“Studentiškas automobilių slalomas"

Renginiai 2014

“Studentiškas automobilių slalomas"

Standartinė Visvaldas » Pen Bal 12, 2013 7:20 am

Kadangi žinau, kad ne aš vienas čia studentas, tai galbūt kas susidomės ir sudalyvaus.


Tai vienintelės ekstremalios autosporto varžybos rengiamos miesto centre, kurias jau 15 - iktus metus išeilės organizuoja KTU Fundametaliųjų mokslų studentų atstovybė FUMSA.

Prasidėjęs kaip mažos studentiškos varžybos prie fakulteto esančioje aikštelėje per penkiolika metų išaugo į puikiai autosporto mylėtojų žinomą renginį! Kasmet dalyviai susirinkę iš visos Lietuvos rungiasi dviejose trasose su išskirtiniais specpunktais (jie darosi vis įdomesni ir išradingesni), beje tai vienintelės tokio tipo varžybos rengiamos miesto centre.

Antrus metus išeilės "Studentiškas automobilių slalomas" rengiamas Nemuno saloje prie "Žalgirio" arenos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Šiomis varžybomis ir išskirtinėmis erdvėmis norime pabrėžti, kad mieste įmanoma užsiiminėti leagaliomis varžybomis su visomis saugumo priemonėmis.

Vairavimo meistriškumas turi būti rodomas ne miesto gatvėse, o specialiai tam pritaikytose trasose!

"Mąstyk ne tik už vairo!"

Daugiau informacijos: http://www.funtikudienos.lt/lt/home-slalomas-apie.html
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35

Re: “Studentiškas automobilių slalomas"

Standartinė Visvaldas » Pir Bal 22, 2013 8:57 am

Skubu priminti apie šį trečiadienį vykstantį slalomą

Cypiančios padangos ir riaumojantys varikliai jau antrus metus iš eilės kreips smalsuolių žvilgsnius į prie „Žalgirio“ arenos vykstantį Studentišką automobilių slalomą su autoplius.lt! Autosporto mylėtojai balandžio 24 d. galės išbandyti savo jėgas dvejose, „Senukų“ ir autoplius.lt, slalomo trasose - taip sukurdami neišdildomą įspūdį visiems susirinkusiems žiūrovams. Geriausi varžybų dalyviai bus apdovanojami „Sparco“ ir „Liqui-Moly“ įsteigtais prizais bei, žinoma, taurėmis! Taip pat pertraukų metu žiūrovams bus rengiami partnerių ir rėmėjų žaidimai bei kraują stingdantys ekstremalūs profesionalų pasirodymai.

Jei nesuspėsite atvykti ir pamatyti visko gyvai, - nesijaudinkite, nes visas renginys bus filmuojamas ekstremalaus filmavimo kameromis gautomis iš „Promaksos“.

Renginys vyks prie „Žalgirio“ arenos esančioje stovėjimo aikštelėje balandžio 24 d. Oficiali renginio pradžia 15:00 val. Registracija renginio dieną Nemuno saloje nuo 12:00 iki 15:00 val.
Vartotojo avataras
Visvaldas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1979
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C5 X7
Vardas: Visvaldas
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 35


Grįžti į Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias