Laguna 2 Ph2?

Skyrelis apie Renault Laguna modelius.

Laguna 2 Ph2?

Standartinė Giedriusa » Pir Kov 12, 2012 3:57 pm

Sveiki, kaip nuomones apie lagunas naujesnes, nuo 04 ar 05? Kaip jos? Ištaisytos problemos ar vistiek dar jų daug? Kokia nuomonė apie 2,0 dCi variklį? Ar imanoma rasti lietuvoje ka nors rimto už 13k.?
Vartotojo avataras
Giedriusa  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 1
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Giedrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Vaikis19 » Pir Kov 12, 2012 6:27 pm

Galiu pasakyt, ką pats manau, bet neteko vairuot 04 05 metų lagunos, bet nemanau, kad prancūzai bus ištaise klaidas, aišku, gal bus kažką patobulinę, bet tiesiog bus vėl kažkas naujo, vėl kokia liga :) Kiekviena mašina turi savų pliusų ir minusų :)
Vartotojo avataras
Vaikis19  
Klubietis
 
Pranešimai: 573
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Laguna II V6
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė rygintas » Pir Kov 12, 2012 8:45 pm

kas liecia klaidu istaisyma tai kaskiek gal ka ir pakeite, patobulino. o laidu atzvilgiu tai labai stipriai ju sumazejo. klaidos skaitosi istaisytos nuo 2003 metu. blogiausiu atveju kai pirksi atsidaryk dureles ir palygink jungtis kurios yra tarp duru. jei keturkampa ir pailga tai dar niekas netobulinta ir laidu gyvas velnias, o jei vienas galas apvalus, o kitas keturkampas tai jau pakrapstyta.
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Benas00 » Ant Kov 13, 2012 11:50 pm

Kad istaisytos nepaskyciau (cia tik mano nuomone) pats vazineju su 07 1.9 dci autas vos penkiu metu pravaziavus manau neperdaugiausiai dabar spidas rodo 77 500 myliu ira visa serviso istorija ir esu antras jos savininkas, o reikalu su ja "kaip kiaule papjovus" nesakau kad jos visos rimtos bet vistiek problemos tai kompas ismetima rodo pasitikriti, tai garsas kaskoks sklinda neaisku iskur , tai bevaziuojant uzgeso ir dar visokiu smulkmenu, servise kompa prijunge nieko nemato teks varyti i reno centra ten chebra uz valanda praleista prie masinos ima "varganus" £130 svaru duog dieve jai tos valandos uzteks, zodziu stipriai nusivyles esu II laguna, kol turejau lagunas pirmas ir ph1 ir ph2 benzinines ir dyzeline jokiu tokiu bedu nebuvo komforto aisku gal maziau, bet sedi ir vaziuoji :?
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė biesas81 » Šeš Geg 05, 2012 7:27 am

Gal kas zino kiek kainuoja Lagunos 2 2,2litro purkstukai nauji,o gal galima padevetus gauti (bet tipo gerus?)
Vartotojo avataras
biesas81  
Pirmyn!
 
Pranešimai: 8
Miestas: Juragiai
Automobilis: Laguna 2
Vardas: Gytis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Valdelis » Ant Lie 03, 2012 7:44 pm

Sveiki, nezinau kaip pasiseks bet jei rasiu kazka padoraus poros men begyje planuoju atsinaujinti masina, dabar turiu 01m. 1.9dci laguna, noras aisku sokti i kokiu 06m. laguna II. PS. kazkaip patiko man ji. Tai va klausimai paprasti. Kaip dyzeliniai varikliai? 1,9 ar 2l. kiek ziurejau kuris geriau? Toliau klausimas turintiems >05m. laguna. kaip del vidurines paneles tas magas issiima ir ar galima ideti 2DIN dydzio nauja maga? I ka siaip atkreipti perkant naujesne laguna? ar tas pats kas ir senesneje virs 01m.? :)

Dekui kolegos ;)
Vartotojo avataras
Valdelis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 488
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Valdas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Benas00 » Tre Lie 04, 2012 9:18 pm

Valdelis rašė:Sveiki, nezinau kaip pasiseks bet jei rasiu kazka padoraus poros men begyje planuoju atsinaujinti masina, dabar turiu 01m. 1.9dci laguna, noras aisku sokti i kokiu 06m. laguna II. PS. kazkaip patiko man ji. Tai va klausimai paprasti. Kaip dyzeliniai varikliai? 1,9 ar 2l. kiek ziurejau kuris geriau? Toliau klausimas turintiems >05m. laguna. kaip del vidurines paneles tas magas issiima ir ar galima ideti 2DIN dydzio nauja maga? I ka siaip atkreipti perkant naujesne laguna? ar tas pats kas ir senesneje virs 01m.? :)

Dekui kolegos ;)

Pas mane 1.9 ir tuom patenkintas, teko pravaziuot ir su 2.0 skirtumas man pasirode nedidelis, zinoma daug kas priklauso kaip autas buvo eksplotuojamas ar buvo priziurimas, mano nuomone jai geras ir neuzvaikytas 1.9 tai geriau uz 2.0, eksplotavimo kaina tokio variklio manau turetu buti mazesne, kas liecia maga jei gerai supratau kalba eina apie "telika" jei taip tai Virgio garaze maciau, kad toki isidejes viewtopic.php?f=6&t=128&hilit=virgis, o visa kita tai manau viskas labai panasu kaip ir pas ph1 bent jau as kasko iskirtininio nepastebejau :)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Valdelis » Pen Lie 06, 2012 7:07 pm

ziuresim kaip vyks paieskos, koks varykliukas islis, sakau gal 2l. patvaresni? :) o kaip su elektra? tas pats kaip ir visi reno? :DDD
Vartotojo avataras
Valdelis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 488
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Valdas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Benas00 » Pen Lie 06, 2012 8:11 pm

per metus, su elektra problemu man nebuvo viskas veikia kuo puikiausiai ir sviesos isijungia sutemus ir rankinis automatiskai uzsitraukia uzgesinus ir atsileidzia pradejus vaziuot, bei korteles jau nebereikia kist i ta skaitytuva zodziu su elektra jokiu problemu tik su ismetimu turejau reikalu, bet jau tokia nusipirkau mat moteris buvus savinike tai perdaug graziai vazinejus buvo,o dyzeliui kartas nuo karto rekia duot "angliu" bet viskas jau praeiti (tinka)
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Nitrogex » Pen Lie 06, 2012 9:59 pm

Dirbauau vienoje imoneje kurioje buvo Renaut midlum sunkvezimiai. Metai visu buvo vienodi varikliai taip pat, bet vaziuodavo, begedavosi, vesdavosi, net kuro sanaudos buvo skirtingos (ta daugiau lemia vairavimo stilius). Pakeite po to jas i naujas 2009 metu ir visos vienodos bet tuo paciu skirtingos kaip minejau anksciau. Puse ju buvo nelabai patikimi (elektronikos atzvilgiu), o kita puse iskaitant mano buvo ledas kol dideli salciai neuzpuldavo.

Mano laguna kuri neuzilgo su manim bus pragyvenusi puse metu, niekad dar nebuvo manes nuvylusi. Vienintele elektros problema buvo kai galinis valytuvas atsisake veikti du kart, bet kazkiek pavaziavus veikdavo vel. Kadangi priziuriu ir saugau, karts nuo karto pagainiojama proto ribose man tarnauja be priekaistu. Serviso istorija tik daline, bet atsekiau kad rida tikra, po galine sedyne radau smelio, kriaukliu ir lego detaliu. Taip iseina kad buvo seimos automobilis ir nera "nudrosta".

Galit tiket galit ne, bet ne vienas senas vairuotojas man sake ir as tuo kuo toliau tuo daugiau tikiu, kaip tu elgsiesi su automobiliu taip jis tau atsakys.. Rusiskas posakis kuri man tevas sakydavo man pasitvirtina: "masina liubit smasku dalasku" jei supratote apie ka as.
I don't drive fast, I use to fly slow..

Renault Laguna DY-MIQUE 1.9 dCi 88kw
Wolksvagen Golf3 1.9 sdi 47kw parduotas
Vartotojo avataras
Nitrogex  
Klubietis
 
Pranešimai: 685
Miestas: Klaipeda, tiksliau Rudaiciai salia HBH
Automobilis: Laguna DY-MIQUE DCI
Vardas: Robertas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Egidijus7777 » Tre Lie 18, 2012 6:20 pm

turiu Laguna Ph2, 2007 metu, karavanas. vazineju 1,6 metu, variklis 1.9 96 kw, traukia puikiai, jokiu bedu neturejau, viskas visada veike, keiciu gerus tepalus kas 8000 km, keiciau sarnyra 2 kartus ir DPF filtro vamzdelis buvo prakiures, isidejau metalini amzina Renault sport servise. viskas, daugiau jokiu bedu, ziema prie -29 kuresi kaip vasara, esu patenkintas labai masina. tepalu needa, clima visada veikia ir t.t. Tiesa, rida 142 000, kai pirkau buvo kazkur virs 123000 ir masina pirkta LT, priziureta kaip garantine iki 100 000 Sostenoje, gal cia todel taip viskas ok. Norejau tuo paciu paklausti-ar yra prie minetu Lagunu kokiu originaliu magu, kurie grotu mp3? aciu
Vartotojo avataras
Egidijus7777  
Naujokas
 
Pranešimai: 28
Miestas: Tauragė
Vardas: Egidijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Valdelis » Tre Lie 18, 2012 7:36 pm

Dar vienas klausimelis, kiek ziurineju lagunas II ph2 taip pat kaip ir Ph1 pastebejau kad normalios komplektacijos vien universalai :/ Ar cia man tik taip vaidenasi? Norisi pasiimti pilno farso, navigacija, klima, oda (nors nebutina) ...
Vartotojo avataras
Valdelis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 488
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Valdas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė NForce » Ket Lie 19, 2012 8:40 am

Pas mane PH1 chečbekas ir komplektacija visai normali (tinka)
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Egidijus7777 » Ket Lie 19, 2012 10:33 am

ar yra prie Lagunu Ph2 kokiu originaliu magu, kurie grotu mp3? aciu
Vartotojo avataras
Egidijus7777  
Naujokas
 
Pranešimai: 28
Miestas: Tauragė
Vardas: Egidijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė gedassta » Ket Lie 19, 2012 1:52 pm

Egidijus7777 rašė:ar yra prie Lagunu Ph2 kokiu originaliu magu, kurie grotu mp3? aciu


Nu pas mane tai magas su 6 cd changeriu ir mp3 groja... kaip kitur nzn.... (dontknow)
Vaziuok, kad gyventum!!!
Vartotojo avataras
gedassta  
Mokinys
 
Pranešimai: 40
Miestas: Kaunas/Honningsvag
Automobilis: Laguna II ph II
Vardas: Gedas
Skype: bartas551
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Valdelis » Ket Lie 19, 2012 7:10 pm

NForce rašė:Pas mane PH1 chečbekas ir komplektacija visai normali (tinka)



As savaja irgi nesiskundziu L2 PH1 taciau teliko nera ekraniuko sale spidometro nera :/
Vartotojo avataras
Valdelis  
Dalyvis
 
Pranešimai: 488
Miestas: Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Valdas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Benas00 » Ket Lie 19, 2012 9:26 pm

gedassta rašė:
Egidijus7777 rašė:ar yra prie Lagunu Ph2 kokiu originaliu magu, kurie grotu mp3? aciu


Nu pas mane tai magas su 6 cd changeriu ir mp3 groja... kaip kitur nzn.... (dontknow)

Gal gali imesti foto kaip tavo magas atrodo, nes visur ieskojau tokio ir dar neuztikau
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė NForce » Pen Lie 20, 2012 8:30 am

Valdelis rašė:
NForce rašė:Pas mane PH1 chečbekas ir komplektacija visai normali (tinka)



As savaja irgi nesiskundziu L2 PH1 taciau teliko nera ekraniuko sale spidometro nera :/

Pas mane ir tas ir kitas yra :)
Laguna II V6 24v Initiale Ex
BMW 530d '04 Ex
BMW 528i '10
Vartotojo avataras
NForce  
Žinovas
 
Pranešimai: 1193
Miestas: Kaunas
Automobilis: BMW 528i
Vardas: Vytenis
Skype: nforce24
Padėkojo: 3
Gavo padėkų: 12

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė gedassta » Šeš Lie 21, 2012 1:41 pm

Benas00 rašė:
gedassta rašė:
Egidijus7777 rašė:ar yra prie Lagunu Ph2 kokiu originaliu magu, kurie grotu mp3? aciu


Nu pas mane tai magas su 6 cd changeriu ir mp3 groja... kaip kitur nzn.... (dontknow)

Gal gali imesti foto kaip tavo magas atrodo, nes visur ieskojau tokio ir dar neuztikau


Va tokis va :D Paveikslėlis
Vaziuok, kad gyventum!!!
Vartotojo avataras
gedassta  
Mokinys
 
Pranešimai: 40
Miestas: Kaunas/Honningsvag
Automobilis: Laguna II ph II
Vardas: Gedas
Skype: bartas551
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna 2 Ph2?

Standartinė Benas00 » Šeš Lie 21, 2012 2:17 pm

As irgi tokio noriu, cia tokiu nera kita savaite jau busim lt gal yra kokiu minciu kur galeciau toki isigiti?
Renault Laguna phII 1.9DCi 2007m. 97kw ex
BMW 530D '09m.
Vartotojo avataras
Benas00  
Klubo narys
 
Pranešimai: 829
Miestas: Londonas
Automobilis: Laguna II 1.9dci 07
Vardas: Benas00
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 1

Kitas

Grįžti į Apie Laguna

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron