skrajutes

Atributika.

Re: skrajutes

Standartinė vaiduckis » Ant Vas 07, 2012 8:04 pm

na raides tai istaisysiu i lietuviskas,bet man kazkodel nelabai jos ir kliuva (dontknow) ,manau kad gera mintis palatinti jas,nes manau kad daugelis gal ir noretu tapti klubo nariais tik paprasciausiai apie tai nesusimasto.bent jau man si skrajute tai visai patraukliai atrodo,tik per fotke kazkaip biski nekaip,bet naturoj tai visai liux (tinka) .galima ir nespalvotas,bet spalvotos,ant spalvoto popierio,(as spausdinau ant geltono),atrodo tikrai priimtiniau,nekruvas gi kainuoja atsispaust pvz koki 100 ju.nezinau bet man atrodo kad nusikaltimo nepadariau,tai tik pliusas musu klubui.bent jau mano tokia nuomone (dontknow)
Vartotojo avataras
vaiduckis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 77
Miestas: mazeikiai
Automobilis: laguna l ph1 1.8 RT
Vardas: vaidas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė GoRiZ » Ant Vas 07, 2012 8:07 pm

Švepla lenkiška kalba ir man trukdytų, o radęs tokią skrajutę siųsčiau į cha.lt (dontknow)
Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė vaiduckis » Šeš Vas 11, 2012 4:52 pm

nu va istaisiau klaidas atrodo :) ,nu kaip dabar?man atrodo kad visai nieko (dontknow) Paveikslėlis
Vartotojo avataras
vaiduckis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 77
Miestas: mazeikiai
Automobilis: laguna l ph1 1.8 RT
Vardas: vaidas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė Jill » Sek Vas 12, 2012 5:17 pm

Aš dar matau stilistikos, rašybos klaidų. Bei vizualiai vaizdą dar parvarkyti įmanomą.
Skype: rudzile
Tel.nr.: +37064354357
e-mail: rudzile@gmail.com
Vartotojo avataras
Jill  
Klubo narys
 
Pranešimai: 533
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: LagunaI phII 1.9dti
Vardas: Rugile
Skype: rudzile
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė vaiduckis » Sek Vas 12, 2012 5:35 pm

mano nuomone atrodo gerai viskas,cia nerasinys lietuviu kalbos egzaminui.gal per fotke kitaip atrodo,bet naturoj viskas ciki.pakomentuoti ir as galiu,jei jau taip netinka,noreciau pamatyt jusu padaryta darba,kaip turetu atrodyti ta ideali skrajute :!: :!: :!: taip kad maziau kalbu daugiau darbu.......
Vartotojo avataras
vaiduckis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 77
Miestas: mazeikiai
Automobilis: laguna l ph1 1.8 RT
Vardas: vaidas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė Taddeo » Sek Vas 12, 2012 9:46 pm

vaiduckis rašė:mano nuomone atrodo gerai viskas,cia nerasinys lietuviu kalbos egzaminui.gal per fotke kitaip atrodo,bet naturoj viskas ciki.pakomentuoti ir as galiu,jei jau taip netinka,noreciau pamatyt jusu padaryta darba,kaip turetu atrodyti ta ideali skrajute :!: :!: :!: taip kad maziau kalbu daugiau darbu.......


Taip, čia ne rašinys, bet turi atrodyti nepriekaištingai, o ne 5 minučių darbas su wordu. Atsiprašau, bet galima ir gražiau padaryti ;)

Ir išvis manau, kad jau nebe tas laikas kuomet reikia kviesti prisijungt prie mūsų. Pačioj pradžioj kai tik įsikūrėme tada ir platinome skrajutes, nes nesimatėme net per google.lt. Tai manau kam reikia, tas atras ir taip. Nepykit už mano nuomonę ;) (alus)
Opel Antara 2.0 Diesel 2009m
Ex - Peugeot 407 1.8 LPG 2004m
Ex - Opel Corsa 1.0 Benzinas 1999m
Ex - Laguna I RN 1.8 LPG 1994m

http://www.lagunaclub.lt - Renault Laguna autoklubas!
Vartotojo avataras
Taddeo  
Administratorius
 
Pranešimai: 1701
Vardas: Tadas
Skype: taddeo08
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 13

Re: skrajutes

Standartinė Jill » Ant Vas 14, 2012 6:09 am

Kaip jau ankščiau ir minėjo darka0 mėginimai padaryti savo skrajutes ir jas paplatinti jau buvo. Nereikia taip piktai kalbėti, kad "nesmerkit manęs,o parodykit savo variantus" pasinaudojus paieška gali rasti kitų klubo narių skrajučių maketus ir žiūrėti, kad tavo siūlomas variantas tikrai nėra dobuliausias varinatas. Ankstesni kolegos kurtie bandė jas daryti, taip pat skrajutes tobulino ir tik padėkojo už išreikštus priekaištus ar pastebėjimus. Logiška, kad kiekvienas nori savo individualaus varinato, nes kito atliktam darbe, kažkas nepatinka ar tiesiok netinka, kad tai ne savo dkrajutę dalini. Bet pusiausvyra turi būti.



Atrodysiu kaip pikta boba, bet tai nesąžininga ir negražu, kai kelia vėją dėl nasąmonių.
Paskutinį kartą redagavo Jill Ant Vas 14, 2012 7:40 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Skype: rudzile
Tel.nr.: +37064354357
e-mail: rudzile@gmail.com
Vartotojo avataras
Jill  
Klubo narys
 
Pranešimai: 533
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: LagunaI phII 1.9dti
Vardas: Rugile
Skype: rudzile
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė Darkas » Ant Vas 14, 2012 6:52 am

poros minučių reikalas ir mano manymu - šiek tiek tvarkingiau :)

Paveikslėlis
Renault Laguna L1PH2, 2000m., 1.6L 16V (benzinas/dujos)
EX Renault Laguna L1PH1 RT++, 1995m., 1.8L (benzinas/dujos)

Mobilus: 8 645 7559I
El. paštas: deividas@darkas.lt
Vartotojo avataras
Darkas  
Klubietis
 
Pranešimai: 569
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph II 16v
Vardas: Deividas
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: skrajutes

Standartinė Jill » Ant Vas 14, 2012 7:39 am

Darkas rašė:poros minučių reikalas ir mano manymu - šiek tiek tvarkingiau :)

Paveikslėlis


O aš ir vėl prikibsiu :D Man šitas patinka, tik spalvinį foną (TAS PILKAS NIEKO ŽIŪRISI, BET TAS ŽALSVAS MANO AKIM PER RYŠKUS) kitokį rinkčiaus, bet gali būti, kad atspausdinti ir šitie daug geriau žiūrėtųsi nei kokie kiti. Ir dar.. kodėl nuoroda tiesiogiai į forumą? Mes gi turim pradinį puslapį tokį labai fainą ir daug papraščiau surašoma ( o tai dabar ieškok / dar rašyk visą žodį forum. Nevisiem tai patiktų) ir šiaip manau, jei normalus www puslapis, tai pirmausia norėtusi matyti titulinį (iš jo daug kas paaiškėja) ir tuomet pirmame tam lape kuo puikiausiai ir aiškiausiai randam nuorodą į forumą :) Bet čia tik mano tokia pamąstymai.Jie gali būti ir klaidingi. :)
Paskutinį kartą redagavo Jill Ant Vas 14, 2012 8:39 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Skype: rudzile
Tel.nr.: +37064354357
e-mail: rudzile@gmail.com
Vartotojo avataras
Jill  
Klubo narys
 
Pranešimai: 533
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: LagunaI phII 1.9dti
Vardas: Rugile
Skype: rudzile
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė Darkas » Ant Vas 14, 2012 8:21 am

Jill rašė:
Darkas rašė:poros minučių reikalas ir mano manymu - šiek tiek tvarkingiau :)

Paveikslėlis


O aš ir vėl prikibsiu :D Man šitas patinka, tik spalvinį foną kitokį rinkčiaus, bet gali būti, kad atspausdinti ir šitie daug geriau žiūrėtųsi nei kokie kiti. Ir dar.. kodėl nuoroda tiesiogiai į forumą? Mes gi turim pradinį puslapį tokį labai fainą ir daug papraščiau surašoma ( o tai dabar ieškok / dar rašyk visą žodį forum. Nevisiem tai patiktų) ir šiaip manau, jei normalus www puslapis, tai pirmausia norėtusi matyti titulinį (iš jo daug kas paaiškėja) ir tuomet pirmame tam lape kuo puikiausiai ir aiškiausiai randam nuorodą į forumą :) Bet čia tik mano tokia pamąstymai.Jie gali būti ir klaidingi. :)



kokį foną? :) prašom konkrečiau ir su argumentais :) kad ir akių skaitytojui negadintų, ir dėmesį patrauktų ;)
Renault Laguna L1PH2, 2000m., 1.6L 16V (benzinas/dujos)
EX Renault Laguna L1PH1 RT++, 1995m., 1.8L (benzinas/dujos)

Mobilus: 8 645 7559I
El. paštas: deividas@darkas.lt
Vartotojo avataras
Darkas  
Klubietis
 
Pranešimai: 569
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph II 16v
Vardas: Deividas
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: skrajutes

Standartinė vaiduckis » Ant Vas 14, 2012 12:59 pm

o man si skrajute,atrodo dar paprastesnis variantas,truksta zaismingumo,bet kaip kad ir rase,cia kiekvieno individuali nuomone apie tai,kiekvieno akis mato savaip ;) .manau kad visi variantai yra geri,kuo ivairiau tuo geriau,juk cia ne lietuvos dienrastis kad reiktu pradet stampuot visus vienodus variantus.cia tokia tik mano nuomone ;)
Vartotojo avataras
vaiduckis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 77
Miestas: mazeikiai
Automobilis: laguna l ph1 1.8 RT
Vardas: vaidas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė N3xt » Pen Vas 17, 2012 7:19 am

O as manau jog bereikalo stengiates su spalvom... kas jas gamins? Ar kas finansuos? Jai klubas turetu lesu spaudos darbams tada gal ir galetume diskutuot apie zaismingumus ir spalvas... O dabar geriausiu atveju juodai baltai ant paprasto popierelio galima atspaust...

Man runces buvo labiausiai patike... paprasciausia vizitke kur pati svarbiausia informacija patalpinta: klubo adresas :] Kurias jis pats buvo pasigamines, darbe ar namie... o pripazinkim visi, kazi ar atsiras kas tokius kiekius printins is savo lesu namie :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: skrajutes

Standartinė LuCaSitO » Pen Vas 17, 2012 5:44 pm

Aš tai už esu Darko pasiūlytą variantą. Juodai baltas, pilkas fonas yra gerai, o ir reikiama info yra, taip kad manau jog Darkas geriausiai kol kas pagamino reikiamą skrajutę.
\\ Renault Laguna / 1999m. / 1.8 16V / RXT / Benzinas / tamsi šampano spalva //
Tel. +370 646 86683
Skype: masteriux170
Vartotojo avataras
LuCaSitO  
Dalyvis
 
Pranešimai: 411
Miestas: Klaipėda - Mažeikiai
Automobilis: Laguna I ph2 1.8 16V
Vardas: Lukas
Skype: Masteriux170
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė Martynas » Ant Kov 06, 2012 12:51 pm

Ketvirtas punktas mane prajuokino :)))))))) (tinka) (lagunaklubas)
--------------> Renault Laguna II 1.9 dci 88kw , Privilege ( visi pribumbasai ) <--------------
Vartotojo avataras
Martynas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 426
Miestas: Klaipeda
Automobilis: Renault Laguna 1.9
Vardas: Martynas
Skype: Stailas8763
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: skrajutes

Standartinė Darkas » Tre Kov 07, 2012 6:21 am

N3xt rašė:O as manau jog bereikalo stengiates su spalvom... kas jas gamins? Ar kas finansuos? Jai klubas turetu lesu spaudos darbams tada gal ir galetume diskutuot apie zaismingumus ir spalvas... O dabar geriausiu atveju juodai baltai ant paprasto popierelio galima atspaust...

Man runces buvo labiausiai patike... paprasciausia vizitke kur pati svarbiausia informacija patalpinta: klubo adresas :] Kurias jis pats buvo pasigamines, darbe ar namie... o pripazinkim visi, kazi ar atsiras kas tokius kiekius printins is savo lesu namie :]


tai nespalvotai aš kad ir darbe ant lazeriuko galiu pavaryt :D
Renault Laguna L1PH2, 2000m., 1.6L 16V (benzinas/dujos)
EX Renault Laguna L1PH1 RT++, 1995m., 1.8L (benzinas/dujos)

Mobilus: 8 645 7559I
El. paštas: deividas@darkas.lt
Vartotojo avataras
Darkas  
Klubietis
 
Pranešimai: 569
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph II 16v
Vardas: Deividas
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: skrajutes

Standartinė leo » Tre Kov 07, 2012 7:34 am

gal biskuti ne i tema cia rasysiu, bet radau sitoje temoje, mazeikieciu :) tai reiktu susiburti :) pakurti kokia tema Mazeikieciams :) (lagunaklubas)
Dabar:Audi a4 95m 2.6 110kW Mano Dziaugsmas!!!
Renault garazas:laguna94m 1.8 , 2.0 ,1.8. safrane 2.1DT,Scenic97 1.9DTI
Vartotojo avataras
leo  
Dalyvis
 
Pranešimai: 438
Miestas: mazeikiai
Automobilis: scenic 1.9td 97.
Vardas: leo
Skype: leovaskys
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Ankstesnis

Grįžti į Klubo Atributika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron