ar verta pirkti 1996m Laguna???

Skyrelis apie Renault Laguna modelius.

ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė vyga » Ant Bal 27, 2010 10:09 am

Sveiki, iskilo nemaza problema! Keli pazystami turi "Lagunas" ir nori jas parduoti, todel pasiule ir man pirkti taip kad ir pasimeciau nes pakalbejau su keliais zmonem kurie man daug ko isdeste ir noriu suzinot ar cia teisybe. Daug kas sako, kad laguna labai brangu islaikyt, kad ji labai "byra" detaliu kainos kosmines ir kad labai "ryja" degalus... seip si automobiliuka jau esu vairaves patiko ir isvaizda, ir salonas, ir vaziuot buvo patogu ir smagu :D nera prie ko prikipt sitoj vietoj tik dabar nepatys geriausi laikai ir pinigais niekas "nesika" ir ne kiekvienas gali islaikyt brangiai atseinancias masinas ir noretusi suzinoti ar sis automobiliukas toks jau prastas ar cia daug kas kliedi kad ji tokia jau bloga. Jus turit, Jus zinot taip, kad jei nesunku paaiskinkit kaip ten kas nesu dar su sios markes auto susidures is anksto DEKUI!!! (laguna)
Vartotojo avataras
vyga  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Taddeo » Ant Bal 27, 2010 10:46 am

vyga rašė:Sveiki, iskilo nemaza problema! Keli pazystami turi "Lagunas" ir nori jas parduoti, todel pasiule ir man pirkti taip kad ir pasimeciau nes pakalbejau su keliais zmonem kurie man daug ko isdeste ir noriu suzinot ar cia teisybe. Daug kas sako, kad laguna labai brangu islaikyt, kad ji labai "byra" detaliu kainos kosmines ir kad labai "ryja" degalus... seip si automobiliuka jau esu vairaves patiko ir isvaizda, ir salonas, ir vaziuot buvo patogu ir smagu :D nera prie ko prikipt sitoj vietoj tik dabar nepatys geriausi laikai ir pinigais niekas "nesika" ir ne kiekvienas gali islaikyt brangiai atseinancias masinas ir noretusi suzinoti ar sis automobiliukas toks jau prastas ar cia daug kas kliedi kad ji tokia jau bloga. Jus turit, Jus zinot taip, kad jei nesunku paaiskinkit kaip ten kas nesu dar su sios markes auto susidures is anksto DEKUI!!! (laguna)


Sveikas, galbūt būsimas Lagunos vairuotojau.
Galiu pasakyti, kad labai jau kosminėm detalių kainom Laguna nepasižymi. Rimčiausi mano gedimai buvo tik 2 ir abu greičių dėžės. Teko jas pakeist. O kitų didesnių gedimų ir neapturėjau. Turiu 94 metų Laguna ir tikrai nekeikiu jos :) Dėl "ryjimo" čia gali išsiskirt nuomonės, nes jeigu tu važinėsi dugnais, tai kiekviena mašina tau rys daug. Kaip sakant važinėk normaliai, ir benzino neištrauks greit ir mašina važinės negesdama. Kad įsuvaizduotum kainas, gali pažiūrėti detalių kaininką: viewtopic.php?f=18&t=6

(lagunaklubas)
Opel Antara 2.0 Diesel 2009m
Ex - Peugeot 407 1.8 LPG 2004m
Ex - Opel Corsa 1.0 Benzinas 1999m
Ex - Laguna I RN 1.8 LPG 1994m

http://www.lagunaclub.lt - Renault Laguna autoklubas!
Vartotojo avataras
Taddeo  
Administratorius
 
Pranešimai: 1701
Vardas: Tadas
Skype: taddeo08
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 13

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė AdrX » Ant Bal 27, 2010 11:52 am

Daug kas sako, kad laguna labai brangu islaikyt, kad ji labai "byra" detaliu kainos kosmines ir kad labai "ryja" degalus...

ar cia tie sako kurie VW vairuoja ?
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT Alize
Vartotojo avataras
AdrX  
Klubo narys
 
Pranešimai: 605
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna ph2 K4M
Vardas: Audrius
Skype: preparetotalk
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė N3xt » Ant Bal 27, 2010 1:17 pm

Vazineju metus laiko su 96 vidurio laguna, 1.8L motoriukas, pilnu ipurskimu.

Siuo automobiliu dziaugiuos nors pats buvau tikras vokieciu gerbejas, bet teko pripazint jog klydau garbindamas juos.
Kalba eina apie pirma laguna, tad iskart pasakau, automatai niekam tike, kitaip sakant renuku prakeisksmas, kas liecia dezes, teko suzinoti informacija jog 1.8 varikliam reciau pasitaiko bedos su jom nei 2 litru, bet siaip galiu pasakyti jog priziurek jog joje butu normalaus stovio tepalas, netruktu, neosk masinos rodydamas aplinkiniam kaip tau padangos cypia...

Dalys... remontas, na ne 3 golfo kainom remontuojasi, bet tikrai pakenciama, priklauso ir kokia komplektacija dar istikro, pvz ar visi diskiniai stabdziai, tai itakoja guoliu kainoms ir t.t...
Priekine pakaba ne pati tvirciausia, bet remontas nera brangus, jai geros firmos sarnyra nuperki uz 40lt, stabilizatoriaus trauke uz 40, salenblokus uz 32 lt/vnt, nemanau jog brangu.

Galine pakaba rimta, kaip ir pasato liaudija sakoma jog neuzmusama, bet jai uzmusi atsistos nepigiai remontas kadangi joje torsorine pakaba, o visokie amortikai ypac gale keiciasi lb paprastai ir kainos prasideda nuo 150Lt.

Per metus laiko su ja nuvaziavau 50 tukstanciu, remontuot teko pakaba, viriklis duzgia be jokiu priekaistu, elektros fyliu nepasitaiko, automobilis smagus ir tikrai juo patenkintas esu.

Kas liecia ekonomija ir kuro sanaudas tai manoji mieste suvalgo apie 10 ltr bendzino vaziuojant normaliai ne pencininko rezimu o trasoje apie 7 vaziuojant vidutiniskai 90-100 km/h... dvilitriniu sanaudos panasios.
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Slaviukas » Ant Bal 27, 2010 9:27 pm

laguna turiu du metai 1995-12...
nekeisiu jos i nieka :) masina gera.... dalys galiu pasakyt tikrai pigios,nes ju labai daug anglu priardyta.... pagrindine jos beda deze,masina ne dragine :) vazineji normaliai ir laiko..... bet i tolimesne kelione ne su kokiu vokieciu vaziuot :) konfortas.... ir as kaip perzvelgiu auto kainas tai laguna manau geriausias variantas.... uz 96 metu laguna sumoki 4000lt.... ka daugiau nuperki tvarkinga 3 golfa? mondeo ar dar koky senesny lauza :)
Volvo v70 2.0T
EX. Renault Grand Escape IV 2004 1.9dci sidabrine
EX.Renault LAGUNA II phI 2003 1.9dci estate, pilka
EX.Renault LAGUNA I phI 1995 2.0 benzinas/dujos,juoda
tel.nr. +353894507625
Vartotojo avataras
Slaviukas  
Moderatorius
 
Pranešimai: 749
Miestas: Alytus (Dbr Galway, Ireland)
Automobilis: Volvo V70 2.0T
Vardas: Modestas
Skype: renofanas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė rygintas » Tre Bal 28, 2010 9:29 am

Ar verta pirkti???
O kodel jie parduoda???
TA i pabaiga???
O gal jau neapsimoka taisyt???
Kokia kaina???
O jeigu realiai tai normalus ir paprastai taisomas automobilis. Kas liecia detaliu kainas jos gal kiek brangesnes negu golf2 ar passat, bet zymei kokybiskesnes. Laguna neprilygsta kaimo vezimui. O Renault bijoma is tu laiku kai meistram teko susidurti su senesneis modeliais. Mes esam visi priprate prie vokisku auto. Kaskada ir as pats ziurejau i prancuza kreivom akim ir juokiausi is ju...., bet deja atsiprasyti turiu as ju. Mano pirmasis laguna modelis buvo 1996m gamybos karavanas. Buvo padroztas, bet as buvau laimingas su juo. Tokio konforto neturejau vairuodamas audine 1995 metu. Nuo to meto as su laguna nesiskiriu, zinoma norisi vis naujesnio modelio......
Taip keiciu as juos, bet visi yra Laguna. Siuo metu vairuoju 2004 laguna ir cia dar ne pabaiga.....
manau sustosiu kai vairuosiu Laguna 3 karavana.
Cia mano asmenine nuomone. Spresti reikia tau ko nori?
Ar nori vairuoti kaimo vezima ar RENAULT laguna?
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė N3xt » Ket Bal 29, 2010 10:02 am

Slaviukas rašė:uz 96 metu laguna sumoki 4000lt.... ka daugiau nuperki tvarkinga 3 golfa? mondeo ar dar koky senesny lauza :)

kazi ar tokias sumas kas bematys ... ;) tdl ir nepardavineju savos, kadangi be 4 gabalu nematau tikslo paleist ir uz mazesne suma tikrai atmainos jai nepastatysi :]]
Laguna x91 coupe
Vartotojo avataras
N3xt  
Klubo narys
 
Pranešimai: 4340
Miestas: Telšiai
Automobilis: Laguna x91 coupe
Vardas: Domantas
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 5

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Ryciukas » Ket Bal 29, 2010 1:48 pm

AdrX rašė:
Daug kas sako, kad laguna labai brangu islaikyt, kad ji labai "byra" detaliu kainos kosmines ir kad labai "ryja" degalus...

ar cia tie sako kurie VW vairuoja ?

arba isvis kurie nieko nevairuoja.....
Laguna II 2.2 dci 03' Privilege
Vartotojo avataras
Ryciukas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 79
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II ph1
Vardas: Rytis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Svaika » Ant Geg 04, 2010 2:14 pm

Laba na as savaja turiu ne taip jau ir senai bet ja esu patenkintas 2.0l automatas meiste su 8l benzino telpu.detales normalom kainom bet!!!!! (laguna) nebarska kaip golf2 , golf3 ar audi B4 .
Vartotojo avataras
Svaika  
Mokinys
 
Pranešimai: 43
Miestas: Vilnius/Elektrenai
Automobilis: Laguna I RT APD 2.0
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Vidme » Ant Geg 04, 2010 4:58 pm

Verta, tikrai verta. Aš ir pats tokia važinėju. Detalės palyginti tikrai nėra brangios, o jau važiavimo konfortas - pasaka, net nėra ką lyginti (kaip man persėdusiam nuo 1989m. gamybos Volkswageno) :D
(laguna) kuro sanaudos lyginant su tuo paciu mano turėtu VW yra mažesnės, tiek mieste, tiek užmiestyje.
( bent 2 litrais tikriau mažiau valgo) (headbang) Vienu žodžiu: nesuk galvok, jemk tą Lagūną ir prašom į mūsų gretas ;)
Renault Laguna '96 2,0 RXE F3R pilka ERS***
+370 650 48 650
Vartotojo avataras
Vidme  
Dalyvis
 
Pranešimai: 105
Miestas: Marijampolė
Automobilis: Laguna I ph1
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Bildux » Ant Geg 04, 2010 5:33 pm

Svaika rašė:2.0l automatas meiste su 8l benzino telpu

:D (verkiu) :D (verkiu) :D :mrgreen: :mrgreen:
Laguna 3 2008 2.0dCi
Vartotojo avataras
Bildux  
Žinovas
 
Pranešimai: 1315
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna 3
Vardas: Aiva
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 4

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Krulis » Pen Geg 07, 2010 9:37 am

Bildux rašė:
Svaika rašė:2.0l automatas meiste su 8l benzino telpu

:D (verkiu) :D (verkiu) :D :mrgreen: :mrgreen:

nu as irgi apie ta paty :mrgreen: cia kaip tulas lietuvis sako: jei bmw 530 valgytu daug saliaros neapsimoketu vazineti, o mieste tipo atseit apie 6-7 ltr, nejuokaukit mano dyzelis ramiu ramiu tempu vos i septynis telpa, nu astuni man normalu
Subaru Legacy 3.0R AT
Laguna 1 ph2 2.2dt
Subaru Legacy 2.5 AT GONE
Vartotojo avataras
Krulis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 311
Miestas: Vilnius
Automobilis: laguna 1 ph2 2.2dt
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Krulis » Pen Geg 07, 2010 9:44 am

o temos autoriui , jei taip pasitiki savo draugais, ir labai abejoji, tai nepirk tu tos lagunos, kam tau ji, nusipirk geriau bulke 89 metu ir neturesi bedu :mrgreen: ir nezvengs visi kad tu su reno- gavno vazineji, o tie kurie sako kad dalys brangios, tai lai nenusisneka, remontuoti garaziniai bijo, nes darbo daugiau, pati masina kainuoja pigiai, nereikia bijoti kad kazka nakty nuo jos nuims, palyginus pvz 99 metu audi su savo aliuminine vaziuokle, ir 99 laguna, tai ziauru, nes audi kosmonautiskos kainos, vien sarnyrai su vasi svirtimi perkasi ir kainuoja daug , nu zodziu, jei abejoji del lagunos, buk lietuvis ir pirk bulke, arba papuvusy golfa ir dziaukis
Subaru Legacy 3.0R AT
Laguna 1 ph2 2.2dt
Subaru Legacy 2.5 AT GONE
Vartotojo avataras
Krulis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 311
Miestas: Vilnius
Automobilis: laguna 1 ph2 2.2dt
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Runce » Pen Geg 07, 2010 11:22 am

:lol: :lol: :lol: ..dėjo kalbos..
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė staska » Pen Geg 07, 2010 11:30 am

Krulis rašė:
Bildux rašė:
Svaika rašė:2.0l automatas meiste su 8l benzino telpu

:D (verkiu) :D (verkiu) :D :mrgreen: :mrgreen:

nu as irgi apie ta paty :mrgreen: cia kaip tulas lietuvis sako: jei bmw 530 valgytu daug saliaros neapsimoketu vazineti, o mieste tipo atseit apie 6-7 ltr, nejuokaukit mano dyzelis ramiu ramiu tempu vos i septynis telpa, nu astuni man normalu


Siaip kas liecia bmw naujus dyzelinius variklius tai kolegos jie tikrai yra Labai ekonomiski ir kaip sako kad 6-7l - 100km mieste pilnai tikiu ir nedvejoju nes paciam teko isitikint kad trasoi eme ~5 - 5.5l tai cia kalbu kaip trasoi o mieste tai 6-7l jei kas dvejojat ar netikit tikrai galiu suteikt galimybe isbandyti paciam ir isitikinti. Ps. cia kalbu normaliu vaziavimu nei draskant nei pensininko rezimu.
Ex Lagunos 94m, 95m, 96m,99m,
Vartotojo avataras
staska  
Klubo narys
 
Pranešimai: 392
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Krulis » Šeš Geg 08, 2010 5:31 am

nu dar vienas tula lietuvis, nepyk bet to variklio edruma gamintojas jau numato kad jis yra didesnis, o protingi zmones sako kaip nori vaziuok bet ne maziau 10 ltr saliaros o ne 5-6 as kalbu apie miesta nes trasoje visos masinos ekonomiskos palyginus su miestu plius sita paty daugybeje forumu ir daugybeje klubu, kaip ir bmf fanu klube yra sitas reikalas aptartas ir kiekvienas kuris man bandys yrodyti kad 3.0 mbmw dyzelis ima mieste 5-6 pavadinsiu tulu lietuviu durneliu nepykit niekas, ir beje kaip skaiciuoji jei trasoje 5-5.5 tai mieste litru daugiau nejuokauk, pamegink pats mieste ir matysi, ir nesakyk kad as tikiu arba pilnai gali buti, o as tikrai zinau kad be 10 ltr mieste niekaip nebus
Subaru Legacy 3.0R AT
Laguna 1 ph2 2.2dt
Subaru Legacy 2.5 AT GONE
Vartotojo avataras
Krulis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 311
Miestas: Vilnius
Automobilis: laguna 1 ph2 2.2dt
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė Runce » Šeš Geg 08, 2010 6:33 am

Nu jo..su 3litrais mieste apie 10 turėtų valgyt..pritarčiau.
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė moskovsky » Šeš Geg 08, 2010 9:59 am

bmw 530d 6 litrus vartoja...prajuokino :lol: :lol: siaip pazistamas butent toki vairuoja ir dar plius auto ir kiek teko girdeti 9-10l mieste kaip nieko ji kapoja ;) o siaip prisijungsiu prie visu ir pasakysiu pirk ta laguna jei lb neuzdrozta ir nesuk galvos (tinka)
ex Renault Laguna II ph1 1.9dci Authentique
ex Aprilia SR 50 R Factory
ex Peugeot 206 Gti (bye bye gti... )
Alfa Romeo 147 GTA
VW Golf GTI Convertible
skype: weaxk2

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
moskovsky  
Klubietis
 
Pranešimai: 633
Miestas: Birmingham/Kaunas
Automobilis: Laguna II ph I
Vardas: Julius
Skype: weaxk2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė staska » Pir Geg 10, 2010 9:13 am

Cia kaip minejai mano kaimynas is bmw fanu vaziuoja drifte Cipaz nikas jei kam ka sako tava dabar pirko e46 coupe 3l dyzelinas automatas tai pasji jau spaudziant mieste ryja 8,7l jo uosviui 100km 530d eme 7l kitam kaimynui 530d eme 8l. tai pasikartosiu tas kas abejoja ar turi nebent pats toki bmw tai as nesigyncisiu bet as sakau tai ka pats matau....
Ex Lagunos 94m, 95m, 96m,99m,
Vartotojo avataras
staska  
Klubo narys
 
Pranešimai: 392
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: ar verta pirkti 1996m Laguna???

Standartinė moskovsky » Pir Geg 10, 2010 12:19 pm

Tai zinai siaip tas pats motoras gali skirtingai naudoti...da nuo jo bukles priklauso ;) pamirstam ta bmw...kalba ejo apie laguna tad dar karta sakau kad verta ja pirkti jei daugmaz tvarkinga ;)
ex Renault Laguna II ph1 1.9dci Authentique
ex Aprilia SR 50 R Factory
ex Peugeot 206 Gti (bye bye gti... )
Alfa Romeo 147 GTA
VW Golf GTI Convertible
skype: weaxk2

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
moskovsky  
Klubietis
 
Pranešimai: 633
Miestas: Birmingham/Kaunas
Automobilis: Laguna II ph I
Vardas: Julius
Skype: weaxk2
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Apie Laguna

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron