Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė audryzzza » Ant Vas 07, 2012 6:24 pm

Sveiki,
Viena ryta atidarinejant magnetolos uždengimo dangteli isprudo iš rankų ir nulėkė ta spiruokle kur ta dangti laiko ... Ar imanoma ja paciam kaip nors idėt ? gal kas patart kaip paprasciau tai padaryt ?

Ačiū. (help)
Vartotojo avataras
audryzzza  
Naujokas
 
Pranešimai: 18
Miestas: vilnius
Automobilis: renault laguna 2 Ph2
Vardas: audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė rygintas » Ant Vas 07, 2012 7:13 pm

imanoma
kaskur jau apie rasyta buvo mano pacio
jei spyruokle nutruko tai liudniau
nes tik paneles kelimas isgelbes
varstai susukti is kitos puses
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė GoRiZ » Ant Vas 07, 2012 8:14 pm

Renault Laguna II 2.2 Initiale
Vartotojo avataras
GoRiZ  
Moderatorius
 
Pranešimai: 898
Miestas: Kaunas
Automobilis: LagunaII phI 2.2dci
Vardas: Mantas
Skype: gorizzz
Padėkojo: 1
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė audryzzza » Tre Vas 08, 2012 5:09 am

ji nenuluzo pas mane :) ziurejau :) ... bet tikriausiai kad tektu nukelt panele nes ten priejimas tai didelis 0 :(
Vartotojo avataras
audryzzza  
Naujokas
 
Pranešimai: 18
Miestas: vilnius
Automobilis: renault laguna 2 Ph2
Vardas: audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė ernestas » Tre Vas 08, 2012 6:53 am

pas mane irgi buvo ta vadinama spyruokle issitraukus visa i isore, atgal be paneles kelimo niekaip neidesi
Vartotojo avataras
ernestas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 537
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C4
Vardas: Ernestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė audryzzza » Tre Vas 08, 2012 12:12 pm

pip ... taip ir galvojau kad nk gero nelaukt :D
Vartotojo avataras
audryzzza  
Naujokas
 
Pranešimai: 18
Miestas: vilnius
Automobilis: renault laguna 2 Ph2
Vardas: audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė rygintas » Tre Vas 08, 2012 12:43 pm

jei spyruokle sveika ir tik nulekus atgal tai imanoma sudeti nenukelus paneles, bet jei nutraukta tai tik kelimas pades
Vartotojo avataras
rygintas  
Žinovas
 
Pranešimai: 1331
Miestas: LT/D
Automobilis: Jau vagenas...
Vardas: Rygintas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 11

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė audryzzza » Tre Vas 08, 2012 2:49 pm

nenutrukus :) ... bet tada pavarkt jau manau reiks ... :D atsilus orams reiks pabandyti :D
Vartotojo avataras
audryzzza  
Naujokas
 
Pranešimai: 18
Miestas: vilnius
Automobilis: renault laguna 2 Ph2
Vardas: audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė ernestas » Tre Vas 08, 2012 3:50 pm

kaip cia pasakius imanoma gal ir be kelimo idet, nors as nesugebejau niekaip + nukeles panele dar susimasciau kaip ta spyruokle atgal itaisyt :D
Vartotojo avataras
ernestas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 537
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C4
Vardas: Ernestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė Stasiuks » Ant Bir 05, 2012 7:44 pm

Iškrito viena šoninė skardelė, kuri fiksuoja dangtelį apatinėje padėtyje. Gal turite minčių ką galima pritaikyti vietoj jos. Pati skardelė kažkur giliau užkritusi ir neina jos iškrapštyti (lagunaklubas) Ant vienos nesilaiko (dontknow)
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė smiriusz » Sek Rgs 30, 2012 10:41 am

Stasiuks rašė:Iškrito viena šoninė skardelė, kuri fiksuoja dangtelį apatinėje padėtyje. Gal turite minčių ką galima pritaikyti vietoj jos. Pati skardelė kažkur giliau užkritusi ir neina jos iškrapštyti (lagunaklubas) Ant vienos nesilaiko (dontknow)
Būtent, pas mane ta pati bėda.. :/ Skardelę tą turiu kažkur man atrodo, kuri yra iškritusi, bet kad jos ten neina paprastai įstatyti? Ką patarsite? Va, foto pridedu, kokios skardelės trūksta.

Paveikslėlis


Dar prie to paties, ar daug kainuotų aptraukti karbonine plėvele visą pažymėtą dalį ir ar visas tas dalis būtų sunku ištraukti, kad būtų galima aptraukti gražiai plėvele?

Paveikslėlis

Na ir, kad jau pradėjau klausinėti. Tai ar sunku pasikeisti ortakio groteles? Pas mane jos sulaužytos..

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
smiriusz  
Žinovas
 
Pranešimai: 1038
Automobilis: Peugeot 407 SW
Vardas: Vilius
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 2

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė Stasiuks » Sek Rgs 30, 2012 6:12 pm

smiriusz rašė:
Stasiuks rašė:Iškrito viena šoninė skardelė, kuri fiksuoja dangtelį apatinėje padėtyje. Gal turite minčių ką galima pritaikyti vietoj jos. Pati skardelė kažkur giliau užkritusi ir neina jos iškrapštyti (lagunaklubas) Ant vienos nesilaiko (dontknow)
Būtent, pas mane ta pati bėda.. :/ Skardelę tą turiu kažkur man atrodo, kuri yra iškritusi, bet kad jos ten neina paprastai įstatyti? Ką patarsite? Va, foto pridedu, kokios skardelės trūksta.

Paveikslėlis


Dar prie to paties, ar daug kainuotų aptraukti karbonine plėvele visą pažymėtą dalį ir ar visas tas dalis būtų sunku ištraukti, kad būtų galima aptraukti gražiai plėvele?

Paveikslėlis

Na ir, kad jau pradėjau klausinėti. Tai ar sunku pasikeisti ortakio groteles? Pas mane jos sulaužytos..




Paveikslėlis



Skardelę aš įsidėjau iš kitos mašinos, tai padaryti galima užkišus kokių 4 mm atsuktuvą šone tarp panelės ir tos dėžės (užkišus atsirada tarpas ir galima prieiti kur tvirtinasi skaedelė). Tada prie skardelės išlinkimo reikia apvynioti ploną vėlą ir prakišti pro langelį (vėla reikalinga, kad nepamestum). Įstačius galima truputi super glue patepti, kad kažkiek laikytūsi, tuomet rasti virbalą, užlenkti galiuką 90 kampu, galiuko ilgis turi būti kokie 4 mm. Įkaitinus ant žvakės reikia durti per skardelės skylė, kad prisilydytų. Tuomet dar galima užtepti dviejų komponentų epoksidinių klijų ir tikrai laikys. Kai sudžius nukirpti vėlą :) Pas mane skardelė dabar laikosi gerai, bet dangtis vistiek nesifiksuoja,nes padilusios dangčio plastikinės ausys, tad galvoju ateičiai su magnetukais kažką pasidaryti. Jei keisit tą skardelė, tai būtinai reikia imti nuo tos pačios pusės, nes jų išlenkimas vienoje ir kitoje pusėje truputi skiriasi (lagunaklubas)


Norint pakeisti visą oro difuzorių reikia nuimti panelę, nes iš vidaus prisukti varžtu. Bet pagal nuotraukas matau, kad dėl grotelių čia viskas beveik gerai (alus) Reikia tik paimti tą patį virbalą arba dviračio stipiną ir gale užlenkti kabliuką. Kairėje pusėje po grotelėmis yra vertikalus dandytas fiksatorius kuris fiksuoja visas groteles, kad jos judėtu kartu. Pas tave kelios grotelės iššokusios, tad reikia tuo kabliuku už kabinti tą fiksatorių, pastatyti groteles kaip turi stovėti ir truputi truktelti į save. Jos įšoks į savo vietas be problemų. Pas mane nebuvo to reguliatoriaus kur kraipo groteles, tai po vieną grotelę buvau visą difuzorių išardęs ir įdėjau nuo kitos mašinos, su tokiu kabliuku užfiksavau kurį čia aprašiau (lagunaklubas)


Dėl plevelių ir dažų plastikui daug yra WLStyling.com bet jie ten branginykai :evil:

Sekmės remontuojant (Wave)
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė smiriusz » Sek Rgs 30, 2012 8:03 pm

Ačiū už išsamų atsakymą, savaitgalį bandysiu tvarkytis. :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
smiriusz  
Žinovas
 
Pranešimai: 1038
Automobilis: Peugeot 407 SW
Vardas: Vilius
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 2

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė smiriusz » Pen Spa 18, 2013 2:37 pm

Blemba, vis dar tos bėdos neišspręndžiau dėl to dangtelio laikymosi. Bandžiau minėtais būdais pritvirtinti tą fiksatorių, šūdas gavosi.. Gal kas kokių dar patarimų turi? :D Aišku lengviausia būtų sutvarkyt nuėmus panelę, tada ten tą fiksatorių be problemų eitų pritvirtinti, bet kad tą panelę nuimti yra darbo daug ir dėl tokios smulkmenos nesinori to daryti..
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
smiriusz  
Žinovas
 
Pranešimai: 1038
Automobilis: Peugeot 407 SW
Vardas: Vilius
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 2

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė Stasiuks » Sek Spa 20, 2013 3:23 pm

Aš tą skardelę esu pritvirtinęs gerai, bet matyt ne nuo tos pusės donorą įdėjau (kitaip išlenktas), tai neužsifiksuoja (dontknow) Šiaip tai nakčiai visada atidaryta palikdavau, kad matytų jog nieko gero nėra. Dar turiu mintį 2 mini magnetukus šonuose priklijuot, o ant dangčio metaliukus kad prikibtų (tinka) Turėtų suveikt, bet vis neprisiruošiu priklijuot (laguna)
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė smiriusz » Sek Spa 20, 2013 4:32 pm

Su magnetukais labai gera idėja. :) Tik kur gauti tokių galingesnių, kad laikytų.. Na jeigu pasidarysi, tai būtinai viską parodyk, papasakok. :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
smiriusz  
Žinovas
 
Pranešimai: 1038
Automobilis: Peugeot 407 SW
Vardas: Vilius
Padėkojo: 2
Gavo padėkų: 2

Re: Laguna II magnetolos uždengimo dangtelis

Standartinė Stasiuks » Pir Spa 21, 2013 5:39 am

smiriusz rašė:Su magnetukais labai gera idėja. :) Tik kur gauti tokių galingesnių, kad laikytų.. Na jeigu pasidarysi, tai būtinai viską parodyk, papasakok. :)


www.propeleris.lt turi gerų, ten yra ir didesnių ir mažesnių. Kartai būna dėžutėse (tarkin nuo xenon komplekto) ar kitų prekių, maži ir pakankamai galingi (laguna)
Vartotojo avataras
Stasiuks  
Dalyvis
 
Pranešimai: 340
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna
Vardas: Stasys
Skype: Stasiuks
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0


Grįžti į Salonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias