ant duju nelieka traukos

ant duju nelieka traukos

Standartinė VICIUOKS » Sek Sau 15, 2012 6:54 pm

sveiki, man iškilo problema, važiuojant ant dujų nelieka traukos, laisva eiga apsukos nekyla aukščiau 3000, bet taip būna ne nuolat, šiaip eina gerai ir kartais užeina šis ligotumas :? gal kas esat susidūrę ir žinot kaip išspręst šia problemą? (variklis 1.8 66kw mono, dujų sistema paprasta)
Vartotojo avataras
VICIUOKS  
Naujokas
 
Pranešimai: 21
Miestas: Naujoji Akmenė
Automobilis: Laguna1994 1.8l 66kw
Vardas: Vytautas
Skype: VICIUOKS
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė VisualSound » Sek Sau 15, 2012 9:47 pm

VICIUOKS rašė:sveiki, man iškilo problema, važiuojant ant dujų nelieka traukos, laisva eiga apsukos nekyla aukščiau 3000, bet taip būna ne nuolat, šiaip eina gerai ir kartais užeina šis ligotumas :? gal kas esat susidūrę ir žinot kaip išspręst šia problemą? (variklis 1.8 66kw mono, dujų sistema paprasta)


pabandyk reduktorių pasireguliuot.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė justas20 » Ant Lie 03, 2012 9:37 pm

uzsisandarink viska. filtradeze, aplink karba( ta vieta kur dujos y varikly patenka. skelde paziurek gal pizda jai. nuvaziuok pas dujininkus kad sureguliuotu dujas o jei ir toliua tas pats tai su hermetiku uzsisandarink tas vietas kur minejau, kad oro negaudytu pasalinio.stebuklu nebuna. po biski po biski ir rasi beda.
Vartotojo avataras
justas20  
Dalyvis
 
Pranešimai: 70
Miestas: sakiai-kaunas
Automobilis: laguna ph1
Vardas: Justas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė afg082 » Tre Lie 04, 2012 9:12 am

Tavo vietoj pirma duju filtriuka pasikeisciau (Wave)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė pokerboy » Tre Lie 04, 2012 6:55 pm

pabandyk per puse apsukimo pasukt i desine duju reguliatoriu ir ziurek kas gausis
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė ciupkus2 » Ket Lie 05, 2012 7:05 am

VICIUOKS rašė:sveiki, man iškilo problema, važiuojant ant dujų nelieka traukos, laisva eiga apsukos nekyla aukščiau 3000, bet taip būna ne nuolat, šiaip eina gerai ir kartais užeina šis ligotumas :? gal kas esat susidūrę ir žinot kaip išspręst šia problemą? (variklis 1.8 66kw mono, dujų sistema paprasta)

jai ekonominis varztas yr galima ir jy pasukiot tik po labai mazai kas astuntadali pasukimo
Laguna1 95m. benzinas/dujos 1.8
Vartotojo avataras
ciupkus2  
Naujokas
 
Pranešimai: 21
Miestas: klaipeda
Automobilis: laguna I
Vardas: ciupkus2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė justas20 » Šeš Lie 07, 2012 2:07 am

afg082 rašė:Tavo vietoj pirma duju filtriuka pasikeisciau (Wave)


kas cia per filtriukas? kur jis yra?
Vartotojo avataras
justas20  
Dalyvis
 
Pranešimai: 70
Miestas: sakiai-kaunas
Automobilis: laguna ph1
Vardas: Justas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė pokerboy » Sek Lie 08, 2012 4:06 pm

pas mane nera jokio filtriuko nes pati seniausia duju yranga
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė millhouse » Pen Lie 13, 2012 9:08 am

Ydomu stebeti komentarus:) Zmones ar nemasto visai ar kas yra, o kad komentuoja y vejus... Juk pirmiausiai ziurit y simptomus diagnozuodami problema. Kaip gali reikti pasireguliuoti dujas, kai simptomai atsiranda ir isnyksta epizodiskai? Jeigu sita problema atsiranda, ir vel dingsta, tai faktas kad cia esme ne sandarume ir ne dar kokiuose nors reguliavimo varztuose, juk aisku ir kvailam, kad del varzto traukos nebutu pastoviai. Man ta pati beda buna kartais, bet tam uztenka uzgesint ir vel uzvest varikli, ir del to beveik simtu procentu kaltinu elektronika. Paprasciausiai gal purkstukai nesuveikineja ar pan... Manau ir tavo atveju kalta bus elektronika..
Vartotojo avataras
millhouse  
Dalyvis
 
Pranešimai: 198
Miestas: kaunas
Automobilis: LAguna 2.0
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė pokerboy » Pen Lie 13, 2012 8:20 pm

siaip tie komentarai is patirties yra ir nereikia cia lia lia
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė pokerboy » Pen Lie 13, 2012 8:21 pm

jai su elektronika turi problemu tai profilaktiskai karta i menesi atsijunk akuma nakciai ir nebebus ju. as taip darau ir elektronika nebepusineja
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė afg082 » Šeš Lie 14, 2012 3:53 pm

millhouse rašė:Ydomu stebeti komentarus:) Zmones ar nemasto visai ar kas yra, o kad komentuoja y vejus... Juk pirmiausiai ziurit y simptomus diagnozuodami problema. Kaip gali reikti pasireguliuoti dujas, kai simptomai atsiranda ir isnyksta epizodiskai? Jeigu sita problema atsiranda, ir vel dingsta, tai faktas kad cia esme ne sandarume ir ne dar kokiuose nors reguliavimo varztuose, juk aisku ir kvailam, kad del varzto traukos nebutu pastoviai. Man ta pati beda buna kartais, bet tam uztenka uzgesint ir vel uzvest varikli, ir del to beveik simtu procentu kaltinu elektronika. Paprasciausiai gal purkstukai nesuveikineja ar pan... Manau ir tavo atveju kalta bus elektronika..

Kokia problema elektronikoje gali but kai papraststa slangine duju iranga? uzsikemsa duju tekejimo taskai ir dusta masina,yra fitriukas pries reduktoriu kuris dazniausiai supuves buna..to pasekoje i reduktoriu visoks puvas sueina ..reduktoriaus membrana buna sukietejus.. (dontknow)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė pokerboy » Sek Lie 15, 2012 11:21 am

pas mane jo net nera
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė sHadow » Pir Lie 16, 2012 5:24 am

O tai prieš reduktorių kur vožtuvas yra, ne jame?
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė pokerboy » Pir Lie 16, 2012 5:39 pm

pas mane is bako tiesiai i reduktoriu eina is jo toliau
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė millhouse » Ant Lie 17, 2012 6:43 am

afg082 rašė:
millhouse rašė:Ydomu stebeti komentarus:) Zmones ar nemasto visai ar kas yra, o kad komentuoja y vejus... Juk pirmiausiai ziurit y simptomus diagnozuodami problema. Kaip gali reikti pasireguliuoti dujas, kai simptomai atsiranda ir isnyksta epizodiskai? Jeigu sita problema atsiranda, ir vel dingsta, tai faktas kad cia esme ne sandarume ir ne dar kokiuose nors reguliavimo varztuose, juk aisku ir kvailam, kad del varzto traukos nebutu pastoviai. Man ta pati beda buna kartais, bet tam uztenka uzgesint ir vel uzvest varikli, ir del to beveik simtu procentu kaltinu elektronika. Paprasciausiai gal purkstukai nesuveikineja ar pan... Manau ir tavo atveju kalta bus elektronika..

Kokia problema elektronikoje gali but kai papraststa slangine duju iranga? uzsikemsa duju tekejimo taskai ir dusta masina,yra fitriukas pries reduktoriu kuris dazniausiai supuves buna..to pasekoje i reduktoriu visoks puvas sueina ..reduktoriaus membrana buna sukietejus.. (dontknow)

O tu gal manai, kad sumontavus dujas, kad ir pacias paprasciausias, elektronika valdanti tavo ypurskima, nebeturi jokios reiksmes? Duju maisytuvas tik viena medalio puse, ypurskimas kaip dirbo taip dirba, tik kad benzas cirkuliuoja ratu.O beto, vistiek ant reduktoriaus esantis voshtuvas gali kvailioti pilnai neatsidarydamas, del ko ir traukosi masina. Trumpai tariant logiskais kriterijais reikia remtis, o ne speliojimais... JEigu problema vyksta karts nuo karto, be jokiu desningumu, tai kaip gali buti kalti varshtai? Ka, jie ishsisuka,tai vel ysisuka?
Vartotojo avataras
millhouse  
Dalyvis
 
Pranešimai: 198
Miestas: kaunas
Automobilis: LAguna 2.0
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė afg082 » Ant Lie 17, 2012 9:31 am

Kalbu is patirties,buvo is pradziu ,kad kartais dingdavo trauka,tai vel viskas normaliai,kol galu gale visai gazo nejo paspaust nes dusdavo,nuvariau pas dujininkus ,issuko varsta kur ant reduktoriaus ..neva pravale ir ciki(20lt pajame),lekiu kokia savaite kol vel taspats. issukau ta pati varsta prapuciau ,vel nrml ,pakeiciau duju filtriuka(buvo tragiskos bukles) ..tada issiardziau reduktoriu ,isvaliau visa bruda(buvo dauk) ir pasibaige tos nesamones.. (dontknow) (laguna)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė pokerboy » Tre Lie 18, 2012 2:33 pm

millhouse rašė:Ydomu stebeti komentarus:) Zmones ar nemasto visai ar kas yra, o kad komentuoja y vejus... Juk pirmiausiai ziurit y simptomus diagnozuodami problema. Kaip gali reikti pasireguliuoti dujas, kai simptomai atsiranda ir isnyksta epizodiskai? Jeigu sita problema atsiranda, ir vel dingsta, tai faktas kad cia esme ne sandarume ir ne dar kokiuose nors reguliavimo varztuose, juk aisku ir kvailam, kad del varzto traukos nebutu pastoviai. Man ta pati beda buna kartais, bet tam uztenka uzgesint ir vel uzvest varikli, ir del to beveik simtu procentu kaltinu elektronika. Paprasciausiai gal purkstukai nesuveikineja ar pan... Manau ir tavo atveju kalta bus elektronika..


gal pats nesi taises ar ka, kad taip sneki ,o kas pats taisos tai ir sako is patirties ir nereikia cia varyt nepatinka neskaityk
ex ford fiesta 1,6D
ex nisan bluabird 2,0D
ex golf2 1,8
ex rover 216
ex audi 90
ex reno 19 94m 1,8
ex reno laguna 1,8
ex reno scenic 1,6 98m
dabar reno grand scenic 2005m 1,9 88kw
dabar reno laguna 2002 1,9 88kw
Vartotojo avataras
pokerboy  
Klubietis
 
Pranešimai: 881
Miestas: palanga
Automobilis: reno laguna
Vardas: kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė sHadow » Tre Lie 18, 2012 7:57 pm

Kadangi pas pokerboy, afg082 ir mane stovi mono purškalai tai šioje situacijoje vamzdukai ir kitos nesamonės daug ką duoda. :-) elektronika tik tiek, kad arba purkštukas veikia ir važiuojam arba neveikia ir nevažiuojam visai. :-) Nu ir kaip patirtis rodo, filtrukai, žvakutės, vamzdukai ir kitoks šlamštas... mūsų skausmingas taškas. :-)
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė millhouse » Ket Lie 19, 2012 12:01 pm

sHadow rašė:Kadangi pas pokerboy, afg082 ir mane stovi mono purškalai tai šioje situacijoje vamzdukai ir kitos nesamonės daug ką duoda. :-) elektronika tik tiek, kad arba purkštukas veikia ir važiuojam arba neveikia ir nevažiuojam visai. :-) Nu ir kaip patirtis rodo, filtrukai, žvakutės, vamzdukai ir kitoks šlamštas... mūsų skausmingas taškas. :-)

Na negaliu sutikti, nes kaip tik, elektroje yra realiai du gedimai tik - kontakto nera, arba yra ten kur jo nereikia. Tai vat taip ir buna, kai oksiduojasi kontaktai,ir kontaktas dingineja,nuo smugiu ar kitokiu mechaniniu poveikiu. O pagal jus , filtriukai tai uzhsikemsha,tai vel atsikemsha, vamzdukai uzsikemsa ir vel atsikemsa, varshtai issisuka ir vel susisuka. Chebra, nu pamastykit ,juk taip nebuna... Sako gi zmogus, kad jam tai traukia tai netraukia, tai kaip gali buti filtriukas cia kaltas, arba tuolabiau,duju reguliavimo varshtas? Va jeigu pastoviai yra dingusi trauka,tada jau kitas reikalas.
Ir aplamai, mane tik juokas ima, kai sako- va,pasukinejau varshta ir vel veikia. Nu taip nebuna,gedimas yra kaskur kitur o ne varshte, tiesiog pasukinejas varshta tu ta pertekliu arba kompensuoji didesniu,arba mazesniu duju kiekiu.. Taip ,kad reikia ziuret ne kaip skausma malsinti, o kaip liga isgyditi..
Vartotojo avataras
millhouse  
Dalyvis
 
Pranešimai: 198
Miestas: kaunas
Automobilis: LAguna 2.0
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Dujinė įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron