Auto audio aparatura

Audio / Video / Navigacinė aparatūra automobilyje

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Bambyza » Sek Kov 20, 2011 7:41 pm

ErnasGTD rašė:
Bambyza rašė:(help) .Pagalvojau kad paciam negaišti atidaviau i "firma"aparatura pajungti.Lyg viska pirkau kokybe/kaina suderinamumu.Jie man nuo stipro tik suba pajunge,sako kad kitus garsiakalbius stipras suplėšys...Mat grotuvas turi tik viena linijini isejima... (verkiu) .Ka patarsit? Grotuvas su vienu linijiniu,stiprintuvas 4 kanalu,subas,priekiniai ir galiniai garsiakalbiai.Jie pajunge nuo grotuvo visus garsiakalbius(ta pats galejau pasidaryt).Priekiniai dar kabina,o galiniai galingesni,tai nieko...Suplakiau nemazai Lt,o naudos mazai...


yra šakotuvai kur iš vieno linijinio padaro du, o dėl galingumo tai nereikia sukt maksimumo ir neplėšys tų garsiakalbių, čia manau kažkokioj šaraškino kontoroj buvai. Čia viską pajungt kaip 2x2 paprasta.Jei priekiniai garsiakalbiai silpnesni tai juos junk nuo mago o galinius galingesnius junk nuo stiprintuvo, o subui tiltuok stiprintuvo du kanalus ir viskas.

...buvau daves jiems šakotuvus igrikais vadinamus,bet man neispejus jie ju nejunge...žodžiu sunervino ta"firma".Reiks pačiam jungti bandyt.Pats žadėjau,bet pagalvojau firma tvarkingai pajunks,sureguliuos...o grotuva katik pirkau internetu atvežė iš Anglijos Kenwood kdc-BT40u sumokėjau 490Lt,(čia jis daugiau kainuoja)taigi keisti i kita neprotinga.Kažka mastysiu su pajungimu... :shock:
Bambyza
Laguna I ph2 98m.1,9DTI(72kw) RXE Grandtour
Vartotojo avataras
Bambyza  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Lithuania,Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Kestutis
Skype: Bambyza2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Sek Kov 20, 2011 10:48 pm

Nieko neismastysi su vienu linijiniu, iskart ispeju jog gausi misraine garse o ne svaru garsa, nes jai ant topacio linijinio zadi jungt suba ir galines kolonkes tai ju grojimo dazniai nesuderinami... arba imi maga su dviem linijiniais arba kabini papildomai stiprintuva kuris ims nuo mages koloneliu isejimu... kitokiu vaistu nematau...

Per gyvenimeli tiek prisizaides esu su aparaturom ir zinau jog ant vieni linijinio skirtingu koloneliu nesukabinsi taip kaip turi but.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Bambyza » Pir Kov 21, 2011 7:26 am

N3xt rašė:Nieko neismastysi su vienu linijiniu, iskart ispeju jog gausi misraine garse o ne svaru garsa, nes jai ant topacio linijinio zadi jungt suba ir galines kolonkes tai ju grojimo dazniai nesuderinami... arba imi maga su dviem linijiniais arba kabini papildomai stiprintuva kuris ims nuo mages koloneliu isejimu... kitokiu vaistu nematau...

Per gyvenimeli tiek prisizaides esu su aparaturom ir zinau jog ant vieni linijinio skirtingu koloneliu nesukabinsi taip kaip turi but.

Aišku (verkiu) .Gaila kad tik dabar suzinojau,o ne kai turėjau pasirinkima koki grotuva pirkti...
Bambyza
Laguna I ph2 98m.1,9DTI(72kw) RXE Grandtour
Vartotojo avataras
Bambyza  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Lithuania,Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Kestutis
Skype: Bambyza2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Tre Bal 06, 2011 3:21 pm

Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Epis » Tre Bal 06, 2011 6:18 pm

Next as irgi noriu tokios aparaturos kaip pas tave:)) Kiek mazdaug kainuoja visas komplektas?:D
VW Golf V Coupe '08 United 1.6 75kW
Renault Laguna II Ph1 '04 2.0 99kW
Vartotojo avataras
Epis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 128
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II, Golf V
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė remigijus » Tre Bal 06, 2011 6:21 pm

turiu aparatura pila tik va laguna II reikia maga orginalu kai suprantu mest kad pasijunkt stipriu?
Vartotojo avataras
remigijus  
Klubietis
 
Pranešimai: 967
Miestas: Šakiai
Automobilis: Renault laguna II
Vardas: Remigijus
Skype: remisxxl
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė ErnasGTD » Tre Bal 06, 2011 8:33 pm

remigijus rašė:turiu aparatura pila tik va laguna II reikia maga orginalu kai suprantu mest kad pasijunkt stipriu?


galima iš originalaus mago linijinius išvest ir nereiks keist jo, bet nebus toks geras efektas kaip su neoriginaliu geru magu.
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė N3xt » Ket Bal 07, 2011 7:14 am

Epis rašė:Next as irgi noriu tokios aparaturos kaip pas tave:)) Kiek mazdaug kainuoja visas komplektas?:D


amm... negaliu kainos pasakyt nes nezinia perkant kiek kainuos viskas :]
Man asmeniskai atsistojo:

Magas, taip jau buvo kazkada jog kaikam dekte reikejo pinigu, tai senai, senai uz 100 lt pajemiau.
Siaip senas modelis jis todel jis siandiena negali daug kainuot, bet magas liux tikrai. Trukumas jog jis yra audio CD, bet viska kompencuoja 10 cd deze :]
Paveikslėlis

Stipras irgi senas, 2x200 rms, kazkada uz ji moketa 50, lt
Subas magnatas taipogi senukas, senais cesais pirkta deze su dviem subais uz berots 150, lt, viena i dumus paleidau suba nuo permocno stipro :D kitas dabar dirba bagaznike :]

Koloneles palangeje jemiau devetas "amerikonu gamybos" mokejau 80, lt prieki dejau naujas bet nevykusios visiskai, plnuoju mest jas lauk ziuret kazka rimciau :]

Na ir laideliai ir t.t... susiringti is senu aparaturu kur buvo atlike =D
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Auto audio aparatura

Standartinė laguna » Ket Bir 02, 2011 9:24 pm

tai va turiu as magnata 350, dezute bagazinej pacio daryta, 2 elipses pionner po 80, prieki duryse tie apvalus pionner, ir snypstukai prieki panelej, magas jvc, viskas butu kaip ir gerai bet viska girdziu per juos tai yra starterio sukima, peciuko vejo uzima, trukciojima jungiantis kondiskei ir tt, zodziu surenka visus garsus :D gal kas gali pasakyt kdl taip yra? linijiniai ir pliusas pravesti skirtingose masinos pusese, minusa gali det kur nori nk nesikeicia, maga taip pat kita buvau idejes (dontknow)
Renault Lauguna 94m, vysnine, 1.8l benzas/dujos
Vartotojo avataras
laguna  
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Garsas ir mago laidai Laguna I

Standartinė VisualSound » Pen Bir 03, 2011 6:40 am

Sveiki kolegos. Turiu klausimą, koki matmenys standartinių kalonėlių lagūnoj? pas mane 94m vidurio. Gal kas žinot? Nes norėčiau susimest geresnę aparatūrą, t.y. gerai ir kokybiškai grojančias kalonėles, subo nedėsiu.

Be to, gal iš čia esančių yra auksarankis kuris norėtų padėt pasitvarkyt mago laidus? Nes ten visiškas bardakas su jais, nesuprasi kas kur ir kaip (pirkau tokią). Atsiskaitinėju alum jei tinka ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Garsas ir mago laidai Laguna I

Standartinė darka0 » Pen Bir 03, 2011 8:38 am

VisualSound rašė:Sveiki kolegos. Turiu klausimą, koki matmenys standartinių kalonėlių lagūnoj? pas mane 94m vidurio. Gal kas žinot? Nes norėčiau susimest geresnę aparatūrą, t.y. gerai ir kokybiškai grojančias kalonėles, subo nedėsiu.

Be to, gal iš čia esančių yra auksarankis kuris norėtų padėt pasitvarkyt mago laidus? Nes ten visiškas bardakas su jais, nesuprasi kas kur ir kaip (pirkau tokią). Atsiskaitinėju alum jei tinka ;)

Dėl kolonėlių dydžio, tai jau kažkur buvo rašyta pabandyk paieškoti forume.
Dėl elektriko žinau vieną tikrai išmanantį ir nėra labai branginykas. Bet su juo su alum nelabai susitarsi :)
Jei ką, galiu duoti tel. nr. Man už mago pajungimą 20 Lt paimė.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė XaiXus » Pen Bir 03, 2011 12:14 pm

laguna rašė:tai va turiu as magnata 350, dezute bagazinej pacio daryta, 2 elipses pionner po 80, prieki duryse tie apvalus pionner, ir snypstukai prieki panelej, magas jvc, viskas butu kaip ir gerai bet viska girdziu per juos tai yra starterio sukima, peciuko vejo uzima, trukciojima jungiantis kondiskei ir tt, zodziu surenka visus garsus :D gal kas gali pasakyt kdl taip yra? linijiniai ir pliusas pravesti skirtingose masinos pusese, minusa gali det kur nori nk nesikeicia, maga taip pat kita buvau idejes (dontknow)

Įtarčiau generatoriaus problemą, tiksliau jo relytę :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Garsas ir mago laidai Laguna I

Standartinė VisualSound » Pen Bir 03, 2011 2:42 pm

darka0 rašė:
VisualSound rašė:Sveiki kolegos. Turiu klausimą, koki matmenys standartinių kalonėlių lagūnoj? pas mane 94m vidurio. Gal kas žinot? Nes norėčiau susimest geresnę aparatūrą, t.y. gerai ir kokybiškai grojančias kalonėles, subo nedėsiu.

Be to, gal iš čia esančių yra auksarankis kuris norėtų padėt pasitvarkyt mago laidus? Nes ten visiškas bardakas su jais, nesuprasi kas kur ir kaip (pirkau tokią). Atsiskaitinėju alum jei tinka ;)

Dėl kolonėlių dydžio, tai jau kažkur buvo rašyta pabandyk paieškoti forume.
Dėl elektriko žinau vieną tikrai išmanantį ir nėra labai branginykas. Bet su juo su alum nelabai susitarsi :)
Jei ką, galiu duoti tel. nr. Man už mago pajungimą 20 Lt paimė.


Tai magą pasijungiau šiaip ne taip, bet noriu visus laidus pertvarkyt ten. Tinka ir litais tada atsiskaityt, kai pribręs reikalas - parašysiu tau dėl kontaktų ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė laguna » Pen Bir 03, 2011 8:15 pm

XaiXus rašė:
laguna rašė:tai va turiu as magnata 350, dezute bagazinej pacio daryta, 2 elipses pionner po 80, prieki duryse tie apvalus pionner, ir snypstukai prieki panelej, magas jvc, viskas butu kaip ir gerai bet viska girdziu per juos tai yra starterio sukima, peciuko vejo uzima, trukciojima jungiantis kondiskei ir tt, zodziu surenka visus garsus :D gal kas gali pasakyt kdl taip yra? linijiniai ir pliusas pravesti skirtingose masinos pusese, minusa gali det kur nori nk nesikeicia, maga taip pat kita buvau idejes (dontknow)

Įtarčiau generatoriaus problemą, tiksliau jo relytę :)



kur jos ieskot gal gali pasakyt ? ir ka man su ja padaryt? kita pakeist ? :d
Renault Lauguna 94m, vysnine, 1.8l benzas/dujos
Vartotojo avataras
laguna  
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė Dainius » Pen Bir 03, 2011 8:58 pm

pradziai pabandyk maitinimo filtrus pasistatyt, poto ieskok toliau, jei krovimas blogas tai pajungus testeri ir pagazavus turetu keistis rodmenis daugiau nei 1V tada krovimo dalis nuejus..
Vartotojo avataras
Dainius  
Žinovas
 
Pranešimai: 1471
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Dainius
Skype: D65748
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė laguna » Šeš Bir 04, 2011 4:35 pm

nu matavau krovima ant visko sujungto rodo 14.2 pagazavus 14.3
Renault Lauguna 94m, vysnine, 1.8l benzas/dujos
Vartotojo avataras
laguna  
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė XaiXus » Ant Bir 07, 2011 5:12 am

laguna rašė:nu matavau krovima ant visko sujungto rodo 14.2 pagazavus 14.3

Pagal tokius parodymus kaip ir normaliai turėtų būti.. Gali būti, kad teks pabandyti pastatyti filtrus :)
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė laguna » Ant Bir 07, 2011 10:01 pm

XaiXus rašė:
laguna rašė:nu matavau krovima ant visko sujungto rodo 14.2 pagazavus 14.3

Pagal tokius parodymus kaip ir normaliai turėtų būti.. Gali būti, kad teks pabandyti pastatyti filtrus :)

o kaip vadinasi tie filtraI :d? pas mane metosi va toks daiktas http://www.autonest.org/audiophiles/how ... -crossover cia ir yra filtras? :D bet ant jo tik 1 galima pajungt, buvau pajunges as ji ant elipses viska atjungiau tik ta palikau grot, nu kazkiek buvo sumazeje bet vov vos
Renault Lauguna 94m, vysnine, 1.8l benzas/dujos
Vartotojo avataras
laguna  
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė GoRiZ » Ant Bir 07, 2011 10:16 pm

laguna rašė:
XaiXus rašė:
laguna rašė:nu matavau krovima ant visko sujungto rodo 14.2 pagazavus 14.3

Pagal tokius parodymus kaip ir normaliai turėtų būti.. Gali būti, kad teks pabandyti pastatyti filtrus :)

o kaip vadinasi tie filtraI :d? pas mane metosi va toks daiktas http://www.autonest.org/audiophiles/how ... -crossover cia ir yra filtras? :D bet ant jo tik 1 galima pajungt, buvau pajunges as ji ant elipses viska atjungiau tik ta palikau grot, nu kazkiek buvo sumazeje bet vov vos

crossoveris nesusijęs su pašalinių garsų mažinimu. Tau reikia va ko.
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Auto audio aparatura

Standartinė laguna » Pen Bir 10, 2011 9:22 pm

GoRiZ rašė:crossoveris nesusijęs su pašalinių garsų mažinimu. Tau reikia va ko.

dekui (tinka)
Renault Lauguna 94m, vysnine, 1.8l benzas/dujos
Vartotojo avataras
laguna  
Dalyvis
 
Pranešimai: 81
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Audio / Video / Navigacija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių