Dujų meistras Vilniuje

Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Pir Bir 06, 2011 8:15 am

Sveiki, gal kas žino kokį gerą dujininką vilniuje? siurbia mano mašiniukas per daug. 1.8, 66kw, 94m ph1. Ima dujų apie 16 l. Užsipyliau pilną baką (35L) ir nuvažiavau tik apie 215-220km. Reikia kad pasižėtų kasnors gerai išmanantis.

Ir čia tiek paėmė kartu sudėjus ir vilnių ir apie 130km trasos. Važinėju pakankamai ramiai, todėl ir nesuprantu kaip ji gali tiek valgyt (dontknow)

Dujos nešaudo, mašina negęsta, nedūsta. Aišku traukos nėra labai daug, bet čia normalu su netiesioginėm dujom manau.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Kunigas » Ant Bir 07, 2011 5:00 am

Taip taip ar žinot kas, nes ir man reikia diagnosika pasidaryti :)
Renault Laguna (Business) `94 m. 2.0l
Vartotojo avataras
Kunigas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 294
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Ant Bir 07, 2011 5:14 am

Kunigas rašė:Taip taip ar žinot kas, nes ir man reikia diagnosika pasidaryti :)


Jaučiu, kad niekas taip ir nežino :D Reikės bandyt Alytuj jaučiu ieškot, bet kad ten tinginiai šeštadieniais nedirba :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Ant Bir 07, 2011 11:37 am

hm, matomai niekas meistrų nežino. Gal tada kasnors nusimato apie reduktorius? Sugalvojau atsinaujint jį. Sakė pažįstamas, kad reikia pirkt reduktoriaus rem kompletą ir pakeist šį bei tą. Gal kas žino kokį pirkt ir kokios maždaug kainos? Ar priklauso nuo reduktoriaus kokį rem komplektą pirkt? Ir kiek kainuotų maždaug pakeitimas tų visų dalykų?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Kunigas » Tre Bir 08, 2011 5:02 am

Aha ir aš buvau susidūręs su tuo, kad reikėjo šeštadienį smulkaus remonto, o visur tik ratlankiai ir padangos tedirbo :) vakar skambinau vienam visų išgirtam dujininkui, važiuojant link Ūdrijos, galvojau pavyks įšnekinti, kad šeštadienį priimtų, bet viskas baigėsi tuo, kad jis dirba tik su BRC dujom...ech...
Renault Laguna (Business) `94 m. 2.0l
Vartotojo avataras
Kunigas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 294
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Tre Bir 08, 2011 5:18 am

Kunigas rašė:Aha ir aš buvau susidūręs su tuo, kad reikėjo šeštadienį smulkaus remonto, o visur tik ratlankiai ir padangos tedirbo :) vakar skambinau vienam visų išgirtam dujininkui, važiuojant link Ūdrijos, galvojau pavyks įšnekinti, kad šeštadienį priimtų, bet viskas baigėsi tuo, kad jis dirba tik su BRC dujom...ech...


Tai va man buvo praitą šeštadienį analogiška situacija, bandžiau vieną dujininką įšnekint, tai pareiškė, kad jis dar miega (apie 12val) ir tikrai nedirbs. Va kaip liaudis gerai gyvena, papildomų litų atisako. Ir kaip sakei, dirbo tik ratai visur, tai nors susibalansavau, nes buvo kad kaip pasiekiu ~110km/h, prad4davo vairas kalatotis :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Vladimir » Pen Bir 10, 2011 7:30 am

VisualSound rašė:hm, matomai niekas meistrų nežino. Gal tada kasnors nusimato apie reduktorius? Sugalvojau atsinaujint jį. Sakė pažįstamas, kad reikia pirkt reduktoriaus rem kompletą ir pakeist šį bei tą. Gal kas žino kokį pirkt ir kokios maždaug kainos? Ar priklauso nuo reduktoriaus kokį rem komplektą pirkt? Ir kiek kainuotų maždaug pakeitimas tų visų dalykų?



as kai keiciau sau reduktoriaus membranas gumytes tai reikia zinoti koks reduktorius ant jo parasyta (pas mane brc techno) mokejau 85lt uz remkomplekta ir sudetinga buvo rasti. gariunose buvau netinkama iskart nupirkes tai 60mokejau (lt grazino poto aisku :) ) bet ten buvo dafiga mazyciu gumyciu. poto reguliavimas servise mano 2kartos tai berots 30-40lt kainavo man. o tai klasiokas yra sakes kad servise jam dare remkomplekta tai apie 150LT mokejo+reguliavimas (jump)
ir dar reiktu nupirkti kazka panasaus i carbo medic ar kazkas tokio, nes reduktorius viduje labai negrazus. ir tuo paciu duju filtriuka pakeisti reikia
Vartotojo avataras
Vladimir  
Klubo narys
 
Pranešimai: 472
Miestas: vilnius
Automobilis: laguna I ph1 RT B/D
Vardas: vladimir
Skype: vovelingel-17
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Pen Bir 10, 2011 7:53 am

Vladimir rašė:
VisualSound rašė:hm, matomai niekas meistrų nežino. Gal tada kasnors nusimato apie reduktorius? Sugalvojau atsinaujint jį. Sakė pažįstamas, kad reikia pirkt reduktoriaus rem kompletą ir pakeist šį bei tą. Gal kas žino kokį pirkt ir kokios maždaug kainos? Ar priklauso nuo reduktoriaus kokį rem komplektą pirkt? Ir kiek kainuotų maždaug pakeitimas tų visų dalykų?



as kai keiciau sau reduktoriaus membranas gumytes tai reikia zinoti koks reduktorius ant jo parasyta (pas mane brc techno) mokejau 85lt uz remkomplekta ir sudetinga buvo rasti. gariunose buvau netinkama iskart nupirkes tai 60mokejau (lt grazino poto aisku :) ) bet ten buvo dafiga mazyciu gumyciu. poto reguliavimas servise mano 2kartos tai berots 30-40lt kainavo man. o tai klasiokas yra sakes kad servise jam dare remkomplekta tai apie 150LT mokejo+reguliavimas (jump)
ir dar reiktu nupirkti kazka panasaus i carbo medic ar kazkas tokio, nes reduktorius viduje labai negrazus. ir tuo paciu duju filtriuka pakeisti reikia


Brangiai čia tau padarė viską :D Pas mane net nežinau kas per reduktorius, tik žinau kad itališkas. O sureguliuot dujas pas šefo draugelį reiks lėkt, sakė už dvackį padarys, o pakeist tas visas gumytes ir xujytes duosiu bendradarbiui, tas ten apie mašinas supranta gal daugiau nei apie mergas :D

Naujausios žinios, ten virųuje buvau vidurkį parašęs kiek ima, dabar paskaičiavau kad mieste man 18L/100km surijo mano penkiukė :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Kunigas » Ant Bir 14, 2011 5:02 am

O aš jau išsprendžiau visas bėdas su dujomis :) Pabandymui nuvažiavau pas kitą dujininką, ne pas tą, kuris dujas dėjo. Veikti buvo ką :) Po pakartotinio purkštukų vidinio diametro didinimo ir kalibravimo lekiu kaip roketa :D Ant tiek pagerėjo trauka, kad jau porą kartų vos išsisukau nuo pakštelėjimų į užpakalį Audinei ir Pasatui :D Panašu, kad ir sanaudos bus nukritusios, kilometražu pasiekiau tą ribą kuomet baigdavosi dujos, o dabar daviklis dar rodo šiokį tokį likutį, vadinasi 15l, kaip ankščiau tikrai nebus :) Džiugu kad aptikau šį meistrą :) Jei kam aktualu, jis berods dirba ir su paprastom dujom ir su tiesioginėm, ir kaip sakė jo prioritetas Nr. 1 Tornado :D
Renault Laguna (Business) `94 m. 2.0l
Vartotojo avataras
Kunigas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 294
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Ant Bir 14, 2011 7:14 am

Kunigas rašė:O aš jau išsprendžiau visas bėdas su dujomis :) Pabandymui nuvažiavau pas kitą dujininką, ne pas tą, kuris dujas dėjo. Veikti buvo ką :) Po pakartotinio purkštukų vidinio diametro didinimo ir kalibravimo lekiu kaip roketa :D Ant tiek pagerėjo trauka, kad jau porą kartų vos išsisukau nuo pakštelėjimų į užpakalį Audinei ir Pasatui :D Panašu, kad ir sanaudos bus nukritusios, kilometražu pasiekiau tą ribą kuomet baigdavosi dujos, o dabar daviklis dar rodo šiokį tokį likutį, vadinasi 15l, kaip ankščiau tikrai nebus :) Džiugu kad aptikau šį meistrą :) Jei kam aktualu, jis berods dirba ir su paprastom dujom ir su tiesioginėm, ir kaip sakė jo prioritetas Nr. 1 Tornado :D


davai greitai man kontaktus jo į AŽ :D jis alt ar vln dirba? :) Ir aš noriu būt raketa :DD o jei rimtai tai noriu dujų sąnaudas sumažinti :D

p.s. kiek visas tas reikalas tau kainavo? Pas tave tiesioginės kiek supratau?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Kunigas » Ant Bir 14, 2011 7:46 am

Pas mane dujos su purkstukais. Viskas kainavo 70lt, o visko buvo daug :D linkęs manyti, kad tikrai nepermokėjau, gal net atvirkščiai :D Kontaktai jokia čia paslaptis, reikia gi duot žmogui į Kanarus užsidirbt :) tel. 868432228 veiksmo vieta Pašilaičiai :)
Renault Laguna (Business) `94 m. 2.0l
Vartotojo avataras
Kunigas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 294
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Ant Bir 14, 2011 8:12 am

Kunigas rašė:Pas mane dujos su purkstukais. Viskas kainavo 70lt, o visko buvo daug :D linkęs manyti, kad tikrai nepermokėjau, gal net atvirkščiai :D Kontaktai jokia čia paslaptis, reikia gi duot žmogui į Kanarus užsidirbt :) tel. 868432228 veiksmo vieta Pašilaičiai :)


čia firma kažkokia ar šiaip čiūvas rankas turi? :D adresą reikėtų susižiūrėt, nes nelabai dar vilnių pažįstų :)

Edit: Jau viską išsaiškinau, netoli mano darbo veiksmas, tai rytoj susitarėm su juo. Nuvešiu jaučiu aš jam savo penkiukę ir paliksiu, po pietų ar po darbo pasimsiu :) Didelis dėkui Kunigas ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Kunigas » Ant Bir 14, 2011 8:31 am

Nėr už ką, kad tik padėtų :) nes pats turbūt žinai, kad visokių X-failų pasitaiko :D
P.S. iš taves papigiai 2kg gesintuvas ;)
Renault Laguna (Business) `94 m. 2.0l
Vartotojo avataras
Kunigas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 294
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Ant Bir 14, 2011 4:11 pm

Kunigas rašė:Nėr už ką, kad tik padėtų :) nes pats turbūt žinai, kad visokių X-failų pasitaiko :D
P.S. iš taves papigiai 2kg gesintuvas ;)


Laisvai ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė darka0 » Ant Bir 14, 2011 6:29 pm

Aš irgi šiandien jau apdujintas (jump)
Tikiuosi važiuosiu be problemų. Tik sake, kad iįsiurbimo kolektorius lyg ir kažkur orą papildomai gaudo, dėl to ir trauka sumažėja ir garsas padidėja. Tai va reiks dar žiūrėtis tą.

P. S. Man irgi reikia gesintuvo papigiai :D
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Ant Bir 14, 2011 8:28 pm

darka0 rašė:Aš irgi šiandien jau apdujintas (jump)
Tikiuosi važiuosiu be problemų. Tik sake, kad iįsiurbimo kolektorius lyg ir kažkur orą papildomai gaudo, dėl to ir trauka sumažėja ir garsas padidėja. Tai va reiks dar žiūrėtis tą.

P. S. Man irgi reikia gesintuvo papigiai :D


Matote tamsta, negaliu už beveik savikainos kainą atidavinėti gesintuvų kas dieną, šefas nelabai bus patenkintas :) bet anksčiau ar vėliau galima bus kažką suorganizuoti ;) Dabar jau kunigo eilė kaip ir :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė darka0 » Tre Bir 15, 2011 6:46 am

Ok, man dar neskubu. Tik į eilę užrašyk :D
Beja, tavo galvų atramas šiandien vakare turėsiu Vilniuj.
(New) Renault Laguna (universalas) '98 m. 2.0 L benzinas/jau dujos
(Ex.) Renault Laguna (Initiale) '98 m. 3.0 L APD benzinas/dujos
(Ex.) Renault Laguna (balta) '95 m. 1.8 L benzinas/jau dujos
Vartotojo avataras
darka0  
Moderatorius
 
Pranešimai: 1541
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Vardas: Darius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė Vladimir » Tre Bir 15, 2011 7:59 am

darka0 rašė:Aš irgi šiandien jau apdujintas (jump)
Tikiuosi važiuosiu be problemų. Tik sake, kad iįsiurbimo kolektorius lyg ir kažkur orą papildomai gaudo, dėl to ir trauka sumažėja ir garsas padidėja. Tai va reiks dar žiūrėtis tą.

P. S. Man irgi reikia gesintuvo papigiai :D



o tai jis ten tiesiog paziuri ar ka daro? diagnostika kokia? is ko jis sprende kad kolektorius siurbia ora?
Vartotojo avataras
Vladimir  
Klubo narys
 
Pranešimai: 472
Miestas: vilnius
Automobilis: laguna I ph1 RT B/D
Vardas: vladimir
Skype: vovelingel-17
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Tre Bir 15, 2011 10:53 am

darka0 rašė:Ok, man dar neskubu. Tik į eilę užrašyk :D
Beja, tavo galvų atramas šiandien vakare turėsiu Vilniuj.


Tai va, bus ir už ką padaryt gesintuvą pigiau :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Dujų meistras Vilniuje

Standartinė VisualSound » Tre Bir 15, 2011 1:11 pm

Tai va, buvau pas meistrą, nepadėjo... Sako keisk reduktorių, 220 Lt. su darbu. Sako ir laikys penkis metus, bet aš tiek laiko šita mašina nevažinėsiu. Nusprendžiau dėt remkomplektą. Su darbu vienas čiūvas už 130Lt. viską padarys. Pats remkomplektas ~80lt kainuos, tikiuosi padės. :?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Dujinė įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron