Perjungimo mygtukas

Perjungimo mygtukas

Standartinė sHadow » Pen Bir 15, 2012 4:48 pm

Taigi, šiandien ryte pirmą kartą subludyjo mygtukas. Šiaip pas mane nesiveda ant dujų, bet ryte įjungus degimą ir nustačius benziną - degė dujų lemputė. Pabandžiau užvesti - užsivedė. Pradėjus važiuot - perjungiau į dujas - vis tiek degė dujos. Pamaigius jungiklį per padėtis - jokio rezultato. Tada po 10min žaidimo sumirksėjo benzino lemputė ir pradėjo įsijunginėt benzinas. Likusią dienos dalį viskas veikė, tik važiuojant benzinu tarsi trūkčiojo, galios nebuvo. Vos į žiedą įlindau.

Klausimas, tas pirmos kartos mygtukas ką nors savyje turi ar tik nustato padėtį - duot srovę vožtuvui? Kažkaip neramu, kad kartais nepersijungia benzinas ir galvoju nuo ko pradėt paieškas. Gal tuo pačiu ir rasčiau kodėl neleidžia užsikurti tik ant dujų.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Perjungimo mygtukas

Standartinė afg082 » Pen Bir 15, 2012 6:48 pm

sHadow rašė:Taigi, šiandien ryte pirmą kartą subludyjo mygtukas. Šiaip pas mane nesiveda ant dujų, bet ryte įjungus degimą ir nustačius benziną - degė dujų lemputė. Pabandžiau užvesti - užsivedė. Pradėjus važiuot - perjungiau į dujas - vis tiek degė dujos. Pamaigius jungiklį per padėtis - jokio rezultato. Tada po 10min žaidimo sumirksėjo benzino lemputė ir pradėjo įsijunginėt benzinas. Likusią dienos dalį viskas veikė, tik važiuojant benzinu tarsi trūkčiojo, galios nebuvo. Vos į žiedą įlindau.

Klausimas, tas pirmos kartos mygtukas ką nors savyje turi ar tik nustato padėtį - duot srovę vožtuvui? Kažkaip neramu, kad kartais nepersijungia benzinas ir galvoju nuo ko pradėt paieškas. Gal tuo pačiu ir rasčiau kodėl neleidžia užsikurti tik ant dujų.

Ziurek saugikli po kopotu,greiciausiai jis apsioksidaves ir kontakto nebuna.. (dontknow)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Perjungimo mygtukas

Standartinė sHadow » Šeš Bir 16, 2012 6:24 pm

Na, vakar smarkiai lijo, šiandien viskas lyg ir gerai. Bet dėl visa ko saugiklius po kapotu nusivaliau ir susipurškiau tepalu laidžiu. (ar koks ten skystis, kur apsaugo).
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: Perjungimo mygtukas

Standartinė pokerboy » Ket Bir 21, 2012 10:40 am

gali buti ir pats mygtukas . pvz mano vidurine padetis neveikia sudege mikroschemoj vienas taskas
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Dujinė įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron