degalu rodykle

degalu rodykle

Standartinė Ecka » Tre Gru 15, 2010 7:06 pm

sveiki. toks klausimas kaip pas jus kuro rodykle dirba ? pas mane kazkodel netolygiai krenta zemyn . pvz kol nepasiekia raudonos vietos viskas lyg ciki bet tik pasiekus raudona vieta is kart uzsidega kuro lempute ir rodykle nukrenta visai. idomu kodel ir kompas nerodo kiek liko km iki pakol visiskai bakas tuscias bus. ir dar klausimas kai pradeda degti kuro lempute kiek mazdaug gali but like kuro bake?
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: degalu rodykle

Standartinė Menulius » Tre Gru 15, 2010 9:25 pm

Pas mane tas pats (dontknow) arba kai rodo jau puse raudono syki buvo, bet lempa dar nedege. uzvažiavau į kolonėlę užsipilt 5 litrus nes dar iki namų buvo ~70km, o iš kolonėlės išvažiuojant užsidegė lempa (dontknow)
Į asmenines žinutes dėl magų kodų neatsakinėju. Jei parašot, tai tikrai nereiškia, kad būsit gudresni ir Jums pirmiems atsakysiu
Vartotojo avataras
Menulius  
Klubo narys
 
Pranešimai: 329
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II ph1
Vardas: Andrius
Skype: menulius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė XaiXus » Ket Gru 16, 2010 7:28 am

Rezervas yra apytiksliai šimtui kilometrų :) tai gali būti nuo 5 iki 10 litrų...
Renault Laguna I phII, 1998 metų, 2.2dT, RXE
el.paštas: xaixus@gmail.com
Vartotojo avataras
XaiXus  
Klubo narys
 
Pranešimai: 728
Miestas: Utena
Automobilis: Laguna I ph II 2.2dT
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė Ecka » Ket Gru 16, 2010 11:11 am

mane tai nervina toks dalykas. as kai vazineju su dujom tai man tik reikia uzkurimui benzino. o sakykim vaziuojant baigiasi dujos o benzino dega lempa , rodykle visai nukritusi ir speliok db ar uzteks iki koloneles ar jau skambint kad atveztu uzpilt.
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: degalu rodykle

Standartinė sergejus » Ket Gru 16, 2010 1:19 pm

man tai gerai viskas su ta rodykle :)
Vartotojo avataras
sergejus  
Dalyvis
 
Pranešimai: 200
Miestas: Vilnius
Automobilis: Renault Laguna I
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė Ecka » Ket Gru 16, 2010 5:08 pm

man ir gerai jei bent puse bako butu uzpilta :) bet pinigu tiek negaliu isleist :( sunkus metas man lb ziema buna
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: degalu rodykle

Standartinė ernestas » Pir Gru 20, 2010 5:03 pm

man aplamai kuro rodykle nekrenta zemiau pries paskutines padalos ir uzsidega lempa, po keliu 10km ji jau vel uzgesta o rodykle vis toj pacioj vietoj, todel ramiai vel vaziuoju toliau, kol galu gale is niekur nieko uzgeso motoras, o per slangutes tik oras ejo :D
Vartotojo avataras
ernestas  
Klubo narys
 
Pranešimai: 537
Miestas: Kaunas
Automobilis: Citroen C4
Vardas: Ernestas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė and » Pir Gru 20, 2010 5:31 pm

Ecka rašė:man ir gerai jei bent puse bako butu uzpilta :) bet pinigu tiek negaliu isleist :( sunkus metas man lb ziema buna

Nu bent 10-20 l užpilti galima, o jei ir tiek gaila, tai kaip čia švelniau pasakius ir neįžeidus - eit pėsčiam arba autobusu važiuot...
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
and  
Klubo narys
 
Pranešimai: 331
Miestas: Vilnius
Automobilis: Škoda Octavia 2
Vardas: Andrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė Ecka » Ket Gru 23, 2010 6:49 pm

hm db toks klausimas kur garuoja benzinas snd vaziuoju sau ant duju ir ziuriu taip is niekur nieko uzsidege banzino lempute. kokie cia stebuklai kas papasakos?
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: degalu rodykle

Standartinė Ecka » Sek Sau 02, 2011 8:54 pm

niekam taip nebuna? o pvz peciukas koks negali papildomai naudot ? ir dar klausimas jeigu ijungi klimato kontrole ji naudoja papildomai kuro ar viskas elektra varoma?
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: degalu rodykle

Standartinė Deiviss » Sek Sau 02, 2011 9:33 pm

Ecka rašė:niekam taip nebuna? o pvz peciukas koks negali papildomai naudot ? ir dar klausimas jeigu ijungi klimato kontrole ji naudoja papildomai kuro ar viskas elektra varoma?

Viskas naudojama ypac kondiconierius, papildomai reikalauja kuro tikrai. Nenaudoja benzino tada kai tik degimas yra ijunktas, tada viskas eina nuo akumoletoriaus...
Vartotojo avataras
Deiviss  
Dalyvis
 
Pranešimai: 59
Miestas: Kaunas
Vardas: Deividas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 1

Re: degalu rodykle

Standartinė emz » Pir Sau 03, 2011 10:45 am

Benzina naudoji kai uzkuri automobili, tai gal ne is karto nukrenta rodykle, o veliau. Man tas pats buvo su pirma laguna, bet nekreipiau demesio
Vartotojo avataras
emz  
Dalyvis
 
Pranešimai: 245
Miestas: Alytus - Vilnius
Automobilis: Laguna II
Vardas: Emilis
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė Ecka » Pir Sau 03, 2011 6:27 pm

o tai stovi atskiras koks varikliuas ir naudoja benzina ar jei vaziuoji dujom tai dujas ir naudoja ar nera skirtumao jei dujom vaziuo benza ryja peciukas?? durnas jauciuosi klausdamas taip :D
Vartotojo avataras
Ecka  
Klubietis
 
Pranešimai: 564
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Laguna II
Vardas: Edvinas
Skype: sonix988
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: degalu rodykle

Standartinė qwerty » Pir Sau 03, 2011 6:50 pm

Ecka rašė:hm db toks klausimas kur garuoja benzinas snd vaziuoju sau ant duju ir ziuriu taip is niekur nieko uzsidege banzino lempute. kokie cia stebuklai kas papasakos?

http://www.renaultclub.lt/forum/viewtopic.php?f=52&t=11066
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95г.+LPG (Wave)
Vartotojo avataras
qwerty  
Dalyvis
 
Pranešimai: 181
Miestas: vilnius
Automobilis: Laguna'95
Vardas: vladimir
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė Runce » Pir Sau 03, 2011 6:55 pm

pasakysiu iš patirties apie rodyklę..jei prie skydelio buvo kišti nagai kažkieno kada nors,paprasčiausiai netiksliai pataikyta uždėti pati rodyklė,va jums ir skirtumas kodėl pas vienus rodo taip kaip turi būti,o pas kitus užsidega lemputė tik pasiekus raudoną.aš pats savai buvau nuėmęs,pripyliau pilną baką ir pastačiau rodyklę,kad rodytų pilną,ir ką jūs manot..lemputė užsidegė tik kai rodyklė nukrito į raudono apačią..taip kaip turi būti.
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Parduota
Volvo 2,4 D5,Parduota
Renault Laguna II,1.9dci,Expression,Parduota
Renault Laguna I, 2.0 ,RXE ,Parduota

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Runce  
Super VIP
 
Pranešimai: 3396
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Espace IV
Vardas: Arunas
Skype: Arunas.d4
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 6

Re: degalu rodykle

Standartinė Norijus » Ket Vas 03, 2011 8:37 pm

Na pas mane rodykle is rodo gerai, ir lenpute kai uzsidega dar praminu koki 50km, tik ji labai plaukioja uzeina jai nei is sio nei is to nukrenta ir staigiai atsistato vel i viena, gal susidure kas su tokiu fintu, neisivaizduoju kas galetu but?
Vartotojo avataras
Norijus  
Klubietis
 
Pranešimai: 692
Miestas: Klaipeda, Norge
Automobilis: LagunaI 97 2.0 85KW
Vardas: Nerijus
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Re: degalu rodykle

Standartinė Kennyy » Pen Geg 20, 2011 5:12 am

Runce rašė:pasakysiu iš patirties apie rodyklę..jei prie skydelio buvo kišti nagai kažkieno kada nors,paprasčiausiai netiksliai pataikyta uždėti pati rodyklė,va jums ir skirtumas kodėl pas vienus rodo taip kaip turi būti,o pas kitus užsidega lemputė tik pasiekus raudoną.aš pats savai buvau nuėmęs,pripyliau pilną baką ir pastačiau rodyklę,kad rodytų pilną,ir ką jūs manot..lemputė užsidegė tik kai rodyklė nukrito į raudono apačią..taip kaip turi būti.


Nu kur tik nukritus i raudono apacia lempute uzsiziebia?? Tarkim pas musu nauja Citroen Jumper, tai tik daeina iki raudono ir se tau lempute. Pas maniske lyg irgi daejus iki raudono lempute uzsidega. Taigi raudona padala ir yra rezervas? Ar ne taip? :)
Problema pas mane tik ta, kad kai as vazineju su dujomis, mano benzo rodykle vistiek krenta :D Nu uzknisa juodai :) Mat kompas skaiciuoja suvartojima tai ir rodykle reguoja :) Net jei ir yra puse bako, se tau nukrenta rodykle ir uzsidega lempute. Po kazkiek laiko persiskaiciuoja kompas ir vel rodykle pakyla :) Idomu ar neina padaryt, kad ji reguotu tik i plude? Arba bent gal kas zinot, kaip galima butu paciam padaryt kuro kiekio perskaiciavima, nes kartais vazineji ilgai alia su tipo tusciu baku kol jis persiskaiciuoja? :)
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: degalu rodykle

Standartinė hien » Pen Geg 20, 2011 1:47 pm

Jei pas tave yra dujos, tai ant dujų bako yra magnetinė rodyklė. Reikia persidaryti, kad reaguotų į dujų bako parodymus. schema nesudėtinga, reikia lagunos bako vidurių, rėlės ir laidų.
Vartotojo avataras
hien  
Dalyvis
 
Pranešimai: 480
Miestas: Kaunas
Automobilis: Laguna II
Vardas: Juozas
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 3

Re: degalu rodykle

Standartinė Kennyy » Pen Geg 20, 2011 6:04 pm

Jei cia atsakinejai i mano klausima, tai man ne to reikia :) Duju kieki rodo atskiras dacikas. Norejau pasakyti tai, kad net jei vaziuoji ant duju, bet krenta benzino rodykle lyg vaziuotum ant benzo. Taip yra todel, kad kompas skaiciuoja kilometrus, kuro sanaudas, tai ir automatiskai kazkodel leidzia rodykle zemyn :) Bet po kiek pamato jog issidure, tai persiskaiciuoja ir vel grizta i ta padeti, kiek kuro yra :)
Honda Accord '08 2.4l
Vartotojo avataras
Kennyy  
Dalyvis
 
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Automobilis: Honda Accord '08 2.4
Vardas: Petras
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 4

Re: degalu rodykle

Standartinė Pazarnikas » Ant Gru 13, 2011 10:13 pm

Sitas dalykas nervina ir mane. Vazineju be duju. Bet uzsidegus lemputei ir uzpylus ~5litrus kompas i juos nekreipia demesio. Benzo rodykle pakyla per 1-2 baltus bruksnelius o lempute vistiek dega lyg nebuciau pyles kuro.. (dontknow)
Renault Laguna I 2.0rxe
Vartotojo avataras
Pazarnikas  
Dalyvis
 
Pranešimai: 102
Miestas: Visaginas
Automobilis: Renault Laguna I 2.0
Vardas: Audrius
Padėkojo: 0
Gavo padėkų: 0

Kitas

Grįžti į Salonas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių