Apie padangas

Skyrelis apie Renault Laguna modelius.

Re: Apie padangas

Standartinė marius86 » Šeš Bal 10, 2010 4:20 pm

Jei nori Dunlop, tai gal siuo metu geriausia pirkti SP SPORT 01 MFS.
http://lt.febishop.eu/padangos/dunlop/s ... 1-91-w-mfs
Jos geriau laiko ant slapios dangos, bent jau man taip pasirode, kai tokias turejau.
Siuo metu Egzotikoj akcija vyksta:
225/45R17 91W SP Sport 01 MFS 332 Lt/vnt.
Tiesa, kaina tik perkant 4 vnt., bet kaip supratau - Tu pilno komplekto ir ieskai.
Vartotojo avataras
marius86  
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Miestas: Vilnius
Automobilis: 2004 Laguna II 1.8l
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė edwyz » Tre Bal 14, 2010 7:31 pm

marius86 rašė:Jei nori Dunlop, tai gal siuo metu geriausia pirkti SP SPORT 01 MFS.
http://lt.febishop.eu/padangos/dunlop/s ... 1-91-w-mfs
Jos geriau laiko ant slapios dangos, bent jau man taip pasirode, kai tokias turejau.
Siuo metu Egzotikoj akcija vyksta:
225/45R17 91W SP Sport 01 MFS 332 Lt/vnt.
Tiesa, kaina tik perkant 4 vnt., bet kaip supratau - Tu pilno komplekto ir ieskai.


sitos tai tikrai geros, netriuksmingos, geras sukibimas per lietu. Seimoje ant Mazdos Premacy stovejo, tai vasarai norejo tokiu pat, bet kaina nebloga, tai nusipirkom sportiva z55 195/55 r15 600lt komplektas
Vartotojo avataras
edwyz  
Dalyvis
 
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna II
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė VIVAVI » Šeš Bal 24, 2010 10:25 am

Renault Megane 1.9 dci,2005.
Vartotojo avataras
VIVAVI  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Vilnius
Vardas: VIVAVI
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė Runce » Ant Bal 27, 2010 6:08 pm

Paveikslėlis
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6

Re: Apie padangas

Standartinė and » Ant Spa 05, 2010 7:21 pm

Na ką, vėl žiemelė artėja, tai galvoju, ar mautis žiemines, ar palikt universalias nes net praėjusią žiemą (ir dar kelias atgal) tvarkingai atvažinėjau. Tiesa, kiemuose tai bėdos kartais buvo, bet juose brūžinosi beveik visi, kas dyglių neturėjo :) Svarbu įjungt keturgubą budrumo lygį ir nepatingėt apmąstyt pasekmes prieš išriedant į kelią (tinka) O mažas kastuvėlis - jėga, ne vieną kaimyną ryte išgelbėjau nuo vėlavimo darban (tinka)

Tai va, jei kartais nuspręsiu mautis žiemines, tai kokį ekonominį variantą siūlot? Kad labai per piniginę nevožtų...
Beigi pasidalinkit patirtim ir pagyrimais/papeikimais apie padangas, kuriom atvažinėjot praėjusį žiemos sezoną :roll:
Paskutinį kartą redagavo and Ant Spa 05, 2010 9:01 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė gisas » Ant Spa 05, 2010 9:00 pm

pernai ziema vazinejau su nokian dygliuotom, tai ant ledo kaip ant asvalto, ant sniego... kaip ir su visom padangom-buksuoji kol pasieki leda ir pirmyn (headbang). Ant tevo tojotos kazkokios rusiskos atrodo ar kazkas is to krasto irgi vazineja be problemu. Mano manymu nesvarbu gamintojas svarbu guma. :roll:
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė and » Tre Spa 06, 2010 6:53 am

Jo, Nokian'ais aš patenkintas, bent universaliais. Bet va dabar Egzotikoj Nokian WR'ams nuolaida, tik neiašku, katrų metų gamybos.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė gisas » Tre Spa 06, 2010 8:29 am

tai kad universalios nei ziemai nei vasarai tinka. sakoma kas tinka viskam netinka niekam. Asmeniskai as tik uz dygliuotas panagas, sakykit ka norit bet vaziavimas ant slidaus kelio tikrai skirias ir skiraisi daug. aisku jei sniego iki keliu tai dek nors ir viksrus vistiek pasikarsi. dar pastebjau kad dygliuotos lyg ir leciau devisi :roll:
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė and » Tre Spa 06, 2010 8:35 am

Deja nėra taip, kad skirtos viskam netinka niekam. Matyt mažai su universaliom pravažinėjęs esi ;) Taip, su žieminėm yra kur kas kitas važiavimas, o ant ledo su dygliuotom - tuo labiau. Bet mieste nelabai dygliuotos reikalingos, nes pagrinde kelias būna padengtas aptirpusia sniego pliurze. Aš visas vasaras ir žiemas važinėju universaliom ir problemų nematau. Žiemą sunkiau, bet kai turi protą, viskas su jom tvarkoje. O vasarą iš vis nežinau kame problemos? Niekad bėdų neturėjau, nuo vasariniu man skiriasi tik tuo, kad vasarinės tyliau rieda. O per lietų su universaliom iš viso rojus :) Aišku, nesu aš išbandęs padangų po pusę tūkstančio ir daugiau už vnt., tai su tokiom lygint negaliu :)

Kai mūsuose toks klimatas, tai iš vis kokius 4 komplektus ratų reiktų turėti ir prireikus kaip F1 pasikeisti ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė gisas » Tre Spa 06, 2010 9:52 am

and rašė:Deja nėra taip, kad skirtos viskam netinka niekam. Matyt mažai su universaliom pravažinėjęs esi ;) Taip, su žieminėm yra kur kas kitas važiavimas, o ant ledo su dygliuotom - tuo labiau. Bet mieste nelabai dygliuotos reikalingos, nes pagrinde kelias būna padengtas aptirpusia sniego pliurze. Aš visas vasaras ir žiemas važinėju universaliom ir problemų nematau. Žiemą sunkiau, bet kai turi protą, viskas su jom tvarkoje. O vasarą iš vis nežinau kame problemos? Niekad bėdų neturėjau, nuo vasariniu man skiriasi tik tuo, kad vasarinės tyliau rieda. O per lietų su universaliom iš viso rojus :) Aišku, nesu aš išbandęs padangų po pusę tūkstančio ir daugiau už vnt., tai su tokiom lygint negaliu :)

Kai mūsuose toks klimatas, tai iš vis kokius 4 komplektus ratų reiktų turėti ir prireikus kaip F1 pasikeisti ;-)

na universalias tik vienas teko nuvazineti, vasara jos greiciau devisi, nes guma siek tiek minkstesne nei vasariuniu, nes jos dar ir ziemai "pritaikytos" :roll:
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė Tetux » Tre Spa 06, 2010 10:12 am

su dygliuotom ne visur nuvaziuosi...
pvz.: pas Latvius
Laguna I RTE '96 2,2D 61kW Ex ♣
Grand Scenic '05 1,9dCi 88kW Ex ♣
Megane Grand Tour '08 1,5 63kW

Seat Altea '09 1,9 77kW
861du56991
Vartotojo avataras
Tetux  
Klubietis
 
Pranešimai: 558
Miestas: Saulės miestas
Automobilis: laguna I Ph1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė algiux » Tre Spa 06, 2010 10:52 am

Dygliuotos labiau slysta ant slapios pliurzes, jos geriau tik ant ledo
Ex. Laguna 1.9 dCi Grandtuor
Omega 2.5 DTI
Vartotojo avataras
algiux  
Dalyvis
 
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Automobilis: laguna II 1.9dCi
Vardas: algis
Skype: algiux08
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė audregeris » Tre Spa 06, 2010 6:48 pm

Na aš montuoju padangas ir iš patirties galiu pasakyti, kad universalios padangos būna pritaikytos vienos labiau žiemai- guma minkštesnė, protektoriaus raštas labai pjaustytas, vasara labiau dyla, labai lengvai palieka dryžes asfalte. Kitos labiau vasarai- guma kietesnė, protektoriaus raštas mažiau pjaustytas, žiemą slidokos. Aš asmeniškai važinėjau ir pigiomis ir brangiomis padangomis, bet tikrai yra daug pigesniu padangų ir ne taip gerai žinomų gamintojų kurios savo savybėmis labai gerai pasižymi. Pats išbandžiau. Aš labiau linkęs turėti ir žiemines ir vasarines padangas. Vasara svarbu kad butu kuo geresnis vandens išmetimas (padangos protektoriaus rašto kraštai nebūtų uždari) ir nereikės pirkti net lietaus padangų, kurios kelią papildomą triukšmą. O žiemą priklauso kokiu pagrindu daugiau važiuoji, bet man labiausiai patiko smulkus protektoriaus raštas, jis neslysta ledu, lengva pajudėti iš vietos esant ledui ant kelio, gerai stabdo ledu ir šlapia putra padengtu asfaltu ir nereikia dygliuotu padangų kurios taip pat triukšmą kelią. Na nebepasakosiu visko kas ko gero daug kam žinoma, bet gal kam mano informacija padės :) (laguna) (alus)
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė and » Tre Spa 06, 2010 7:17 pm

Kokias konkrečiai šią žiemą ausies?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė gisas » Ket Spa 07, 2010 4:15 am

and rašė:Kokias konkrečiai šią žiemą ausies?

pranasauja ė0 laipsniu salcio tai manau isvis nereikes zieminiu padangu vistiek visi stovesime neuzsikure :mrgreen:
RENAULT Safrane 2.0i '94 Parduota
AUDI C4 2.5 TDI '93
TOYOTA Avenis 2.0D-4D '04
Vartotojo avataras
gisas  
Klubietis
 
Pranešimai: 508
Miestas: Šiauliai
Automobilis: TOYOTA Avensis
Vardas: Aurimas
Skype: gisass1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė and » Ket Spa 07, 2010 4:55 am

Galiu lažintis, kad didesnio šalčio, nei praėjusią žiemą tikrai nebus (tinka)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė audregeris » Ket Spa 07, 2010 7:36 am

and rašė:Kokias konkrečiai šią žiemą ausies?


Ko gero kad Klėber firmos padangas. Jos nėra brangios, bet gerai lipa :) (tinka) Arba mažiau žinomos firmos ir tikrai už prieinama kaina TIGAR firmos padangas. Kryptinis protektorius, geras išmetimas, jokio triukšmo asfaltu, gerai lipa per sniegą, gerai sukimba su ledu ir stabilios esant šlapiai kelio dangai ar šlapio sniego dangai :) (tinka)
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė ErnasGTD » Ket Spa 07, 2010 7:48 am

Aš asmeniškai šiais metais mašiną apausiu daugumos testų išliaupsintas nokian hakkapeliitta r, pažiūrėsiu ar jos tokios geros kaip kalbama, gal kas jau bandėt tokias?
Vartotojo avataras
ErnasGTD  
Klubo narys
 
Pranešimai: 459
Miestas: Alytus-Vilnius
Automobilis: Laguna II 2.2dci
Vardas: Ernestas
Skype: ErnasGTD
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė audregeris » Ket Spa 07, 2010 4:46 pm

ErnasGTD rašė:Aš asmeniškai šiais metais mašiną apausiu daugumos testų išliaupsintas nokian hakkapeliitta r, pažiūrėsiu ar jos tokios geros kaip kalbama, gal kas jau bandėt tokias?



Kalbėjau su padangų tiekėjais ir jie labai liaupsina šias padangas, labai rekomenduoja. Na nokian geros padangos, bet pats nesu bandes, na šios pagal protektoriu turėtų buti geros (tinka) Imčiau ir aš jas.
Renault laguna II 2.2dCi juoda
Tel 862441498
Vartotojo avataras
audregeris  
Klubo narys
 
Pranešimai: 729
Miestas: Joniskis
Automobilis: Laguna II 2.2dCi
Vardas: Audrius
Padėkojo: 4
Gavo padėkų: 0

Re: Apie padangas

Standartinė and » Pen Spa 15, 2010 7:03 am

Na ką, universalios padangos valdo (headbang)
Čiuožė šiandien dauguma kaip karvės ant ledo, ypač vasarinėmis padangomis.

Tačiau man visviena nesuvokiamas tas "visuotinio durnumo režimas". Yra du faktai: 1. iš vakaro lijo; 2. naktį pranašautas minusas. Negi daugumai neina suvokti, kad 1+2 greičiausiai bus lygu plikledžiui? Blogiausia, kad nukenčia ne tik galvas pametę, bet ir tie, kurie važiuoja saugodamiesi...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apie Laguna

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron