ant duju nelieka traukos

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė afg082 » Pen Lie 20, 2012 9:38 am

Galima diskutuot iki pazalevimo :) bet pirma lai pradeda nuo paprastu dalyku , o paskui jei nepadeda ,gali giliau kapstytis .. (laguna)
Renault Megane Scenic 1.9 88kw 2005m
EX Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw
Nostalgija Lagūnai...
EX-Mazda 626 GF 2l 85kw 16valve emmeGas
Ex- Laguna I RN 1.8 LPG 94m 66kw
Vartotojo avataras
afg082  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1857
Miestas: Kuršėnai
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Kestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė PLukas » Šeš Lie 21, 2012 2:13 pm

Sveiki,

man kiek panasi situacija.Variklis 2l 83kW. Duju iranga pati paprasciausia.
Esme ta, kad viskas buvo normaliai. Automobilis pastovejo viena diena, atsisedau vaziuoti ir visai nebera traukos ant duju.
Visiskai. Spaudi pedala iki dugno, o ji vos vos isigreiteja. Tokia "buka" atrodo.
Dar vaziuojant tiesiai puse bedos. Isigreiteji ir vaziuoji. Bet jeigu sustoji prie sviesoforo, tai kad pradetum vaziuoti reikia ziauriai sukelti apsukas pries atleidinejant sankaba, nes kitaip uzgesta.
Ant laisvu, apsukas laiko ~750. Atrodo tuoj uzges. Visa trukcioja.

Galvojau gal dujos prastos, nes visa laika pildavausi Statoile, o paskutinius du kartus Lukoile. Buvo like puse bako, uzpyliau is Statoilo. Bet nepadejo. Tai ryskiai ne dujose beda.

Gal galit kas padet? kas cia gali buti?
Arba gal kokius dujininkus kas Kaune zinot?


ps. and benzino viskas normaliai. Gal tik kiek didokos apsukos ant laisvu - 1,5k

Aciu
Lukas P.
Vartotojo avataras
PLukas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 10
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna I Ph1
Vardas: Lukas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė sHadow » Sek Lie 22, 2012 5:49 am

Bet daug ką pasako "ant dujų nelieka traukos". Jeigu mono purkštukui būtų ***dauskas, tai su benzinu važiavimą irgi galima užmiršt. Vėlgi, varžtų sukiojimas nėra išeitis, bet pats žinau, kad kartais padeda. Va, pas mane per kažkur siurbia orą ir dujomis stabdant arba stovint įkalnėje - mašina gęsta pašilusi. Pareguliuoji oro padavimą reduktoriuje ir tam kartui gera, iki atšalimo/atšylimo oro. :-)) Su benzinu idealu. Turėsiu laiko, bandysiu užsiimt darbais.

Beje, dar kalusimas, kai staiga dingsta trauka, nebando šaudyt? Man žvakėm ir dangteliu buvo blogai, tai dujomis kai trauka pradėdavo dingti - automobiliukas kartais iššaudavo. Bet taip, simptomai tokie, kad mini gazą ir kuo labiau mini - tuo labiau gęsta. Taigi, nežinojau kame bėdos tad pakeičiau dangtelį ir tik nuėmęs jį pamačiau kaip tragiškai oksidavęsis jis buvo, o viduj angliuko beveik nerasta. Žvakės irgi caro maro laikų. Po šių dviejų komponentų keitimo ir babinos oksiduoto kontakto valymo - jau bveik metai nei bum nei traukos maža. Beliko tik susigaudyt vakumus... O tai nekažką ant parodos kalno užgęsti.
Apie mane: interneto svetainių kūrimas - mano darbas, žaidimai - mano hobis, o LAGUNA - pašaukimas.
Vartotojo avataras
sHadow  
Klubietis
 
Pranešimai: 709
Miestas: Kaunas
Automobilis: 1994, RT, 1.8L
Vardas: Evaldas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: ant duju nelieka traukos

Standartinė justas20 » Šeš Rgp 18, 2012 3:15 am

pas kiekviena skirtingos bedos, o kas kaip sia beda susitvarke tai ta ir pataria daryt, maziau juokis elektrikas.
Vartotojo avataras
justas20  
Dalyvis
 
Pranešimai: 70
Miestas: sakiai-kaunas
Automobilis: laguna ph1
Vardas: Justas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Ankstesnis

Grįžti į Dujinė įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron