Renault Laguna II ph2 (2005-2007)

Skyrelis apie Renault Laguna modelius.

Renault Laguna II ph2 (2005-2007)

Standartinė Kobaltas » Tre Geg 29, 2013 12:06 pm

Sveiki. Esu cia naujokas, taciau laguna vairuoju jau senokai. Aisku lupena,bet vaziuoja. Dabar susidomejau Renault Laguna II ph2 (2005-2007).Dyzelis. Kaip visi zinom Renault Laguna II ph1 yra nelabai patikima... O kaip su ph2? Kazkaip labai nedaug informacijos randu kas patobulinta:variklis, vaziuokle, elektra, ir visokie pribumbasai. Kokios klaidos istaisytos ar ju dar daugiau privelta ir aplamai ar pagerejo pats automobilio patikimumas. Nesinori nusipirkus is garazo neislysti. Jei kas ka zinot-pasidalinkit informacija.
Is anksto dekoju (alus)
Vartotojo avataras
Kobaltas  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 1
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Arunas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Renault Laguna II ph2 (2005-2007)

Standartinė Benas00 » Tre Geg 29, 2013 7:45 pm

Kobaltas rašė:Sveiki. Esu cia naujokas, taciau laguna vairuoju jau senokai. Aisku lupena,bet vaziuoja. Dabar susidomejau Renault Laguna II ph2 (2005-2007).Dyzelis. Kaip visi zinom Renault Laguna II ph1 yra nelabai patikima... O kaip su ph2? Kazkaip labai nedaug informacijos randu kas patobulinta:variklis, vaziuokle, elektra, ir visokie pribumbasai. Kokios klaidos istaisytos ar ju dar daugiau privelta ir aplamai ar pagerejo pats automobilio patikimumas. Nesinori nusipirkus is garazo neislysti. Jei kas ka zinot-pasidalinkit informacija.
Is anksto dekoju (alus)

Pats vazineju 07" laguna pries tai turejo 03" tik universala, is pakeitimu tai nepasakyciau, kad daug kas skirtusi nuo ph1 pas mane 1.9dci tai jis jau eina galingesnis senasis turi 120AG o maniskis 130AG, as pats nesu mechanikas ir negaliu palyginti jos technines bukles kas geriau ar kas blogiau galiu tik is patirties pasakyti, kad turiu ja jau beveik du metus per ta laika pakeiciau EGR, turbinos spaudimo sensoriu ir sankaba (pati sankaba dar buvo gera buvo nusibaiges smagratis tai keiciau viska), pakeista ir visi diskai bei kaladeles, bet sito as neskaitau gedimu cia tas pats kaip padangos ar tepalai su filtrais.Auta naudoju kiekviena diena tai per savaite prasuku maziausiai 300mls. tai butu apie 500km. vien tik miesto rezimu taigi masiniukas man kaip darbinis arklys, nes kartais vien yrankiai sveria iki 200kg taigi nenuostabu kad kaskam ateina galas, o liepa bus jau trecia kelione jai i LT velgi daugiau kaip 2000km. i viena puse o ir vaziavimo stilius mano tikrai ne pensininko.Taigi nepasakyciau, kad laguna yra blogas auto jei nori vaziuot tenka ir remontuot :)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Renault Laguna II ph2 (2005-2007)

Standartinė ramaz25 » Šeš Lap 16, 2013 10:04 pm

is laguna II ph2 siulyciau pasidomet 2.0dci variantu. tai neabejotinai patikimesnis variklis ir siaip su daugebe istaisytu klaidu. nevargina amzinos EGR problemos. pramyniau 65k km ir su EGR neturejau jokiu problemu, nereikejo nei valyt nei keist nei dar kazka. be to eina smagiau, dirba tyliau ir t.t. :) tiesa daliu srote gauti sancu mazai. antai prakiuro inercooler slanga niekur naudotos negavau teko nauja pirkt is serviso. nepigus variantas 100 svaru sumekejau, gauni iskart kartu su sencorium kuris pas mane buvo sveikas....
Vartotojo avataras
ramaz25  
Naujokas
 
Pranešimai: 19
Miestas: kaunas
Automobilis: laguna 2.0 dci 150
Vardas: ramas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Apie Laguna

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron