1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė ramunas24 » Sek Lap 28, 2010 2:19 pm

labas ,problema turiu vakar vazinejau viskas buvo normaliai siandien ryte -11 atsisedau is kokio 6 karto vos uzkuriau vaziuojant trukciojo labai tai traukia tai ne poto paziurejau antifriza visa ispute, uzpyliau vel pora km ir vel tuscias dujas jungi uzgesta paziurejau reduktoriu ledinis serksnu pasidenges palikau dyrbt ant benzo 0 demesio karstas vanduo ateina ir iseina is reduktoriaus bet isai nesusyla....taiva tokios tokeles gal klas pagelbet gali papasakot kas susidures su tokio gedimu buvo kiek remontas kainavo mano manymu tai cia variklio galvutes tarpine ar nelabai???
Vartotojo avataras
ramunas24  
Mokinys
 
Pranešimai: 44
Miestas: jonava
Automobilis: laguna 1.8 96m alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė Bildux » Sek Lap 28, 2010 7:43 pm

Gal reduktoriaus membrana suplyso ir dujos i ausinimo sistema patenka? :roll:
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė ramunas24 » Sek Lap 28, 2010 7:50 pm

reduktorius beveik naujas 5 men jam nera ar cia nlb svarbu?
Vartotojo avataras
ramunas24  
Mokinys
 
Pranešimai: 44
Miestas: jonava
Automobilis: laguna 1.8 96m alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė qwerty » Sek Lap 28, 2010 8:26 pm

Pagal aprasyma cia buvo ne antifrizas... vanduo.
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95г.+LPG (Wave)
Vartotojo avataras
qwerty  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: vilnius
Automobilis: Laguna'95
Vardas: vladimir
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė ramunas24 » Pir Lap 29, 2010 3:32 pm

kaip vanduo...antifrizas buvo ir nesenas... :(
Vartotojo avataras
ramunas24  
Mokinys
 
Pranešimai: 44
Miestas: jonava
Automobilis: laguna 1.8 96m alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė Vladimir » Tre Sau 05, 2011 10:39 pm

o tikrai isitikines kad antifrizas be problemu patenka i reduktoriu? manau kad pavazinekant benzo kad gerai viskas suiltu ir vaziodamas junk dujas ir skriek kad gerai pravaritu dujas.
pas mane kitoj auto buvo taip: geso ant duju kai salta -20 buvo ir gyrdejosi kaip reduktoriu viduj pliumpsi ir duju kvapas ir ziauriai saltas pasidarydavo ir apserksnyjes tai sake zmones kad membrana reik keisti. o kai pravaziavau ant benzo susilo ir dujos dirbo be problemu. bet jej sakai kad reduktoriuj apie 5 men tai gal brokotas koks. o antifryza gali pusti pro sujungymus slangu nes pas mane taip vare, uzvesk varikly ir pajuding sujungymus (tik su galva tai daryk) arba apziurek viska atidziai matosi kur yra nutekejimai. sekmes
Vartotojo avataras
Vladimir  
Klubo narys
 
Pranešimai: 472
Miestas: vilnius
Automobilis: laguna I ph1 RT B/D
Vardas: vladimir
Skype: vovelingel-17
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė ramunas24 » Ket Sau 06, 2011 4:59 am

ta problema tai issprendziau pakeiciau tarpine patikrinau galva nuslyfavo galva pakeiciau termostata poto dar visa plastmasine ta detale i kuria termostatas statosi pakeiciau ne sutrupejus buvo beveik visa :shock: ir vaziuoja :D :D db kita galvos skausma turiu olandiskos dujos :D :D :D antros kartos :!: su kompiuteriuku kazkokiu :!: :!: :D gal man kas durnam paaiskins *** tas susiktas kompiuteriukas i paprasciausia duju sistema :shock: del grozio :idea: reduktorius paprastas tas kompiuteriukas tik mano kantrybe reguliuoja daugiau nk kiek as suprantu :D
Vartotojo avataras
ramunas24  
Mokinys
 
Pranešimai: 44
Miestas: jonava
Automobilis: laguna 1.8 96m alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė Evis20 » Ket Sau 06, 2011 8:29 am

Tas kompiuteriukas reguliuoja duju padavima .Vietoj to dozatoriaus su varikliuku ,gali deti varzta ant slangos ,kaip 1 kartos irangai ,paprasciau bus .Su tokia iranga pats pravaziavau 3 metus ir be jokio vargo, pats pasireguliuoji kiek nori ,jei labai prisisuksi taupiai vazinesi (ce tik vasara ,ziema reik daugiau).
Vartotojo avataras
Evis20  
 

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė ramunas24 » Pen Sau 07, 2011 8:59 pm

tai kad as kai pirkau saviske jau lt buvo paprastas reduktorius idetas o i paprasta reduktoriu abejoju ar tas kompas reguliuoja duju padavima jauciu reik lupt ta kompa pasistatyt paprasta jungtuka dujom perjungt ir bus paprasciausia, o ta iranga tai nesiskundziu vasara 45 litrai 430 km nu o ziema apie 400 su 45 litrais, tik kad mano masina kaprizinga turi polinki vandeni duslej kaupt :D pries pora sav is galinio bakelio 4 litrus vandens isleido man nes prie didesnio salcio uzsaldavo ten vanduo ir neuzkurdavau....nu ka isleido ir siandien vel taspats :D uzsikuria poto per viduri dusles per tarpine oras tik svilpia nes toliau uzsale ir nepraaina :(
Vartotojo avataras
ramunas24  
Mokinys
 
Pranešimai: 44
Miestas: jonava
Automobilis: laguna 1.8 96m alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: 1.8 96m alize dingsta antifrizas netraukia dujos neveikia

Standartinė Evis20 » Tre Sau 12, 2011 11:21 am

ramunas24 rašė:tai kad as kai pirkau saviske jau lt buvo paprastas reduktorius idetas o i paprasta reduktoriu abejoju ar tas kompas reguliuoja duju padavima jauciu reik lupt ta kompa pasistatyt paprasta jungtuka dujom perjungt ir bus paprasciausia, o ta iranga tai nesiskundziu vasara 45 litrai 430 km nu o ziema apie 400 su 45 litrais, tik kad mano masina kaprizinga turi polinki vandeni duslej kaupt :D pries pora sav is galinio bakelio 4 litrus vandens isleido man nes prie didesnio salcio uzsaldavo ten vanduo ir neuzkurdavau....nu ka isleido ir siandien vel taspats :D uzsikuria poto per viduri dusles per tarpine oras tik svilpia nes toliau uzsale ir nepraaina :(

tai gal koks negamyklinis duslintuvas ? esu mates su dviem ismetimo vamdziais(sportinis ) uzdetas . Pas mane yra lagunimis tikras kaip manuale ir jo pats vamzdys nera islindes is po bamperio . lenktas i apacia.
Vartotojo avataras
Evis20  
 


Grįžti į Dujinė įranga

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias