TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė VIVAVI » Sek Lie 04, 2010 6:30 pm

Sveiki.Atidariau sia tema nes ne radau forume zmoniu kurie turi isistate i savo (laguna) tokios irangos.Turiu daug klausymu pagal sia tema ir tikiuosiu cia jos surasti.Pats svarstau apie tobulinima savo dabartines irangos(2 kartos) i daug naujoviskesne-4 kartos.Galvoju kad pakeisdamas sutaupysiu kuro ir galios. (dontknow)
Taigi atsiliepkit kas turi tokia iranga,na ir tie kurie svarsto apie tokia. (Labas5)
Paveikslėlis
Paveikslėlis[
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė Marius » Sek Lie 04, 2010 6:49 pm

Na, pas mane stovi BRC tiesioginio įpurškimo dujinė įranga. Nuvažiuota apie 30tkm. neturiu jokių nusiskundimų nei žiemą, nei vasarą. Viskas dirba kuo puikiausiai. Pili dujas ir riedi, na retkarčiais reikia ir benzo dapilti, nes dujos jungiasi tik kai pasiekiama 30C, iki tol riedama benzinu. Tai savaime aišku- žiemą benzo reikia truputį daugiau, nei vasarą. O daugiau nežinau ką pasakyti :)
Vartotojo avataras
Marius  
Dalyvis
 
Pranešimai: 309
Vardas: l
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė VIVAVI » Sek Lie 04, 2010 7:18 pm

"Marius"Aciu,o kokios duju sanaudos? (Wave)
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė Marius » Sek Lie 04, 2010 9:11 pm

Mano degalų sąnaudas laikyti tvirta konstanta tikrai nevertėtų, bet skaičiai yra tikrai gyvenimiški. Man priimtina norma yra ~12l/100km. Dauguma laiko trinantis mieste ir trumpai išlendant į tiesesnius kelius. Bet juose vėl nesivaikau jokios ekonomijos. Prieš pora mėnesių dariau ekspermentą. Šliaužiojau mieste kaip "blusa po Varšuvą" tai sąnaudos ~11l/100km. 100% laiko tik mieste (Kaunas). O taip 12, 13l/100km., na daugiau 15l/100km. nebuvau išspaudęs :lol: O reziumuojant visą šitą raštliavą, būtų galima sakyti, kad normaliomis sąlygomis sąnaudos yra tarp 10-12l/100km. (kaimas-miestas). Kažkokių stebuklų ekonomijoje tikrai nėra, gi nepradės dujų vartoti mažiau, nei benzino. Tačiau jau dveji metai kaip jos įdėtos, o pas dujininkų dar neteko apsilankyti, dirba kaip bitutė (ptu, ptu, ptu :) ).
Vartotojo avataras
Marius  
Dalyvis
 
Pranešimai: 309
Vardas: l
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė VIVAVI » Pir Lie 05, 2010 3:41 pm

Na tu labai aiskiai viska papasakojai.Zinai,pas mane stovi 2kartos iranga plius vazineju automatu kasdien i Pabrade ir atgal,5 ryto isvaziuoju ir griztu i Vilniu 4val.Pas mane i baliona telpa lygiai 45l,tai man vazinejant tik i darba uztenka 4dienom ne daugiau.Atstumas lygiai 104km pirmin ir atgal,vaziuoju tuscias,vienas,tiesiog be apkrovos.Tai va iseina 11l-100km,manau kad tai per daug,nes ir ne lekiu,vaziuoju 90-100km/val.Mieste vazineju ne daug todel ir ne skaiciuoju,manau kokie 14-16l.Buvau diagnostikoi,sako pas tave viskas gerai,taip ir turi buti (dontknow) O kai paklausiau apie tiesioginio ipurskimo idejima,jie atsake kad neverta nes ne daug islosiu-koki litra gal du.Bet prasme tame kad as bandziau vazineti su benzu,tai trasoi man iseidavo 6.5-7l.Atsizvelgus i duju sanaudas tai 50%maziau negu duju.Reiske pas mane duju ryja pernelyg daug.O visi sako,draugai pazistami,tie patis dujininkai kad neva su tiesioginiu ipurskimu duju sanaudos dideja iki 20% (protest) Tai pagalvojau kad isidejas daug laimesiu,turetu duju sanaudos sumazeti nors iki 8.5l/100km (dontknow)
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė rytcka » Ket Lie 08, 2010 4:52 am

nu manau kad tau tikrai neapsimoka deti tiesioginiu duju, nes pigiausiai deda uz 1200lt. pats juk neisidesi TA reikalauja dokumentu. tai paskaiciuok kiek tau duju balionu iseina. beto geriausiu atveju tau ris duju tiek kiek benzo ir tai dar cia priklauso nuo variklio stovio ir kt niuansu, pasiziurek kiek gamintojas deklaruoja kad tavo laguna ryja uzmiesti. Pvz mano paprastos dujos tai man ryja kaune tik maluosu tai apie 10-11ltr. o dujos idetos2003m tai jau kaip ir 7m su jom lagunele laksto kauno gatvem ir vargo nemato, beto paprastas dujas ir pats gali pasireguliuoti ir t.t. o tu naglu tai jau vezk i servisa kuris tau idejo jas, jei pats moki issideti tada gal ir dar apsimoketu svarstyti apie tai bet tai vien ta iranga idomu kiek kainuoja... (dontknow)
dabar Renault Laguna II 2001m 88kw dyzeliukas
ex:Renault Laguna I 95m 1,8ltr 66kw benzinas/dujos
Vartotojo avataras
rytcka  
Dalyvis
 
Pranešimai: 380
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Rytcka
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė VIVAVI » Ket Lie 08, 2010 6:20 pm

[quote="rytcka"]
Tai kad as pirkau su dujom,su paprastom 2kartos.Taigi ir dokumentus turiu ir duju balionas dar galioja iki 2013m.O isideti 4 kartos iranga ne taip jau ir sudetinga,tik suregulioti reikes pas dujininkus.Siaip mano (laguna) pagal specifikacija uzmiesti turi naudoti 7,4l/100km benzo,tiek ir yra(jau isbandziau,net maziau, apie 7l),o duju iseina apie 11l/100km.Tai manau visgi reiktu isideti.
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė N3xt » Pen Lie 09, 2010 9:03 am

Tesiogine ar netesiogine vistiek rys daugiau, turejom civika su ketvirtos kartos duju iranga, kiek meste tiek trasoi 10 ltr/100 km, varytas nekarta pas dujininku kurie pasake 'duju visados daugiau ims nei benzo'
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė VIVAVI » Pen Lie 09, 2010 6:55 pm

Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė ramunas24 » Pir Rgp 02, 2010 7:45 pm

(Labas5) pas mane tai stovi gamyklines olandu dujos netiesioginis ipurskimas o paprastos balionas 45litrai vazinejam pastoviai su kondiske daugiausiai mieste na bet maziau 430 km nebuna (dontknow) daug apie dujas nezinau tik kad kainuoja pigiai vaziuoju daug ir vaziavimas beveik nuo benzo nesiskiria (tinka)
Vartotojo avataras
ramunas24  
Mokinys
 
Pranešimai: 44
Miestas: jonava
Automobilis: laguna 1.8 96m alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė jauniusfc » Ket Rgp 11, 2011 9:51 am

pas mane irengtos paprastos dujos laguna 1 2.0l, rxe, kur stovi volvo variklis ir kur tik nuvaziuoju i servisa visur pasako kad keisk duju iranga. Noreciau paklausti ar tikrai reikia tai keisti ir ar man daug sutaupytu kuro ryjimo? Dabar su pilnu balionu 42ltr nuvaziuoju vidutiniskai 300 km, bet daugiau kelioniu praleidziu uzmiesty.
Vartotojo avataras
jauniusfc  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 4
Miestas: Siauliai
Automobilis: Laguna 1
Vardas: Jaunius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė Darkas » Ket Rgp 11, 2011 10:40 am

pas mane spėju pirmos kartos dujotekis sumontuotas (nesu tikras, gal 2os, nežinau kaip atskirt :D ), tai pareguliavus "iš akies" dabar miesto sąlygomis apie 12-13l/100km valgo, išlėkus į autostradą - apie 10l.. tik problema viena - bakas vos 25l talpos, vos ne kas antrą dieną į degalinę vis užsukt reikia :D dėl problemų - su dujomis beveik jokių problemų, išskyrus tą, kad laikas būtų membraną reduktoriaus pasikeist :D
Renault Laguna L1PH2, 2000m., 1.6L 16V (benzinas/dujos)
EX Renault Laguna L1PH1 RT++, 1995m., 1.8L (benzinas/dujos)

Mobilus: 8 645 7559I
El. paštas: deividas@darkas.lt
Vartotojo avataras
Darkas  
Klubietis
 
Pranešimai: 569
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I ph II 16v
Vardas: Deividas
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 1

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė qwerty » Sek Rgs 11, 2011 8:05 pm

jauniusfc rašė:pas mane irengtos paprastos dujos laguna 1 2.0l, rxe, kur stovi volvo variklis ir kur tik nuvaziuoju i servisa visur pasako kad keisk duju iranga. Noreciau paklausti ar tikrai reikia tai keisti ir ar man daug sutaupytu kuro ryjimo? Dabar su pilnu balionu 42ltr nuvaziuoju vidutiniskai 300 km, bet daugiau kelioniu praleidziu uzmiesty.

Pas mane toks pat 2,0 16v Volvo variklis. 1-s kartos pati paprasciausia duju iranga. miestas - 13L, autostrada - 9L.
Paveikslėlis
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95г.+LPG (Wave)
Vartotojo avataras
qwerty  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: vilnius
Automobilis: Laguna'95
Vardas: vladimir
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė jauniusfc » Pir Rgs 19, 2011 5:34 pm

Na man tik uzmiesty jei vaziuoju ne greiciau nei 100km/h greiciu sudegina 10l duju, o siaip tai sakau po 13 vidutiniskai, ir tai dar neskaiciuoju kad kol masina pasyla vazineju su benzinu tai gaunasi koki 14 valgo. tai as paskaiciavau, jei benzino pas mane ima apie 7 l, tai man kaip ir neapsimoka duju laikyt:)))
Vartotojo avataras
jauniusfc  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 4
Miestas: Siauliai
Automobilis: Laguna 1
Vardas: Jaunius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: TIESIOGINIO DUJŲ ĮPURŠKIMO ĮRANGA

Standartinė qwerty » Pir Rgs 19, 2011 6:06 pm

jauniusfc rašė:... benzino pas mane ima apie 7 l...

:lol:
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95г.+LPG (Wave)
Vartotojo avataras
qwerty  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: vilnius
Automobilis: Laguna'95
Vardas: vladimir
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Dujinė įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron