Puslapis 12

klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Tre Bal 03, 2013 6:32 pm
ALIUS
ziurekit, megstu paskaitinet ,pajaskot informacios, pasidomet ir panasei, bet apie viena dalyka nerandu pilno atcakimo. apie motorus. turbininei -atmosferinei ir pan. kas tas atmosferinis? tai kiek suprantu paprastas be jokiu turbo ir pan motoras. bet jai ipurskimas ar dar koks figne tai jis vistiek atmosferinis? ir sako kad ant ju sunku turbina pakabinti ir mazai naudos , bet tada kaip ten visoki civikai ar mazgotes ar opeliukai laksto swilpdami?

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Tre Bal 03, 2013 6:56 pm
NForce
Atmosferinis tai kurio oro padavimo slėgis lygus atmosferos slėgiui. O turbo arba kompresorius orą suspaudžia ir slėgis gaunasi didesnis. Kad mažai naudos turbo pakabinus ant atmosferinio, tai nevisai tiesa - tada jis tampa nebeatmosferiniu :D Tarkim ant n7q variklio (100kw) užkabinus low pressure turbo gaunama 20% daugiau galios (120kw). O dėl sunkumo, tai čia nuo variklio ir vietos po kapotu priklauso. Vieniem lengviau, kitiem sunkiau. Civikam kiek žinau lengvai uždeda. Renuškėm negirdėjau kad kažkas išvis tai būtų daręs (dontknow) Įpurškimas ar dar kažkas nepadaro variklio be turbo neatmosferiniu, nes kuro padavimo sistema čia ne prie ko.

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Ket Bal 04, 2013 3:54 am
ALIUS
Nu tai va zinai tame ir esme.kad daug tu pasnekesiu yra wisur.bet kiti sako noreciau i atmosferini imest sraige o jau kiti pizdavoja iskart kad nafik naudos nulis i ta paprasta motora kist ir panasei. Tai galvoju kaip naudos nulis kad begale yra pavizdziu ir skraido visi . Tai galvoju ar as ko nesuprantu ar ka :-)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Ket Bal 04, 2013 6:10 am
ALIUS
O klausykit renkates kas kaune susitikt? Skaiciau kad akropoli ant stogo seniau rinkdawotes o kaip dabar?

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Ket Bal 04, 2013 7:14 pm
NForce
ALIUS rašė:Nu tai va zinai tame ir esme.kad daug tu pasnekesiu yra wisur.bet kiti sako noreciau i atmosferini imest sraige o jau kiti pizdavoja iskart kad nafik naudos nulis i ta paprasta motora kist ir panasei. Tai galvoju kaip naudos nulis kad begale yra pavizdziu ir skraido visi . Tai galvoju ar as ko nesuprantu ar ka :-)

Naudos nulis į atmosferiką dėt čipą, gal maišai.

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 7:04 am
ALIUS
Gal. :-) matai kaip ir visad loja visur tie daugiausia kas net nebande,ar nedare.:-)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 8:19 am
Darkas
Atmosferiniams varikliams kelt galią yra tik vienas pagrindinis būdas - didinti kubatūrą :) arba naudoti spec kurą, o ne 95 benziną, bet vėlgi, kažin ar antras golfas įgaus kosminį pagreitį tokiu būdu :D o vat jau turbininiams varikliams galią kelti - vieni juokai :D įdėjai turbiną našesnę, interkūlerį, purkštukus bei kuro siurblį ir ECU perprogramavus - ir te tau, prašom, iki 50% nuo buvusios galios dasikelt galima :) kai kuriais atvejais - gal ir daugiau :) tik paskui nereikia stebėtis, kodėl variklis taip greitai sudilo/nuduso :D nes realiai visos autogamyklos turbininius variklius gamina su galios atsarga, tai va tos atsargos dėka ir galima pasikelt iki max :D

čia kaip ir vw kažkuriems golfams gamino vieną ir tapatį benzininį variklį, tiesiog vieniems modeliams buvo apribota galia, kitiems - ne :) ir ko pasekoje kaina skyrėsi :D protingesni ėmė silpnesnį ir patys pasikrapštę (bei dasipirkę reikiamas dalis) pasiekė brangesniojo modelio variklio galią :D

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 3:42 pm
ALIUS
Tai darkai wa butent man ir idomu suzinot apie sitai ka parasei. Tai kaip i cwekus 1.6 ikrauna turbina.i vektras i gsi kadetus ir pan. Tai ka jie padaro kad pas juos atmosferikai sukasi su turbo?

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 4:13 pm
NForce
Įdeda turbiną :lol: Grubiai tariant tuo ir skiriasi atmosferikas nuo turbininio (welcome)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 4:47 pm
ALIUS
Wa taip ir kekwienam forume pasnekesei wyksta sita tema:-D wieni sako kad ner naudos,kiti kad dedi ir leki jau kasas paleides :-D o kaip istikro ir nesuprantu:-D

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 5:04 pm
ALIUS
Nu bet,bent mano nuomone ir kiek suprantu abi puses teisios. Patc motoro principas jug taspatc , tik skirtumas oro padawime.tat tas turbo motoras yra tokspatc kaip atmosferke,tik sustiprintas wisas nes wien ora pucia jau po spaudimu.tai kiek mano smegeneles weike,galma ir i paprasta turbo idet tik su papildomom wariklio modifikacijom ir turesi.

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 6:02 pm
Darkas
Esmė paprasta - prie atmosferinio variklio prisukt turbiną gali, tačiau toks variantas variklio gyvenimą sutrumpina maždaug 5-6 kartus, nes jis nėra pritaikytas didesniems slėgiams.. tai į visokius cvekus gal ir deda tas turbinas ant atmosferikų, o prie to pačio ir variklius kelis pasiema, pakeitimui :D kažkada berods net pats BMW buvo pagaminęs bolt-on turbo ant savo Z3, bet kiek žinau nedaug tokių variantų buvo parduota :)

beto, rekomenduočiau pasiskaityti čia - viskas labai išsamiai apie turbininius variklius, ir ką ir kaip keisti norint didinti galią :)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Pen Bal 05, 2013 7:06 pm
NForce
Norint kad laikytų - reikia ir patį variklį perrinkt, sudėt detales pritaikytas atitinkamam slėgiui. Be to reikia pasirūpint atitinkamai ir sankaba, ir dėže. Vienu žodžiu pigiau nusipirkt galingą auto su gatava turbo (tinka)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Šeš Bal 06, 2013 7:44 am
ALIUS
Butent ir mano toks supratimas.kad ideti imanoma tik nelaikys jis nebent wiska keisi. O teisingai, geriau nea turbo det o ieskot auto su ja orginalei ikrauta ir jai truksta energijos bandyt didintis.:-) o jai swajojent,koki modeli patis jimtumet kad paskraidyt ? Aisku nekalbant apie bugatcius,ferarius:-D

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Šeš Bal 06, 2013 9:53 am
NForce
Man ir mano atmosferikas neblogai skrenda (Wave) O šiaip norėčiau volvo s60 3.0 T6 AWD kur nuo 2010 metų eina :)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Šeš Bal 06, 2013 2:37 pm
ALIUS
Nu ir man mano dizeliukas eina atrodo ,bet gaila kazkaip gainiot netam skirtas :-) o man tai ir antri golfai 2l smagus ir treti 2.8 tenkintu. O seip audines s arba v8 tos karves tai smagios.:-D

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Šeš Bal 06, 2013 2:56 pm
Darkas
na, jeigu jau apie svajonių automobilius, tai maniškis būtų Audi RS6 (C7) avant su 4.0 TFSI širdele :) ramiai važiuojant turėtų sutilpti į 9,8l/100km, o spaudžiant dugnais - pasiekti 412kwh ir 700nm :D

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Šeš Bal 06, 2013 3:15 pm
NForce
O mane nuo VAG vemt verčia (dontknow)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Šeš Bal 06, 2013 4:11 pm
ALIUS
man kaip kasdienAI tai jie ir nelabai tinka vazineti, bet plakioti tai smagus . (tinka) man iswis silpnybe audynem coupe senutem . tom ubagem 90 quotro .uh tokiu metu senu bet sukasi tai kaip isprotejusios.bet sunku rasti dabar uzlaikytu arba kainos uzlenktos ir neina ikast (dontknow)

Re: klausimas apie varikius

StandartinėParašytas: Šeš Bal 06, 2013 4:57 pm
NForce
Plakioti tai e60 smagūs :D