laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Skyrelis apie Renault Laguna modelius.

laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė airwalk24 » Šeš Bir 02, 2012 12:17 pm

sveiki, pastaruoju metu labai sudomino laguna 1 ph 2 1.9l dyzelis. paziurejus i manual rodo labai mazas kuro sanaudas tik apie 5.5l 100km o kw sakyciau nemazai 72 - 79kw turetu smagiai vaziuoti;] taigi gal kas turit kuri is siu modeliu ir pasidalintumet patirtimi? ka apie juos galit pasakyt? bei but idomu suzinot kuo skiriasi 79kw dti nuo 79kw dci?
Vartotojo avataras
airwalk24  
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Miestas: Vilkaviskis
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė Nitrogex » Šeš Bir 02, 2012 2:59 pm

dci geresni ir aisku pazangesni varikliai, mano tevas 98 scenic vairuoja 1.9dti. Nomaliai vaziuojasi, bet man asmeniskai turbina per velai pradeda suktis jei pamint nori, tik nuo 2500 pradeda kazkur.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė Wicioks » Šeš Bir 02, 2012 3:09 pm

Nitrogex rašė:dci geresni ir aisku pazangesni varikliai, mano tevas 98 scenic vairuoja 1.9dti. Nomaliai vaziuojasi, bet man asmeniskai turbina per velai pradeda suktis jei pamint nori, tik nuo 2500 pradeda kazkur.

Tau visad viskas kitaip :D Kuom dci geresnis už dti? O kad dci pažangesnis gal ir tiesa,bet nereiškia kad geresnis ;) dTi paprastas motoriukas,kurui nelepus ir patikimas visai. Variklio skyriuje prie visų agregatų geras priėjimas visai ir remontas nebrangus. Turbina sukas nuo 2.5k rmp? Tai kam ji tada išvis... dyzelį iki 3k rmp spaust teapsimoka nes toliau naudos nebėra :D turbina turėtų pradėt užpūst jau nuo 1.8k rmp jei ką.
Ai dci tyliau ir švelniau dirba už dti. Bet jei reik paprasto ir patikimo motoro aš tai tik dti imčiau. Mano nuomonė tokia,nes pats turiu 1.9dTi 72kw ;)
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė VisualSound » Šeš Bir 02, 2012 4:01 pm

Wicioks rašė:
Nitrogex rašė:dci geresni ir aisku pazangesni varikliai, mano tevas 98 scenic vairuoja 1.9dti. Nomaliai vaziuojasi, bet man asmeniskai turbina per velai pradeda suktis jei pamint nori, tik nuo 2500 pradeda kazkur.

Tau visad viskas kitaip :D Kuom dci geresnis už dti? O kad dci pažangesnis gal ir tiesa,bet nereiškia kad geresnis ;) dTi paprastas motoriukas,kurui nelepus ir patikimas visai. Variklio skyriuje prie visų agregatų geras priėjimas visai ir remontas nebrangus. Turbina sukas nuo 2.5k rmp? Tai kam ji tada išvis... dyzelį iki 3k rmp spaust teapsimoka nes toliau naudos nebėra :D turbina turėtų pradėt užpūst jau nuo 1.8k rmp jei ką.
Ai dci tyliau ir švelniau dirba už dti. Bet jei reik paprasto ir patikimo motoro aš tai tik dti imčiau. Mano nuomonė tokia,nes pats turiu 1.9dTi 72kw ;)


Ir kaip trauka? :) Kažkaip dyzelio nevairavęs nuo vairavimo pamokų laikant teises :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
VisualSound  
Klubietis
 
Pranešimai: 604
Miestas: Alytus/Vilnius
Vardas: VisualSound
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė Wicioks » Šeš Bir 02, 2012 7:15 pm

Manoji traukia kaip geras dviratis :D Niekaip nesusitaisau aš to motoro :D
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė Nitrogex » Sek Bir 03, 2012 3:11 pm

VisualSound rašė:
Wicioks rašė:
Nitrogex rašė:dci geresni ir aisku pazangesni varikliai, mano tevas 98 scenic vairuoja 1.9dti. Nomaliai vaziuojasi, bet man asmeniskai turbina per velai pradeda suktis jei pamint nori, tik nuo 2500 pradeda kazkur.

Tau visad viskas kitaip :D Kuom dci geresnis už dti? O kad dci pažangesnis gal ir tiesa,bet nereiškia kad geresnis ;) dTi paprastas motoriukas,kurui nelepus ir patikimas visai. Variklio skyriuje prie visų agregatų geras priėjimas visai ir remontas nebrangus. Turbina sukas nuo 2.5k rmp? Tai kam ji tada išvis... dyzelį iki 3k rmp spaust teapsimoka nes toliau naudos nebėra :D turbina turėtų pradėt užpūst jau nuo 1.8k rmp jei ką.
Ai dci tyliau ir švelniau dirba už dti. Bet jei reik paprasto ir patikimo motoro aš tai tik dti imčiau. Mano nuomonė tokia,nes pats turiu 1.9dTi 72kw ;)


Ir kaip trauka? :) Kažkaip dyzelio nevairavęs nuo vairavimo pamokų laikant teises :)



Su tuo sutinku kad dti paprastesnis, pas mano teva scenike 98' tik nuo 2500rpm turbina spiria i prieki. O tvarkingai priziurimas net ir lepus variklis tarnauja gerai.

Mano 1.9 dci 88kw 6 pavara i kalna lipa didinant greiti be problemu, cia kalbu apie angliskus greitkeliu kalnus.
Bet as ant to reikalo, kad susivaryt atgal i banda issilaksciusius arklius investavau neblogai.
XADO revitalizantas dyz varikliams 3 tuteles po 9mm
WYNNS high pressure common rail injector cleaner and guard (egr pravalantis ir dalieliu filtra, pyliau ant kazkur truputi daugiau nei 20 ltr kuro, minimum ant pakuotes rekomendavo 30 ltr, iskarto pagyvejimas pasijuto)
Dar vienas kitoks wynns kuro sistemos praplovejas
XADO svirkstas x-120 kuro siurbliui ir purkstukams atnaujinti (pilamas i baka)
XADO svirkstas x-120 pavaru dezei ( pries tai pakeiciau rekomenduojama tepala Elf 75w85)
XADO stage1 atominis metalo kondicionierius visu tipu varikliams su revitalizantu 2d tepimo agentu ir atominiu metalo kondicionieriumi.

Man sanaudas kompas rodo 40.3mpg skaiciavau kad puse 50/50 mieste ir uzmiestyje 6,2l/100km, bet iki 6.5 telpu. Jei labai negainioju nes siaip vazuoju daugiausia netaupydamas lietuvisku stilium.. :D
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė Wicioks » Sek Bir 03, 2012 7:25 pm

Vietoj to visų xado sumos manau kapitalkę būtum pasidaręs :) ką aš iš tokių priedų pripažystu tik į kuro baką pilamus,nes gal jie kažką ir praplauna,bet neatstato kaip variklyje dilančiančių detalių stovį :D
Vartotojo avataras
Wicioks  
Žinovas
 
Pranešimai: 1105
Miestas: Skuodas
Automobilis: Renault Laguna I ph2
Vardas: Vytautas
Skype: babyte36
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 3

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė Nitrogex » Pir Bir 04, 2012 6:53 am

Wicioks rašė:Vietoj to visų xado sumos manau kapitalkę būtum pasidaręs :) ką aš iš tokių priedų pripažystu tik į kuro baką pilamus,nes gal jie kažką ir praplauna,bet neatstato kaip variklyje dilančiančių detalių stovį :D


Mano tevas taip pat netiki tais xado.. bandziau paaiskinti, kas tas xado, bet ziuri skeptiskai ir viskas..
kitoje temoje esu aprase savo patirti su xado, taip kad tu atsirestauruoji varikli jo neardydamas kol jis yra exploatuojamas iprastomis salygonis. Parasta naudoti ir "sveika" varikliui. Po kapitalinio tektu daryti pridilima, jei neatsargiai vazinesi susigandinsi is tikrujua..
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė Jill » Ant Bir 05, 2012 2:22 pm

Maniškė Laguna 1 ph 2 1.9 dti niekaip neprilygsta maniškei buvusiai Laguna 1 ph 1 2.2dT NIEKAIP :roll: Aną vis dar labau mylių ir gailiu. O su šita ir važinėti ne toks malonumas :) Visias atžvilgiais pirmoji buvo geriau, smagiau ir patogiau :)
Skype: rudzile
Tel.nr.: +37064354357
e-mail: rudzile@gmail.com
Vartotojo avataras
Jill  
Klubo narys
 
Pranešimai: 533
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: LagunaI phII 1.9dti
Vardas: Rugile
Skype: rudzile
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: laguna 1 ph2 1.9l dyzeliu turetojams

Standartinė airwalk24 » Pen Bir 08, 2012 7:58 pm

Jill rašė:Maniškė Laguna 1 ph 2 1.9 dti niekaip neprilygsta maniškei buvusiai Laguna 1 ph 1 2.2dT NIEKAIP :roll: Aną vis dar labau mylių ir gailiu. O su šita ir važinėti ne toks malonumas :) Visias atžvilgiais pirmoji buvo geriau, smagiau ir patogiau :)

Jill o kiek pas tave kw sitoj kur 1.9 dti 72 ar 79?:)
Vartotojo avataras
airwalk24  
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Miestas: Vilkaviskis
Vardas: Jonas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Apie Laguna

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron