel mintis yra tas kolonkes mest lauk ir bandyti deti i galines duris 16 bei persidaryti prieki i 13 i 16. na o tada jei jau truks garso tada ir bosa isimesti, bet jausmas kad bosa vistiek isimesiu kokia diena :D :D :D
dabar Renault Laguna II 2001m 88kw dyzeliukas
ex:Renault Laguna I 95m 1,8ltr 66kw benzinas/dujos
Vartotojo avataras
rytcka  
Dalyvis
 
Pranešimai: 380
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Rytcka
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė AdrX » Pen Rgp 20, 2010 10:21 am

Tai gal pas tave universalas ? Bet nesamonė 16,5 turi būti, nesu matęs 13 lagūnoje :D
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė rytcka » Pen Rgp 20, 2010 10:42 am

nu nufotkinsiu as tau jas nes beveik garantuotas kad ten 13 nes pries ta passat turejau tai ten va 16 ir tikrai didesnes jos buvo. o ziurek nusipirkau tokia ale garso izoliacija is senuku toks rulonas klijuojamas 10 cm plocio 30m ilgio, kaip manai bent kas nors geriau ja suklijavus bus? :)
dabar Renault Laguna II 2001m 88kw dyzeliukas
ex:Renault Laguna I 95m 1,8ltr 66kw benzinas/dujos
Vartotojo avataras
rytcka  
Dalyvis
 
Pranešimai: 380
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Rytcka
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė AdrX » Pen Rgp 20, 2010 2:40 pm

rytcka rašė:nu nufotkinsiu as tau jas nes beveik garantuotas kad ten 13 nes pries ta passat turejau tai ten va 16 ir tikrai didesnes jos buvo. o ziurek nusipirkau tokia ale garso izoliacija is senuku toks rulonas klijuojamas 10 cm plocio 30m ilgio, kaip manai bent kas nors geriau ja suklijavus bus? :)

Jei kalbi apie kuria aš galvoju iš senukų, tai ją reikia vos ne visą auto išklijuot, kad jaustumi didesnį skirtumą, bet ir dureles ja išklijavus turėtu būti efektas, geriausiai yra su bitumu
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Dainius » Sek Rgp 22, 2010 9:32 am

Kokio storio ta medziaga? :) pats i priekines duris esu susidejes pilna izoliacija tai po pirmo vaziavimo atrode, kad ausys uzgultos nes dingo osimas :D O kas liecia gala tai ten tikrai 16 eina, kaip ir minojo, kad "ilietos" ten yra keletas varztu kuriuos issukus viskas issiardo, i tas vietas galima ir kazka rimtesnio idet bet nereik pamirst geresniu laidu iki garso saltinio :)
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė rytcka » Pir Rgp 23, 2010 12:02 pm

jo tan is senuku ji pirrkta tokia klijuojama 3mm storio berods. o tai tu susiklijaves bituma ir pusta guma kaip supratau? kiek kainavo medziagos?
dabar Renault Laguna II 2001m 88kw dyzeliukas
ex:Renault Laguna I 95m 1,8ltr 66kw benzinas/dujos
Vartotojo avataras
rytcka  
Dalyvis
 
Pranešimai: 380
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Rytcka
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Paulius92 » Tre Rgs 01, 2010 5:51 pm

Sveiki norejau pasiklausit kokio galingumo mazdaug stiprintuva man reiketu detis, gale sudetos dvi koloneles po 100rms priebosiai ten, prieki 2 pioneriai po 240w ir dvi auksto daznio koloneles kitaip vadinamos "snipstukais". Tai vat noreciau patarimo kokio galingumo stiprtintuva reiketu pirkti
Vartotojo avataras
Paulius92  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 5
Miestas: Klaipeda
Automobilis: Laguna I
Vardas: Paulius
Skype: pauliuss1992
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Epis » Ant Rgs 21, 2010 5:25 pm

http://www.renault-laguna.com/forum/pei ... t4518.html as sita maga noreciau isidet:) Kiek teko susidurt paliko gera ispudi:)
VW Golf V Coupe '08 United 1.6 75kW
Renault Laguna II Ph1 '04 2.0 99kW
Vartotojo avataras
Epis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 128
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II, Golf V
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė shnapitas » Tre Rgs 22, 2010 8:08 am

Epis rašė:http://www.renault-laguna.com/forum/peinture-interieure-t4518.html as sita maga noreciau isidet:) Kiek teko susidurt paliko gera ispudi:)



tai gal pataupyk dar ir pirkis alpine :) bent pasinaudojus nesinores keisti :) nors cia skonio reikalas :) man tai pioneeriai nepatinka nuo tu laiku, kai per dvi dienas sudege 3 komplektai pioneer garsiakalbiu nuo mago pajungtu, apie mago grojima, tai isvis kaip is kibiro skamba :) turbut todel kad prades naudotis alpine ir ten aukstaji moksla reikia baigti kad tinkamai susireguliuoti :) bes scena masinoj gali tikrai gera susireguliuot net ir su gamyklinem kolonelemis + subas su stiprintuvu :)
Vartotojo avataras
shnapitas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 65
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Paulius
Skype: shnapitas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Tre Rgs 22, 2010 8:23 am

"sony xplod" (tinka)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė and » Tre Rgs 22, 2010 11:00 am

O, ta pačia proga noriu paklaust, kurį iš pigiausių (~300 Lt) aparatų, šiuo metu galimų įsigyti paprastoj parduoduvėj kas nors patartumėt imti? Man mašinoj reikia tik fono, o ne simfoninio orkestro, reikalavimų nekeliu, bile geriau už kompą grotų :-) . Renkuosi tarp pigiausių JVC, Pioneer ir Alpine modelių.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė XaiXus » Tre Rgs 22, 2010 11:24 am

shnapitas rašė:tai gal pataupyk dar ir pirkis alpine :) bent pasinaudojus nesinores keisti :) nors cia skonio reikalas :) man tai pioneeriai nepatinka nuo tu laiku, kai per dvi dienas sudege 3 komplektai pioneer garsiakalbiu nuo mago pajungtu, apie mago grojima, tai isvis kaip is kibiro skamba :) turbut todel kad prades naudotis alpine ir ten aukstaji moksla reikia baigti kad tinkamai susireguliuoti :) bes scena masinoj gali tikrai gera susireguliuot net ir su gamyklinem kolonelemis + subas su stiprintuvu :)

Pritariu tau :) Aš kai įsidėjau Alpine, tai ir praėjo noras dėtis kažką kito, nes tiesiog nežinau, kas gali groti geriau :) Aišku nesakau, kad nėra geriau, bet aš už Alpine 100% (tinka)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Epis » Tre Rgs 22, 2010 2:23 pm

XaiXus rašė:
shnapitas rašė:tai gal pataupyk dar ir pirkis alpine :) bent pasinaudojus nesinores keisti :) nors cia skonio reikalas :) man tai pioneeriai nepatinka nuo tu laiku, kai per dvi dienas sudege 3 komplektai pioneer garsiakalbiu nuo mago pajungtu, apie mago grojima, tai isvis kaip is kibiro skamba :) turbut todel kad prades naudotis alpine ir ten aukstaji moksla reikia baigti kad tinkamai susireguliuoti :) bes scena masinoj gali tikrai gera susireguliuot net ir su gamyklinem kolonelemis + subas su stiprintuvu :)

Pritariu tau :) Aš kai įsidėjau Alpine, tai ir praėjo noras dėtis kažką kito, nes tiesiog nežinau, kas gali groti geriau :) Aišku nesakau, kad nėra geriau, bet aš už Alpine 100% (tinka)


Apie koki konkreciai modeli kalbat?:)
VW Golf V Coupe '08 United 1.6 75kW
Renault Laguna II Ph1 '04 2.0 99kW
Vartotojo avataras
Epis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 128
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II, Golf V
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė XaiXus » Ket Rgs 23, 2010 6:12 am

Aš kalbu apie saviški ALPINE CDA-9812RB :) bet galima kalbėti ir apie daug kitų ALPINE modelių..
Nepirmos jaunystės mano grotuvas, bet groja pasakiškai :) turiu virš dviejų metų, bet nepasakyčiau, kad žinau visas jo funkcijas :D nors ir manual'ą varčiau :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Audio / Video / Navigacija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron