Auto audio aparatura

Audio / Video / Navigacinė aparatūra automobilyje

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Ecka » Ket Geg 03, 2012 12:48 pm

tai Lagunoje II stovi visgi ne 16cm koloneles o 13 pasirodo o as kazkur prisiskaites buvau ir isitikines kad ten 16 kol pats nepasimatavau :idea:
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LeoBoy » Šeš Geg 05, 2012 2:37 pm

Sveiki,aš čia vieną dieną krapštinėjausi prie (laguna) ir nusprendžiau pažiūrėti kas gi ten groja...Na radau tą patį kaip ir visi,nieko ypatingo.Atsinešiau vieną kolonėlę kuri voliojosi stalčiuje,gražiai viska sujungiau,nieko nenukirpdamas ,susukau ir kai atėjo laikas paklausyti -nustebau, nes skambejo lygu taip pat kaip ir buvo :lol: Žinau kad kažko stebuklingo nėra ko tikėtis iš originalios automagnetolos,bet kažkaip maniau bent jau šiek tiek tą pagyvėjimą pajusiu :roll:
O poto pagalvojau,kadangi priekyje mes turim originalius šnypštukus,o duryse turim vidutinio dažnio kolonėles,tai kažkur turėtų būti filtro dėžutė,kuri skirsto tą visa reikalą :) Ar aš klystu?
Gi iš automagnetolos neišeina 8 poros laidų..Eina 4 gi, *Priekis *Galas *Kairė ir *Dešnė .Vadinasi einantis garso signalas vėliau turėtų būti paskirstytas,kuri kolonėlė gros aukštą,kuri vidutinį dažnį. Taigi jaigu tokią atradus ir pajungus tiesiai kolonėlę prieš visus filtrus,būtų išgaunamas visai kitas nenufiltruotas garsas.Ar aš čia jau sapalioju ne y temą? :D
Na turėjau kadaise Pežiuka,tai jame buvo tie šnypštukai ir normali kolonėlė,ten kiekvienose duryse radau po filtro dėžutę ir viskas buvo gan aišku- Signalas ateina ir išsiskirsto kas ką groja :)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė artmas » Pen Geg 25, 2012 2:07 pm

pas mane ir galinese durelese yra snypstukai :D
Vartotojo avataras
artmas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Miestas: Panevėžys
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Arturas
Skype: arturas_masiulionis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LuKiss18 » Pen Geg 25, 2012 3:26 pm

LeoBoy rašė:Sveiki,aš čia vieną dieną krapštinėjausi prie (laguna) ir nusprendžiau pažiūrėti kas gi ten groja...Na radau tą patį kaip ir visi,nieko ypatingo.Atsinešiau vieną kolonėlę kuri voliojosi stalčiuje,gražiai viska sujungiau,nieko nenukirpdamas ,susukau ir kai atėjo laikas paklausyti -nustebau, nes skambejo lygu taip pat kaip ir buvo :lol: Žinau kad kažko stebuklingo nėra ko tikėtis iš originalios automagnetolos,bet kažkaip maniau bent jau šiek tiek tą pagyvėjimą pajusiu :roll:
O poto pagalvojau,kadangi priekyje mes turim originalius šnypštukus,o duryse turim vidutinio dažnio kolonėles,tai kažkur turėtų būti filtro dėžutė,kuri skirsto tą visa reikalą :) Ar aš klystu?
Gi iš automagnetolos neišeina 8 poros laidų..Eina 4 gi, *Priekis *Galas *Kairė ir *Dešnė .Vadinasi einantis garso signalas vėliau turėtų būti paskirstytas,kuri kolonėlė gros aukštą,kuri vidutinį dažnį. Taigi jaigu tokią atradus ir pajungus tiesiai kolonėlę prieš visus filtrus,būtų išgaunamas visai kitas nenufiltruotas garsas.Ar aš čia jau sapalioju ne y temą? :D
Na turėjau kadaise Pežiuka,tai jame buvo tie šnypštukai ir normali kolonėlė,ten kiekvienose duryse radau po filtro dėžutę ir viskas buvo gan aišku- Signalas ateina ir išsiskirsto kas ką groja :)

Ko tu zadi pasiekti atjungus filtrus? jei galwoji, kad garsiau ir geriau gros,tai ne pro kur.
Laguna I ph1 1.8l 66kw F3P 1994m Spalva kaip nuotraukoj
Vartotojo avataras
LuKiss18  
Dalyvis
 
Pranešimai: 214
Miestas: Palanga
Automobilis: Laguna I ph1 1.8l
Vardas: Lukas
Skype: lukisss18
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Nitrogex » Šeš Geg 26, 2012 7:08 am

Susigundziau tokiu magu.. gal kas turit ar turejot? Kaip groja? Prideti papildomi laidai ir jungtis kuri palieka valdymus po vairu ir t.t.

http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Sceni ... 1e6d123af3
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LeoBoy » Šeš Geg 26, 2012 7:33 am

LuKiss18 rašė:Ko tu zadi pasiekti atjungus filtrus? jei galwoji, kad garsiau ir geriau gros,tai ne pro kur.

Tai paaiškink man plačiau tada,kodėl jie neskambės geriau?
Jaigu aš nusiperku kolonėlės kurios jau iškarto atkuria žemus ir aukštus dažnius, kam man jas dar nufiltruoti iki tokio lygio,jog iki ju nė nedaeina normalus signalas- tai žinoma jos nieko negros... Reiktu tada jas jungti tiesiogiai ir jos jau pačios susitvarkytų su ateinančiu signalu ir jį paskirstytų y tuos žemus ir aukštus,gi tam ir yra tos komponentinės kolonėlės.Ar ne taip?
Taika ;)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LeoBoy » Šeš Geg 26, 2012 7:37 am

Nitrogex rašė:Susigundziau tokiu magu.. gal kas turit ar turejot? Kaip groja? Prideti papildomi laidai ir jungtis kuri palieka valdymus po vairu ir t.t.

http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Sceni ... 1e6d123af3


Nitrogex - Aš pats senoje auto turėjau magiuka -> Pioneer DEH 3300UB ,funkcijos irgi panašios,tik kiek paprastesnis, bet pasakysiu jog groja tikrai labai gerai ir kokybę likau patenkintas.Vien pakeitus šį magiuką, salone pasigirdo kitoks dar negirdėtas garsas :) Iš mano pusės būtų vien tik teigiami atsiliepimai, turiu ir aš tokią idėją nusipirkti perėjimą ir valdymo jungtį prie vairo. Tada USB ir vėl būtų Online (headbang) :lol:
p.s. ir dar magiukas labai gerai traukia radiją . Sekmės (Wave)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Garso aparatūra

Standartinė Mentalistas » Šeš Geg 26, 2012 10:28 am

Sveiki,

pasistojo toks klausimas. Gal kas turit susikomplektavę į pirmą lagūną garso aparatūrą, kad grotų gražiai ir tai nekainuotų tūkstančių? Nereikia jokių stebuklų, kad spynelės išbarškėtų, tiesiog, kad kai norisi - būtų muzikytės. Ką patartumėte dėti į priekines dureles ir į stogą? Gal kas galit pasakyti tikslius matmenys kolonėlių, kurios ten dedasi? Lagūna mano karavanas, bagažinėje vietos yra ir stiprintuvui, ir elipsėms, ar sub'ui.

Ačiū už patarimus! (laguna)


P.S. Nežinojau, temą dėti čia, ar prie elektronikos. Jei ką - perkelkite.
Renault Laguna, 2l, 16v, 102kw, RXE, 1996m.
Vartotojo avataras
Mentalistas  
Mokinys
 
Pranešimai: 48
Automobilis: Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LeoBoy » Sek Geg 27, 2012 7:26 am

Tai va,vakar ištraukiau savo magiuka iš spintikės ir nusprendžiau pračekinti kaip jis laikosi...palaikiau rankose ir nebenorėjau jo vėl padėti,tad biški nulekiau iki miesto ir..valandikė kita darbo ir jis jau duoda skambesiuka lagunikėje (laguna)
Paveikslėlis
Dabar belieka susirinkti padoraus muzoniuko y flešiuką ir galim riedėti prie jūros (headbang)
Buvo kilę bėdų su rėmeliu,nes mano senasis originalus rėmelis liko senajam auto (kalba eina apie metalinį rėmeli).Taigi už naują teko sumokėti 13 pinigų,bet šio priekis biški platesnis ir išlenda iš po apdailikės,tad vėliau reikės kažką galvoti ,arba per 14d nuo pirkimo pasikeisti rėmeli y kitą ,kas butu protingiausia ;)
Kai rėmelis buvo ydėtas,laidai pajungti per perėjimą,liko tik sukišti magiuką ,o tai užėmė daugiausiai laiko,nes ten nė velnio nėra vietos :lol: Teko išimti GPS,tada sudėti magiuką,laidus sukišti y šonus kiek tik telpa o tada jau sugrūsti GPS ant viršaus :) Deje netilpo apdailikė tarp mago ir gps,tai jaučiasi laisvumas biški..kadangi nebuvo laiko krapštytis ir skubėjau,tai palikau kaip yra,nes kai keisiu remuka y kitą,vėl liską reikės lupti laukan.
Na o kas liečia skambesį,tai malonu kai turi daugiau nustatymų :lol:
p.s. maga jungiau su paprastu perėjimu iš renault y euro fiškę (17lt) ,tad vairo valdymas neveikiot :? Bet su laiku reikės imti normalų adapterį (Wave)
Taika (lagunaklubas)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LuKiss18 » Sek Geg 27, 2012 6:53 pm

LeoBoy rašė:
LuKiss18 rašė:Ko tu zadi pasiekti atjungus filtrus? jei galwoji, kad garsiau ir geriau gros,tai ne pro kur.

Tai paaiškink man plačiau tada,kodėl jie neskambės geriau?
Jaigu aš nusiperku kolonėlės kurios jau iškarto atkuria žemus ir aukštus dažnius, kam man jas dar nufiltruoti iki tokio lygio,jog iki ju nė nedaeina normalus signalas- tai žinoma jos nieko negros... Reiktu tada jas jungti tiesiogiai ir jos jau pačios susitvarkytų su ateinančiu signalu ir jį paskirstytų y tuos žemus ir aukštus,gi tam ir yra tos komponentinės kolonėlės.Ar ne taip?
Taika ;)

Atsiprasau, nedaskaiciau. Galvojau, kad tu tapacia kolonele kuri originaliai su filtrais, nori jungti be filtru :) Kur kolonele su aukstuku vidury, tai atkreipk demesi, pamatysi kondika prie aukstuko, ten ir yra vadinamas filtras iskart,tai papildomai nieko nebereikia :) Jungi tiesiogiai. :roll:
Laguna I ph1 1.8l 66kw F3P 1994m Spalva kaip nuotraukoj
Vartotojo avataras
LuKiss18  
Dalyvis
 
Pranešimai: 214
Miestas: Palanga
Automobilis: Laguna I ph1 1.8l
Vardas: Lukas
Skype: lukisss18
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė audregeris » Pir Geg 28, 2012 4:01 pm

LeoBoy rašė:p.s. maga jungiau su paprastu perėjimu iš renault y euro fiškę (17lt) ,tad vairo valdymas neveikiot :? Bet su laiku reikės imti normalų adapterį (Wave)
Taika (lagunaklubas)


Aš turiu įsidėjęs Pioneer DEH 6300 SD
http://www.google.lt/imgres?um=1&hl=lt& ... 0,s:0,i:67

Sakykit ar įmanoma jam prijungti valdymą prie vairo, jei įmanoma tai kokio laido reikia (dontknow) . Atsibodo jau distancini tampytis.
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė audregeris » Pir Geg 28, 2012 4:05 pm

Nitrogex rašė:Susigundziau tokiu magu.. gal kas turit ar turejot? Kaip groja? Prideti papildomi laidai ir jungtis kuri palieka valdymus po vairu ir t.t.

http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Sceni ... 1e6d123af3


Kur gauti tokį laidą man kad veiktų valdymas ant vairo?
Mano toks magas
http://www.ebay.co.uk/itm/PIONEER-DEH-6 ... 2014wt_952
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Nitrogex » Pir Geg 28, 2012 10:09 pm

audregeris rašė:
Nitrogex rašė:Susigundziau tokiu magu.. gal kas turit ar turejot? Kaip groja? Prideti papildomi laidai ir jungtis kuri palieka valdymus po vairu ir t.t.

http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Sceni ... 1e6d123af3


Kur gauti tokį laidą man kad veiktų valdymas ant vairo?
Mano toks magas
http://www.ebay.co.uk/itm/PIONEER-DEH-6 ... 2014wt_952




Pabandyk eBay paieskot, ten pilna visokiu gerybiu gal rasi ko ieskai..
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė audregeris » Ant Geg 29, 2012 4:36 am

Sakau gal kas jau turit tokį laidą, norėčiau vizualiai pamatyt kad žinočiau ko ieškoti :)
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Ecka » Ant Geg 29, 2012 9:39 am

gal galit pasakyt kuriuos laidus reikia sujungti kad magas isijungtu ikisus kortele? is pradziu mago atmintis neissisaugojo tai sukeiciau laidus db issisaugo. o noriu dar kad ikisus korta isijungtu magas nes kiekviena karta pabosta jungineti ji. su testeriu naudotis nemoku. jei galit pasakykit kokios spalvos laida sujungti su kuriuo mago laidu.
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LeoBoy » Ant Geg 29, 2012 2:59 pm

LuKiss18 rašė:Atsiprasau, nedaskaiciau. Galvojau, kad tu tapacia kolonele kuri originaliai su filtrais, nori jungti be filtru :) Kur kolonele su aukstuku vidury, tai atkreipk demesi, pamatysi kondika prie aukstuko, ten ir yra vadinamas filtras iskart,tai papildomai nieko nebereikia :) Jungi tiesiogiai. :roll:

LuKiss18 tu manau vistiek nesupranti ką aš noriu pasakyti :D
Iš mago išeina 4 poros laidų,sutinki? Priekinės kolonėlės kairė bei dešnė,ir galinės,kairė ir dešinė.
O vėliau žiūrim ką turim-> ogi priekyje ir gale stovi atskirai kolonėlės,aukšto dažnio pjezo garsiakalbiukai ir vidutinieji. ->
Taigi,kaip visas tas reikalas man ydomu pasiskirsto? Nes kad yra padaryta skrutke tai tikrai netikiu :lol:
Manau stovi filtras kuris padalina signalus aukštiems ir vidutiniams garsekalbiams ,tik kur visa tai stovi,ir yra mano klausimas (Wave)
O dėl komponentinės kolonėlės kuri yra su aukšto dažnio garsiakalbiuku viršuje čia jau viskas senai yra išardyta ir išstudijuota :lol: Tokių filtriukų turiu pas save dėžutėje,bet ne apie tai šnekėjau .
Ecka Man rodos tu kažką esi su geltonu ir raudonu laidais netaip pasijungęs.Kažkuris yra nuolatinės srovės laidas kuris duodą srovę jog magnetolą išlaikytų savo nustatymus,o kitas yra veikiantis nuo degimo. Kažkada žinojau,bet jau senai laidų nebekarpau su kusačkėm :lol:
Taika Lagūniečiai (tinka)
Paskutinį kartą redagavo LeoBoy Ant Geg 29, 2012 3:08 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė LeoBoy » Ant Geg 29, 2012 3:04 pm

audregeris rašė:Sakau gal kas jau turit tokį laidą, norėčiau vizualiai pamatyt kad žinočiau ko ieškoti :)

Magiukui perėjimo reikia ieškoti pagal tavo turimą mago firmikę,šiuo metu Pioneer :
http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Laguna-Modus-Twingo-Stalk-Steering-Wheel-Control-Adaptor-Pioneer-Lead-/350535201467?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item519d86b2bb
Štai ko tau reikėtų ieškoti,bet manau paprastoje parduotuvėje maximoje tarp Acme USB laikmenų nerasi :lol:
Kai tokį nusipirksiu būtinai parodysiu (Wave)
Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
LeoBoy  
Klubietis
 
Pranešimai: 821
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II 1.9dci88kw
Vardas: Evaldas
Skype: LeoBoy_the_best
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Ecka » Ant Geg 29, 2012 3:13 pm

Ecka Man rodos tu kažką esi su geltonu ir raudonu laidais netaip pasijungęs.Kažkuris yra nuolatinės srovės laidas kuris duodą srovę jog magnetolą išlaikytų savo nustatymus,o kitas yra veikiantis nuo degimo. Kažkada žinojau,bet jau senai laidų nebekarpau su kusačkėm :lol:
Taika Lagūniečiai (tinka)[/quote]

pas mane magas ne originalus ;) isidejes kita ir zodziu is pradziu man nelaike atmintis tai susikeiciau laidus. o dbr dar reikia atsirinkti kaip pasidaryti kad magas isijungtu kai ikisu korta ir kai istraukiu issijungtu ;)
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: Auto audio aparatura

Standartinė audregeris » Ant Geg 29, 2012 7:33 pm

LeoBoy rašė:Magiukui perėjimo reikia ieškoti pagal tavo turimą mago firmikę,šiuo metu Pioneer :
http://www.ebay.co.uk/itm/Renault-Laguna-Modus-Twingo-Stalk-Steering-Wheel-Control-Adaptor-Pioneer-Lead-/350535201467?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item519d86b2bb
Štai ko tau reikėtų ieškoti,bet manau paprastoje parduotuvėje maximoje tarp Acme USB laikmenų nerasi :lol:
Kai tokį nusipirksiu būtinai parodysiu (Wave)


Dėkui, jau skaičiau tavo garažo skiltyje :) Jo kai nusipirksi nufotkink, gaila tu 180lt bet ką padarysi ko gero teks pirkt. O kam tas laidas kaip audio kištukas 3.5mm?
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Garso aparatūra

Standartinė millhouse » Tre Geg 30, 2012 7:22 pm

Na as tai labai paprastai pasidares.Kadangi magas originalus skaito CD, valdosi nuo vairo,veikia ant to ekranelio prie prietaisu skydelio,tai nusprendziau jy ir palikti. Taigi nusipirkau uz 70lt is skelbiu.lt keturiu kanalu stiprintuva, BUTENT SU HI LEVEL INPUT'U, tam kad galeciau nuo garsiakalbiu jungti stiprintuva,o ne nuo linijiniu jungciu,kuriu originaliame mage nera. Na tai pasijungiau ant to hi inputo stiprintuva, prie stipreko pasijungiau suba ant vienos kanalu poros,o kita pora prijungiau prie galiniu garsiakalbiu. Tik aisku pirkau truputi galingesnius nei originalai kad stovi. Nors galima praktiskai ir originalius palikti,nes jei naudosi su subu,tai jie vistiek tik vidutinius ir aukstus atkur, mazdaug nuo 600hz iki ~ 5khz, o tokiame spektre realiai ir originalus pakankami.
Suba irgi uztaikiau uz 60lt nupirkti is skelbiu.lt. Tai buvo gitarinis kubas su 15" (38cm) skermens gargalu. Tai pasidariau deze daugmaz pagal bagazines ploty,tai dabar groja tikrai gerai,kaip uz 180lt:D Pagrindine mintis tokiai aparaturai,tai kad butu galima pasileisti muzika nuvaziavus kaskur y gamta...
Vartotojo avataras
millhouse  
Dalyvis
 
Pranešimai: 198
Miestas: kaunas
Automobilis: LAguna 2.0
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Audio / Video / Navigacija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių

cron