Re: Laguna klubo GM

Renginiai 2014

Re: Laguna klubo GM

Standartinė haway » Pir Geg 02, 2011 12:20 pm

vietos is serijos "kur baigiasi asfaltas - prasideda rusija" nemanau, kad patinka zmonem labai :) nors asmeniskai plateliai... pape butu klaipedieciam ir regione esantiem arciausiai :) kazi kaip Vilnius kaunas ziuretu i kilometraza toki? m? pasisakykite :)
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna klubo GM

Standartinė minotauras11 » Pir Geg 02, 2011 12:22 pm

Sakau - man tinka visur, čia vieną kartą per metus galima ir kilometrų pasukti daugiau, nematau tame bėdų. Prie jūros gal netgi ir labai patiktų.
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna klubo GM

Standartinė haway » Pir Geg 02, 2011 12:25 pm

minotauras11 rašė:Sakau - man tinka visur, čia vieną kartą per metus galima ir kilometrų pasukti daugiau, nematau tame bėdų. Prie jūros gal netgi ir labai patiktų.

tas kempingas papej tikrai nerealus :) perlipi kopa, jura :) yra dusai tualetai :) salimais mini golfas :) labai siaip megstama vieta litofcu :) na aisku dar i Ventspili daznai vaziuoja zmones :) kaip ir as beje :) irgi fainai.
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna klubo GM

Standartinė darka0 » Pir Geg 02, 2011 12:27 pm

Į Papę aš irgi kiekvienais metais važiuoju, jau gal 4-5 metus išeilės - fantastiška, išskyrus tą žvyrkelio ruožą, kur gali pakabą pasitikrint :D
Bet, manau, kad meetą reikėtų Lietuvoj daryt, nes į Papę ir taip varysim šiemet :)
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna klubo GM

Standartinė N3xt » Pir Geg 02, 2011 12:31 pm

As tik siulau, ka zinau nes visos LT nepazystu :] plateliai tai 99,6 proc kelio asfaltas :D
Beto zemaiciu regijone galiu unikalesniu pramogu pasiulit, Minotaurui jau minejau jog turiu pazinciu viename klubelyje kur galetu paorganizuot pasiskraidyma su lektuvu virs Telsiu :] O Telsiai tampa prestiziniu miesteliu, o is oro atrodo begalo ispudingai. Manau nekiekvienam tenka daznai pasikraidyt, manau atsirastu ir tokiu kurie ore nera dar ir buve. Puiki atrakcija netik mums, bet ir musu seimos nariams, beto ir kainos nesikandziotu apytiksliai 150, lt lektuvo pakelimas i ora, talpina 3 keleivius, 1 antro piloto vietoje, 2 antroje eileje. Reziume apie 50 Lt gautusi si pramoga zmogui :] Dar aisku cia kainas tik apytikslias nurodau, nes tikslias pasakytu tik rimtai uzsakinejant.
Siaip jie tuo neuzsijama, bet imanoma ta suorganizuot... man paprasciau nes turiu pilota uosvi ir sogeruka su sklandytuvu sklandanti is topacio klubelio :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Laguna klubo GM

Standartinė haway » Pir Geg 02, 2011 12:35 pm

Papes camping web http://www.pukarags.lv/ ziurint latviskai web ir kainos surasytos :)
Renault Laguna II 2.2 dCi, dynamique, 2003m.
skype: poctalion_peckin
tel. nr. +37068176910
Vartotojo avataras
haway  
Klubietis
 
Pranešimai: 529
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Aurimas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė LuCaSitO » Pir Geg 02, 2011 12:39 pm

Sveiki,

na jeigu jau daryti GM, tai manau kad gerai būtų prie jūros, nes visgi vasara ir maudynės ir kempingas ir šašlykai ir dešrelės. :) Žinoma, kaip kažkas minėjo, būtų šaunu ir baidarėm paplaukioti kas yra tikrai smagi pramoga :) O dėl ten nakvynių tai gal tiesiog per tuos kelis mėnesius susiveikti visiems palapines, ir pasnausti naktį jose, vakare prie laužo pasėdėti :) Vietos tikrai negaliu pasiūlyti. Prie jūros tikrai būtų šaunu, tik aišku jau čia yra vienas klaustukas, kaip Kaunas ir Vilnius į tai reaguos, visgi jiems toloka taip važiuoti, nors kiekvienam vis kitaip :) kaip sakoma, tikslas pateisina priemones ;) tai jeigu yra tikrai didelis noras ir yra galimybės dalyvauti, tai manau kad viena kartą į metus, reikia nepagailėti pora šimtų lietuviškų ir sudalyvauti tokiame dalyke ;) Prisiminimuose gi tikrai išliks :)
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė twimpyxas » Pir Geg 02, 2011 1:11 pm

Istiesu neblogai butu,as ir uz vieta prie vandens.:-)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
twimpyxas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 328
Miestas: šiauliai
Automobilis: Laguna RT 96m.
Vardas: Andrius
Skype: dziavanis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Fdev » Pir Geg 02, 2011 1:51 pm

Sveiki, siektiek ir pasakysiu savo nuomones
kas liecia organizacinius klausimus tai galeciau padeti kazkiek, neesu organizaves jokiu meet'u bet kazka padeti galeciau :)
kas liecia laika tai birzeli prie juros dar manau per salta butu nes vanduo neisiles yra juroje, o kur nors prie ezero ar upes tai butu mano nuomone super;
kas liecia pirciu buvima-nebuvima tai yra zmoniu kuriems nuo pirties negerai buna ir jie ten isvis neina, ir jiems pirtis bus nerodiklis.
del isvaziavimo i uzsienio sali susitikimui tai labai gerai reikia pagalvoti nes reikes ir valiuta keistis;
taip pat reiktu vieta pasirikti taip kaip ir kazkuris pasakete netoli miestelio nes visko savaitgaliui tikrai nesusipirksi ir nenusivesi nes yra daug produktu kurie nemgsta silumos :shock:

kas leicia pati organizavima tai reiketu sisiderinti laika ir vieta nes nuo vietos labai daug organizavimo prieklauso kokios uzduotys bus ir panasiai;

P.S. Mums didelio skirtumo nera kurioje lietuvos vietoje bus meet'as nes planuojam vaziuoti. tik butu geriau kokia liepos viduryje. O beto galima paprasta savaigali organizuotis, nes dauguma per ilguosius savaitgalius ir taip bus kazka suplanave su draugais ar artimaisiais

tikiuosi supratot kazka is mano rastlevos nes nelabai moku mintis graziai sudelioti :)
(laguna)
renault laguna Universalas 99m 1.8 doch 16v
skype Valdis1984 tel nr 869965340
Vartotojo avataras
Fdev  
Dalyvis
 
Pranešimai: 193
Miestas: Kaunas, Dainava
Automobilis: Laguna Universal 99m
Vardas: Valdas
Skype: Valdis1984
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Afr064 » Pir Geg 02, 2011 3:44 pm

Vilniui atstumas ne problema. (tinka) Aš rimtai žadu dalyvaut meet'e kur jis bevyktų, tuo pačiu manau iš vilniaus surinkčiau ekipažą iš kelių žmogų į vieną mašiną kad visiem būtų pigiau, ir manau tikrai 5 žmogus parveščiau iš vilniaus ;)

O jei kalbėt bendrai apie galimą vietą kur galėtų įvykt meet'as, tai manau pilnai pakaktų kokio rimtesnio ežero (dabar nieko konkretaus pasiūlyt negaliu), bet jei rinktis tarp jūros ir ežero, pasirinkčiau ežerą ;)

Ir beja, jei būtų kokia galimybė, tai mielu noru prisidėčiau prie GM'o organizavimo. (lagunaklubas)
Varžtas įkaltas plaktuku laikosi stipriau, nei vinis įsukta atsuktuvu.
Vartotojo avataras
Afr064  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1281
Miestas: Vilnius
Vardas: Robertas
Skype: Afr0-Robert0
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Agne » Pir Geg 02, 2011 6:00 pm

Sveiki, na prisiminus praeita GM, manau tiek to vandens ir te reikejo, tai manau nuvykus prie juros dauguma maudysis, deginsis, ir niekas nezais. O vaziuoti toki kilometraza tam kad praleisti pajurio keminge, tai nemanau kad reikalinga. Galima surasti nuostabia vieta ir prie ezero, ir tuo labiau Lietuvos viduryje, kad butu visiems patogu...Nes tikrai atsiras tokiu kam bus per brangu, per toli ir panasiai...Juk vaziuojame pabendrauti, susipazinti, o ne prie juros pasedeti.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Agne  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Rukla :)
Automobilis: Renault Clio
Vardas: AGNE
Skype: aknieshkaz
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Taddeo » Pir Geg 02, 2011 6:38 pm

O gal būt yra palaikančių mano nuomonę, kad reikėtų ten pat rengti kur ir praeitais metais? Ir vieta nebloga, yra kur palapinę pasistatyt, tinklinio aikštelė, upeliūkštis pro šalį bėga :)
Opel Antara 2.0 Diesel 2009m
Ex - Peugeot 407 1.8 LPG 2004m
Ex - Opel Corsa 1.0 Benzinas 1999m
Ex - Laguna I RN 1.8 LPG 1994m

http://www.lagunaclub.lt - Renault Laguna autoklubas!
Vartotojo avataras
Taddeo  
Administratorius
 
Pranešimai: 1701
Vardas: Tadas
Skype: taddeo08
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 13

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Afr064 » Pir Geg 02, 2011 6:44 pm

Aš irgi būčiau už tą pačią vietą, patiko labai man ten. ;) Bet yra keli minusai. Norėtųs didesnio kokio ežero, kad pabėgiojus galima būtų drąsiai įnert ir išsimaudyt. Ir dar nelabai norėtųs kartotis. Antrus metus iš eilės ten pat kažkaip nelabai. Galima būtų pamėgint ką nors kito panašaus surast. Bet principe pritarčiau ir tokiam variantui. (tinka)
Varžtas įkaltas plaktuku laikosi stipriau, nei vinis įsukta atsuktuvu.
Vartotojo avataras
Afr064  
Klubo narys
 
Pranešimai: 1281
Miestas: Vilnius
Vardas: Robertas
Skype: Afr0-Robert0
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė vaidasdu » Pir Geg 02, 2011 7:04 pm

Yra nebloga vieta ties kryzkalniu vaziuojant link kaltinenu.Yra kempingas palapinems,yra teniso aikstele,yra pirtele i kuria telpa iki 20 zmogeliuku,o kita pirtele iki 10 zmoniu ir net su nakvyne.Salia teka akmena tiems kam patinka lydekaites,dar yra ir karpynas kuriame galima karpiukus gaudyti bei maudytis ir siaip labai grazi aplinka ir rami.Pirtele su nakvyne kiek pamenu parai man rodos 300lt (cia ta didesne),mazesne apie 200lt,nu reiktu man pasiskambinti gal sitais metais kazkas pasikeite del kainu,uz palapine parai man rodos 5 litai.Cia mano toks pasiulymas o jai patiktu jums tas pasiulymas rasykite,padesiu kiek galesiu.Kam patinka ramuma ir kur nera zmoniu tik draugu ratas manau labai tinkantis variantas ir plius pusiaukele visiems nu tik vilnui gautusi biski toliau.Nuo kauno 125km,nuo klaipedos butu 110km,nuo vilniaus 225km.. (lagunaklubas)
Vartotojo avataras
vaidasdu  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: kaunas
Automobilis: laguna 2
Vardas: Vaidas
Skype: vaidas169
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Agne » Ant Geg 03, 2011 5:29 am

Na man irgi patiko ta vieta kur buvome praeitais metais, na pirteles as asmeniskai nemegstu, kitas dalykas reikalinga didele pavesine kad sutilptumem visi...o ten ir vanduo ir pavesine ir upeliukas...na bet siaip gaima ir gi paieskoti dar kitu vietu...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Agne  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Rukla :)
Automobilis: Renault Clio
Vardas: AGNE
Skype: aknieshkaz
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Agne » Ant Geg 03, 2011 5:30 am

labai graziu vietu yra ignalinos rajone bet velgi, klaipedai butu siek tiek per toli...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Agne  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Rukla :)
Automobilis: Renault Clio
Vardas: AGNE
Skype: aknieshkaz
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė N3xt » Ant Geg 03, 2011 8:14 am

Agne rašė:labai graziu vietu yra ignalinos rajone bet velgi, klaipedai butu siek tiek per toli...


"Ezerai" (tinka)
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė minotauras11 » Ant Geg 03, 2011 9:19 am

Kolektyvas, gal pirmiausia datą išsirenkame? Postuose siūlome savo datas. Nes be šito, tai net diskutuoti nėra ką. Paskui galėsime kalbėti apie vietą.
Aš siūlyčiau rugpjūčio vieną savaitgalį (išskyrus 08.14-15). Nežinau nieko dėl programos, bet galima būtų, mano manymu ir nuo penktadienio rinktis po darbų...
Per savaitę pasistenkime susiderinti datą.
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė Agne » Ant Geg 03, 2011 9:45 am

na Rugpjuti buna labai daznai kad lyja...gal Liepa?nors man tiktu ir Rugpjutis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Agne  
Mokinys
 
Pranešimai: 33
Miestas: Rukla :)
Automobilis: Renault Clio
Vardas: AGNE
Skype: aknieshkaz
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 2011 vasaros GM

Standartinė minotauras11 » Ant Geg 03, 2011 9:47 am

Visi siūlome sau priimtiniausią datą. Išsirinksime daugumai tinkamiausią ir kas galės prisiderins, o kas negalės, nedalyvaus. Easy...
Laguna II 1.9dCi `03 GranTour
Skype: minotauras11
Vartotojo avataras
minotauras11  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1508
Miestas: Kaunas - Garliava
Automobilis: Laguna II ph 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron