Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Skyrelis apie Renault Laguna modelius.

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė VIVAVI » Šeš Lap 07, 2009 10:54 am

Tai Baccaros ir nera :(
Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė N3xt » Šeš Lap 07, 2009 10:59 am

O ziurek kaip iskirstomos tos klases? Pagal ka atpazint ar pilnesne ar tustesne? pvz mano RT - vienur skaiciuau kad neva jau prie aukstesniu skaitos, kitur skaitai jog paprastute.
Navarotu mas mane mazai ir tikrai nesusigaudau kur cia ta klase :?
Is navarotu ka turiu:
ABS, 2 airbag, kondicionerius (klimato kontrole), sildomi veidrodeliai, priekiniai el langai, laikrodis su isores temperaturos davikliu.
Kas liecia greicio ribojimus, mane riboja ne cipsejimais o mechanu, pasieki 180km/h daryk ka nori, kalnas pakalne greitis nebesikeicia :roll:

Beja, Jai as turiu sitoki varijanta ar kartais negaliu pildyt to? Pvz ar galiu idet elekronini spydometra, jai pas mane mechanas? pvz po sedyniu laidus matau, vadinasi arba el sedynes arba ju sildymas ten atvestas - bet nieko tokio nera, tai vadinasi pravotke gal i visas vienoda ejo, o tik komplektacijos uzbaigimas skyresi?
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė Bildux » Šeš Lap 07, 2009 11:37 am

VIVAVI rašė:Tai Baccaros ir nera :(

Nu kaip tai nera
Bildux rašė:JAN 1995
Baccara 3.0 V6 launched in UK with Luxury specification.


Baccara yra liukso komplektacijos automobilis. Jame turi buti VISKAS, kas buvo TU METU lagunoj! Tiesa, del autopiloto ir priekinio sildomo stiklo nesu tikras, nes maciau ir be ju.
ISSKIRTINIS Baccara bruozas - sviesiai rudas salonas su pusiau odinem elektrinem sedynem.
http://www.autoscout24.de/AllImages.asp ... 242ijqnslw

Jei pas tave pries tai buves savininkas keite salona, tai tikrai ne del to kad jam nepatiko, o todel kad tas pusiau odinis salonas daznai buna suplyses, reikalauja prieziuros. Panasu kad tikrai pas tave baccara, bet gerokai "aprinkta" :)

RN - prasciausia komplektacija
RT - pagerinta
RXE - geriausia komplektacija

Visos kitos komplektacijos yra "isvestines" is standarto.
Pvz - RTi - sport komplektacija, pavaru deze trumpais begiais ir kieta vaziuokle.

N3xt
Bet kaip ir sakiau, privalumus galima buvo isideti ir papildomai.Pas tave standartinis RT, tik vairuotojui oro pagalve papildomai ideta. Provodke lagunose visose ta pati, del to labai paprasta ka nors isideti (el.valdomus zibintus jei ju nebuvo, priesrukinius, borto kompa [tik i pilna ipurskima] ir panasiai)
Paskutinį kartą redagavo Bildux Šeš Lap 07, 2009 11:50 am. Iš viso redaguota 3 kartus.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė N3xt » Šeš Lap 07, 2009 11:43 am

Na zibintai el yra pas mane, prierukines irgi turetu but jai jos nebutu isdaustos :D Bet man idomiausia ar galiu ikist spyda pvz elektronini :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė VIVAVI » Šeš Lap 07, 2009 11:46 am

Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė Bildux » Šeš Lap 07, 2009 11:47 am

N3xt rašė:Na zibintai el yra pas mane, prierukines irgi turetu but jai jos nebutu isdaustos :D Bet man idomiausia ar galiu ikist spyda pvz elektronini :]

Ta prasme elektronini spyda?
Kur vietoj troso ateina laidais visa info? Galima, bet reikia vietoj troso statyti kita trumpa trosa, kuris kisasi i kazkokia dezute, kuri tada perduoda signala laidais. Nu kazkas tokio.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė N3xt » Šeš Lap 07, 2009 11:50 am

Beto iseina jog sita tema netiksli... mes rasom cia savo modifikacija, kuri velniai zino kokia yra...
RT - prasciausia, o navarotu turi pakankamai, gaunasi klaidinimas :/ Nebent tema galima tokia padaryt ' Musu lagunos modifikacija ir komplektacija'
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė Bildux » Šeš Lap 07, 2009 11:51 am

N3xt rašė:RT - prasciausia, o navarotu turi pakankamai, gaunasi klaidinimas'

Susimaisiau - RN prasciausia. Jau pasitaisiau :)
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė N3xt » Šeš Lap 07, 2009 11:52 am

Bildux rašė:
N3xt rašė:Na zibintai el yra pas mane, prierukines irgi turetu but jai jos nebutu isdaustos :D Bet man idomiausia ar galiu ikist spyda pvz elektronini :]

Ta prasme elektronini spyda?
Kur vietoj troso ateina laidais visa info? Galima, bet reikia vietoj troso statyti kita trumpa trosa, kuris kisasi i kazkokia dezute, kuri tada perduoda signala laidais. Nu kazkas tokio.


hmz... nesu ardes ir galvojau kad lagunos ant fiskiu spyde yra... visdelto netokia ir seniena ji, jai jau bulkoi spydas be jokiu trosu yra o ant fiskiu... jai cia perdarinet bbz kiek reikia, tai tikrai neverta :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė Bildux » Šeš Lap 07, 2009 11:55 am

N3xt rašė:hmz... nesu ardes ir galvojau kad lagunos ant fiskiu spyde yra... visdelto netokia ir seniena ji, jai jau bulkoi spydas be jokiu trosu yra o ant fiskiu... jai cia perdarinet bbz kiek reikia, tai tikrai neverta :]

Butent, as irgi galvojau i savo RTi kazkada deti borto kompa, bet pagalvojau kad ir be jo gerai.
Tau tai apskritai neverta, nes jei 1.8mono - neveiks tas borto kompas, tiksliau nerodys kuro suvartojimo.

Trosas eina tose lagunose, kuriose skydelyje kilometrazas - besisukantys skaiciukai.
Kur kilometrai rodomi elektroniniu budu - troso jau nera.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė N3xt » Šeš Lap 07, 2009 11:58 am

O ar mono ar pilnas tai esu pasiklydes as istikro, siaip turetu but mono, bet vieni teigia jog pas mane pilnas, o kiti pritaria jog mono :D

Nes jai neklystu 1.8 su pilnu ipurskimu ejo tik ph2 modeliai su 16 valve
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė Bildux » Šeš Lap 07, 2009 12:10 pm

N3xt rašė:Nes jai neklystu 1.8 su pilnu ipurskimu ejo tik ph2 modeliai su 16 valve


Klysti!

Bildux rašė:OCT 1995
RN 1.8 (multi-point injection, 95 bhp), RT 2.0 (115 bhp), RXE 2.0 16 valve (140 bhp); and RN 2.2 Diesel Multivalve and RT 2.2 Diesel Multivalve (both 12-valve 85 bhp). All Estates have power assisted steering, electric front windows, remote central locking, tinted glass, immobiliser and 4-speaker audio system. RT models have driver's airbag (option on RN), electric sunroof/heated mirrors, driver's seat height and lumbar adjustment. RXE 16 valve has split tailgate, anti-lock brakes, front fog lamps and trip computer. Optional 'Family' 7-seater model has removable rear-facing child seat. Optional self-levelling rear suspension available in RT and RXE.
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė N3xt » Sek Lap 08, 2009 9:52 am

Bildux rašė:Baccara yra liukso komplektacijos automobilis. Jame turi buti VISKAS, kas buvo TU METU lagunoj! Tiesa, del autopiloto ir priekinio sildomo stiklo nesu tikras, nes maciau ir be ju.
ISSKIRTINIS Baccara bruozas - sviesiai rudas salonas su pusiau odinem elektrinem sedynem.
http://www.autoscout24.de/AllImages.asp ... 242ijqnslw

Jei pas tave pries tai buves savininkas keite salona, tai tikrai ne del to kad jam nepatiko, o todel kad tas pusiau odinis salonas daznai buna suplyses, reikalauja prieziuros. Panasu kad tikrai pas tave baccara, bet gerokai "aprinkta" :)

RN - prasciausia komplektacija
RT - pagerinta
RXE - geriausia komplektacija

Visos kitos komplektacijos yra "isvestines" is standarto.
Pvz - RTi - sport komplektacija, pavaru deze trumpais begiais ir kieta vaziuokle.
N3xt
Bet kaip ir sakiau, privalumus galima buvo isideti ir papildomai.Pas tave standartinis RT, tik vairuotojui oro pagalve papildomai ideta. Provodke lagunose visose ta pati, del to labai paprasta ka nors isideti (el.valdomus zibintus jei ju nebuvo, priesrukinius, borto kompa [tik i pilna ipurskima] ir panasiai)


Vairuotojui papildomai ideta? O keleiviui tai jau tipo originaliai stovi? :D Nes pas mane jos yra dvi.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė Runce » Pir Lap 09, 2009 7:13 am

N3xt rašė:Na zibintai el yra pas mane, prierukines irgi turetu but jai jos nebutu isdaustos :D Bet man idomiausia ar galiu ikist spyda pvz elektronini :]

Spidometrą elektroninį įsidėt gali,bet tada dar dedasi į greičių dėžę atitinkamas daviklis ir prie skydelio nebeateina jokie trosai.Bet tema ne apie tai..
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė argentas » Pir Lap 09, 2009 1:31 pm

Gerai kai ant durelių užrašyta RXE, RT ir pan...
Va Pas mane ant durelių užrašyta Alize. Ir labai džiaugiausiu tuo užrašu, kadangi mūsuose šis užrašas labai jau retas. Bet va ištiko bėda. Vieną ryta, važiuojant pagrindiniu keliu, į mane įvažiavo moteriškė su Sceniku ir suvarė visą dešinį automobilio šoną, ko pasekoje teko keisti abi dureles ir priekinį sparną.

Ir va tada suvokiau, kad žiaurią tiesą, kad durelių su užrašu Alize, aš niekur negausiu :o :o :o

Bet blogiausas dalykas sioje istorijoje tai, kad autoserviso meistrai išviso grybą papjovė. Nuvažiavus atsiimti automobilio į autoservisą pirmas klausimas meistrams buvo, ar šie ir variklį sugebėjo masinai pakeisti? Kadangi jie nesupratę ir toliau į mane žiūrėjo, parodžiau, kad ant mano dyzelinės lagūnos naujai įdėtų durelių šono puikavosi užrašas 2.0 (kas reiškia, jog teoriškai po kapotu turėtų sleptis benzininis variklis).

Tai dabar ir važinėju su kažkokiu kompleksu..attrodo kas čia tokio..na bet kažkaip vistiek nesmagu..

Atydžiai tos plastamasės neapžiūrėjau, bet gal kas žino, ar įmanoma tuos užrašus pakeisti? nes kiek mačiau, ten tas užrašas su visa šonine apdaila nėra vintisas plastmasės gabalas..
Vartotojo avataras
argentas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 10
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Renault Laguna Alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė N3xt » Pir Lap 09, 2009 1:35 pm

Imanoma, arba moldinga keisk arba chalturinam ;] Vienam scenikui taipogi alizee buvo panasi istorija, tai paemem ant jo virsaus uzklijavom stora lipduka ir atrodo viskas norm :]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė AdrX » Pir Lap 09, 2009 2:30 pm

o man tas uzrasas Alize nieko nereiskia zinau kad yra i vsio (laguna)
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė argentas » Pir Lap 09, 2009 2:34 pm

AdrX rašė:o man tas uzrasas Alize nieko nereiskia zinau kad yra i vsio (laguna)


tai aisku kad nereiskia. Tiesiog graziai uzrasyta buvo:)

o ir komplektacija tos Alize ne kokia..
Vartotojo avataras
argentas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 10
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Renault Laguna Alize
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė AdrX » Pir Lap 09, 2009 2:39 pm

butent pas mane Alize RT net klimos nera tik kondicionierius, tik priekiniai el. langai, el.veidrodeliai, abs, 2 oro pagalves, el.stoglangis, pr. priesrukines :)
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Modifikacijų (RXE, RN, RT, Si, Vi, PD...) reikšmės

Standartinė Bildux » Pir Lap 09, 2009 6:41 pm

N3xt rašė:Vairuotojui papildomai ideta? O keleiviui tai jau tipo originaliai stovi? :D Nes pas mane jos yra dvi.

Na tu supratai ka norejau pasakyti. Keleivio oro pagalve uzsake papildomai.
Kazkaip issiblaskes as pastaruoju metu.

Dureliu moldinga su uzrasu pakeisti labai paprasta, tik reikia tureti su reikiamu uzrasu.
Rasti "Alizee" manu bus neimanoma. Arba tikslau - reikes dideles dideles sekmes. ;)
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie Laguna

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron