Dujų meistras Vilniuje

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė darka0 » Tre Bir 15, 2011 3:53 pm

Dėl įsiurbimo kolektoriaus nesu tikras, gali būti išmetimo kolektorius. Kažką sakė, kad gali būti skylutė prieš lambda ir kompas negerai reguliuoja mišinį. Nu žodžiu, reiks apžiūrėt.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Kunigas » Ket Bir 16, 2011 6:20 am

VisualSound rašė:Tai va, buvau pas meistrą, nepadėjo... Sako keisk reduktorių, 220 Lt. su darbu. Sako ir laikys penkis metus, bet aš tiek laiko šita mašina nevažinėsiu. Nusprendžiau dėt remkomplektą. Su darbu vienas čiūvas už 130Lt. viską padarys. Pats remkomplektas ~80lt kainuos, tikiuosi padės. :?


Nu žiūrėk, kaip tau geriau :) bet nors būk ramus, kad diagnozė pie 80 proc. teisinga, bent man ką sakydavo, viskas pasitvirtindavo nuodugniau patikrinus :)
Renault Laguna (Business) `94 m. 2.0l
Vartotojo avataras
Kunigas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 294
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Ket Bir 16, 2011 6:36 am

Kunigas rašė:
VisualSound rašė:Tai va, buvau pas meistrą, nepadėjo... Sako keisk reduktorių, 220 Lt. su darbu. Sako ir laikys penkis metus, bet aš tiek laiko šita mašina nevažinėsiu. Nusprendžiau dėt remkomplektą. Su darbu vienas čiūvas už 130Lt. viską padarys. Pats remkomplektas ~80lt kainuos, tikiuosi padės. :?


Nu žiūrėk, kaip tau geriau :) bet nors būk ramus, kad diagnozė pie 80 proc. teisinga, bent man ką sakydavo, viskas pasitvirtindavo nuodugniau patikrinus :)


Tai aš 100% tikiu kad teisinga, bendradarbis iškart pasakė kad reduktorių reikia atnaujint :) Nu bet apsilankymas vistiek į naudą, variklis dabar tolygiai dirba.

p.s. šiandien ar ryt (jei nepamiršiu) prigriebsiu tau gesintuvą, padarysiu nuolaidėlę nemažą, galėsim kur susitikt ir pasiimsi ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Ankstesnis

Grįžti į Dujinė įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron